Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Vello AdobergAbitreener, lauatennis
3
10448519.10.2019HarjumaaKeila
Iryna AkimkinaTreener, lauatennis
5
12589430.09.2021HarjumaaRaeSpinmaster MTÜ
Jelena AmbergNooremtreener, lauatennis
4
09598911.12.2018HarjumaaTallinnMaardu Lauatenniseklubi
Liidia AndreevaAbitreener, lauatennis
3
12589530.09.2021Ida-VirumaaNarvaMTÜ LTK Narova, Narva Paemurru Spordikool
Eduard BrokNooremtreener, lauatennis
4
12951418.02.2022PärnumaaLäänerannaHaapsalu Lauatenniseklubi
Raimond EinerTreener, lauatennis
5
11739011.12.2020HarjumaaViimsiViimsi Lauatenniseklubi
Reet JuurikTreener, lauatennis
5
12650330.10.2021TartumaaTartu linnEesti Maaülikooli Spordiklubi, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kristo KaukülaTreener, lauatennis
5
12951518.02.2022Lääne-VirumaaRakvere linnRakvere Spordikool, Spordiklubi Pinx
Aleksandr KirpuNooremtreener, lauatennis
4
11378429.06.2020Tartumaa
Madis KoitAbitreener, lauatennis
3
12951718.02.2022PärnumaaPõhja-Pärnumaa
Andres KudisiimAbitreener, lauatennis
3
11738221.12.2020PärnumaaPärnuPärnu lauatenniseklubi Vint-90
Andres KullVanemtreener, lauatennis
6
12797028.11.2021PärnumaaPärnu Linna Spordikool
Pekka LaidinenVanemtreener, lauatennis
6
12797128.11.2021Lääne-VirumaaViru-NigulaEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ LTK VIRU-NIGULA
Kätlin LattTreener, lauatennis
5
13830124.09.2022HarjumaaTallinnLauatenniseklubi Kalev, Rae Huvialakool
Urmas LillAbitreener, lauatennis
3
11738511.12.2020TartumaaTartu linn
Ardi LohvartAbitreener, lauatennis
3
12031021.01.2021
Vahur LöörNooremtreener, lauatennis
4
11738821.12.2020SaaremaaSaaremaa
Mari MarksTreener, lauatennis
5
10508102.11.2019HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Svea OnnoVanemtreener, lauatennis
6
12951318.02.2022TartumaaTartu linnTartu Spordiselts "Kalev"
Jaak ParkelTreener, lauatennis
5
12951818.02.2022TartumaaTartu linnTartu Spordiselts "Kalev"
Pille PataNooremtreener, lauatennis
4
11738911.12.2020HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Sergei PetrovTreener, lauatennis
5
09599411.12.2018HarjumaaTallinnMaardu Lauatenniseklubi
Vladimir PetrovVanemtreener, lauatennis
6
12796728.11.2021Ida-VirumaaNarvaMTÜ LTK Narova, Narva Paemurru Spordikool
Kuido PõderAbitreener, lauatennis
3
12951618.02.2022HarjumaaTallinn
Mairi RammulTreener, lauatennis
5
13829924.09.2022HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Janek ReinaruAbitreener, lauatennis
3
10448419.10.2019SaaremaaSaaremaaKuressaare Gümnaasium(HUV), MTÜ LTK Saare
Rivo SaaremäeNooremtreener, lauatennis
4
11738721.12.2020ViljandimaaViljandi linnViljandi Lauatenniseklubi Sakala, Viljandi Spordikool
Andres SomerAbitreener, lauatennis
3
11738321.12.2020PärnumaaPõhja-PärnumaaMTÜ Pärnu-Jaagupi Lauatenniseklubi
Heikki SoolMeistertreener, lauatennis
7
12004303.04.2021LäänemaaHaapsaluHaapsalu Lauatenniseklubi, Läänemaa Spordikool
Peeter SumreVanemtreener, lauatennis
6
12796828.11.2021PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Margit TammTreener, lauatennis
5
11378629.06.2020HarjumaaTallinnRocca Al Mare Lauatenniseklubi
Marion TammAbitreener, lauatennis
3
12589330.09.2021HarjumaaTallinn
Tatjana TšistjakovaTreener, lauatennis
5
12796928.11.2021Lääne-VirumaaViru-NigulaAseri Spordiklubi
Maris VainoAbitreener, lauatennis
3
09598811.12.2018PärnumaaLäänerannaHaapsalu Lauatenniseklubi
Vallot VainulaTreener, lauatennis
5
13830024.09.2022HarjumaaRaeEesti Lauatenniseliit
Mikhail VasiletcAbitreener, lauatennis
3
11738421.12.2020Lääne-VirumaaTapa
Ivo VeergAbitreener, lauatennis
3
10448619.10.2019HarjumaaKeilaHobipinks MTÜ
Marina VerengofVanemtreener, lauatennis
6
12826224.01.2022HarjumaaViimsiMaardu Lauatenniseklubi
Kert VillemsVanemtreener, lauatennis
6
12826024.01.2022ViljandimaaViljandi linnSpordiklubi Karksi Jõud, Viljandi Lauatenniseklubi Sakala, Viljandi Spordikool
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA