Selgitus: taotleb kutsetomab kutsetpeatselt lõppemaskutse aegunudkantud arhiivi

NimiKutseEKRKutseTunnistusKehtib kuniMaakondKOVTöökoht
Aleksandr AbelMeistertreener, ujumine
7
06.10.2016Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Anni-Brit BachmannAbitreener, võistlustants
3
21.09.2016HarjumaaTallinnTantsuklubi Twist
Siim BoitsovAbitreener, matkasport, mägimatkamine
3
01.06.2016HarjumaaKeilaMTÜ Ronimisakadeemia
Alexey DubinkaTreener, karate
5
11.10.2016HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Iman
Mari HelsteinTreener, käsipall
5
29.09.2016HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn
Aron JaanisNooremtreener, käsipall
4
29.09.2016Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Jekaterina JeritševaNooremtreener, tennis
4
16.11.2016HarjumaaTallinn
Airi JuurVanemtreener, võistlustants
6
21.09.2016HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Voldemar JuurVanemtreener, võistlustants
6
21.09.2016HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Monika KabralAbitreener, võistlustants
3
21.09.2016HarjumaaTallinnTantsuklubi Ritmo
Ergo KasesaluAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaPadise
Erika KirpuAbitreener, kulturism ja fitness
3
26.04.2021HarjumaaTallinn
Andres KiviselgNooremtreener, karate
4
11.10.2016HarjumaaTallinnJyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Janika Koch-MäeTreener, kulturism ja fitness
5
27.04.2021HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Krista KõivAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021RaplamaaRapla
Regina KrukovskajaAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaTallinn
Helena KruusamäeMeistertreener, võistlustants
7
18.08.2016TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Andres KudisiimAbitreener, lauatennis
3
21.12.2016PärnumaaPärnu
Mart KutbergAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaTallinn
Kristiina LaivTreener, võistlustants
5
21.09.2016HarjumaaKeilaTantsuklubi Viva
Risto LeppMeistertreener, käsipall
7
06.10.2016HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn, Spordiklubi HC Tallas Käsipallikool
Jana Maarja MältonAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaTallinn
Inga PaluNooremtreener, taekwon-do ITF
4
29.09.2016Ida-VirumaaKohtla-JärveSillamäe Taekwon-do Klubi Kwon
Rein PaluojaVanemtreener, iaido
6
13.10.2016HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Rein PaluojaVanemtreener, kobudo
6
13.10.2016HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Aldur PartasjukVanemtreener, käsipall
6
18.08.2016HarjumaaKiiliSpordiklubi Reval-Sport
Roomet PikkorVanemtreener, suusatamine, kahevõistlus ja suusahüpped
6
17.10.2016HarjumaaSaueNõmme Spordiklubi, Nõmme Suusaklubi
Paul PõhiTreener, golf
5
18.08.2016HarjumaaTallinnEesti Golfi Liit, Tallinna Golfiklubi
Mari PukkAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaTallinn
Triina Silvia PurjeVanemtreener, võistlustants
6
21.09.2016HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Tantsuklubi Twist
Egon RamlerAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021TartumaaTartu
Kadi RoosenbaumAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaSaue vald
Kevin RääbisAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021TartumaaTartu
Ave-Riin SeppNooremtreener, ujumine
4
30.10.2016HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ , Audentese spordiklubi, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliidu ujumiskool, My Fitness AS, OÜ Freewill
Hiie-Liin TammAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HarjumaaTallinn
Rauno TammTreener, korvpall
5
26.10.2016ViljandimaaViljandiViljandi Korvpalliklubi Sako, Viljandi Spordikool
Siret TaraAbitreener, kulturism ja fitness
3
27.04.2021HiiumaaHiiuHiiumaa Spordikool
Marina TofantšukAbitreener, capoeira
3
16.02.2017HarjumaaTallinnSpordi- ja Kultuuriselts Capoeira Vadeia
Esko TõnissonTreener, korvpall
5
16.10.2016TartumaaTähtvereEesti Maaülikooli Spordiklubi
Ave VardjaMeistertreener, võistlustants
7
18.08.2016HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Peep VardjaMeistertreener, võistlustants
7
18.08.2016HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Riina VoolpriitVanemtreener, võimlemine
6
18.08.2016HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport, Tallinna Spordiselts Kalev
Fred VunkNooremtreener, kulturism ja fitness
4
27.04.2021HarjumaaKose
Veera Gorlatova
3
Aeroobikatreener I00216917.06.2008Ida-VirumaaSillamäe
Margit Laev
3
Aeroobikatreener I00217017.06.2008TartumaaTartu valdEesti Maaülikooli Spordiklubi, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Marge Kaljumäe
3
Aeroobikatreener I00217117.06.2008HarjumaaTallinn
Lele Daubenmerkl
3
Aeroobikatreener I00217217.06.2008TartumaaTartu
Kairi Look
3
Aeroobikatreener I00217317.06.2008TartumaaTartu
Pirgit Meritam
3
Aeroobikatreener I00217417.06.2008HarjumaaTallinn
Minnamari Murel
3
Aeroobikatreener I00217531.12.2007HarjumaaTallinn
Monika Valdre
3
Aeroobikatreener I00217617.06.2008RaplamaaKohila
Olga Simaško
3
Aeroobikatreener I00217717.06.2008HarjumaaTallinn
Olga Zavjalova
3
Aeroobikatreener I00217802.06.2008Ida-VirumaaAseriAseri Spordiklubi
Triin Mutso
3
Aeroobikatreener I00217917.06.2008HarjumaaTallinn
Ingrid Koort
3
Aeroobikatreener I00218002.06.2008HarjumaaTallinn
Signe Vent
3
Aeroobikatreener I00218103.12.2007HarjumaaSaueMTÜ Arigato Spordiklubi
Olga Grabovskaja
4
Aeroobikatreener II00218202.06.2008HarjumaaTallinn
Svea Miller
3
Vesiaeroobika treener I00218317.06.2008HarjumaaViimsi
Anželika Murik
3
Vesiaeroobika treener I00218402.06.2008LäänemaaHaapsaluOÜ Mursilka
Katrin Rõõmus
3
Vesiaeroobika treener I00218517.06.2008Ida-VirumaaKohtla-Järve
Anu Sakala
3
Vesiaeroobika treener I00218602.06.2008HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Maarika Kiislar
3
Vesiaeroobika treener I00218717.06.2008HiiumaaKäinaTerviseklubi Ingel
Vika Viss
3
Vesiaeroobika treener I00218817.06.2008HiiumaaKäina
Inga Neissaar
6
Aeroobikatreener IV00249419.05.2008TartumaaTartuMy Fitness AS
Riina Kajari
6
Aeroobikatreener IV00249519.05.2008HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ , OÜ Lasnamäe Spordikeskus, SPARTA Spordiselts
Kersti Ojalill
5
Aeroobikatreener III00249602.06.2008HarjumaaViimsi
Kadri Liivak
6
Aeroobikatreener IV00249719.05.2008HarjumaaTallinnEesti Võimlemisliit
Gea Simson
6
Aeroobikatreener IV00249802.06.2008HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Aavo Põhjala
7
Judotreener V00249919.05.2008HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Judoliit
Riho Rannikmaa
6
Judotreener IV00250017.06.2008Lääne-VirumaaVinniEesti Sumoliit, Spordiklubi Sakura
Andres Lutsar
6
Judotreener IV00250109.12.2005HarjumaaTallinn
Jaanus Pauts
4
Judotreener II00250217.06.2008HarjumaaTallinn
Igor Neemre
6
Karatetreener IV00250326.03.2008HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Jüri Post
6
Karatetreener IV00250416.11.2006TartumaaTartu
Üllar Kerde
7
Korvpallitreener V00250519.05.2008HarjumaaTallinnMTÜ Kossutreener
Tõnu Lust
6
Korvpallitreener IV00250617.06.2008TartumaaTartuKorvpalliklubi Taba 89
Hannes Koik
6
Korvpallitreener IV00250717.06.2008HarjumaaTallinn
Kersti Sirel
7
Korvpallitreener V00250817.06.2008HarjumaaTallinnKorvpalliklubi Meelis, MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi
Aivo Roonurm
6
Laskmistreener IV00250931.05.2008TartumaaÜlenurmeÜlenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
Jüri Talu
6
Laskmistreener IV00251019.05.2008HarjumaaTallinn
Karl Kontor
6
Laskmistreener IV00251119.05.2008TartumaaElvaElva Laskespordiklubi
Henn Põlluste
7
Maadlustreener V00251219.05.2008HarjumaaViimsiMTÜ Korrus3
Raivo Plumer
5
Matkatreener III00251317.04.2008HarjumaaViimsiMTÜ Mägiekspeditsioonide Klubi
Ülo Kangur
5
Matkatreener III00251424.05.2008HarjumaaMaarduHarju Matkaklubi
Guido Leibur
5
Matkatreener III00251517.06.2008HarjumaaPadise
Levo Tohva
4
Matkatreener II00251626.03.2008PõlvamaaPõlva
Priidik Kippar
5
Poksitreener III00251717.06.2008Ida-VirumaaJõhvi
Siim Nõmmoja
4
Ratsutamistreener II00251819.05.2008TartumaaTartu
Riina Pill
6
Ratsutamistreener IV00251919.05.2008HarjumaaHarkuRatsaklubi Ruila Tall
Jüri Käen
7
Triatlonitreener V00252026.03.2008HarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Lembit Pallas
4
Triatlonitreener II00252117.04.2008HarjumaaHarkuTabasalu Triatloniklubi, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Liina Raska
6
Vesiaeroobika treener IV00252219.05.2008HarjumaaTallinn
Tiina Möll
6
Vesiaeroobika treener IV00252302.06.2008HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Priit Seli
6
Karatetreener IV00252426.03.2008HarjumaaTallinnIVL Spordikool, Kuusalu Karateklubi
Aleksandr Zõkov
6
Karatetreener IV00252526.03.2008HarjumaaTallinnEesti Karate Föderatsioon, Spordiklubi Bu-Sport 2000, Spordiklubi Budo
Ervin Kade
6
Poksitreener IV00252617.06.2008TartumaaTartuKalev Boxing Spordikool
Gennadi Tolmatšov
6
Poksitreener IV00252717.06.2008Ida-VirumaaNarva-JõesuuNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Madis Iganõmm
6
Maadlustreener IV00252805.06.2008HarjumaaTallinnSpordiselts Altis
Enn Tõnisson
6
Maadlustreener IV00252919.05.2008TartumaaTartu
Vladimir Voevodin
4
Judotreener II00358725.10.2008Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Buffen-Do
Jevgeni Zaitsev
4
Judotreener II00358825.10.2008HarjumaaTallinn
Rain Ermel
4
Judotreener II00358925.10.2008VõrumaaVõru
Deniss Ivanov
4
Judotreener II00359025.10.2008HarjumaaTallinn
Igor Gribovski
3
Ju-Jutsu treener I00359118.11.2005HarjumaaTallinnSpordikool Bushinkan
Vjatšeslav Vimberg
3
Ju-Jutsu treener I00359313.11.2008HarjumaaTallinn
Sigrid Leetsi
5
Aerutamistreener III00367808.12.2008TartumaaÜlenurmeMTÜ Tartu Ujumisklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu", Tervise- ja Spordiklubi Arena
Koit Põder
6
Aerutamistreener IV00367908.12.2008TartumaaTartuEesti Aerutamisföderatsioon, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Viktor Saaron
6
Akrobaatilise võimlemise treener IV00368012.11.2008HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Aleksandr Abel
6
Allveespordi treener IV00368112.11.2008Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Õnne Pollisinski
6
Allveespordi treener IV00368212.11.2008HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Meduus
Larissa Gorbunova
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V00368308.12.2008HarjumaaViimsiVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Jaak Kabrits
3
Ju-Jutsu treener I00368418.11.2005HarjumaaTallinnGošhin Klubi
Priit Kõrve
6
Ju-Jutsu treener IV00368508.12.2008HarjumaaTallinnEesti Budo Föderatsioon, Hiina Võitluskunstide keskus
Hannes Kunart
5
Ju-Jutsu treener III00368608.12.2008HarjumaaTallinnTallinna Ju-Jutsu Klubi
Arnold Tokko
5
Kulturismi ja fitnessi treener III00368720.10.2008HarjumaaTallinn
Ott Kiivikas
5
Kulturismi ja fitnessi treener III00368808.12.2008HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Indrek Otsus
6
Kulturismi ja fitnessi treener IV00368920.10.2008HarjumaaTallinnEesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Marek Morozov
5
Kulturismi ja fitnessi treener III00369008.12.2008HarjumaaViimsiSparta Spordikool
Tarmo Tiits
6
Kulturismi ja fitnessi treener IV00369108.12.2008HarjumaaTallinn
Fred Antson
6
Kulturismi ja fitnessi treener IV00369208.12.2008HarjumaaTallinn
Rein Lindmäe
6
Lauatennisetreener IV00369308.12.2008HarjumaaTallinnLauatennisekeskus, Lauatenniseklubi Pingpong
Jaan Härms
6
Lauatennisetreener IV00369408.12.2008HarjumaaTallinnLauatenniseklubi Kalev
Riina Voolpriit
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV00369508.12.2008HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport, Tallinna Spordiselts Kalev
Mall Kalve
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V00369612.11.2008HarjumaaTallinn
Janika Mölder
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV00369719.09.2007TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Harri Neppi
7
Tennisetreener V00369820.10.2008HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Aita Põldma
7
Tennisetreener V00369920.10.2008HarjumaaTallinnEvald Kree nimeline Tennisekool
Karin Pedak
6
Tennisetreener IV00370020.10.2008HarjumaaTallinnTenniseklubi Altius-KT
Ain Suurthal
7
Tennisetreener V00370120.10.2008HarjumaaTallinn
Vello Kuhi
6
Tennisetreener IV00370220.10.2008LäänemaaHaapsalu Tennisekool, Tenniseklubi Promenaad
Anna Levandi
7
Uisutamistreener V00370320.10.2008HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, Eesti Uisuliit, MTÜ Haabersti Uisukool
Meelis Loit
5
Vehklemistreener III00370425.09.2008HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Vehklemisklubi Musketär
Boris Joffe
6
Vehklemistreener IV00370512.11.2008HarjumaaTallinn
Peeter Nelis
7
Vehklemistreener V00370612.11.2008LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Anatoli Jasnov
7
Vehklemistreener V00370720.10.2008TartumaaTartuEesti Spordiselts Põhjakotkas, Tartu Kaasaegse Viievõistluse Klubi Pentathlon
Ando Pehme
6
Judotreener IV00370808.12.2008TartumaaTartuSpordiklubi ZEN
Helen Nelis-Naukas
6
Vehklemistreener IV00370908.12.2008LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Jüri Kalmus
7
Jalgrattaspordi treener V00397208.12.2008TartumaaElvaMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kalev Raudsepp
6
Jalgrattaspordi treener IV00397308.12.2008JõgevamaaJõgevaJalgrattaklubi Vooremaa Centrum
Leonhard Soom
6
Kergejõustikutreener IV00397408.12.2008JärvamaaTüriKergejõustikuklubi Järvala, Türi Spordiklubide Liit
Valter Espe
7
Kergejõustikutreener V00397508.12.2008HarjumaaHarkuAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Toomas Merila
7
Kergejõustikutreener V00397608.12.2008LäänemaaMartna
Ants Nurmekivi
7
Kergejõustikutreener V00397708.12.2008TartumaaTartu
Tiina Torop
7
Kergejõustikutreener V00397808.12.2008TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Martin Kutman
7
Kergejõustikutreener V00397908.12.2008TartumaaTartu
Gea Sootamm
6
Käsipallitreener IV00398008.12.2008HarjumaaTallinn
Toivo Järv
6
Käsipallitreener IV00398108.12.2008HarjumaaTallinnAruküla Spordiklubi, Spordiklubi HC Tallas
Raivo Laast
7
Käsipallitreener V00398208.12.2008HarjumaaTallinn
Aldur Partasjuk
6
Käsipallitreener IV00398308.12.2008HarjumaaKiiliSpordiklubi Reval-Sport
Jüri Lepp
6
Käsipallitreener IV00398408.12.2008HarjumaaSpordiklubi HC Tallas
Milvi Visnapuu
7
Käsipallitreener V00398508.12.2008TartumaaTartu
Ain Kaasik
7
Ujumistreener V00398625.11.2008HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Tõnu Meijel
7
Ujumistreener V00398725.09.2008HarjumaaTallinnKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool
Siiri Põlluveer
6
Ujumistreener IV00398825.09.2008HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Ujumisliit
Viive Soll
6
Ujumistreener IV00398925.11.2008HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Oleg Labzin
6
Ujumistreener IV00399025.09.2008HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant
Tiit-Urmas Reiter
7
Ujumistreener V00399125.11.2008HarjumaaTallinnBruno Ujumiskool
Riho Aljand
6
Ujumistreener IV00399212.11.2008HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Kaja Haljaste
6
Ujumistreener IV00399312.11.2008TartumaaTartuUjumise Spordiklubi MTÜ
Andrei Ambros
4
Ju-Jutsu treener II00399408.12.2008HarjumaaTallinn
Annika Veerpalu
3
Ratsutamistreener I00402310.05.2006TartumaaTartu
Kristin Kerem
3
Ratsutamistreener I00402401.12.2008HarjumaaSaue
Liina Orle
3
Ratsutamistreener I00402501.12.2008HarjumaaTallinn
Monika Nõmm
3
Ratsutamistreener I00402601.12.2008PärnumaaPärnu
Riina Rõa
3
Ratsutamistreener I00402701.12.2008PärnumaaTahkuranna
Saale Sams
3
Ratsutamistreener I00402801.12.2008HarjumaaTallinn
Tiina Ainsoo
3
Ratsutamistreener I00402901.12.2008TartumaaTartu
Lars Uus
3
Ratsutamistreener I00403027.02.2008HarjumaaTallinn
Maila Kukk
3
Ratsutamistreener I00403101.12.2008PärnumaaVändraVändra Ratsaspordiklubi
Piret Hommuk
3
Ratsutamistreener I00403210.05.2006TartumaaTartu
Reet Jänes
3
Ratsutamistreener I00403301.12.2008ViljandimaaViljandi vald
Kaiti Kirsipuu
4
Ratsutamistreener II00403401.12.2008HarjumaaKernu
Kristin Pangsepp
4
Ratsutamistreener II00403501.12.2008HarjumaaKernuRatsaklubi EL AWRAH ENDURANCE TEAM
Riina Seder-Zalite
4
Ratsutamistreener II00403601.12.2008HarjumaaSaue valdTondi Ratsaspordiklubi
Ülle Palumets
4
Ratsutamistreener II00403701.12.2008HarjumaaNissi
Maie Kukk
4
Ratsutamistreener II00403801.12.2008JärvamaaTüriTüri Spordiklubide Liit
Annela Kolk
4
Ratsutamistreener II00403901.12.2008HarjumaaRaasiku
Mare Joller
4
Ratsutamistreener II00404001.12.2008HarjumaaTallinnNiitvälja Ratsaspordiklubi
Merle Annusver
4
Ratsutamistreener II00404101.12.2008HarjumaaKeila valdRatsaspordiklubi Simon
Külliki Sinikas
4
Ratsutamistreener II00404201.12.2008RaplamaaRaikkülaRatsaspordiklubi Ruttar
Tiina Pakkonen
4
Ratsutamistreener II00404301.12.2008ViljandimaaSuure-Jaani
Milja Ardla
4
Ratsutamistreener II00404401.12.2008ViljandimaaViljandi valdViljandimaa Ratsaspordiklubi
Ain Unt
5
Ratsutamistreener III00404501.12.2008HarjumaaRaeKodukandiliikumise- ja ratsaspordiklubi Lagedi Kanged Kargajad
Dina Ellermann
5
Ratsutamistreener III00404601.12.2008HarjumaaKeila valdTondi Ratsakool
Ellen Vatsel
5
Ratsutamistreener III00404701.12.2008HarjumaaKeilaNiitvälja Ratsaspordiklubi, OSAÜHING NIITVÄLJA RATSAKOOL
Therje Prohorova
5
Ratsutamistreener III00404801.12.2008HarjumaaTallinnSA Tallinna Ratsaspordikool
Mikk Nõmm
5
Ratsutamistreener III00404901.12.2008PärnumaaPärnu
Marlen Vassil
5
Ratsutamistreener III00405001.12.2008HarjumaaTallinn
Ruudo Vatsel
5
Ratsutamistreener III00405101.12.2008HarjumaaTallinn
Alla Gladõševa
5
Ratsutamistreener III00405201.12.2008HarjumaaTallinn
Konstantin Prohhorov
5
Ratsutamistreener III00405301.12.2008HarjumaaTallinnSA Tallinna Ratsaspordikool
Arho Kopli
3
Ju-Jutsu treener I00407214.10.2005HarjumaaTallinn
Karl Pajumäe
3
Maadlustreener I00714713.06.2006PärnumaaVändra vald (alev)
Riho Mäe
3
Maadlustreener I00714813.06.2006Lääne-VirumaaVinniMTÜ SK Wesenberg Wrestling
Arved Külanurm
3
Maadlustreener I00714920.11.2005JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Nipi
Kaupo Alasi
3
Maadlustreener I00715013.03.2009LäänemaaHaapsalu
Veiko Ardel
3
Maadlustreener I00715113.03.2009ValgamaaTõllisteMTÜ Sooru Arendus
Endel Treiman
3
Maadlustreener I00715229.04.2007Lääne-VirumaaKadrinaRakvere Spordikool, Spordiklubi Rakvere
Harri Koiduste
3
Maadlustreener I00715313.06.2006RaplamaaMärjamaaMaadlusklubi Juhan
Irina Meinvald
3
Maadlustreener I00715413.06.2006HarjumaaKose
Olev Nisumaa
3
Maadlustreener I00715529.04.2007RaplamaaVigalaMaadlusklubi Juhan
Veiko Proovel
3
Maadlustreener I00715613.06.2006TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Leon Reitsak
3
Maadlustreener I00715713.03.2009RaplamaaKehtnaMaadlusklubi Hammerlock
Tiit Seiton
3
Maadlustreener I00715813.03.2009LäänemaaMartnaSpordiklubi Martna
Aap Uspenski
3
Maadlustreener I00715913.03.2009LäänemaaHaapsaluMaadlusklubi Dünamo
Raivo Pärna
3
Maadlustreener I00716213.03.2009PärnumaaPärnu
Jaan Männi
3
Maadlustreener I00716313.03.2009PärnumaaPärnuMTÜ Rand
Martin Piksar
3
Maadlustreener I00716408.12.2008Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Arvi Õunaid
3
Maadlustreener I00716513.03.2009SaaremaaKuressaare
Argo Mitt
3
Maadlustreener I00716619.11.2007PärnumaaSindi
Gristen Heinmets
3
Maadlustreener I00716713.03.2009PärnumaaPaikuseMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Argo Saluste
3
Maadlustreener I00716813.03.2009PärnumaaPaikuse
Miia Mänd
3
Kulturismi ja fitnessi treener I00728331.05.2009HarjumaaMaarduFittest Klubi OÜ
Robert Nool
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I00728415.04.2006HarjumaaJõelähtme
Andres Peerna
3
Kulturismi ja fitnessi treener I00728531.05.2009HarjumaaTallinn
Kärt Prax
3
Kulturismi ja fitnessi treener I00728631.05.2009HarjumaaViimsi
Vootele Parts
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I00728715.04.2006JärvamaaJärva-Jaani
Marju-Merike Brück
4
Kulturismi ja fitnessi treener II00728831.05.2009HarjumaaTallinn
Erkki Murakas
4
Kulturismi ja fitnessi treener II00728931.05.2009HarjumaaTallinnOÜ Tondi Tennisekeskus
Svea Miller
4
Kulturismi ja fitnessi treener II00729031.05.2009HarjumaaViimsi
Anu Otsus
5
Kulturismi ja fitnessi treener III00729131.05.2009HarjumaaTallinn
Indrek Rannama
6
Jalgrattaspordi treener IV00751102.05.2009SaaremaaKuressaareSaaremaa Jalgrattaklubi Viiking
Leonid Pelešev
6
Maletreener IV00751202.05.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Aivar Ruukel
4
Matkatreener II00751302.05.2009PärnumaaTori
Mart Reimann
5
Matkatreener III00751402.05.2009HarjumaaKuusalu
Nikolai Järveoja
6
Orienteerumistreener IV00751519.03.2009PõlvamaaPõlvaOrienteerumisklubi Põlva Kobras, Põlva Spordikool
Tiit Tali
6
Orienteerumistreener IV00751612.02.2009TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves, Orienteerumisklubi Kape
Marko Saksing
5
Saalihoki treener III00751702.05.2009JõgevamaaJõgevaJõgeva Spordiklubi Tähe
Risto Lall
5
Saalihoki treener III00751820.04.2009HarjumaaTallinn
Irina Kononova
7
Uisutamistreener V00751920.04.2009HarjumaaTallinnEesti Uisuliit, MTÜ Iluuisutamisklubi Kristalluisk, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Lea Rand
7
Uisutamistreener V00752020.04.2009HarjumaaTallinnEesti Uisuliit, Iluuisutamisklubi Jääkild, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool, Tallinna Venus Uisukool
Merle Klandorf
7
Võistlustantsu treener V00752120.04.2009HarjumaaTallinnRevalia Tantsukool
Aavo Lossmann
6
Võistlustantsu treener IV00752202.05.2009HarjumaaTallinn
Kristine Esko
4
Võistlustantsu treener II00752302.05.2009HarjumaaTallinnMittetulundusühing Arte Movimento
Jaan Siilak
6
Võistlustantsu treener IV00752402.05.2009TartumaaTartuTantsuklubi "Stiil", Tantsuspordiklubi STIIL Jõhvi, Tantsuspordiklubi Stiil Kohtla-Järve
Märt Kermon
7
Korvpallitreener V00752507.02.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Jaanus Levkoi
7
Korvpallitreener V00752607.02.2009HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Läänemaa Spordikool
Heino Enden
7
Korvpallitreener V00752707.02.2009HarjumaaSaku
Allan Dorbek
7
Korvpallitreener V00752807.02.2009HarjumaaTallinnSiili Palliklubi
Jaak Karp
4
Korvpallitreener II00752907.02.2009RaplamaaRaplaRapla Korvpallikool
Alar Varrak
4
Korvpallitreener II00753013.06.2005HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi "Rafter"
Marek Lairand
4
Korvpallitreener II00753107.02.2009RaplamaaRapla
Liana Piirsoo
4
Korvpallitreener II00753213.06.2005LäänemaaLihulaAudentese spordiklubi
Toomas Annuk
3
Korvpallitreener I00753310.11.2007JõgevamaaKasepääMTÜ Rapla Korvpallikool
Elena Belyakova
3
Aeroobikatreener I00789205.05.2009HarjumaaTallinn
Anna Galstjan
3
Aeroobikatreener I00789305.05.2009HarjumaaTallinn
Maie Vaino
3
Aeroobikatreener I00789405.05.2009Ida-VirumaaIisaku
Krete Jalakas
3
Aeroobikatreener I00789505.05.2009HarjumaaTallinn
Epp Kärsin
3
Aeroobikatreener I00789605.05.2009ValgamaaValga
Tatjana Lubkova
3
Aeroobikatreener I00789705.05.2009HarjumaaTallinnFitnesklubi Eriline
Reet Martinson
3
Aeroobikatreener I00789805.05.2009HarjumaaTallinn
Evely Mikker
3
Aeroobikatreener I00789905.05.2009PärnumaaPaikuse
Kersti Murumägi
3
Aeroobikatreener I00790005.05.2009HarjumaaViimsi
Sirli Oot
3
Aeroobikatreener I00790105.05.2009HarjumaaTallinn
Marit Riis
3
Aeroobikatreener I00790205.05.2009HarjumaaTallinn
Ilona Seedre
3
Aeroobikatreener I00790305.05.2009TartumaaÜlenurmeMV Spordiklubi
Jaana Torp
3
Aeroobikatreener I00790405.05.2009TartumaaTartu
Piret Tuiken
3
Aeroobikatreener I00790505.05.2009JärvamaaPaidePaide Võimlemiskool
Merlin Võsu
3
Aeroobikatreener I00790605.05.2009TartumaaTartu
Fjodor Dunik
4
Aeroobikatreener II00790705.05.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Kris-Marie Nisu
4
Aeroobikatreener II00790805.05.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Maila Kurg
4
Aeroobikatreener II00790905.05.2009HarjumaaViimsi
Liis Arula
4
Aeroobikatreener II00791005.05.2009HarjumaaRaeOÜ Tondi Tennisekeskus
Rainer Rebane
4
Aeroobikatreener II00791105.05.2009HarjumaaTallinnFittest Klubi OÜ
Rica Varul
4
Aeroobikatreener II00791205.05.2009TartumaaTartu
Diana Valge
4
Aeroobikatreener II00791305.05.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kaia Heinleht
5
Aeroobikatreener III00791405.05.2009HarjumaaKeila vald
Ülle Ptšelovodova
5
Aeroobikatreener III00791502.06.2008HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Miia Mänd
5
Aeroobikatreener III00791605.05.2009HarjumaaMaarduFittest Klubi OÜ
Kristi Roosimägi
5
Aeroobikatreener III00791705.05.2009HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Kristel Tamm
5
Aeroobikatreener III00791802.06.2008HarjumaaSakuOÜ Freewill
Kai-Riin Bachmann
3
Vesiaeroobika treener I00791905.05.2009HarjumaaMaarduAudentes Halduse OÜ
Lea Ilves
3
Vesiaeroobika treener I00792005.05.2009ViljandimaaViljandiKalevi Ujumiskool
Liivi Ilves
3
Vesiaeroobika treener I00792105.05.2009ViljandimaaViljandi
Inna Adami
4
Vesiaeroobika treener II00792205.05.2009HarjumaaTallinn
Indrek Pertelson
5
Judotreener III00795823.05.2009HarjumaaTallinn
Peep Päll
6
Jõusaali treener IV00795923.05.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kaido Leesmann
5
Jõusaali treener III00796023.05.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Ants Rosenbaum
5
Jõusaali treener III00796123.05.2009HarjumaaHarkuEesti Jõutõsteliit, Haaberst Sport Spordiklubi
Jaan Salu
5
Jõusaali treener III00796223.05.2009SaaremaaKuressaare
Enn Jaigma
6
Moodsa viievõistluse treener IV00796323.05.2009TartumaaTartuTartu Kaasaegse Viievõistluse Klubi Pentathlon
Vallo Vaher
6
Orienteerumistreener IV00796420.05.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
Raul Kudre
5
Orienteerumistreener III00796523.05.2009PõlvamaaVärskaEesti Orienteerumisliit, Värska Orienteerumisklubi Peko
Rein Ottoson
7
Purjetamistreener V00796616.01.2009HarjumaaViimsiOÜ Rein Ottosoni Purjespordikool
Allar Kivil
6
Suusatamise treener IV00796820.05.2009TartumaaTartu valdTartu Suusaklubi
Mihhail Kõlvart
6
Taekwon-do (ITF) treener IV00796920.04.2009HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Sergei Mašara
5
Taekwon-do (ITF) treener III00797020.05.2009HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi, mittetulundusühing HVARANG ITF
Kalle Jõudna
6
Tõstespordi treener IV00797119.03.2009HarjumaaTallinnTallinna Raskejõustiku Spordikool
Voldemar Juur
6
Võistlustantsu treener IV00797219.05.2009HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Ellen Liik
7
Võrkpallitreener V00797320.05.2009HarjumaaTallinnMTÜ Peetri Võrkpalliklubi, Rae Huvialakool
Jaan Prass
7
Võrkpallitreener V00797420.04.2009HarjumaaTallinnMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Peeter Vahtra
7
Võrkpallitreener V00797520.05.2009HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Võrkpalli Liit, Kohila Võrkpalliklubi
Hillar Hein
6
Suusahüpete treener IV00797623.05.2009ViljandimaaViljandiSuusaklubi Telemark
Urmas Jaamul
7
Ujumistreener V00797716.05.2009HarjumaaHarku
Ester Sillaste
6
Ujumistreener IV00797816.05.2009HarjumaaTallinn
Enn Lepik
6
Ujumistreener IV00797916.05.2009HarjumaaViimsiMTÜ SPA Viimsi Tervis
Õnne Pollisinski
6
Ujumistreener IV00798025.11.2008HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Meduus
Urmas Rosenberg
5
Ujumistreener III00798116.05.2009HarjumaaViimsi
Margit Viilep
6
Ujumistreener IV00798216.05.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Tabasalu Triatloniklubi
Kaire Indrikson
6
Ujumistreener IV00798316.05.2009HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Hilju Lillo
6
Ujumistreener IV00798416.05.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi SharK
Leili Hein
6
Ujumistreener IV00798516.05.2009HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Jevgeni Barmotin
6
Ujumistreener IV00798616.05.2009Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Aleksandr Tšerednikov
5
Ujumistreener III00798716.05.2009Ida-VirumaaSillamäe
Jevgeni Bugakov
6
Ujumistreener IV00798816.05.2009Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Sergei Maksimov
6
Ujumistreener IV00798916.05.2009Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Gunnar Tõnning
6
Ujumistreener IV00799016.05.2009Lääne-VirumaaRakvereMTÜ Vinni Vaba Aja Keskus, MTÜ Wiru Swim, Rakvere Spordikool
Annelii Jaal
6
Ujumistreener IV00799116.05.2009TartumaaTartuUjumise Spordiklubi MTÜ
Heidi Kaasik
6
Ujumistreener IV00799216.05.2009HarjumaaTallinnEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliidu ujumiskool, TOPi Ujumisklubi
Marika Tikkerbär
6
Ujumistreener IV00799316.05.2009PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Pärnu Ujumisklubi Uca
Anne Tohver
6
Ujumistreener IV00799416.05.2009PärnumaaPärnu
Igor Filin
6
Ujumistreener IV00799516.05.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, Kristjan Palusalu Spordiklubi, Spordiklubi Aquaway
Ülle Merisalu
6
Ujumistreener IV00799616.05.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi SharK
Talis Mölder
5
Saalihoki treener III00805220.04.2009TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Sergei Hapov
3
Karatetreener I00806830.05.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Vladimir Zubkov
3
Karatetreener I00806904.06.2006Ida-VirumaaKohtla-Järve
Gennadi Bessan
3
Karatetreener I00807004.06.2006Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ Ida-Viru Spordikeskus Jumo
Anna Sirak
3
Karatetreener I00807104.06.2006HarjumaaTallinnkarateklubi Osanago
Aleksandr Lõssenko
3
Karatetreener I00807204.06.2006Ida-VirumaaKohtlaMTÜ Ida-Viru Spordikeskus Jumo
Madis Sinimets
3
Karatetreener I00807328.08.2006HarjumaaTallinnVõitluskunstide klubi Budokan
Marek Lindmaa
3
Karatetreener I00807404.06.2006HarjumaaTallinn
Konstantin Iljenko
3
Karatetreener I00807504.06.2006HarjumaaTallinnEesti Koshiki Karate Föderatsioon, Spordiklubi EDU-DO
Kajar Help
3
Karatetreener I00807628.08.2006PõlvamaaPõlvaVK Budokan Budokool
Taavi Valgma
3
Karatetreener I00807804.06.2006HarjumaaTallinn
Kaido Rätsepp
3
Karatetreener I00807928.08.2006HarjumaaTallinnKarateklubi Tengu
Ilje Vedler
3
Karatetreener I00808030.05.2009HarjumaaTallinn
Raul Mill
3
Karatetreener I00808104.06.2006HarjumaaTallinn
Peeter Mahlapuu
3
Karatetreener I00808230.05.2009HarjumaaTallinn
Tarmo Muld
3
Karatetreener I00808328.08.2006HarjumaaTallinn
Antti Haljak
3
Karatetreener I00808404.06.2006HarjumaaTallinnVõitluskunstide klubi Budokan
Silja Saareoks-Kaldre
3
Karatetreener I00808530.05.2009HarjumaaTallinn
Meelis Bergmann
3
Karatetreener I00808630.05.2009HarjumaaTallinn
Lauri Mengel
3
Karatetreener I00808718.09.2006TartumaaTartuKarateklubi Falco
Gediminas Jürjo
3
Karatetreener I00808804.06.2006TartumaaTähtvereKarateklubi Falco
Tõnis Saag
3
Karatetreener I00808904.06.2006TartumaaTartu
Sixten Sild
6
Orienteerumistreener IV00817909.06.2009VõrumaaVõru
Kalle Kiik
6
Maletreener IV00818009.06.2009Lääne-VirumaaRakvere
Raidar Mesila
5
Mäesuusatamistreener III00818109.06.2009HarjumaaTallinn
Merle Keerutaja
6
Võrkpallitreener IV00818209.06.2009ViljandimaaViljandiEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Spordiklubi VilVol, Viljandi Spordikool
Mart Siliksaar
7
Sulgpallitreener V00818314.05.2009TartumaaTartuSulgpalliklubi Triiton
Eve End
6
Võistlustantsu treener IV00818419.05.2009HarjumaaTallinnTantsuklubi Leevi
Rein Rebane
3
Karatetreener I00818504.06.2006HarjumaaKose
Tiit Sokk
6
Korvpallitreener IV00859601.04.2009HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, MTÜ Spordiklubi Nord
Arp Pressraud
6
Korvpallitreener IV00859713.06.2009HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Mait Käbin
6
Korvpallitreener IV00859801.04.2009PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Pärnu
Reet Rausberg
6
Korvpallitreener IV00859901.04.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Tiiu Kosk
6
Korvpallitreener IV00860001.04.2009RaplamaaRaplaMTÜ Rapla Korvpallikool
Kaire Asi
6
Korvpallitreener IV00860101.04.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tartu Spordiselts "Kalev"
Janika Veinpere-Pillisner
6
Korvpallitreener IV00860213.06.2009HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Iivi Kaljuvee
6
Korvpallitreener IV00860301.04.2009TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev" Spordikool, Tartu Valla Spordikool
Jaak Jalakas
6
Korvpallitreener IV00860401.04.2009Lääne-VirumaaKundaRahvaspordiklubi SportKunda
Jüri Neissaar
6
Korvpallitreener IV00860513.06.2009TartumaaTartu
Avo Mae
6
Korvpallitreener IV00860601.04.2009HarjumaaTallinn
Maire Sulg
6
Korvpallitreener IV00860701.04.2009TartumaaTartu
Elle Lapp
6
Korvpallitreener IV00860801.04.2009TartumaaTartu
Eva Laidvee
6
Korvpallitreener IV00860913.06.2009HarjumaaTallinn
Villi Jukk
6
Korvpallitreener IV00861001.04.2009TartumaaTartu
Kalju Pluutus
6
Korvpallitreener IV00861113.06.2009Lääne-VirumaaVinni
Alar Varrak
5
Korvpallitreener III00861201.04.2009HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi "Rafter"
Jaanus Meitus
5
Korvpallitreener III00861313.06.2009PõlvamaaRäpinaRäpina Spordikool
Liana Piirsoo
5
Korvpallitreener III00861413.06.2009LäänemaaLihulaAudentese spordiklubi
Udo Saidla
5
Korvpallitreener III00861501.04.2009VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Kalev Palo
5
Korvpallitreener III00861601.04.2009VõrumaaVõru valdParksepa Spordiklubi
Viktor Viktorov
5
Korvpallitreener III00861701.04.2009HarjumaaTallinnTallinna Spordiklubi Jõud
Reimo Luht
5
Korvpallitreener III00861813.06.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim, Laagri Huvialakool
Kaido Seil
5
Korvpallitreener III00861913.06.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim, Tabasalu Palliklubi
Indrek Reinbok
5
Korvpallitreener III00862013.06.2009HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Huvikool Spordiklubi Rim, MTÜ Spordiklubi "Rafter"
Maxim Tuul
5
Korvpallitreener III00862101.04.2009HarjumaaTallinn
Valeri Zlatin
5
Korvpallitreener III00862213.06.2009PõlvamaaPõlva
Jevgeni Gurjanov
5
Korvpallitreener III00862313.06.2009HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Vladimir Grabovski
5
Korvpallitreener III00862413.06.2009HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Rait Käbin
5
Korvpallitreener III00862501.04.2009PärnumaaSindiEesti Korvpalliliit, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Janne Rits
5
Korvpallitreener III00862613.06.2009HarjumaaTallinnBC STAR korvpallikool, MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi
Irja Zilmer
5
Korvpallitreener III00862713.06.2009HarjumaaTallinnMTÜ Eurokorvpall
Kristi Laidvee
5
Korvpallitreener III00862813.06.2009HarjumaaTallinnBC STAR korvpallikool
Marek Koitla
5
Korvpallitreener III00862913.06.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Eesti Korvpalliliit
Sergei Kruglov
3
Korvpallitreener I00863013.06.2009HarjumaaPaldiski
Raivo Tralla
3
Korvpallitreener I00863114.06.2006JõgevamaaTormaMTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi
Vjatšeslav Zemtsov
3
Korvpallitreener I00863225.08.2006HarjumaaTallinn
Sergei Jazev
3
Korvpallitreener I00863325.09.2006HarjumaaTallinn
Mai Arkman
3
Korvpallitreener I00863401.04.2009VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Margus Klaan
3
Korvpallitreener I00863501.04.2009VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Tanel Kaljula
3
Korvpallitreener I00863613.06.2009HarjumaaTallinnMittetulundusühing TARTU PALLIKLUBI
Margus Metstak
3
Korvpallitreener I00863814.06.2006HarjumaaTallinn
Rauno Pehka
3
Korvpallitreener I00863913.06.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Korvpalliliit
Siim Needrit
3
Korvpallitreener I00864025.09.2006HarjumaaTallinn
Markko Arro
3
Korvpallitreener I00864113.06.2009HarjumaaTallinnKeila Korvpallikool
Ranno Konks
3
Korvpallitreener I00864213.06.2009HarjumaaKeila
Arko Kask
3
Korvpallitreener I00864313.06.2009PärnumaaPärnu
Kadri Kummer
3
Korvpallitreener I00864403.01.2007RaplamaaRapla
Janne Randjärv
3
Korvpallitreener I00864526.03.2009RaplamaaRapla
Ago Markson
3
Korvpallitreener I00864613.06.2009HarjumaaTallinn
Tarmo Hein
3
Korvpallitreener I00864712.07.2007HarjumaaKeilaKeila Korvpallikool
Ants Ivask
3
Korvpallitreener I00864825.08.2006HarjumaaTallinn
Marko Parkonen
3
Korvpallitreener I00864914.06.2006HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Korvpalliliit, Huvikool Spordiklubi Rim
Madis Sarik
3
Korvpallitreener I00865014.06.2006HarjumaaRae
Renar Pindel
3
Korvpallitreener I00865115.01.2007HarjumaaTallinn
Andres Sepp
3
Korvpallitreener I00865213.06.2009HarjumaaKeila
Ago Kliimson
3
Korvpallitreener I00865313.06.2009HarjumaaKeila
Riskko Kämärä
3
Korvpallitreener I00865414.06.2006HarjumaaTallinn
Mart Uuehendrik
3
Korvpallitreener I00897720.12.2006HarjumaaTallinnHansa Spordiklubi, MTÜ Spordiklubi Nord
Viiu Rebane
6
Orienteerumistreener IV00978122.03.2009HarjumaaTallinn
Paul Poopuu
6
Orienteerumistreener IV00978227.08.2009JärvamaaTüriorienteerumisklubi JOKA, Spordiklubi Esto
Toomas Mast
6
Orienteerumistreener IV00978327.08.2009HiiumaaHiiuHiiumaa Orienteerujate Klubi
Anu Taveter
5
Triatlonitreener III00979722.08.2009PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Margus Tamm
5
Triatlonitreener III00979824.10.2008HarjumaaTallinnEesti Triatloni Liit, MTÜ Spordiklubi Triatleet
Rutt Mets
4
Triatlonitreener II00979922.08.2009PärnumaaTootsi
Dea Oja
4
Triatlonitreener II00980022.08.2009HarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Urmas Utar
4
Triatlonitreener II00980122.08.2009TartumaaÜlenurme
Andres Hiiemäe
4
Triatlonitreener II00980222.08.2009TartumaaTartuAlpiklubi Firn
Rain Tulp
4
Triatlonitreener II00980322.08.2009RaplamaaJuuru
Peeter Redkin
5
Judotreener III00981516.06.2009HarjumaaTallinn
Vladimir Grill
5
Judotreener III00981619.12.2008HarjumaaLoksa
Jevgeni Tsvetnikov
5
Judotreener III00981716.06.2009HarjumaaTallinn
Riina Toomis
5
Judotreener III00981820.03.2009TartumaaTartuDo Judokool
Viktoria Guseynova
4
Judotreener II00981916.06.2009Ida-VirumaaNarva
Tõnu Malsub
3
Judotreener I00982016.06.2009HarjumaaViimsi
Jaak Tungel
3
Judotreener I00982116.06.2009HarjumaaTallinnLeegi Spordiklubi
Paavo Nael
5
Murdmaasuusatamise treener III00999911.06.2009HarjumaaSakuMTÜ Saku Suusaklubi
Tõnu Pääsuke
7
Laskesuusatamistreener V01000029.09.2009HarjumaaTallinnEesti Laskesuusatamise Föderatsioon, Nõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Kalju Ojaste
5
Laskesuusatamistreener III01000129.09.2009ValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ Karupesa Team
Kristjan Oja
5
Laskesuusatamistreener III01000229.09.2009HarjumaaTallinnSpordiühing Võru Biathlon
Hillar Zahkna
5
Laskesuusatamistreener III01000329.09.2009VõrumaaVõruSpordiühing Võru Biathlon
Oleg Kim
6
Taekwondo (WTF) treener IV01000418.09.2009HarjumaaTallinnEesti Hapkido Föderatsioon, Katleri Taekwondoklubi, Spordiklubi Hodori
Andres Jaakman
3
Taekwondo (WTF) treener I01000506.12.2006HarjumaaTallinn
Tarvo Avaste
6
Orienteerumistreener IV01000729.09.2009TartumaaTartu
Sergei Gluško
7
Sõudetreener V01000820.05.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Reet Palm-Killing
7
Sõudetreener V01000911.06.2009PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Viljar Jaamu
6
Ju-Jutsu treener IV01001029.09.2009HarjumaaSaue vald
Priit Dello
5
Ju-Jutsu treener III01001120.05.2009HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, VK Budokan Budokool
Aleksandr Skiruk
3
Capoeiratreener I01001229.09.2009HarjumaaTallinn
Ramid Niftalijev
3
Capoeiratreener I01001320.06.2006HarjumaaTallinnHuvikool Berimba
Heiki Sorge
6
Sulgpallitreener IV01001418.09.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Mart Mäerand
6
Sulgpallitreener IV01001518.09.2009TartumaaTartuNõo Sulgpalliklubi
Jüri Tarto
7
Sulgpallitreener V01001618.09.2009HarjumaaTallinnmittetulundusühing SK Drive, Tondiraba Sulgpallikool, Viimsi Sulgpalliklubi
Aigar Tõnus
7
Sulgpallitreener V01001718.09.2009HarjumaaTallinnEesti Sulgpalliliit, mittetulundusühing SK Drive, MTÜ Tallinna Sulgpallikeskus, Viimsi Sulgpalliklubi
Yury Lakhtikov
6
Kickboxingu treener IV01001818.05.2006HarjumaaSpordiklubi Budo
Dmitri Petrjakov
6
Kickboxingutreener IV01001920.06.2009HarjumaaHarkuEesti Kick-Boxingu Liit, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Spordiklubi Mainor-Shaolin
Rainer Lapp
4
Kahevõistluse ja suusahüpete treener II01002029.09.2009HarjumaaTallinn
Deniss Stepanov
4
Taekwondo (WTF) treener II01012729.09.2009HarjumaaTallinn
Sergei Bobrov
5
Aikidotreener III01029916.01.2009HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Spordiklubi Draakon
Sergei Bobrov
5
Ju-Jutsu treener III01029914.10.2009HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Spordiklubi Draakon
Raivo Orgusaar
4
Ju-Jutsu treener II01030203.10.2009HarjumaaTallinn
Rait Pihlap
3
Karatetreener I01030624.10.2009RaplamaaRaikküla
Margus Lillinurm
3
Karatetreener I01030718.09.2006HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Rene Lett
3
Karatetreener I01030818.09.2006HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Kätlin Kivirand
3
Karatetreener I01030928.08.2006HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Imre Pauklin
3
Karatetreener I01031028.08.2006HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Ene Pukk
3
Karatetreener I01031128.08.2006PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Heiki Toots
5
Maadlustreener III01052513.06.2006TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev" Spordikool
Igor Annus
5
Maadlustreener III01052620.10.2009HarjumaaTallinnMaadlusklubi NELSON
Jaan Vares
5
Maadlustreener III01052713.06.2006ViljandimaaTarvastuViljandi Maadlusklubi Tulevik
Tõnu Henk
5
Maadlustreener III01052820.11.2009ViljandimaaKolga-Jaani
Raivo Kiilstrom
5
Maadlustreener III01052920.10.2009HarjumaaTallinnKesklinna Spordiklubi, Mittetulundusühing Korrus3
Anatoli Kuprijanovitš
5
Maadlustreener III01053020.10.2009HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Arved Külanurm
5
Maadlustreener III01053119.11.2007JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Nipi
Tanel Renter
5
Maadlustreener III01053220.10.2009HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Meelis Mäekalle
5
Maadlustreener III01053320.10.2009HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Peeter Püvi
5
Maadlustreener III01053420.10.2009ViljandimaaVõhma
Gerasime Esebua
5
Maadlustreener III01053520.11.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Oleg Pušin
5
Maadlustreener III01053620.10.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Kristjan Saar
5
Maadlustreener III01053720.11.2009HarjumaaSaku
Eduard Tomingas
5
Maadlustreener III01053820.10.2009HarjumaaTallinn
Jakob Proovel
7
Maadlustreener V01053926.10.2009TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Igor Gribovski
5
Ju-Jutsu treener III01056118.09.2009HarjumaaTallinnSpordikool Bushinkan
Jaak Kabrits
5
Ju-Jutsu treener III01056218.09.2009HarjumaaTallinnGošhin Klubi
Laimons Raudsepp
7
Võrkpallitreener V01056318.11.2009HarjumaaTallinnSwedbank Spordiklubi, VT Sport MTÜ
Rein Lepik
5
Matkatreener III01056418.11.2009TartumaaTartuJalgrattaklubi "Vänta Aga"
Mihkel Klementsov
7
Sõudmistreener V01056523.10.2009HarjumaaTallinnInvaspordiklubi Parasport, TALLINNA SÕUDEKLUBI
Kalju Valgus
6
Laskesuusatamistreener IV01056623.10.2009HarjumaaTallinn
Aarne Kõiv
7
Maadlustreener V01057226.10.2009ViljandimaaViljandi valdViljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Igor Golubev
5
Ju-Jutsu treener III01070305.12.2009HarjumaaTallinnMTÜ First Fighting Club, MTÜ Tallinna Kudo Klubi
Igor Golubev
5
Kudotreener III01070325.09.2008HarjumaaTallinnMTÜ First Fighting Club, MTÜ Tallinna Kudo Klubi
Sergei Meškov
5
Ju-Jutsu treener III01070405.12.2009HarjumaaTallinn
Ilja Aleksejev
5
Poksitreener III01106528.10.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi KIK-D?EB
Jevgeni Golovatš
5
Poksitreener III01106628.10.2009HarjumaaMaarduOlümp Maardu Poksiklubi Kalev
Alexander Smirnov
5
Poksitreener III01106713.12.2009HarjumaaTallinn
Vladimir Mazjakin
6
Poksitreener IV01106828.10.2009HarjumaaTallinnPoksiklubi Merering
Vladimir Baibakov
6
Poksitreener IV01106930.05.2007HarjumaaTallinn
Juri Grill
6
Judotreener IV01107002.10.2009HarjumaaLoksaLoksa Rahvaspordiklubi
Dmitri Samoštšuk
6
Judotreener IV01107102.10.2009HarjumaaTallinnBUDOLINN JUDOKOOL, Spordiklubi Dvigatel
Juri Kuklev
6
Judotreener IV01107215.12.2009HarjumaaTallinn
Anatoli Sergejev
6
Judotreener IV01107315.12.2009HarjumaaTallinn
Ivan Novitski
6
Judotreener IV01107402.10.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Buffen-Do
Einar Suur
6
Judotreener IV01107515.12.2009TartumaaTartuSpordiklubi ZEN
Evelin Pihlak
6
Judotreener IV01107608.12.2009TartumaaElvaAltia Judokool
Kati Esna
6
Judotreener IV01107708.12.2009HarjumaaTallinnKlubi Lastesport
Anne Välja
6
Judotreener IV01107808.12.2009TartumaaKambja
Enno Raag
6
Judotreener IV01107915.12.2009VõrumaaVõruVõru Judokeskus
Sergei Sergejev
6
Judotreener IV01108015.12.2009Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Afina
Roland Maisuradze
6
Judotreener IV01108115.12.2009TartumaaTartuspordiklubi Dodze
Vladimir Klinkov
5
Judotreener III01108214.10.2008HarjumaaTallinn
Jevgeni Kupri
5
Judotreener III01108331.10.2009TartumaaTartu
Konstantin Gordijenko
5
Judotreener III01108423.11.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Dvigatel, Spordiklubi Naiss
Toni Eylandt
4
Judotreener II01108528.12.2007HarjumaaTallinnToni Judokool EST
Janno Antsmäe
4
Judotreener II01108615.12.2009HarjumaaTallinn
Glen Viks
4
Judotreener II01108703.10.2009HarjumaaTallinnA&J Lutsari Judokool
Raul Malsub
4
Judotreener II01108815.12.2009HarjumaaSaue vald
Vjatšeslav Kotenko
4
Judotreener II01108915.12.2009HarjumaaLoksaLoksa Rahvaspordiklubi
Kätlyn Kosman
3
Judotreener I01109015.12.2009VõrumaaAntslaVõru Judokeskus
Nikolai Suržikov
3
Judotreener I01109115.12.2009TartumaaTartuspordiklubi Dodze
Ivar Rosenberg
3
Judotreener I01109215.12.2009VõrumaaSõmerpaluMTÜ Roosu Spordiklubi, Võru Judokeskus
Pavel Leontjev
3
Judotreener I01109315.12.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Pirkko Helena Tvauri
3
Judotreener I01109415.12.2009TartumaaTartu
Vitali Pantšenko
3
Judotreener I01109515.07.2007HarjumaaTallinn
Marina Daub
7
Iluuisutamistreener V01109729.10.2009HarjumaaTallinn
Natalja Rõsseva
6
Iluuisutamistreener IV01109829.10.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Iluuisutamiskool, Narva Paemurru Spordikool, NARVA UISUKLUBI START
Aleksander Denissenko
6
Iluuisutamistreener IV01109929.10.2009HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Irina Frolova
6
Iluuisutamistreener IV01110029.10.2009HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Oksana Romanenkova
6
Iluuisutamistreener IV01110129.10.2009HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Irina Grishina
6
Iluuisutamistreener IV01110229.10.2009HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Ando Algre
6
Kergejõustikutreener IV01113418.12.2009HarjumaaKoseKergejõustikuklubi Kose 2000, Kose Spordikool
Tiit Aru
6
Kergejõustikutreener IV01113518.12.2009ViljandimaaViljandiViljandi Kergejõustikuselts Sakala
Hele Berendsen
6
Kergejõustikutreener IV01113618.12.2009HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Peeter Kallas
6
Kergejõustikutreener IV01113718.12.2009LäänemaaNõvaSpordiklubi Nõva
Ants Kiisa
6
Kergejõustikutreener IV01113818.12.2009HarjumaaNissiAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Toomas Klaup
6
Kergejõustikutreener IV01113918.12.2009TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Ants Kuusik
6
Kergejõustikutreener IV01114018.12.2009ViljandimaaViljandi valdViljandi Spordikool, Viljandi Vastupidavusalade Klubi Staier
Hennit Küppas
6
Kergejõustikutreener IV01114118.12.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Kivilind
Kaja Ladva
6
Kergejõustikutreener IV01114218.12.2009LäänemaaHaapsaluHaapsalu Kergejõustikuklubi, Läänemaa Spordikool
Epp Maasik
6
Kergejõustikutreener IV01114318.12.2009HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Helmut Raamat
6
Kergejõustikutreener IV01114418.12.2009HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Ingrid Reiljan
6
Kergejõustikutreener IV01114518.12.2009HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Enn Roosi
6
Kergejõustikutreener IV01114623.10.2009HarjumaaHarku
Toivo Ruut
6
Kergejõustikutreener IV01114718.12.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Jevgeni Terentjev
6
Kergejõustikutreener IV01114818.12.2009Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Juhan Toimet
6
Kergejõustikutreener IV01114918.12.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Ain Pinnonen
6
Käsipallitreener IV01121626.11.2009HarjumaaViimsiEesti Käsipalliliit, HC Viimsi Käsipallikool
Ella Kungurtseva
6
Käsipallitreener IV01121708.11.2009HarjumaaTallinnEesti Käsipalliliit, Spordiklubi Reval-Sport
Ahmed Porkveli
6
Käsipallitreener IV01121808.11.2009HarjumaaTallinnHC Viimsi Käsipallikool, Spordiklubi HC Tallas Käsipallikool
Andris Uibo
6
Käsipallitreener IV01121908.11.2009ValgamaaValgaKäsipalliklubi Käval
Maie Utt
6
Käsipallitreener IV01122008.11.2009PõlvamaaPõlvaPõlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Mare Neps
6
Käsipallitreener IV01122108.11.2009Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Lembit Nelke
6
Käsipallitreener IV01122208.11.2009ViljandimaaViljandi
Kalmer Musting
7
Käsipallitreener V01122326.11.2009PõlvamaaPõlvaEesti Käsipalliliit, Põlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Ain Kimber
3
Jõusaali treener I01123410.12.2009PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Aleksandr Azanov
3
Jõusaali treener I01123510.12.2009HarjumaaTallinn
Kaido Voogla
3
Jõusaali treener I01123610.12.2009HarjumaaRaasiku
Edgar Laan
4
Jõusaali treener II01123710.12.2009HarjumaaTallinn
Margus Silbaum
5
Jõusaali treener III01123810.12.2009HarjumaaTallinnSparta Spordikool
Oleg Andla
6
Jõusaali treener IV01123910.12.2009TartumaaTartu
Andres Lutsar
7
Judotreener V01132530.09.2007HarjumaaTallinn
Taivo Mägi
6
Kergejõustikutreener IV01132626.11.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Aksel Rei
6
Maletreener IV01132726.11.2009TartumaaTartuEesti Kirimaleühing, Tartu Spordiselts "Kalev"
Aune Varik
6
Vibulaskmise treener IV01132809.12.2009ViljandimaaEesti Vibuliit, Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK, Viljandi Spordikool
Raul Kivilo
5
Vibulaskmise treener III01132913.12.2007RaplamaaJärvakandiEesti Vibuliit, Järvakandi Vibuklubi Ilves, Tartu Valla Spordikool
Kristjan Kais
6
Võrkpallitreener IV01133026.11.2009TartumaaHaaslavaMTÜ Rannavolle, Spordiklubi Duo
Tarmo Volt
7
Käsipallitreener V01146716.12.2009HarjumaaTallinn
Aarne Liiv
5
Võistlustantsu treener III01146819.05.2009RaplamaaRaplaSpordiklubi Mustang OÜ, Tantsuklubi Mustang
Aime Liiv
5
Võistlustantsu treener III01146919.05.2009RaplamaaRaplaMTÜ Mustang Molinella Tantsukool, Spordiklubi Mustang OÜ, Tantsuklubi Mustang, Tantsuspordikool Mustang Tallinn
Airi Juur
5
Võistlustantsu treener III01147007.10.2008HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Aivar Ots
6
Võistlustantsu treener IV01147119.05.2009HarjumaaTallinnMTÜ EMERALD
Ave Vardja
5
Võistlustantsu treener III01147307.10.2008HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Eduard Korotin
5
Võistlustantsu treener III01147407.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsustuudio Kreedo Tants
Erika Kappet
4
Võistlustantsu treener II01147527.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun
Erki Õun
4
Võistlustantsu treener II01147628.10.2008HarjumaaTallinn
Eve Aunver
4
Võistlustantsu treener II01147707.10.2008HarjumaaRaeDance Team Royal MTÜ
Hannes Prey
4
Võistlustantsu treener II01147828.10.2008JärvamaaPaide
Heili Klandorf
6
Võistlustantsu treener IV01147919.05.2009HarjumaaTallinnRevalia Tantsukool
Hele Siilak
6
Võistlustantsu treener IV01148019.05.2009TartumaaTartuTantsuklubi "Stiil", Tantsuspordiklubi STIIL Jõhvi, Tantsuspordiklubi Stiil Kohtla-Järve
Helen Klandorf-Sadam
6
Võistlustantsu treener IV01148119.05.2009HarjumaaHarkuCrause Tantsukool
Helena Kruusamäe
4
Võistlustantsu treener II01148228.10.2008TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Helle Paldra
4
Võistlustantsu treener II01148310.10.2009ViljandimaaViljandi
Ilme Tiik
5
Võistlustantsu treener III01148407.10.2008TartumaaTartuVõistlustantsuklubi Alo
Indrek Ehaste
4
Võistlustantsu treener II01148528.10.2008TartumaaTartuMTÜ Tantsukool Prestige
Ivo Kappet
4
Võistlustantsu treener II01148628.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun
Janek Randla
6
Võistlustantsu treener IV01148710.10.2009TartumaaTartu
Kairi Paama
4
Võistlustantsu treener II01148828.10.2008TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Katrin Kruuse
4
Võistlustantsu treener II01148928.10.2008HarjumaaTallinnCrause Tantsukool
Kristiina Laiv
4
Võistlustantsu treener II01149028.10.2008HarjumaaKeilaTantsuklubi Viva
Kristina Tennokese
5
Võistlustantsu treener III01149119.05.2009HarjumaaSakuMTÜ Tantsukool Danceland
Maia Sondovicz
5
Võistlustantsu treener III01149207.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, MTÜ Tantsustuudio Kreedo Tants, Tantsuklubi Polonez
Marija Bõkova
3
Võistlustantsu treener I01149308.05.2007HarjumaaTallinnMTÜ Esperanza
Matis Toome
7
Võistlustantsu treener V01149510.10.2009HarjumaaTallinnErahuvikool Tantsumeka
Peep Vardja
5
Võistlustantsu treener III01149607.10.2008HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Peeter Masing
5
Võistlustantsu treener III01149707.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Võistlus- ja seltskonnatantsuklubi Step
Ryszard Sondovicz
5
Võistlustantsu treener III01149807.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Tantsuklubi Polonez
Sergei Rudnik
4
Võistlustantsu treener II01149910.10.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Silver Laiv
4
Võistlustantsu treener II01150028.10.2008HarjumaaKeilaTantsuklubi Viva
Triina Silvia Purje
4
Võistlustantsu treener II01150128.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Tantsuklubi Twist
Sven-Silver Juur
4
Võistlustantsu treener II01150210.10.2009HarjumaaTallinn
Svjatoslav Juškov
3
Võistlustantsu treener I01150308.05.2007HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Esimene Tantsukool, MTÜ Esperanza
Veldo Timm
6
Võistlustantsu treener IV01150419.05.2009HarjumaaTallinnOsaühing ANAWEST
Veiko Ratas
4
Võistlustantsu treener II01150528.10.2008TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Ulvi Lutoškin
6
Sõudetreener IV01150714.11.2009PärnumaaSindiPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Tatjana Jaanson
6
Sõudetreener IV01150820.12.2008PärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
Rita Maier
6
Sõudetreener IV01150914.11.2009PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Ruth Vaar
6
Sõudetreener IV01151014.11.2009ViljandimaaViljandiViljandi Sõudeklubi, Viljandi Spordikool
Urmas Hein
6
Sõudetreener IV01151114.11.2009TartumaaTartuSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Priit Purge
6
Sõudetreener IV01151214.11.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Valery Osmokesku
6
Sõudetreener IV01151314.11.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Rain Ruuder
5
Poksitreener III01151428.10.2009TartumaaTartuSpordiklubi Kombat
André Avarlaid
3
Poksitreener I01151511.01.2010TartumaaTartu
Sergei Ivanõtšev
5
Kickboxingutreener III01156213.12.2009Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Banzai
Dmitri Vorobjov
5
Kickboxingutreener III01156320.06.2009HarjumaaTallinnMTÜ Estonian Academy of Kickboxing, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Sergei Vinokurov
5
Kickboxingutreener III01156420.06.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon, Spordiklubi Gladiator
Igor Šinkevitš
5
Kickboxingutreener III01156520.06.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon
Sergei Timofejev
5
Kickboxingutreener III01156613.12.2009Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Konkiro
Andi Linn
5
Võistlustantsu treener III01156810.10.2009ViljandimaaViljandiTantsuklubi Linavästrik
Marika Järvepõld
5
Võistlustantsu treener III01156910.10.2009Ida-VirumaaKohtlaTantsuklubi Marika
Vladimir Tužilkin
5
Võistlustantsu treener III01157010.10.2009Ida-VirumaaKohtla
Ahti Uppin
5
Tõstespordi treener III01157115.12.2009JärvamaaAlbuSpordiklubi Vargamäe
Anatoli Sosnovski
5
Tõstespordi treener III01157220.05.2006Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Indever
Aleksander Borissov
3
Tõstespordi treener I01157301.01.2010Ida-VirumaaJõhvi
Aleksander Rumjantsev
4
Tõstespordi treener II01157515.12.2008Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Edu
Alar Seim
6
Tõstespordi treener IV01157615.12.2009HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tõstespordi Liit, SPARTA Spordiselts, Spordiklubi "Athleticus"
Sander Koppel
3
Poksitreener I01157721.01.2010TartumaaTartu
Boris Malinovski
3
Poksitreener I01157915.01.2007HarjumaaTallinn
Aleksandr Baranov
4
Poksitreener II01158023.01.2010HarjumaaMaardu
Sven Andresoo
7
Kergejõustikutreener V01166227.01.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Uno Källe
7
Kergejõustikutreener V01166320.07.2009HarjumaaTallinn
Aleksander Tšikin
7
Kergejõustikutreener V01166430.10.2006HarjumaaTallinn
Mehis Viru
7
Kergejõustikutreener V01166514.01.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Mati Mark
6
Laskmistreener IV01166621.09.2008HarjumaaTallinn
Rein Valdru
6
Laskmistreener IV01166727.01.2010JärvamaaVäätsa
Aleksandr Makarov
7
Laskmistreener V01166814.01.2010Ida-VirumaaNarvaEesti Laskurliit, Narva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Ott Kallas
5
Purjetamistreener III01166927.01.2010HarjumaaTallinnEesti Jahtklubide Liit
Heikki Sool
5
Lauatennisetreener III01167019.03.2009LäänemaaHaapsaluHaapsalu Lauatenniseklubi, Läänemaa Spordikool
Katrin Marks
6
Lauatennisetreener IV01167125.01.2010HarjumaaTallinn
Pekka Laidinen
6
Lauatennisetreener IV01167225.01.2010Lääne-VirumaaViru-NigulaEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ LTK VIRU-NIGULA
Andres Põhjala
7
Judotreener V01179608.12.2009TartumaaTartuDo Judokool
Feliks Saakyan
7
Judotreener V01179707.01.2010HarjumaaTallinn
Nikolai Novitski
3
Judotreener I01179814.10.2008Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Buffen-Do
Vjatšeslav Kotenko
4
Judotreener II01179903.12.2009HarjumaaLoksaLoksa Rahvaspordiklubi
Evely Pajula
3
Võrkpallitreener I01201501.06.2009PärnumaaPärnuMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Reet Ainsoo
3
Võrkpallitreener I01201601.03.2010TartumaaAlatskivi
Toivo Uusna
3
Võrkpallitreener I01201701.03.2006JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport
Tarmo Rahuoja
3
Võrkpallitreener I01201807.12.2007RaplamaaRaplaATO Spordiklubi
Reet Tiisaar
3
Võrkpallitreener I01201901.03.2010RaplamaaRaikküla
Ermo Pärn
3
Võrkpallitreener I01202007.12.2007HarjumaaSaueMTÜ Kramp
Ants Kalm
3
Võrkpallitreener I01202101.03.2010JõgevamaaTorma
Tarmo Nuija
3
Võrkpallitreener I01202207.12.2007Lääne-VirumaaVihula
Anatoli Filonenko
3
Võrkpallitreener I01202301.03.2010HarjumaaKeila
Henn Karits
3
Võrkpallitreener I01202401.03.2010HarjumaaTallinn
Kristjan Sikaste
3
Võrkpallitreener I01202501.03.2010VõrumaaVõru
Andris Õunpuu
3
Võrkpallitreener I01202601.03.2010HarjumaaTallinn
Anatoly Kozlovskiy
7
Poksitreener V01208228.10.2009Ida-VirumaaNarva
Oleg Jeremejev
4
Poksitreener II01208328.10.2009HarjumaaTallinn
Ülo Telgmaa
3
Poksitreener I01208527.02.2010LäänemaaHaapsalu
Igor Šinkevitš
3
Poksitreener I01208627.02.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon
Albert Starikov
4
Poksitreener II01208727.02.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Sofron
Aleksandr Jegorov
4
Poksitreener II01208827.02.2010HarjumaaRaeKarl Lemani Poksiklubi
Anis Murtazin
5
Poksitreener III01208930.03.2009HarjumaaTallinn
Andrey Kostenkov
6
Poksitreener IV01209028.10.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Poksiklubi Kreenholm
Vassili Panov
6
Poksitreener IV01209128.10.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Spordiklubi Narva PSK
Vladimir Zažogin
6
Poksitreener IV01209228.10.2009Ida-VirumaaKohtla-JärvePoksiklubi Järve Boxing
Vello Kade
6
Poksitreener IV01209323.10.2009TartumaaTartuKalev Boxing Spordikool, Poksiklubi Ring
Sergey Koort
3
Kergejõustikutreener I01217019.03.2010Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Hendrik Lindepuu
4
Kergejõustikutreener II01217111.12.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kerli Järve
5
Kergejõustikutreener III01217226.02.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortis
Tõnu Lepik
5
Kergejõustikutreener III01217319.03.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Alexander Zaytsev
5
Kergejõustikutreener III01217519.03.2010Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Vladimir Tšuvakin
5
Kergejõustikutreener III01217611.05.2007Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi MITŠ
Mati Uusmaa
5
Kergejõustikutreener III01217719.03.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Anu Vackermann
5
Kergejõustikutreener III01217819.03.2010HarjumaaSaue valdNõmme Spordiklubi
Veiko Valang
5
Kergejõustikutreener III01217919.03.2010JärvamaaTüriTüri Spordiklubide Liit
Enno Akkel
6
Kergejõustikutreener IV01218019.03.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tartu Kergejõustikuveteranide Klubi Kevek
Heli Ambos
6
Kergejõustikutreener IV01218119.03.2010Ida-VirumaaAvinurmeAvinurme Spordi- ja Terviseselts
Heiti Annus
6
Kergejõustikutreener IV01218219.03.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Sulev Arund
6
Kergejõustikutreener IV01218319.03.2010PõlvamaaPõlvaPõlva Kergejõustikuklubi
Ille Kukk
6
Kergejõustikutreener IV01218419.03.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev", Tartu Valla Spordikool
Ivan Kovaljov
6
Kergejõustikutreener IV01218519.03.2010HarjumaaTallinn
Eha Rünne
6
Kergejõustikutreener IV01218619.03.2010HarjumaaTallinnKergejõustikuklubi Eha
Ants Soosaar
6
Kergejõustikutreener IV01218719.03.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Liider
Piret Tamm
6
Kergejõustikutreener IV01218819.03.2010HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool, Spordiklubi Fortis
Krista Valgepea
6
Kergejõustikutreener IV01218919.03.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortis
Milvi Vares
6
Kergejõustikutreener IV01219019.03.2010ViljandimaaViljandiViljandi Kergejõustikuselts Sakala, Viljandi Spordikool
Lea Vilms
6
Kergejõustikutreener IV01219319.03.2010JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Põltsamaa
Eve Reitalu
6
Aeroobikatreener IV01224814.03.2010HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Olga Sonnikova
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01224914.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Ege Soidla
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01225014.03.2010HarjumaaKeila
Sirje Eomõis
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225114.03.2010TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Diana Fedossenko
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225214.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Lea Kriibi
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225314.03.2010TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Anna-Liisa Tamm
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225414.03.2010TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Epp Rohila
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225514.03.2010HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool
Helle Suitslepp
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225614.03.2010HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Nadežda Zabornikova
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225714.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Ireen Tarm
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225814.03.2010HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool, Võimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Katri Toomsalu
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01225914.03.2010TartumaaTartuMittetulundusühing Võimlemisklubi Ülenurme, Tartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Maire Kamarik
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V01226014.03.2010TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Nadežda Zahharenkova
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V01226114.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Jelena Karpova
6
Põhivõimlemise treener IV01226214.03.2010TartumaaTartu
Elle Kase
6
Põhivõimlemise treener IV01226314.03.2010HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Liia Tuvik
6
Põhivõimlemise treener IV01226414.03.2010TartumaaTartu
Alla Beljajeva
3
Kergejõustikutreener I01246709.04.2010HarjumaaTallinn
Svetlana Košeleva
4
Kergejõustikutreener II01246809.04.2006Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Tõnu Meos
4
Kergejõustikutreener II01246920.12.2007HarjumaaTallinnSpordiklubi Schnelli
Leho Estorn
5
Kergejõustikutreener III01247109.04.2010ViljandimaaViljandi valdMittetulundusühing Sõprade Klubi Sõrg, Päri Spordihoone, Viljandi Kergejõustikuselts Sakala, Viljandi Spordikool
Sirje Hütt
5
Kergejõustikutreener III01247209.04.2010VõrumaaVõru valdVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Aleksander Jaanson
5
Kergejõustikutreener III01247309.04.2010HarjumaaTallinn
Risto Jamnes
5
Kergejõustikutreener III01247409.04.2010HarjumaaTallinn
Ergo Kilki
5
Kergejõustikutreener III01247525.03.2010Lääne-VirumaaRakvere valdRakvere kergejõustikuklubi ViKe
Ljubov Krongauz
5
Kergejõustikutreener III01247609.04.2010HarjumaaJõelähtmeTallinna Spordiselts Kalev
Arti Lindvest
5
Kergejõustikutreener III01247709.04.2010HarjumaaTallinn
Maile Mangusson
5
Kergejõustikutreener III01247809.04.2010HarjumaaSakuAudentese spordiklubi, SPARTA Spordiselts
Aive Pähn
5
Kergejõustikutreener III01247909.04.2010VõrumaaVõru valdVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Margit Randver
5
Kergejõustikutreener III01248009.04.2010HarjumaaRae
Toomas Rosenberg
5
Kergejõustikutreener III01248109.04.2010JõgevamaaTabivereBruno Junk Käimisklubi, Tabivere Rahvaspordiklubi
Urmas Sadam
5
Kergejõustikutreener III01248209.04.2010HarjumaaTallinn
Heli Sildoja
5
Kergejõustikutreener III01248309.04.2010HarjumaaTallinn
Sergei Tanaga
5
Kergejõustikutreener III01248409.04.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Natalia Tishchenkova
5
Kergejõustikutreener III01248509.04.2010HarjumaaTallinn
Maie Uudmäe
5
Kergejõustikutreener III01248626.02.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Indrek Uuemaa
5
Kergejõustikutreener III01248709.04.2010HarjumaaRaeRahvaspordiklubi Rae
Lea Valang
5
Kergejõustikutreener III01248825.03.2010JärvamaaTüri
Heini Allikvee
6
Kergejõustikutreener IV01248909.04.2010VõrumaaVõruVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Leonid Brjuhov
6
Kergejõustikutreener IV01249009.04.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Liivi Eerik
6
Kergejõustikutreener IV01249109.04.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Valeri Holodnjakov
6
Kergejõustikutreener IV01249209.04.2010VõrumaaVõruVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi"
Tõnu Kaukis
6
Kergejõustikutreener IV01249309.04.2010HarjumaaTallinn
Andrei Nazarov
6
Kergejõustikutreener IV01249409.04.2010HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit, Tallinna Spordiselts Kalev
Viktor Predbannikov
6
Kergejõustikutreener IV01249509.04.2010Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool, Kergejõustikuklubi Visa, Kohtla-Järve Kergejôustikuklubi Atleetika
Georgi Šabanov
6
Kergejõustikutreener IV01249609.04.2010HarjumaaTallinn
Jaan Tiitsaar
6
Kergejõustikutreener IV01249709.04.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev", Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
Jaak Vettik
6
Kergejõustikutreener IV01249809.04.2010Lääne-VirumaaRakvereRakvere kergejõustikuklubi ViKe, Rakvere Spordikool
Larissa Levkin
4
Ujumistreener II01257307.03.2010HarjumaaTallinn
Irina Olmre
4
Ujumistreener II01257402.03.2010HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Leili Meijel
4
Ujumistreener II01257517.12.2009HarjumaaTallinnKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool, Laagri Huvialakool
Maris Erlang
4
Ujumistreener II01257602.03.2010TartumaaTartuSpordiklubi SharK
Kadri Meesak
5
Ujumistreener III01257702.03.2010TartumaaTartu
Arno Rammi
5
Ujumistreener III01257807.03.2010TartumaaTartu
Erge Loorits
5
Ujumistreener III01257902.03.2010HarjumaaKoseKose RG Ujumisklubi
Alexander Rubenko
6
Ujumistreener IV01258117.12.2009Ida-VirumaaJõhviUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Andrei Divissenko
6
Ujumistreener IV01258202.03.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJõhvi Spordikool, Spordiklubi Dilan
Vladimir Uhhov
6
Ujumistreener IV01258307.03.2010Ida-VirumaaSillamäe
Mare Vierland
6
Ujumistreener IV01258402.03.2010HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Eric Roots
5
Ujumistreener III01258516.05.2009TartumaaTartuMTÜ Spordiklubi Flüüger, MTÜ Tartu Ujumisklubi
Ando Palginõmm
7
Kergejõustikutreener V01258613.04.2010PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Altius
Tõnis Teesalu
5
Saalihoki treener III01261213.04.2010HarjumaaTallinn
Tiit Räni
6
Vehklemistreener IV01261320.02.2010HarjumaaTallinn
Viktor Kirpu
6
Vehklemistreener IV01261420.04.2009TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Jevgeni Karavajev
6
Vehklemistreener IV01261513.02.2010HarjumaaTallinnJEVGENI SPORDIKOOL
Svetlana Lozovaja
6
Vehklemistreener IV01261616.02.2010HarjumaaTallinna Mõõk Vehklemiskool
Peeter Turnau
5
Vehklemistreener III01261713.02.2010LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Sergei Gubarev
6
Vehklemistreener IV01261820.02.2010HarjumaaTallinn
Toomas Liivak
7
Vehklemistreener V01261916.02.2010TartumaaElva
Raivo Jeenas
7
Võrkpallitreener V01262013.04.2010VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Võrkpalliklubi
Aksel Saal
7
Võrkpallitreener V01262113.04.2010VõrumaaVõruVõru Spordikool
Mati Merirand
7
Võrkpallitreener V01262213.04.2010Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Anu Karavajeva
7
Võrkpallitreener V01262313.04.2010HarjumaaTallinn
Sinaida Sillart
6
Võrkpallitreener IV01262413.04.2010SaaremaaKuressaare
Maris Vaino
3
Lauatennisetreener I01264201.04.2010LäänemaaHanilaHaapsalu Lauatenniseklubi
Eduard Brok
4
Lauatennisetreener II01264329.03.2010LäänemaaHanilaHaapsalu Lauatenniseklubi, Hanila Spordiselts
Antti Evert
4
Lauatennisetreener II01264429.03.2010ViljandimaaViljandiMTÜ Lehola 2005
Rein Tischler
4
Lauatennisetreener II01264529.03.2010ViljandimaaViljandiViljandi Lauatenniseklubi Sakala
Kert Villems
5
Lauatennisetreener III01264629.03.2010ViljandimaaViljandiSpordiklubi Karksi Jõud, Viljandi Lauatenniseklubi Sakala, Viljandi Spordikool
Jaak Villems
5
Lauatennisetreener III01264701.04.2010Lääne-VirumaaRakvere
Jaanus Allikoja
5
Lauatennisetreener III01264829.03.2010ViljandimaaViljandiViljandi Lauatenniseklubi Sakala
Svea Onno
5
Lauatennisetreener III01264929.03.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Viljo Grauding
3
Kergejõustikutreener I01278609.12.2006ValgamaaTõrvaSpordiklubi Viraa?
Erik Horn
3
Kergejõustikutreener I01278722.04.2010RaplamaaRaplaKose Spordikool, Rapla Jooksuklubi
Xenia Ignatjeva
3
Kergejõustikutreener I01278822.04.2010Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Tsefei
Maarit Jõemägi
3
Kergejõustikutreener I01278909.12.2006HarjumaaTallinn
Riho Ment
3
Kergejõustikutreener I01279009.12.2006HarjumaaTallinnTäppsportlased MTÜ
Alari Põlm
3
Kergejõustikutreener I01279121.10.2006HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Niina Davydenko
3
Kergejõustikutreener I01279207.12.2007HarjumaaViimsi
Allan Teder
3
Kergejõustikutreener I01279309.12.2006ValgamaaTõrva
Pyotr Kostrykin
4
Kergejõustikutreener II01279422.04.2010Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Tsefei
Olga Kovaljova
4
Kergejõustikutreener II01279509.10.2008HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Maria Leosk
4
Kergejõustikutreener II01279609.10.2008HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Jaak Timpson
4
Kergejõustikutreener II01279922.04.2010HarjumaaHarkuRocca al Mare Kooli Spordiklubi
Oleg Davydenko
5
Kergejõustikutreener III01280022.04.2010HarjumaaViimsi
Nikolai Denissenkov
5
Kergejõustikutreener III01280122.04.2010Ida-VirumaaSillamäe
Jaanus Kägu
5
Kergejõustikutreener III01280222.04.2010HarjumaaTallinn
Leo Liiber
5
Kergejõustikutreener III01280322.04.2010ViljandimaaKarksiKarksi-Nuia Spordikool, Viljandi Kergejõustikuselts Sakala
Leili Liiva
5
Kergejõustikutreener III01280409.04.2010HarjumaaTallinn
Margus Luik
5
Kergejõustikutreener III01280522.04.2010LäänemaaHaapsaluBruno Junk Käimisklubi, Huvikool Midrimaake
Mikhail Verzilov
5
Kergejõustikutreener III01280622.04.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Kergejõustikuklubi Hammer Fit
Heiko Väät
5
Kergejõustikutreener III01280705.11.2008HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Risto Ütsmüts
5
Kergejõustikutreener III01280809.04.2010RaplamaaRaplaRapla Jooksuklubi
Rein Ahun
6
Kergejõustikutreener IV01280922.04.2010ViljandimaaKarksi
Boriss Ivanov
6
Kergejõustikutreener IV01281022.04.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Karin Junson
6
Kergejõustikutreener IV01281122.04.2010PõlvamaaPõlvaRäpina Spordiklubi, Räpina Spordikool
Mart Kurs
6
Kergejõustikutreener IV01281222.04.2010ViljandimaaKarksiKarksi-Nuia Spordikool, Viljandi Kergejõustikuselts Sakala
Uno Ojand
6
Kergejõustikutreener IV01281322.04.2010HarjumaaNissi
Mart Õunpuu
6
Kergejõustikutreener IV01281409.10.2009VõrumaaVõru
Eike Feigenbaum
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01285815.04.2010VõrumaaVõru
Sven Hõbemägi
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I01285930.09.2006TartumaaTartu
Leanika Järve
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01286015.04.2010HarjumaaViimsi
Joel Liit
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01286115.04.2010HarjumaaTallinn
Aron Põld
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01286215.04.2010HarjumaaTallinn
Marko Tooming
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01286315.04.2010HarjumaaTallinn
Aleksandr Viding
3
Jõusaali treener I01286415.04.2010Ida-VirumaaNarva
Andrus Jürgenson
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01286515.04.2010HarjumaaTallinn
Heigo Klaos
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01286615.04.2010TartumaaTähtvereVõimlemisklubi Akros
Martin Kõiv
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01286715.04.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Robert Nool
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II01286815.04.2010HarjumaaJõelähtme
Vootele Parts
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II01286913.12.2008JärvamaaJärva-Jaani
Mark Sermat
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01287027.03.2010HarjumaaTallinn
Marika Šalagina
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01287115.04.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Julia Mihhailov
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01287215.04.2010HarjumaaTallinnOÜ PowerStar
Andres Vakra
5
Kergejõustikutreener III01287309.04.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Sinimäe
Oleg Kadyrov
5
Kergejõustikutreener III01287422.04.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Paemurru Spordiklubi Narvic
Reno Olle
5
Võistlustantsu treener III01292807.10.2008PõlvamaaPõlvaTantsuklubi Maarja
Terje Adamson
4
Võistlustantsu treener II01292913.03.2010SaaremaaKuressaare
Raido Aarop
3
Alpinismitreener I01300113.05.2010HarjumaaTallinn
Janis Alasild
3
Matkatreener I01300213.05.2010PõlvamaaPõlva
Elina Akvilina Aro
3
Matkatreener I01300313.05.2010TartumaaTartu
Toomas Bauvald
4
Jalgsimatkatreener II01300413.05.2010Lääne-VirumaaRägavereAlutaguse Matkaklubi
Margit Düüna
3
Matkatreener I01300513.05.2010RaplamaaRaikküla
Anni Filippov
4
Jalgsimatkatreener II01300613.05.2010SaaremaaSalme
Illar Hallaste
4
Jalgsimatkatreener II01300713.05.2010HarjumaaTallinn
Siim Kadak
3
Alpinismitreener I01300813.05.2010HarjumaaTallinn
Helve Kesvatera
3
Matkatreener I01300913.05.2010PõlvamaaPõlva
Kristiina Kindel
3
Alpinismitreener I01301013.05.2010HarjumaaTallinn
Urmas Kirotar
3
Alpinismitreener I01301113.05.2010HarjumaaKeila
Aime Klaas
4
Jalgrattamatkatreener II01301213.05.2010PõlvamaaRäpinaRäpina Spordiklubi
Jüri Kõiv
4
Jalgrattamatkatreener II01301413.05.2010RaplamaaRaplaHarju Matkaklubi
Merike Käämer
4
Jalgsimatkatreener II01301513.05.2010PõlvamaaRäpina
Johan Kütt
3
Alpinismitreener I01301613.05.2010HarjumaaTallinn
Sergei Lopuhhin
4
Veematkatreener II01301713.05.2010HarjumaaTallinn
Valdeko Lukken
3
Matkatreener I01301813.05.2010TartumaaTartu
Kai Lõppe
3
Matkatreener I01301913.05.2010HarjumaaTallinn
Urve Madar
4
Jalgrattamatkatreener II01302013.05.2010HarjumaaTallinn
Liina Palu
3
Matkatreener I01302113.05.2010PõlvamaaRäpina
Kaja Sepp
3
Alpinismitreener I01302213.05.2010HarjumaaTallinn
Ain Polma
3
Matkatreener I01302311.05.2010HarjumaaTallinn
Tõnu Põld
3
Alpinismitreener I01302413.05.2010HarjumaaTallinn
Üllar Põld
3
Alpinismitreener I01302513.05.2010HarjumaaTallinn
Katrin Pärnpuu
4
Jalgsimatkatreener II01302613.05.2010LäänemaaHaapsalu
Pavel Rambak
3
Matkatreener I01302713.05.2010HarjumaaTallinn
Mikko Reponen
3
Matkatreener I01302813.05.2010PõlvamaaPõlva
Taimirovelle Romantsov
3
Matkatreener I01302908.05.2010PõlvamaaPõlva
Priit Simson
4
Alpinismitreener II01303013.05.2010HarjumaaTallinn
Ilo Suurmets
3
Matkatreener I01303113.05.2010PõlvamaaPõlvaEesti Tõukerattaliit
Heili Juronen
4
Jalgsimatkatreener II01303213.05.2010HarjumaaTallinn
Margus Zupsmann
3
Matkatreener I01303313.05.2010PõlvamaaRäpina
Heiko Tohva
3
Matkatreener I01303413.05.2010PõlvamaaPõlva
Külli Turja
4
Jalgsimatkatreener II01303513.05.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Matkaklubi
Reeda Tuula
4
Veematkatreener II01303613.05.2010HarjumaaTallinn
Maive Tõemäe
3
Matkatreener I01303713.05.2010PõlvamaaRäpinaPõlva Matkaklubi
Valdek Udris
4
Alpinismitreener II01303813.05.2010HarjumaaTallinn
Maiu Vahkal
3
Matkatreener I01303913.05.2010Lääne-VirumaaRakvere
Olavi Vaino
3
Alpinismitreener I01304013.05.2010HarjumaaTallinn
Ursula Hiiemäe
4
Matkatreener II01304113.05.2010TartumaaTartuAlpiklubi Firn
Timo Varik
4
Jalgrattamatkatreener II01304213.05.2010PõlvamaaPõlvaSpordiklubi Sun Dome
Taimar Väljataga
3
Alpinismitreener I01304313.05.2010HarjumaaKiili
Henno Puu
4
Veematkatreener II01304413.05.2010HarjumaaTallinn
Toomas Pärle
4
Veematkatreener II01304513.05.2010ValgamaaOtepää
Jaan Künnap
5
Alpinismitreener III01304613.05.2010HarjumaaTallinnJaan Künnapi Alpinismiklubi
Andres Hiiemäe
5
Alpinismitreener III01304713.05.2010TartumaaTartuAlpiklubi Firn
Toomas Holmberg
5
Alpinismitreener III01304813.05.2010RaplamaaMärjamaa
Tõnis Puss
5
Jalgrattamatkatreener III01304913.05.2010HarjumaaTallinnHarju Matkaklubi
Heiki Erm
5
Mägimatkatreener III01305013.05.2010HarjumaaTallinn
Kalev Muru
5
Matkatreener III01305113.05.2010TartumaaTartu
Jüri Kõiv
4
Jalgsimatkatreener II01305213.05.2010RaplamaaRaplaHarju Matkaklubi
Teet Juul
3
Ratsutamistreener I01319810.05.2010ViljandimaaViljandiViljandimaa Ratsaspordiklubi
Liina Perve
3
Ratsutamistreener I01319910.05.2010ViljandimaaViljandi
Maris Matsi
3
Ratsutamistreener I01320010.05.2010HarjumaaTallinn
Kadri Metstak
3
Ratsutamistreener I01320110.05.2010HarjumaaHarku
Mari-Mai Koha
3
Ratsutamistreener I01320210.05.2010HarjumaaTallinn
Margit Järv
4
Ratsutamistreener II01320310.05.2010HarjumaaTallinnTondi Ratsaspordiklubi
Piret Hommuk
4
Ratsutamistreener II01320410.05.2010TartumaaTartu
Annika Veerpalu
4
Ratsutamistreener II01320510.05.2010TartumaaTartu
Marika Vunder
4
Ratsutamistreener II01320610.05.2010HarjumaaTallinn
Marko Villemson
4
Ratsutamistreener II01320710.05.2010TartumaaTartuPärna Ratsaspordiklubi, Vändra Ratsaspordiklubi
Marit Künnapuu
4
Ratsutamistreener II01320810.05.2010HarjumaaHarkuKukrumäe Ratsakool
Sirje Argus
5
Ratsutamistreener III01320910.05.2010HarjumaaTallinnTondi Ratsakool
Pille Elson
5
Ratsutamistreener III01321010.05.2010HarjumaaTallinnSA Tallinna Ratsaspordikool
Raul Kauna
5
Ratsutamistreener III01321110.05.2010HarjumaaSaku
Ülo Mets
3
Laskmistreener I01321831.05.2008JärvamaaVäätsaEesti Laskurliit, Spordiklubi Väätsa
Natalja Küttis
4
Laskmistreener II01321929.06.2007Ida-VirumaaNarva
Maire Tiisler
4
Laskmistreener II01322031.05.2008PõlvamaaPõlvaPõlva Laskespordiklubi, Põlva Spordikool
Aile Seppi
5
Laskmistreener III01322128.04.2009LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool
Heiti Vahtra
5
Laskmistreener III01322218.04.2010HarjumaaTallinnTallinna Invaspordiühing invaspordikool
Merike Valliste
5
Laskmistreener III01322318.04.2010JärvamaaPaide
Anti Järvelaid
5
Laskmistreener III01322418.04.2010HarjumaaRae
Valentina Sidorova
5
Laskmistreener III01322518.04.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi
Ave Nigul
5
Laskmistreener III01322618.04.2010TartumaaElvaElva Laskespordiklubi
Alar Palk
5
Laskmistreener III01322718.04.2010PärnumaaHalingaSpordiklubi Tervis
Anne Vasarik
5
Laskmistreener III01322822.11.2009PõlvamaaPõlvaPõlva Laskespordiklubi
Karin Muru
6
Laskmistreener IV01322918.04.2010HarjumaaSakuKaitsejõudude Spordiklubi, Kaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
Marina Semkina
6
Laskmistreener IV01323018.04.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Ranno Krusta
6
Laskmistreener IV01323118.04.2010HarjumaaTallinnEesti Laskurliit, Kaitsejõudude Spordiklubi
Liivi Erm
6
Laskmistreener IV01323219.04.2006RaplamaaKaiu Laskurklubi
Ellen Kangilaski
6
Laskmistreener IV01323318.04.2010ViljandimaaViljandiViljandi Spordikool
Martin Kosemets
6
Laskmistreener IV01323418.04.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Spordikool
Ain Kattai
6
Laskmistreener IV01323518.04.2010PõlvamaaPõlva Laskespordiklubi, Põlva Spordikool
Liina-Grete Lilender
4
Iluuisutamistreener II01330511.05.2010HarjumaaTallinnmittetulundusühing Tallinna Iluuisutamise Klubi
Svetlana Varnavskaja
4
Iluuisutamistreener II01330628.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Jekaterina Nekrassova
3
Uisutamistreener I01330725.09.2006HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Anna Nekrassova
3
Uisutamistreener I01330825.09.2006HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Kadi Avingo
3
Iluuisutamistreener I01330911.05.2010HarjumaaTallinn
Anatoli Sosnovski
6
Tõstespordi treener IV01334319.05.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Indever
Nikolai Sõssak
4
Tõstespordi treener II01334401.06.2009Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Albatross
Enn Raieste
5
Tõstespordi treener III01334519.05.2010ViljandimaaMõisakülaSpordiselts Ülo
Svetlana Nemtsova
6
Laskmistreener IV01335119.04.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Mati Seppi
6
Laskmistreener IV01335211.05.2010LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Spordiklubi Haapsalu
Marge Koort
5
Karatetreener III01365204.06.2010PõlvamaaPõlva
Yury Lakhtikov
5
Karatetreener III01365304.06.2010HarjumaaSpordiklubi Budo
Marko Luhamaa
5
Karatetreener III01365404.06.2010TartumaaTartu
Tõnis Saag
5
Karatetreener III01365504.06.2010TartumaaTartu
Vladimir Somov
4
Karatetreener II01365604.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
Viktor Somov
4
Karatetreener II01365704.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
Konstantin Iljenko
4
Karatetreener II01365815.12.2009HarjumaaTallinnEesti Koshiki Karate Föderatsioon, Spordiklubi EDU-DO
Anton Brussin
4
Karatetreener II01365915.12.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Sintai-S
Anna Sirak
4
Karatetreener II01366004.06.2010HarjumaaTallinnkarateklubi Osanago
Rein Rebane
4
Karatetreener II01366118.08.2009HarjumaaKose
Olga Pallo
4
Karatetreener II01366218.08.2009HarjumaaViimsi
Antti Haljak
4
Karatetreener II01366304.06.2010HarjumaaTallinnVõitluskunstide klubi Budokan
Raul Mill
4
Karatetreener II01366404.06.2010HarjumaaTallinn
Oleg Velitško
4
Karatetreener II01366626.09.2008HarjumaaTallinnEesti Laste Tennisekool
Dmitri Teplõhh
4
Karatetreener II01366704.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
Gediminas Jürjo
4
Karatetreener II01366822.04.2009TartumaaTähtvereKarateklubi Falco
Taavi Valgma
4
Karatetreener II01366904.06.2010HarjumaaTallinn
Aleksandr Lõssenko
4
Karatetreener II01367004.06.2010Ida-VirumaaKohtlaMTÜ Ida-Viru Spordikeskus Jumo
Gennadi Bessan
4
Karatetreener II01367104.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ Ida-Viru Spordikeskus Jumo
Vadim Gri
4
Karatetreener II01367304.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Iman
Maxim Lapteyko
4
Karatetreener II01367404.06.2010HarjumaaTallinnJyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Jevgeni Gaston
4
Karatetreener II01367504.06.2010HarjumaaTallinn
Amid Magerramov
4
Karatetreener II01367604.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Iman
Vladimir Zubkov
4
Karatetreener II01367704.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Shamil Guseynov
4
Karatetreener II01367804.06.2010Ida-VirumaaNarvaMittetulundusühing S.K.Torna-Do
Oleg Kaljužnõi
4
Karatetreener II01367904.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Jelena Kaljužnõi
4
Karatetreener II01368004.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Tanel Pärss
3
Karatetreener I01368104.06.2010HarjumaaTallinn
Viktor Teplõhh
3
Karatetreener I01368207.11.2007HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
David Matevosjan
3
Karatetreener I01368312.02.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Taifu
Yury Lakhtikov
7
Kickboxingu treener V01368418.05.2010HarjumaaSpordiklubi Budo
Mati Alaver
7
Suusatamistreener V01368518.05.2010HarjumaaTallinnEesti Suusaliit
Anatoli Šmigun
7
Suusatamistreener V01368618.05.2010ValgamaaOtepääMTÜ Šmigunide Suusaklubi
Juhan Salm
4
Vehklemistreener II01373220.12.2009HarjumaaTallinnTallinna Mõõk Vehklemiskool
Jüri Salm
4
Vehklemistreener II01373320.12.2009HarjumaaTallinnTallinna Mõõk Vehklemiskool
Arho Kopli
4
Ju-Jutsu treener II01373414.10.2009HarjumaaTallinn
Riina Ernits
6
Võrkpallitreener IV01375402.06.2010HarjumaaTallinnEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Raul Reiter
6
Võrkpallitreener IV01375502.06.2010PärnumaaPärnuAudentese Spordikool, Eesti Võrkpalli Liit, MTÜ Audentese Võrkpalliklubi
Küllike Koha
6
Võrkpallitreener IV01375602.06.2010Lääne-VirumaaKundaKUNDA VÕRKPALLIKLUBI
Ellen Aros
6
Võrkpallitreener IV01375702.06.2010Lääne-VirumaaRakvere Spordikool
Galina Alferova
6
Võrkpallitreener IV01375802.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordiklubi GALLA, Narva Spordikool "Energia"
Aleksei Bogdanov
6
Võrkpallitreener IV01375902.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Viktoria
Margit Kööbi
6
Võrkpallitreener IV01376002.06.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Andrey Mikhin
6
Võrkpallitreener IV01376102.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Põhjaranna võrkpalliklubi A.M. Sport
Edgar Haavik
6
Võrkpallitreener IV01376202.06.2010SaaremaaKuressaareVanalinna Kooli Spordiklubi
Laos Lukas
6
Võrkpallitreener IV01376302.06.2010HarjumaaTallinnEesti Rannavolle Klubi, Tallinna Võrkpalliklubi
Helju Sutt
6
Võrkpallitreener IV01376402.06.2010PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Spordiklubi Junior K & V
Riina Kuusk
6
Võrkpallitreener IV01376502.06.2010TartumaaÜlenurmeTartu Spordiselts "Kalev"
Maksim Butšenkov
5
Võrkpallitreener III01376602.06.2010Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi STEV
Aleksandr Tšuhnenkov
5
Võrkpallitreener III01376702.06.2010HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi, Võrkpalliklubi TEFA
Urmas Kulp
5
Võrkpallitreener III01376802.06.2010HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Meelis Rum
5
Võrkpallitreener III01376902.06.2010HarjumaaTallinn
Helme Pärn
5
Võrkpallitreener III01377002.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Rita Kurvits
5
Võrkpallitreener III01377102.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Pirgit Purju
5
Võrkpallitreener III01377202.06.2010ViljandimaaViljandi
Viktoria Prussakova
5
Võrkpallitreener III01377302.06.2010Ida-VirumaaNarvaJõhvi Spordikool, Narva Spordiklubi GALLA, Narva Spordikool "Energia"
Raini Stamm
5
Võrkpallitreener III01377403.10.2008HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Helmut Raamat
5
Võrkpallitreener III01377502.06.2010HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Siiri Sülla
5
Võrkpallitreener III01377602.06.2010HiiumaaHiiumaa Võrkpalliklubi
Signe Teesalu
5
Võrkpallitreener III01377702.06.2010HarjumaaKuusalu
Avo Keel
5
Võrkpallitreener III01377803.10.2008PärnumaaPaikuseMTÜ Pärnu Võrkpalliklubi
Urmas Tali
5
Võrkpallitreener III01377902.06.2010VõrumaaVõruEesti Võrkpalli Liit, Rakvere Võrkpalliklubi, Tallinna Võrkpalliklubi
Ülle Noodla
4
Võrkpallitreener II01378002.06.2010HarjumaaTallinn
Haili Loige
4
Võrkpallitreener II01378103.10.2008HarjumaaTallinn
Mait Murs
4
Võrkpallitreener II01378219.10.2009HarjumaaTallinn
Eva Andreller
4
Võrkpallitreener II01378303.10.2008JõgevamaaPõltsamaaSpordiklubi "Tigu"
Anna Politova
4
Võrkpallitreener II01378402.06.2010HarjumaaTallinn
Raigo Tatrik
4
Võrkpallitreener II01378502.06.2010HarjumaaTallinnEesti Võrkpalli Liit, Spordiklubi Tats
Tiiu Õunap
4
Võrkpallitreener II01378601.06.2009JõgevamaaJõgeva
Hardo Lehis
5
Vehklemistreener III01429113.02.2010LäänemaaHaapsalu
Kaia Brügel
3
Kergejõustikutreener I01432113.06.2010HarjumaaTallinn
Margo Lill
3
Kergejõustikutreener I01432209.12.2006RaplamaaRaplaRaplamaa Rattaklubi
Dmitri Olaru
3
Kergejõustikutreener I01432302.03.2007HarjumaaTallinn
Erik Luts
3
Kergejõustikutreener I01432413.06.2010HarjumaaKose
Sten Šults
3
Kergejõustikutreener I01432513.06.2010RaplamaaRaikküla
Taavi Tohvri
3
Kergejõustikutreener I01432613.06.2010TartumaaMeeksi
Ivar Vähi
3
Kergejõustikutreener I01432713.06.2010HarjumaaKernu
Rain Krusta
3
Laskmistreener I01437216.06.2010HarjumaaKeila
Lauri Erm
3
Laskmistreener I01437316.06.2010RaplamaaKaiu
Karl Kalda
3
Laskmistreener I01437416.06.2010HarjumaaKeila
Viljo Kokla
3
Maadlustreener I01437519.06.2010JõgevamaaJõgeva
Kaupo Saabas
3
Korvpallitreener I01437613.06.2010HarjumaaTallinn
Roman Konontšuk
3
Korvpallitreener I01437714.06.2010PärnumaaPaikuse
Tõnu Raadik
3
Korvpallitreener I01437813.06.2010PärnumaaPärnu
Merilin Metsalu
3
Korvpallitreener I01437910.11.2007HarjumaaTallinnAudentese Spordiklubi
Tiiu Parmas
6
Tennisetreener IV01446425.03.2010HarjumaaTallinn
Jelena Lapimaa
5
Tennisetreener III01446525.03.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Mart Polakene
5
Tennisetreener III01446625.03.2010TartumaaTartuTenniseklubi Viktor
Katrin Tammaru
5
Tennisetreener III01446725.03.2010HarjumaaTallinnSA US Tenniseakadeemia
Valdur Aksim
4
Tennisetreener II01446825.03.2010HarjumaaViimsiTallinna Spordiselts Kalev
Oleg Belehhov
4
Tennisetreener II01446925.03.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ Tenniseklubi Topspin, Spordiklubi Evail-Athletics
Alexander Ivanov
4
Tennisetreener II01447025.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva kesklinna tenniseklubi
Kaja Kirspuu
4
Tennisetreener II01447125.03.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Kalev Suitslepp
4
Tennisetreener II01447225.03.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Rein Holter
4
Tennisetreener II01447324.05.2010PärnumaaPärnuHolstre Kool, Pärnu Spordiselts Kalev
Aleksandr Jürgens
4
Tennisetreener II01447424.05.2010HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tennise Liit, SA US Tenniseakadeemia, Tabasalu Tenniseklubi MTÜ
Märt Kivirähk
4
Tennisetreener II01447527.05.2010HarjumaaTallinnSA US Tenniseakadeemia
Ülle Milk
4
Tennisetreener II01447624.05.2010HarjumaaTallinnEvald Kree nimeline Tennisekool
Kersti Orek
4
Tennisetreener II01447724.05.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Kristjan Pakk
4
Tennisetreener II01447827.05.2010HarjumaaTallinnAlo Ojassalu Tenniseklubi
Kriss Eglite
4
Tennisetreener II01447924.05.2010HarjumaaTallinn
Raigo Saluste
4
Tennisetreener II01448027.05.2010HarjumaaTallinn
Taavi Tuisk
4
Tennisetreener II01448127.05.2010HarjumaaTallinnAlo Ojassalu Tenniseklubi
Ülo Vatsk
4
Tennisetreener II01448224.05.2010HarjumaaSaueAlta Spordikool, Saue Tenniseklubi
Oleg Velitško
4
Tennisetreener II01448316.01.2010HarjumaaTallinnEesti Laste Tennisekool
Piret Ilves
3
Tennisetreener I01448425.11.2006HarjumaaTallinnMTÜ Tenniseakadeemia
Roland Kiil
3
Tennisetreener I01448505.05.2007HarjumaaTallinnMTÜ Roland Kiil Tennis Team
Urmas Kotkas
3
Tennisetreener I01448624.05.2010HarjumaaKuusaluKuusalu Tenniseklubi
Jaan Rahe
3
Tennisetreener I01448727.05.2010JärvamaaTüriMTÜ Rapla Tennisekool, Türi Tenniseklubi
Hillar Sibul
3
Tennisetreener I01448827.05.2010JõgevamaaJõgevaTenniseklubi Artemis
Erika Sonntak
3
Tennisetreener I01448927.05.2010PärnumaaPärnu
Edgar Vain
3
Tennisetreener I01449028.10.2006HarjumaaTallinnAvantage Tennisekool
Tiina Värv
3
Tennisetreener I01449127.05.2010ViljandimaaViljandi
Fredi Vöörman
3
Tennisetreener I01449227.05.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tenniseakadeemia
Vladimir Ivanov
3
Tennisetreener I01449312.06.2010HarjumaaTallinn
Mikk Irdoja
3
Tennisetreener I01449412.06.2010HarjumaaTallinn
Jelena Sharkova
4
Taekwondo (WTF) treener II01454320.05.2010HarjumaaTallinn
Martin Poobus
4
Taekwondo (WTF) treener II01454420.05.2010TartumaaTartuTartu taekwondoklubi ALFA+
Jevgeni Gandšu
3
Taekwondo (WTF) treener I01454520.05.2010Ida-VirumaaNarvaKeon Spordiklubi
Mati Sadam
3
Maadlustreener I01454713.06.2010JärvamaaTüriMaadlusklubi Järvamaa Matimehed, Spordiklubi Tääksi, Türi Spordiklubide Liit
Vahur Proovel
3
Maadlustreener I01454813.06.2010TartumaaTartu valdTartu Valla Spordikool, Tartumaa Maadlusliit
Toivo Aps
4
Maadlustreener II01454913.06.2010HarjumaaTallinnMaadlusklubi NELSON
Nikolai Kin
4
Maadlustreener II01455013.06.2010HarjumaaTallinn
Riho Mäe
4
Maadlustreener II01455129.04.2007Lääne-VirumaaVinniMTÜ SK Wesenberg Wrestling
Irina Meinvald
4
Maadlustreener II01455219.11.2007HarjumaaKose
Oktai Dostijev
4
Maadlustreener II01455313.06.2010HarjumaaTallinn
Veiko Proovel
4
Maadlustreener II01455431.12.2007TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Harri Koiduste
5
Maadlustreener III01455513.06.2010RaplamaaMärjamaaMaadlusklubi Juhan
Allan Vinter
5
Maadlustreener III01455613.06.2010Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Valeri Pormann
5
Maadlustreener III01455713.06.2010Lääne-VirumaaKadrinaSpordiklubi Kadrina
Karl Pajumäe
5
Maadlustreener III01455813.06.2010PärnumaaVändra vald (alev)
Aleksei Hapov
5
Maadlustreener III01455913.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Kuldkaru
Peep Lill
5
Maadlustreener III01456013.06.2010VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Spordiselts Kalev
Sergei Sahno
5
Maadlustreener III01456113.06.2010Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Voldemar Press
5
Maadlustreener III01456213.06.2010TartumaaTartuTartu Spordiseltsi Kalev Spordikool
Aimur Säärits
5
Maadlustreener III01456313.06.2010JõgevamaaJõgeva valdRamm, Jõgeva raskejõustikuklubi
Aleksei Isajev
5
Maadlustreener III01456413.06.2010HarjumaaTallinnSpordiselts Altis, Tallinna Spordiselts Kalev
Sergei Isajev
5
Maadlustreener III01456513.06.2010HarjumaaSpordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Heiki Toots
6
Maadlustreener IV01456613.06.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev" Spordikool
Arvo Mõttus
6
Maadlustreener IV01456713.06.2010HarjumaaTallinn
Jaan Vares
6
Maadlustreener IV01456813.06.2010ViljandimaaTarvastuViljandi Maadlusklubi Tulevik
Martin Järveoja
3
Judotreener I01456903.06.2010TartumaaTartu
Viljar Kannel
6
Judotreener IV01457003.06.2010ViljandimaaViljandiViljandi Spordiklubi Taifu, Viljandi Spordikool
Vladimir Stepanjan
6
Judotreener IV01457102.10.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Dmitri Budõlin
5
Judotreener III01457219.12.2008HarjumaaViimsiBudolinn Judokool
Rain Arukaevu
4
Judotreener II01457303.06.2010HarjumaaTallinnHuvikool Naba, Spordiklubi Ookami
Jüri Salupere
4
Judotreener II01457403.06.2010TartumaaTartu
Krister Parbo
4
Judotreener II01457514.05.2010HarjumaaRaeMikata Judokool
Jaanus Paalberg
3
Judotreener I01457603.06.2010HarjumaaTallinn
Sarmite Sild
5
Orienteerumistreener III01469730.04.2008VõrumaaVõru valdOrienteerumisklubi Võru, Võru Spordikool
Urmas Tammemäe
3
Orienteerumistreener I01469814.06.2010RaplamaaRaplaOrienteerumisklubi Orvand
Rein Rooni
3
Orienteerumistreener I01469914.06.2010RaplamaaRapla
Ilme Palu
4
Orienteerumistreener II01470008.05.2010PärnumaaPärnuOrienteerumisklubi West, Pärnu Linna Spordikool
Saima Värton
6
Orienteerumistreener IV01470114.06.2010PõlvamaaValgjärve
Vladislav Pakhomenkov
4
Orienteerumistreener II01470222.03.2009HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat, Korvpallikool Tallinna Kalev, MTÜ SRD spordiklubi
Niina Karnit
4
Orienteerumistreener II01470314.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ SRD spordiklubi
Kalle Ojasoo
5
Orienteerumistreener III01470408.05.2010PõlvamaaPõlvaOrienteerumisklubi Põlva Kobras, Põlva Spordikool
Edith Madalik
4
Orienteerumistreener II01470514.06.2010HarjumaaSaue
Henn Ruukel
3
Orienteerumistreener I01470614.06.2010HarjumaaHarku
Piret Klade
5
Orienteerumistreener III01470714.06.2010ViljandimaaAbja
Anu Saue
3
Orienteerumistreener I01470814.06.2010HiiumaaHiiuHiiumaa Orienteerujate Klubi, Hiiumaa Spordikool
Ülle Raudsepp
3
Orienteerumistreener I01470914.06.2010LäänemaaHaapsalu
Kristina Rändla
4
Allveesporditreener II01471012.06.2010HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Jekaterina Rõbina
4
Allveespordi treener II01471112.06.2010HarjumaaTallinn
Natalja Meier
4
Allveesporditreener II01471212.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortuna
Jüri Ojasu
4
Allveespordi treener II01471312.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Maksim Merkuri
4
Allveespordi treener II01471412.06.2010HarjumaaTallinnMaardu Allveeujumise klubi
Tatjana Gnezdilova
5
Allveespordi treener III01471517.12.2008HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortuna
Tatjana Ikkonen
5
Allveespordi treener III01471612.06.2010HarjumaaTallinnSpordikool Akvalang
Valentina Abel
6
Allveesporditreener IV01471712.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Svetlana Abryutina
4
Käsipallitreener II01471807.08.2008Ida-VirumaaSillamäe
Alla Londak
4
Käsipallitreener II01471908.11.2009HarjumaaSpordiklubi Reval-Sport
Julia Netšajeva
4
Käsipallitreener II01472006.06.2010HarjumaaTallinn
Jelena Mihailova
5
Käsipallitreener III01472106.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Rein Suvi
5
Käsipallitreener III01472208.11.2009PõlvamaaPõlvaEesti Käsipalliliit, Põlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Marina Politova
5
Käsipallitreener III01472308.11.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Kristiine Ilves
5
Käsipallitreener III01472406.06.2010TartumaaTartu
Kaido Palmar
5
Käsipallitreener III01472506.06.2010HarjumaaTallinnEesti Käsipalliliit
Nina Eliseeva
5
Käsipallitreener III01472606.06.2010Ida-VirumaaSillamäe
Johan Utt
6
Käsipallitreener IV01472706.06.2010Lääne-VirumaaSõmeruPõlva Käsipalliklubi
Elmu Koppelmann
6
Käsipallitreener IV01472806.06.2010Lääne-VirumaaTapaEesti Käsipalliliit, Spordiklubi Tapa
Tiia Püvi
6
Käsipallitreener IV01472906.06.2010ViljandimaaVõhma
Avetik Airapetjan
3
Jalgpallitreener I01473012.06.2010HarjumaaTallinn
Igor Aleksandrov
3
Jalgpallitreener I01473112.06.2010HarjumaaPaldiskiPakri Spordiklubi
Ziraddin Alijev
3
Jalgpallitreener I01473212.06.2010HarjumaaTallinn
Oleg Andrejev
3
Jalgpallitreener I01473318.05.2007HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Mikhail Artyukhov
3
Jalgpallitreener I01473412.06.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Andrei Bespomoštšnov
3
Jalgpallitreener I01473512.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kunstigümnaasiumi Spordikool
Valeri Brõlin
3
Jalgpallitreener I01473617.08.2006HarjumaaMaarduJalgpalliklubi FC Maardu, MTÜ Maardu LM
Aleksei Davõdov
3
Jalgpallitreener I01473730.01.2007HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Sven Elenurm
3
Jalgpallitreener I01473827.12.2007HarjumaaTallinnLoo Jalgpalliklubi
Jaanus Getreu
3
Jalgpallitreener I01473912.06.2010LäänemaaLihulaLõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi, Läänemaa Kergejõustikuklubi
Alexander Guzhov
3
Jalgpallitreener I01474012.06.2010HarjumaaTallinn
Urmas Hepner
3
Jalgpallitreener I01474122.10.2008HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool, Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi
Eduard Hmeljov
3
Jalgpallitreener I01474212.06.2010HarjumaaVasalemmaVasalemma Jalgpalliklubi
Juri Ivanov
3
Jalgpallitreener I01474312.06.2010PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi
Kalev Kajak
3
Jalgpallitreener I01474412.06.2010TartumaaTartuSpordiklubi 10
Toomas Kaldma
3
Jalgpallitreener I01474512.06.2010HarjumaaTallinn
Aleksei Kapustin
3
Jalgpallitreener I01474622.12.2006HarjumaaMaarduFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Paul Kirsipuu
3
Jalgpallitreener I01474712.06.2010HarjumaaTallinn
Toomas Klaas
3
Jalgpallitreener I01474825.10.2007HarjumaaRae
Artjom Kolkin
3
Jalgpallitreener I01474912.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Andrei Kreida
3
Jalgpallitreener I01475012.06.2010HarjumaaTallinn
Aleksandr Kruglov
3
Jalgpallitreener I01475112.06.2010HarjumaaMaarduMTÜ Maardu LM
Valeri Kulatšenko
3
Jalgpallitreener I01475230.01.2007Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool
Indrek Käo
3
Jalgpallitreener I01475312.06.2010PõlvamaaPõlvaJalgpalliklubi "Lootos"
Helena Kallastu
3
Jalgpallitreener I01475412.06.2010TartumaaTartuHarju Jalgpallikool
Silvar Luht
3
Jalgpallitreener I01475530.01.2007JõgevamaaPõltsamaaPõltsamaa Jalgpalliklubi Sport, SA Põltsamaa Sport
Kaido Luide
3
Jalgpallitreener I01475612.06.2010ViljandimaaKarksi
Pavel Lukjanov
3
Jalgpallitreener I01475712.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJalgpalliklubi FC Viru Star
Šandor Mandi
3
Jalgpallitreener I01475813.10.2006HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Aleksandr Marašov
3
Jalgpallitreener I01475912.06.2010Ida-VirumaaJõhvi
Nikolai Mizerov
3
Jalgpallitreener I01476022.12.2006HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kunstigümnaasiumi Spordikool
Vadim Monakov
3
Jalgpallitreener I01476130.01.2007HarjumaaTallinn
Emin Narinjan
3
Jalgpallitreener I01476212.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJalgpalliklubi Järve
Margus Nemvalts
3
Jalgpallitreener I01476312.06.2010PõlvamaaPõlvaJalgpalliklubi "Lootos"
Viktor Nescheretnyi
3
Jalgpallitreener I01476417.08.2006HarjumaaTallinnMTÜ Jalgpalliklubi Dünamo
Anatoli Novožilov
3
Jalgpallitreener I01476505.02.2007HarjumaaTallinn
Igor Orlov
3
Jalgpallitreener I01476612.06.2010JõgevamaaJõgevaMTÜ Jõgeva Spordiklubi Noorus-96
Sjait Prokurorov
3
Jalgpallitreener I01476712.06.2010HarjumaaMaardu
Tanel Randla
3
Jalgpallitreener I01476812.06.2010PärnumaaPärnu
Olev Reim
3
Jalgpallitreener I01476912.06.2010HarjumaaTallinnMartin Reimi Jalgpallikool
Artjom Repetski
3
Jalgpallitreener I01477012.06.2010HarjumaaMaardu
Sergey Serednitskiy
3
Jalgpallitreener I01477112.06.2010Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi FC Narva
Kaiar Sild
3
Jalgpallitreener I01477212.06.2010HarjumaaKose
Vladimir Skrebnev
3
Jalgpallitreener I01477312.06.2010Ida-VirumaaJõhvi
Albert Stepanjan
3
Jalgpallitreener I01477412.06.2010HarjumaaTallinn
Aleksandr Ševtsov
3
Jalgpallitreener I01477530.01.2007HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat
Azat Ziyazov
3
Jalgpallitreener I01477612.06.2010Ida-VirumaaNarva
Kait Talve
3
Jalgpallitreener I01477701.12.2008HarjumaaTallinn
Väino Treiman
3
Jalgpallitreener I01477830.01.2007JõgevamaaPõltsamaa valdAdavere Spordiklubi, MTÜ Põltsamaa Valla Spordiklubi Tervis
Zaur Tšilingarašvili
3
Jalgpallitreener I01477925.10.2007HarjumaaTallinnMTÜ Nõmme Kalju FC
Vitali Tuljakov
3
Jalgpallitreener I01478012.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Theimo Tülp
3
Jalgpallitreener I01478103.03.2008HarjumaaTallinn
Erkki Viisma
3
Jalgpallitreener I01478217.08.2006HarjumaaTallinnJalgpallikool Augur
Sergey Vinogradov
3
Jalgpallitreener I01478317.08.2006Ida-VirumaaSillamäe
Eduard Võrk
3
Jalgpallitreener I01478417.08.2006HarjumaaTallinn
Argo Arbeiter
4
Jalgpallitreener II01478512.06.2010HarjumaaViimsiEesti Jalgpalli Liit
Sergei Bragin
4
Jalgpallitreener II01478612.06.2010HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Kert Haavistu
4
Jalgpallitreener II01478712.06.2010HarjumaaTallinn
Sergei Hohlov-Simson
4
Jalgpallitreener II01478812.06.2010HarjumaaTallinn
Marko Kristal
4
Jalgpallitreener II01478927.12.2007HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Järve
Liivo Leetma
4
Jalgpallitreener II01479012.06.2010HarjumaaTallinnEesti Jalgpalli Liit, Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Enn Läänmäe
4
Jalgpallitreener II01479112.06.2010HarjumaaTallinnSK FC Levadia Jalgpallikool
Indro Olumets
4
Jalgpallitreener II01479212.06.2010HarjumaaMaarduMTÜ Nõmme Kalju FC
Mati Pari
4
Jalgpallitreener II01479323.04.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Tabasalu
Gunnar Pastak
4
Jalgpallitreener II01479412.06.2010TartumaaNõo
Jaak Ratt
4
Jalgpallitreener II01479512.06.2010TartumaaPuhja
Martin Reim
4
Jalgpallitreener II01479601.12.2008HarjumaaViimsiEesti Jalgpalli Liit, Martin Reimi Jalgpallikool
Erko Saviauk
4
Jalgpallitreener II01479712.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Nõmme Kalju FC
Andrei Shapovalov
4
Jalgpallitreener II01479802.03.2009HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion, Spordiklubi Everest.SK
Aavo Tomingas
4
Jalgpallitreener II01479912.06.2010LäänemaaHaapsaluLäänemaa Jalgpalliklubi, Läänemaa Spordikool
Valeri Bondarenko
5
Jalgpallitreener III01480012.06.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Nõmme Kalju FC
Mati Jürisson
5
Jalgpallitreener III01480112.06.2010ViljandimaaViljandiMTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi
Erki Kesküla
5
Jalgpallitreener III01480212.06.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Nõmme United
Urmas Kirs
5
Jalgpallitreener III01480312.06.2010HarjumaaTallinnMTÜ Rakvere Jk Tarvas
Janno Kivisild
5
Jalgpallitreener III01480412.06.2010RaplamaaMärjamaaEesti Jalgpalli Liit
Kaido-Meinhard Kukli
5
Jalgpallitreener III01480512.06.2010PõlvamaaPõlvaJalgpalliklubi "Lootos"
Ivo Lehtmets
5
Jalgpallitreener III01480612.06.2010HarjumaaViimsiMartin Reimi Jalgpallikool, MTÜ Viimsi Jk
Aivar Lillevere
5
Jalgpallitreener III01480712.06.2010ViljandimaaViljandiMTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi
Kalev Pajula
5
Jalgpallitreener III01480812.06.2010PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi Vaprus
Viktor Passikuta
5
Jalgpallitreener III01480912.06.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool, MTÜ Maardu LM
Igor Prins
5
Jalgpallitreener III01481012.06.2010HarjumaaViimsiSpordiklubi FC Levadia
Aleksandr Puštov
5
Jalgpallitreener III01481112.06.2010HarjumaaTallinnFC Infonet MTÜ, Mittetulundusühing Jalgpallikool Infonet
Ilmar Põhjala
5
Jalgpallitreener III01481212.06.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool, Jalgpalliklubi Piraaja
Mati Püü
5
Jalgpallitreener III01481312.06.2010RaplamaaMärjamaaMTÜ Raplamaa Jalgpallikool
Tiit Raudnagel
5
Jalgpallitreener III01481512.06.2010PärnumaaPärnu
Antti Rosenberg
5
Jalgpallitreener III01481612.06.2010ViljandimaaViljandiMTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi
Tarmo Rüütli
5
Jalgpallitreener III01481712.06.2010HarjumaaHarkuJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool, Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi
Jüri Saar
5
Jalgpallitreener III01481812.06.2010PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi
Aavo Sarap
5
Jalgpallitreener III01481912.06.2010HarjumaaTallinn
Vjatšeslav Smirnov
5
Jalgpallitreener III01482012.06.2010HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Sergei Zamogilnõi
5
Jalgpallitreener III01482112.06.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi Ajax TLMK, Jõhvi Jalgpallikool
Ain Tammus
5
Jalgpallitreener III01482212.06.2010HarjumaaTallinnSK FC Levadia Jalgpallikool, Spordiklubi FC Levadia
Aivar Vood
5
Jalgpallitreener III01482312.06.2010Lääne-VirumaaJalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Karel Voolaid
5
Jalgpallitreener III01482412.06.2010HarjumaaTallinnEesti Jalgpalli Liit
Veronika Granjova
3
Aeroobikatreener I01482514.06.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Žanna Irbe
3
Aeroobikatreener I01482614.06.2010HarjumaaKeila vald
Margaritta Erikson
3
Aeroobikatreener I01482714.06.2010HarjumaaTallinn
Heidy Jänes
3
Aeroobikatreener I01482814.06.2010HarjumaaTallinnOÜ Tondi Tennisekeskus
Katrin Kala
3
Aeroobikatreener I01482914.06.2010JärvamaaPaide
Triin Kibar
3
Aeroobikatreener I01483002.06.2008HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Janika Koch-Mäe
3
Aeroobikatreener I01483102.06.2008HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Annika Parts
3
Aeroobikatreener I01483214.06.2010VõrumaaVõru
Grete Soares De Camargo
3
Aeroobikatreener I01483314.06.2010TartumaaTartu
Elliko Väljur
3
Aeroobikatreener I01483405.05.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval-Sport
Helena Kruusamäe
3
Aeroobikatreener I01483514.06.2010TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Reene Helberg
3
Aeroobikatreener I01483602.06.2008TartumaaTartuHeaolu Treeningute Selts, My Fitness AS
Juta Rahkema-Praks
3
Aeroobikatreener I01483714.06.2010HarjumaaTallinn
Ester Rosin
3
Aeroobikatreener I01483814.06.2010TartumaaTartu
Hanna-Liisa Ruul
3
Aeroobikatreener I01483914.06.2010HarjumaaSaku
Kaja Sild
3
Aeroobikatreener I01484014.06.2010TartumaaTartuHeaolu Treeningute Selts, MV Spordiklubi
Maiu Veltbach
3
Aeroobikatreener I01484114.06.2010JõgevamaaJõgeva
Irena Viitamees
3
Aeroobikatreener I01484214.06.2010PõlvamaaPõlva
Britta Aduson
4
Aeroobikatreener II01484314.06.2010TartumaaTartuMy Fitness AS
Kati Kornel
4
Aeroobikatreener II01484414.06.2010VõrumaaVõru
Kadri Carrico
4
Aeroobikatreener II01484514.06.2010HarjumaaRae
Anne Tipner-Torn
4
Aeroobikatreener II01484614.06.2010HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ , My Fitness AS
Natalja Voss
4
Aeroobikatreener II01484717.09.2009Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiklubi KLEO, Ujumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Ivika Värton
4
Aeroobikatreener II01484814.06.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Taimi Ainjärv
5
Aeroobikatreener III01484919.03.2010HarjumaaTallinnMTÜ Hotsport
Eike Feigenbaum
5
Aeroobikatreener III01485014.06.2010VõrumaaVõru
Tuuli Jõgar
5
Aeroobikatreener III01485114.06.2010HarjumaaTallinnOÜ Lasnamäe Spordikeskus, OÜ Tondi Tennisekeskus
Monica Lauri
5
Aeroobikatreener III01485227.04.2010HarjumaaSaue vald
Pille Mitt
5
Aeroobikatreener III01485314.06.2010HarjumaaTallinn
Luule Märtin
5
Aeroobikatreener III01485419.03.2010TartumaaÜlenurmeMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Dagmar Neem-Hannes
5
Aeroobikatreener III01485514.06.2010HarjumaaTallinnOÜ Lasnamäe Spordikeskus
Ethel Otsason
5
Aeroobikatreener III01485627.04.2010HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Ene Ottokar
5
Aeroobikatreener III01485727.04.2010HarjumaaViimsiMy Fitness AS
Svetlana Šelepenkina
5
Aeroobikatreener III01485814.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja
Mirje Vilt
5
Aeroobikatreener III01485914.06.2010Lääne-VirumaaRakvere
Aina Kikas
6
Aeroobikatreener IV01486019.03.2010TartumaaTartu valdMy Fitness AS
Kaari Annama
3
Vesiaeroobika treener I01486114.06.2010TartumaaTartuOÜ Freewill
Gerly Keder
3
Vesiaeroobika treener I01486214.06.2010HarjumaaPaldiski
Liise Kiidron
3
Vesiaeroobika treener I01486314.06.2010TartumaaTartu
Kärt Prax
3
Vesiaeroobika treener I01486414.06.2010HarjumaaViimsi
Kerti Peebo
3
Vesiaeroobika treener I01486514.06.2010HarjumaaKeila vald
Tuuli Lehtsaar
3
Vesiaeroobika treener I01486614.06.2010TartumaaTartu
Anu Taveter
4
Vesiaeroobika treener II01486714.06.2010PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Lenne Allandi-Väli
5
Vesiaeroobika treener III01486814.06.2010HarjumaaHarkuAudentes Halduse OÜ , Spordiklubi Reval-Sport
Maiu Herzmann
5
Vesiaeroobika treener III01486914.06.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Mittetulundusühing Vesi ja Tervis, OÜ Freewill
Anu Pedjasaar
5
Vesiaeroobika treener III01487014.06.2010TartumaaTartu
Aivi Kulla
5
Vesiaeroobika treener III01487119.03.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Maiki Ritslaid
5
Vesiaeroobika treener III01487219.03.2010HarjumaaViimsiSpordiklubi Reval-Sport
Nonna Sarana
5
Vesiaeroobika treener III01487319.03.2010HarjumaaRaeAudentese spordiklubi, OÜ Freewill
Tiina Tolmoff
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01487414.06.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Karin Toom
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01487514.06.2010TartumaaTartuMy Fitness AS, OÜ Freewill, VK Janika Võimlemiskool
Kersti Peterson
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II01487614.06.2010ViljandimaaViljandiViljandi Spordikool, Võimlemisklubi Meetrum
Kai Esna
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01487714.06.2010PärnumaaPärnuVõimlemisklubi Rüht
Anu Mölder
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01487814.06.2010HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool, Võimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Katrin Peterson
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01487914.06.2010ViljandimaaViljandiViljandi Spordikool, Võimlemisklubi Meetrum
Nadežda Logvinenko
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01488014.06.2010HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Urve Tamm
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01488114.06.2010ViljandimaaViljandiViljandi Spordikool, Võimlemisklubi Meetrum
Kerli Graubner
3
Põhivõimlemise treener I01488214.06.2010JärvamaaPaide
Marju Asarov
4
Võimlemistreener II01488314.06.2010TartumaaTartu valdMTÜ Spordiklubi Finess, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Maria Jürimäe
4
Põhivõimlemise treener II01488414.06.2010TartumaaTartu
Krista Lukner
4
Põhivõimlemise treener II01488519.03.2010TartumaaTartu valdMTÜ PowerPanda
Sirje Aija
5
Põhivõimlemise treener III01488619.03.2010HarjumaaKeilaVõimlemisklubi Sistrum
Tiiu Haavik
5
Põhivõimlemise treener III01488719.03.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Võimlemisklubi Gymnastika
Ene Mets
5
Põhivõimlemise treener III01488819.03.2010HarjumaaViimsiVõimlemis- ja Tantsuklubi Keeris
Gaida Madar
6
Põhivõimlemise treener IV01488919.03.2010HarjumaaTallinn
Natalja Maltšenko
6
Akrobaatilise võimlemise treener IV01489019.03.2010HarjumaaTallinnCarolina tantsustuudio, MTÜ Spordiklubi Nord
Priit Kaasik
5
Korvpallitreener III01489120.06.2010TartumaaTartu
Ramid Niftalijev
4
Capoeiratreener II01489226.03.2008HarjumaaTallinnHuvikool Berimba
Viktor Mets
5
Jalgpallitreener III01489320.06.2010JärvamaaPaideJalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Jaak Salumets
7
Korvpallitreener V01489414.06.2010HarjumaaViimsi
Heino Lill
7
Korvpallitreener V01489514.06.2010HarjumaaTallinn
Andres Tamm
6
Korvpallitreener IV01489614.06.2010ViljandimaaViljandi
Rein Kaasik
6
Korvpallitreener IV01489714.06.2010HarjumaaTallinn
Priit Paama
6
Korvpallitreener IV01489814.06.2010TartumaaMTÜ Tartu Palliklubi
Riho Soonik
6
Korvpallitreener IV01489914.06.2010HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Andres Sõber
6
Korvpallitreener IV01490014.06.2010Lääne-VirumaaRakvereViru-Nigula Spordiklubi
Ants Vändrik
6
Korvpallitreener IV01490114.06.2010HarjumaaTallinn
Erkki Lass
6
Korvpallitreener IV01490214.06.2010LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Spordiklubi Haapsalu
Igor Pugatšjov
6
Korvpallitreener IV01490314.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiklubi Eola
Raul Rõõmus
6
Korvpallitreener IV01490414.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKorvpalliklubi Hito
Priit Sternhof
6
Korvpallitreener IV01490514.06.2010Ida-VirumaaKiviõliKorvpalliklubi Hito
Kalle Kollin
6
Korvpallitreener IV01490614.06.2010RaplamaaMärjamaaMärjamaa Spordiklubi
Katrin Kallit
6
Korvpallitreener IV01490714.06.2010JärvamaaPaidePärnu Linna Spordikool
Elina Kivivare
6
Korvpallitreener IV01490814.06.2010HarjumaaTallinn
Maia Dorbek
6
Korvpallitreener IV01490914.06.2010HarjumaaTallinnSiili Palliklubi
Tarmo Petter
6
Korvpallitreener IV01491014.06.2010TartumaaTartu
Maret Link
6
Korvpallitreener IV01491114.06.2010PärnumaaPärnu
Priit Käen
6
Korvpallitreener IV01491214.06.2010Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi BC Karjamaa
Vaido Rego
6
Korvpallitreener IV01491314.06.2010Lääne-VirumaaVäike-MaarjaEesti Korvpalliliit, MTÜ Virumaa Pallimängude Kool, Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi
Maarika Veigel
6
Korvpallitreener IV01491414.06.2010HarjumaaTallinnKorvpalliklubi ReKo
Guzjalja Guljajeva
6
Korvpallitreener IV01491514.06.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Spordiklubi BK Narva, Narva Spordikool "Energia"
Indrek Visnapuu
6
Korvpallitreener IV01491614.06.2010HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Korvpalliliit
Vjatšeslav Udalov
6
Korvpallitreener IV01491714.06.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiklubi Eola, Spordiklubi Intro
Enn Laanemäe
6
Korvpallitreener IV01491814.06.2010SaaremaaKuressaareMTÜ Spordiklubi Vesse, Saaremaa Spordikool
Sergei Rozman
6
Korvpallitreener IV01491914.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Korvpalliklubi Sportdom, Narva Spordikool "Energia"
Tarmo Tuisk
6
Korvpallitreener IV01492014.06.2010LäänemaaHaapsaluSpordiklubi Haapsalu
Milvert Vaaks
5
Korvpallitreener III01492114.06.2010HarjumaaHarkuKiili Spordiklubi, Rae Huvialakool
Martin Vahimets
5
Korvpallitreener III01492214.06.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Priit Vene
5
Korvpallitreener III01492314.06.2010TartumaaTartu
Rain Peerandi
5
Korvpallitreener III01492414.06.2010TartumaaTartu
Rašid Abeljanov
5
Korvpallitreener III01492514.06.2010HarjumaaViimsi
Stanislav Šmeljov
5
Korvpallitreener III01492714.06.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Aleksei Sobolev
5
Korvpallitreener III01492814.06.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Spordiklubi Kalev
Jevgeni Ignatjev
5
Korvpallitreener III01492914.06.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Spordiklubi Kalev
Sergei Tšerednitšenko
5
Korvpallitreener III01493014.06.2010HarjumaaTallinn
Priit Saaron
5
Korvpallitreener III01493114.06.2010TartumaaTartu
Valentina Skorohhodova
5
Korvpallitreener III01493201.09.2009HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Teet Suits
4
Korvpallitreener II01493314.06.2010TartumaaTartu
Siim Semiskar
4
Korvpallitreener II01493414.06.2010HarjumaaTallinn
Ralf Lainevool
4
Korvpallitreener II01493522.06.2009HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn, Spordiklubi Newox
Indrek Ruut
4
Korvpallitreener II01493626.03.2009RaplamaaRapla
Tanel Sokk
4
Korvpallitreener II01493719.12.2008HarjumaaTallinn
Tanel Einaste
4
Korvpallitreener II01493822.06.2009HarjumaaViimsiKorvpalliklubi Viimsi
Riskko Kämärä
4
Korvpallitreener II01493907.06.2007HarjumaaTallinn
Teet Tiisvelt
4
Korvpallitreener II01494014.06.2010HarjumaaViimsiKorvpalliklubi Viimsi
Martin Toomas
4
Korvpallitreener II01494114.06.2010HarjumaaTallinn
Ilmar Kaiv
4
Korvpallitreener II01494214.06.2010HarjumaaTallinnHaaberst Sport Spordiklubi
Ravo Vaga
4
Korvpallitreener II01494314.06.2010HarjumaaTallinnHaaberst Sport Spordiklubi
Jüri Randmaa
4
Korvpallitreener II01494414.06.2010HarjumaaTallinn
Marko Savi
4
Korvpallitreener II01494519.12.2008HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Marko Parkonen
4
Korvpallitreener II01494614.06.2010HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Korvpalliliit, Huvikool Spordiklubi Rim
Roman Temnikov
4
Korvpallitreener II01494714.06.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Olari Narits
4
Korvpallitreener II01494814.06.2010TartumaaÜlenurmeEesti Korvpalliliit, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Peep Jalakas
4
Korvpallitreener II01494914.06.2010Lääne-VirumaaKundaRahvaspordiklubi SportKunda
Indrek Uuemaa
4
Korvpallitreener II01495014.06.2010HarjumaaRaeRahvaspordiklubi Rae
Ulvi Nurmsalu
4
Korvpallitreener II01495114.06.2010HarjumaaTallinn
Heido Selmet
4
Korvpallitreener II01495214.06.2010HarjumaaTallinn
Viktor Dergatšov
4
Korvpallitreener II01495314.06.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Erki Kivinukk
4
Korvpallitreener II01495414.06.2010HarjumaaTallinn
Mariel Gregor
4
Korvpallitreener II01495514.06.2010HarjumaaTallinn
Margus Metstak
4
Korvpallitreener II01495614.06.2010HarjumaaTallinn
Raivo Tralla
4
Korvpallitreener II01495714.06.2010JõgevamaaTormaMTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi
Madis Sarik
4
Korvpallitreener II01495807.06.2007HarjumaaRae
Alo Kivimäe
4
Korvpallitreener II01495914.06.2010JärvamaaPaide
Andrei Tšerednitšenko
4
Korvpallitreener II01496014.06.2010HarjumaaTallinn
Margus Teelahk
3
Korvpallitreener I01496115.01.2007Ida-VirumaaToila
Jelizaveta Kupinskaja
3
Korvpallitreener I01496214.06.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Peeter Sööt
3
Korvpallitreener I01496315.01.2007Ida-VirumaaToilaJõhvi Spordikool, Spordiklubi BC Viru Basket
Madis Putko
3
Korvpallitreener I01496415.01.2007Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Kristjan Karm
3
Korvpallitreener I01496514.06.2010TartumaaTartu
Meelis Songe
3
Korvpallitreener I01496615.02.2007HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Kesklinna Spordikool
Märt Mäesalu
3
Korvpallitreener I01496714.06.2010PärnumaaVändra
Aivar Kuusmaa
3
Korvpallitreener I01496822.06.2009HarjumaaTallinnMTÜ Rapla Korvpallikool
Indrek Rumma
3
Korvpallitreener I01496914.06.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Reilika Mikk
3
Korvpallitreener I01497014.06.2010HarjumaaKeila
Kadi Kallast
3
Lauatennisetreener I01570113.06.2010HarjumaaTallinn
Pille Saan
3
Lauatennisetreener I01570213.06.2010TartumaaTartu
Mairi Rammul
3
Lauatennisetreener I01570309.12.2006HarjumaaNõmme Spordiklubi
Kristjan Saluvee
3
Lauatennisetreener I01570416.12.2008Lääne-VirumaaRakvere
Urmas Rihma
3
Lauatennisetreener I01570513.06.2010JõgevamaaJõgeva
Mari Marks
4
Lauatennisetreener II01570613.06.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Rein Koovit
4
Lauatennisetreener II01570713.06.2010ViljandimaaVõhma
