Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Tatjana FominaTreener, male
5
09482814.10.2018HarjumaaTallinnMustamäe Laste Loomingu Maja, Mustamäe Ratsu Klubi
Natalja GlušakovaTreener, male
5
09482914.10.2018HarjumaaTallinnMTÜ "Vabaettur"
Aivo HommikNooremtreener, male
4
10449219.10.2019HarjumaaSpordiklubi Vanad Olümpiaalad
Hugo HommikAbitreener, male
3
08813814.02.2018ViljandimaaPõhja-Sakala valdSpordiklubi Vanad Olümpiaalad, Suure-Jaani Gümnaasium (HUV)
Mirjam IherAbitreener, male
3
10448719.10.2019
Juuno JalakasTreener, male
5
09483014.10.2018SaaremaaSaaremaa valdSaaremaa Maleklubi
Roman JežovNooremtreener, male
4
10449319.10.2019Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Sillamäe Spordiklubi Kalev, Spordiklubi Maletäht
Andres KarbaTreener, male
5
09483314.10.2018TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Vello KiiverVanemtreener, male
6
08814114.02.2018HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Kersti KiviojaTreener, male
5
08991024.04.2018PärnumaaPärnuSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
Alexander KolyazinAbitreener, male
3
12095631.12.2020Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Maletäht
Maris KorstinTreener, male
5
10449519.10.2019Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Oleg KortšaginTreener, male
5
09483214.10.2018HarjumaaTallinnMTÜ Maleklubi Chess Continent
Eiki LehemetsTreener, male
5
12644227.10.2021PärnumaaSaardePärnu Linna Spordikool, Pärnu Maleklubi, Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi, Spordiklubi Vaablane
Ervin LiebertMeistertreener, male
7
11520307.10.2020HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Spordiklubi Reval-Sport
Toomas MihkelevTreener, male
5
12644626.10.2021JärvamaaJärva Noorte Maleklubi
Eduard MitchenkoTreener, male
5
09483114.10.2018HarjumaaTallinn
Tõnu ÕimVanemtreener, male
6
11534815.10.2020HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Kadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Hendrik OldeVanemtreener, male
6
10423817.09.2019HarjumaaTallinnMale-ja Spordiklubi Kasmar, Tallinna Maleklubi
Maria OlmannAbitreener, male
3
10448819.10.2019HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Leonid PeleševMeistertreener, male
7
12590228.09.2021Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Alexander PetrovNooremtreener, male
4
09482714.10.2018HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Svetlana PritulinaTreener, male
5
11534615.10.2020Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Valge Ratsu
Raivo RaalisteAbitreener, male
3
10449019.10.2019PärnumaaSaardeSurju valla spordiklubi
Rainer RaudVanemtreener, male
6
12644427.10.2021HarjumaaTallinnMTÜ "Vabaettur", Rae Huvialakool, Tallinna Maleklubi
Tiina RaudTreener, male
5
12644527.10.2021HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, MTÜ "Vabaettur", Rae Huvialakool
Aksel ReiMeistertreener, male
7
12590128.09.2021TartumaaTartuEesti Kirimaleühing, Tartu Spordiselts "Kalev"
Arvo SadulseppNooremtreener, male
4
10449119.10.2019MTÜ Avang SK
Janis SumaroksNooremtreener, male
4
12095831.12.2020Ida-VirumaaNarvaNarva Maleklubi Kaissa
Mikhail TereshchukNooremtreener, male
4
10449419.10.2019Ida-VirumaaMaleklubi Avesta
Sergey TitovTreener, male
5
11534715.10.2020Ida-VirumaaLüganuseMaleklubi Lootus
Tõnu TruusMeistertreener, male
7
090292TähtajatuHarjumaaTallinnTõnu Truusi Malekoolkond
Monika TsõganovaVanemtreener, male
6
09483614.10.2018HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Viive TuttTreener, male
5
12095931.12.2020HarjumaaTallinnTallinna Nõmme Noortemaja
Tarmo TuulAbitreener, male
3
10448919.10.2019HarjumaaRaeTõnu Truusi Malekoolkond
Aleksander VeingoldVanemtreener, male
6
09483414.10.2018HarjumaaTallinnMTÜ "Vabaettur"
Peedu VipperNooremtreener, male
4
12095731.12.2020Lääne-VirumaaTapaRakvere Maleklubi
Svetlana ZaynetdinovaVanemtreener, male
6
12644326.10.2021Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Diagonaal
Igor ŠvõrjovVanemtreener, male
6
09483514.10.2018HarjumaaTallinnTõnu Truusi Malekoolkond
© 2011. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA