15 treenerit | Ronimissport | 3 | 30.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine ronimissport, kutsenimetus |
6 treenerit | Mäesuusatamine | 3 | 26.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus |
Tõnis Luik | Mäesuusatamine | 5 | 26.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus |
Sten-Mark Virro | Mäesuusatamine | 5 | 26.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus |
Kaarel Grünberg | Mäesuusatamine | 6 | 26.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, mäesuusatamine, kutsenimetus |
Andrei Kisseljov | Wu-shu | 3 | 25.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine wu-shu, kutsenimetus |
Vjatšeslav Všivtsev | Laskesuusatamine | 6 | 21.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus |
Raimond Einer | Lauatennis | 6 | 21.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus |
Aarne Põder | Lauatennis | 4 | 21.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus |
Vootele Vaher | Lauatennis | 3 | 21.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine lauatennis, kutsenimetus |
Rain Kuresoo | Laskesuusatamine | 6 | 21.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine, kutsenimetus |
Ron Mamers | Vigursuusatamine | 3 | 18.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, freestyle-suusatamine, kutsenimetus |
Tanel Roomere | Vigursuusatamine | 3 | 18.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, freestyle-suusatamine, kutsenimetus |
Stefan Sorokin | Vigursuusatamine | 3 | 18.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, freestyle-suusatamine, kutsenimetus |
Katrin Post | Vigursuusatamine | 3 | 18.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, freestyle-suusatamine, kutsenimetus |
5 treenerit | Lumelauasport | 3 | 18.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine suusatamine, lumelauasport, kutsenimetus |
Karl Komlev | Poks | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus |
Simo Kristjan Mäesepp | Poks | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus |
Agnes Kukk | Jalgrattasport | 5 | 17.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Henno Puu | Jalgrattasport | 5 | 17.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Rene Mandri | Jalgrattasport | 5 | 17.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Ivo Linnas | Jalgrattasport | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Raigo Kebja | Jalgrattasport | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Tiit Kirsipuu | Jalgrattasport | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Mari Kruuser | Jalgrattasport | 3 | 17.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport, kutsenimetus |
Vjatšeslav Zaretšnev | Poks | 6 | 17.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine poks, kutsenimetus |
5 treenerit | Sõudmine | 5 | 12.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus |
Jüri Jaanson | Sõudmine | 4 | 12.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine sõudmine, kutsenimetus |
5 treenerit | Võrkpall | 5 | 07.06.2024 | Treener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus |
11 treenerit | Võrkpall | 3 | 07.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus |
Urmas Piik | Rannavõrkpall | 3 | 07.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine rannavõrkpall, rannavõrkpall, kutsenimetus |
Merilyn Jõearu | Rannavõrkpall | 3 | 07.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine rannavõrkpall, rannavõrkpall, kutsenimetus |
Kadi Veervald | Võrkpall | 4 | 07.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus |
Kariin Aganits | Võrkpall | 4 | 07.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus |
Jarmo Neuhaus | Võrkpall | 4 | 07.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall, kutsenimetus |
Jasper Rufus Rytövaara | Purjetamine | 3 | 07.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus |
John Kaju | Purjetamine | 4 | 07.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine purjetamine, kutsenimetus |
Vallo Maidla | Male | 3 | 04.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Anna Lütsepp | Male | 3 | 04.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Filipp Obolonin | Male | 3 | 04.06.2024 | Abitreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Grete Olde | Male | 4 | 04.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Siim Kanep | Male | 4 | 04.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Margit Simenson | Male | 4 | 04.06.2024 | Nooremtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |
Tiina Raud | Male | 6 | 04.06.2024 | Vanemtreener: spetsialiseerumine male, kutsenimetus |