Tatjana Tšistjakova
4
Lauatennisetreener II01570813.06.2010Ida-VirumaaAseriAseri Spordiklubi
Andres Kull
4
Lauatennisetreener II01570913.06.2010PärnumaaSindiPärnu Linna Spordikool
Toomas Saar
5
Lauatennisetreener III01571013.06.2010HarjumaaTallinn
Marina Verengof
5
Lauatennisetreener III01571116.12.2008HarjumaaTallinnMaardu Lauatenniseklubi
Igor Geraštšenko
5
Karatetreener III01586404.06.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Taifu
Martti Himma
3
Murdmaasuusatamise treener I01586830.06.2010TartumaaTartu
Kadri Madissoo
3
Murdmaasuusatamise treener I01586904.06.2008PärnumaaTahkurannaSuusaklubi "Jõulu"
Juhan Lind
4
Murdmaasuusatamise treener II01587114.06.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Raul Edela
5
Murdmaasuusatamise treener III01587219.03.2009TartumaaTartu vald
Raul Kütt
5
Murdmaasuusatamise treener III01587330.06.2010Lääne-VirumaaVäike-Maarja
Mati Ojandu
5
Murdmaasuusatamise treener III01587414.06.2010VõrumaaVõruVõru Spordiselts Kalev
Aita Pääsuke
6
Murdmaasuusatamise treener IV01587514.06.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Raido Rohi
6
Murdmaasuusatamise treener IV01587614.06.2010JärvamaaAmblaRR Suusaklubi
Madis Rohi
6
Murdmaasuusatamise treener IV01587714.06.2010Lääne-VirumaaRakvere
Raili Rooba
6
Murdmaasuusatamise treener IV01587830.06.2010Lääne-VirumaaTapaMTÜ Männikumägi, Rakvere Orienteerumisklubi
Urve Bergman
6
Murdmaasuusatamise treener IV01587914.06.2010ViljandimaaViljandiEesti Spordiselts Põhjakotkas, Viljandi Suusaklubi
Aleksandr Gorodnitšev
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588014.06.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Suusaklubi
Viktor Kaurson
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588114.06.2010Ida-VirumaaKiviõliKiviõli Suusaklubi
Kerstin Margus
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588214.06.2010TartumaaTartuTartu Suusaklubi
Margus Rajas
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588314.06.2010Ida-VirumaaIisakuSuusaklubi Margus
Ülle Raudsepp
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588430.06.2010VõrumaaVõru
Hille Saarepuu
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588514.06.2010VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Suusaklubi
Jaanus Teppan
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588614.06.2010ValgamaaOtepääEesti Suusaliit, SPARTA Spordiselts
Kalmer Tramm
6
Murdmaasuusatamise treener IV01588714.06.2010ValgamaaOtepää
Valjo Rattasep
3
Maletreener I01588825.11.2007HarjumaaTallinnTallinna Invaspordiühing invaspordikool
Viktor Kass
3
Maletreener I01588925.11.2007PõlvamaaPõlvaPõlva Male-Kabeklubi
Alexander Petrov
3
Maletreener I01589020.10.2006HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Deniss Kovaljov
3
Maletreener I01589120.10.2006HarjumaaTallinn
Jana Airapetjan
3
Maletreener I01589220.10.2006HarjumaaTallinn
Rein Vahtra
3
Maletreener I01589320.06.2010ViljandimaaKõo
Heike Sander
3
Maletreener I01589420.10.2006HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Avetik Airapetjan
3
Maletreener I01589520.10.2006HarjumaaTallinn
Dmitri Grigorjev
3
Maletreener I01589620.10.2006HarjumaaTallinn
Anto Remmel
3
Maletreener I01589720.10.2006RaplamaaJärvakandi
Silvi Pool
4
Maletreener II01589820.06.2010PärnumaaTori
Monika Tsõganova
4
Maletreener II01589929.03.2010HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Tiina Raud
4
Maletreener II01590015.02.2010HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, Maleakadeemia „Vabaettur”, Rae Huvialakool
Margit Brokko
4
Maletreener II01590129.03.2010RaplamaaKohilaEesti Male Arenduskeskus
Grigor Airapetjan
4
Maletreener II01590220.10.2006HarjumaaTallinn
Mikhail Tereshchuk
4
Maletreener II01590320.06.2010Ida-VirumaaMaleklubi Avesta
Svetlana Pritulina
4
Maletreener II01590429.03.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Valge Ratsu
Maris Korstin
4
Maletreener II01590520.06.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Kersti Kivioja
4
Maletreener II01590629.03.2010PärnumaaPärnuSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
Oleg Kortšagin
4
Maletreener II01590705.07.2010HarjumaaTallinnMalekool Chess Continent
Sergei Zjukin
4
Maletreener II01590829.03.2010HarjumaaTallinn
Vello Kiiver
4
Maletreener II01590905.12.2008HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Natalja Glušakova
4
Maletreener II01591029.03.2010HarjumaaTallinnMaleakadeemia „Vabaettur”
Vladimir Šablinski
4
Maletreener II01591105.07.2010HarjumaaTallinn
Igor Krupenski
4
Maletreener II01591205.07.2010HarjumaaTallinn
Lydia Barbo De Marny
5
Maletreener III01591319.06.2010HarjumaaTallinn
Victor Meshkov
5
Maletreener III01591429.03.2010Ida-VirumaaSillamäe
Ülar Lauk
5
Maletreener III01591529.03.2010VõrumaaVõruVõru Maleklubi
Tatjana Fomina
5
Maletreener III01591620.06.2010HarjumaaTallinnMustamäe Laste Loomingu Maja, Mustamäe Ratsu Klubi
Tõnu Õim
5
Maletreener III01591731.01.2009HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Kadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Eduard Mitchenko
5
Maletreener III01591829.03.2010HarjumaaTallinn
Eiki Lehemets
5
Maletreener III01591915.02.2010PärnumaaSaardePärnu Linna Spordikool, Pärnu Maleklubi, Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi, Spordiklubi Vaablane
Arne Juurikas
6
Maletreener IV01592019.06.2010PärnumaaPärnu
Ervin Liebert
6
Maletreener IV01592120.04.2009HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Jüri Schuster
6
Maletreener IV01592229.03.2010PärnumaaVändra
Svetlana Zaynetdinova
6
Maletreener IV01592315.02.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Diagonaal
Tõnu Truus
7
Maletreener V01592411.05.2010HarjumaaTallinnTõnu Truusi Malekool
Endel-Haljand Susi
5
Kergejõustikutreener III01592521.07.2010LäänemaaHaapsalu
Mikhail Yutkin
4
Kergejõustikutreener II01592621.07.2010LäänemaaHaapsaluJooksuklubi Tempo, Läänemaa Spordikool
Boriss Klubov
3
Kergejõustikutreener I01592721.07.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiveteranide Klubi
Hans Ilves
3
Maadlustreener I01593313.06.2010JärvamaaKoeru
Juri Saltõkov
4
Kickboxingutreener II01598615.07.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Rovesnik
Jevgeni Saltõkov
4
Kickboxingu treener II01598715.07.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Rovesnik
Aleksander Popov
4
Kickboxingutreener II01598828.06.2008TartumaaSpordiklubi Klan
Veronika Veisman
3
Kickboxingutreener I01598915.07.2010TartumaaTartu
Vladimir Kechko
6
Lauatennisetreener IV01605029.03.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ LTK Narova, Narva Paemurru Spordikool
Vladimir Petrov
6
Lauatennisetreener IV01605129.03.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ LTK Narova, Narva Paemurru Spordikool
Peeter Sumre
6
Lauatennisetreener IV01605203.05.2010PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Roman Vassiljev
6
Lauatennisetreener IV01605329.03.2010Ida-VirumaaNarva
Ave Kris Lend
4
Ujumistreener II01606410.08.2010HarjumaaTallinn
Kristina Rändla
4
Ujumistreener II01606510.08.2010HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Marge Kõrkjas
4
Ujumistreener II01606610.08.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Merli Didvig
5
Ujumistreener III01606710.08.2010HarjumaaTallinnMTÜ Orca Swim Club
Mihhail Koikov
5
Ujumistreener III01606810.08.2010Ida-VirumaaAseri
Marina Vallik
5
Ujumistreener III01606910.08.2010LäänemaaHaapsalu
Igor Prussakov
5
Ujumistreener III01607002.03.2010Ida-VirumaaJõhvi Spordikool, Narva Spordiklubi Galla, Narva Spordikool "Energia"
Julia Iost
6
Ujumistreener IV01607117.12.2009Ida-VirumaaKohtla-JärveUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Tõnu Maripuu
6
Ujumistreener IV01607210.08.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Janek Sirel
4
Sõudetreener II01607525.07.2010HarjumaaTallinn
Tatiana Dubinko
4
Sõudetreener II01607620.12.2008Ida-VirumaaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Vladimir Golubev
5
Sõudetreener III01607725.07.2010Ida-VirumaaNarva
Mikhail Lebedev
5
Sõudetreener III01607810.07.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Raini Lelle
6
Sõudetreener IV01607925.07.2010PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Robert Trofimov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617307.10.2008PärnumaaPaikusePärnu Taekwondo Klubi
Andrey Yatsenko
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617413.08.2010PärnumaaPärnuMTÜ Spordiklubi DO-JANG
Vjatšeslav Štšerbakov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617513.08.2010HarjumaaTallinnMTÜ Chirisan-Estonia, MTÜ SK Taekwondo WTF Rakvere
Maksim Soldatenko
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617613.08.2010HarjumaaTallinn
Ruslan Smirnov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617713.08.2010Lääne-VirumaaRakvere
Kazbulat Šogenov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01617911.09.2008HarjumaaTallinnKatleri Shogen Club, Katleri Taekwondoklubi
Ilja Mihhailov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01618013.08.2010HarjumaaTallinn
Ilona Uzlova
4
Taekwon-do (ITF) treener II01618107.10.2008HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Rudolf Selge
4
Taekwon-do (ITF) treener II01618213.08.2010HarjumaaTallinn
Sergei Halquist
4
Taekwon-do (ITF) treener II01618313.08.2010HarjumaaTallinn
Kaarel Schmidt
4
Kergejõustikutreener II01619522.04.2010HarjumaaTallinn
Priit Adamson
5
Jalgpallitreener III01621020.07.2010HarjumaaFCF Jalgpallikool
Vladimir Karev
5
Jalgpallitreener III01621117.08.2010TartumaaTartuTartu Jalgpalliklubi
Avo Jakovits
4
Jalgpallitreener II01621220.07.2010PõlvamaaPõlvaJalgpalliklubi "Lootos"
Simmo Jakovits
4
Jalgpallitreener II01621320.07.2010TartumaaTartu
Marko Lelov
4
Jalgpallitreener II01621520.07.2010HarjumaaTallinnPärnu Jalgpalliklubi Vaprus
Mart Raukas
4
Jalgpallitreener II01621620.07.2010TartumaaTartu
Jaanus Reitel
4
Jalgpallitreener II01621720.07.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi 10
Vjatšeslav Rjahhovskihh
4
Jalgpallitreener II01621820.07.2010HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Igor Shemyatkov
4
Jalgpallitreener II01621920.07.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat
Nikolai Titov
4
Jalgpallitreener II01622020.07.2010HarjumaaTallinn
Priit Tomingas
4
Jalgpallitreener II01622122.10.2008HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Nõmme United
Vladimir Tšistjakov
4
Jalgpallitreener II01622220.07.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool, Loo Jalgpalliklubi
Dmitri Ustritski
4
Jalgpallitreener II01622302.03.2009HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Valeri Brõlin
4
Jalgpallitreener II01622417.08.2010HarjumaaMaarduJalgpalliklubi FC Maardu, MTÜ Maardu LM
Yury Davydov
4
Jalgpallitreener II01622517.08.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJalgpalliklubi Penalti
Oleg Dubovikov
4
Jalgpallitreener II01622617.08.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ SK Zenit
Veiko Haan
4
Jalgpallitreener II01622717.08.2010TartumaaElvaJalgpalliklubi FC Elva
Alexey Yagudin
4
Jalgpallitreener II01622817.08.2010Ida-VirumaaNarvaJalgpalliklubi Narva Trans, MTÜ Narva Trans Jalgpallikool
Jaak Luhakooder
4
Jalgpallitreener II01622917.08.2010ViljandimaaViljandi
Viktor Nescheretnyi
4
Jalgpallitreener II01623017.08.2010HarjumaaTallinnMTÜ Jalgpalliklubi Dünamo
Boriss Patrakov
4
Jalgpallitreener II01623117.08.2010Ida-VirumaaNarva
Mart Paumäe
4
Jalgpallitreener II01623217.08.2010PärnumaaPärnuPärnu Jalgpalliklubi
Arkadi Zakarljuka
4
Jalgpallitreener II01623317.08.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Kristjan Tiirik
4
Jalgpallitreener II01623422.12.2006TartumaaTartuHuvikool Tammeka Jalgpalliakadeemia
Nikolai Toštšev
4
Jalgpallitreener II01623517.08.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Jalgpalliklubi Dina
Vladimir Urjupin
4
Jalgpallitreener II01623617.08.2010HarjumaaTallinn
Erkki Viisma
4
Jalgpallitreener II01623718.06.2008HarjumaaTallinnJalgpallikool Augur
Sergey Vinogradov
4
Jalgpallitreener II01623817.08.2010Ida-VirumaaSillamäe
Eduard Võrk
4
Jalgpallitreener II01623917.08.2010HarjumaaTallinn
Andre Anis
3
Jalgpallitreener I01624025.10.2007HarjumaaTallinnMTÜ SaareMaa JK aaMeraaS
Andrey Avramenko
3
Jalgpallitreener I01624130.01.2007Ida-VirumaaNarvaSPORDIKLUBI TORSIIDA
Marko Kuusik
3
Jalgpallitreener I01624222.12.2006HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Ken Müür
3
Jalgpallitreener I01624317.08.2010HarjumaaTallinn
Dmitri Smirnov
3
Jalgpallitreener I01624417.08.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Igor Tomaševski
3
Jalgpallitreener I01624517.08.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJalgpalliklubi Alko
Andrei Kondratjuk
3
Karatetreener I01624628.08.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Eesti Oyama-Karate Keskus
Heidi Orula-Krik
3
Karatetreener I01624707.11.2007RaplamaaKäru
Tarmo Muld
4
Karatetreener II01624828.08.2010HarjumaaTallinn
Kätlin Kivirand
4
Karatetreener II01624929.05.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Kaido Rätsepp
4
Karatetreener II01625028.08.2010HarjumaaTallinnKarateklubi Tengu
Ene Pukk
4
Karatetreener II01625115.12.2009PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Madis Sinimets
4
Karatetreener II01625228.08.2010HarjumaaTallinnVõitluskunstide klubi Budokan
Kajar Help
4
Karatetreener II01625328.08.2010PõlvamaaPõlvaVK Budokan Budokool
Imre Pauklin
5
Karatetreener III01625428.08.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Kerttu Rahe
5
Karatetreener III01625528.08.2010TartumaaTartu
Marek Rästas
5
Karatetreener III01625628.08.2010Huvikool Budokeskus
Deniss Presnetsov
4
Taekwon-do (ITF) treener II01626627.09.2009HarjumaaTallinnJüri Taekwondo Klubi, Spordikool Kõmgan
Andres Leismann
4
Taekwon-do (ITF) treener II01626713.08.2010HarjumaaTallinn
Georgi Nikolajev
6
Karatetreener IV01634304.06.2010TartumaaTartuEesti Karate Föderatsioon, Spordiklubi "BudoArt", Spordiklubi Bu-Sport 2000
Aleksandr Lanberg
5
Karatetreener III01634430.08.2010HarjumaaTallinnJyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Arno Lääne
6
Jalgrattaspordi treener IV01641004.09.2010TartumaaElvaMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ado Hein
6
Jalgrattaspordi treener IV01641104.09.2010HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool
Riho Räim
6
Jalgrattaspordi treener IV01641204.09.2010SaaremaaLääne-SaareSaaremaa Jalgrattaklubi Viiking
Ants Jeret
6
Jalgrattaspordi treener IV01641304.09.2010PärnumaaPärnu
Kaido Laas
6
Jalgrattaspordi treener IV01641404.09.2010HarjumaaKuusaluKuusalu Rattaklubi
Harald Osjamets
6
Jalgrattaspordi treener IV01641504.09.2010TartumaaÜlenurmeMTÜ Peloton
Liudmila Kazakova
6
Jalgrattaspordi treener IV01641604.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Jalgrattaklubi TEMP, Narva Spordikool "Energia"
Gennady Akimov
6
Jalgrattaspordi treener IV01641704.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Jalgrattaklubi TEMP, Narva Spordikool "Energia"
Erich Perner
5
Jalgrattaspordi treener III01641804.09.2010PärnumaaVändraJalgrattaklubi Viko
Jaanus Prükkel
4
Jalgrattaspordi treener II01641923.12.2008HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool, Spordiklubi Reval-Sport
Kaido Juurik
4
Jalgrattaspordi treener II01642004.09.2010PärnumaaPärnuPärnu Spordiselts Kalev
Toivo Suvi
4
Jalgrattaspordi treener II01642104.09.2010HarjumaaSaue valdRaplamaa Rattaklubi
Aivo Liksor
4
Jalgrattaspordi treener II01642204.09.2010HarjumaaTallinn
Õnne Aro
3
Ujumistreener I01642312.04.2007HarjumaaKoseKose Spordikool
Aleksander Rosenblat
4
Ujumistreener II01642407.09.2010HarjumaaTallinnARGO Ujumisklubi Spordikool, MTÜ Tasmo Spordiklubi
Irina Dunets
4
Ujumistreener II01642507.09.2010HarjumaaTallinn
Mare Järv
4
Ujumistreener II01642607.09.2010Lääne-VirumaaTamsaluUjumise Spordiklubi MTÜ
Julia Feldman
4
Ujumistreener II01642707.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Aquaway
Tatjana Borodina
4
Ujumistreener II01642807.09.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, Spordiklubi Aquaway
Jüri Ojasu
4
Ujumistreener II01642907.09.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Valentina Abel
5
Ujumistreener III01643007.09.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Jelena Dmitrijeva
5
Ujumistreener III01643102.03.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Swimmer, Narva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Diljara Beljakina
5
Ujumistreener III01643207.09.2010HarjumaaTallinnARGO Ujumisklubi Spordikool, MTÜ Tasmo Spordiklubi
Maire Aru
5
Ujumistreener III01643307.09.2010TartumaaTartuMTÜ TriSmile, Ujumise Spordiklubi MTÜ
Irina Pani
5
Ujumistreener III01643407.09.2010TartumaaTartuUjumise Spordiklubi MTÜ
Sergei Mihhailov
5
Ujumistreener III01643517.12.2009Ida-VirumaaJõhviUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Sergei Izotov
5
Ujumistreener III01643602.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Bruno Nopponen
6
Ujumistreener IV01643707.09.2010HarjumaaTallinnBruno Ujumiskool
Otto Männa
6
Ujumistreener IV01643807.09.2010JärvamaaTüriTüri Spordiklubide Liit, Türi Ujumisklubi, Ujumise Spordiklubi MTÜ
Arne Tilk
6
Murdmaasuusatamise treener IV01643931.08.2010PõlvamaaPõlvaSpordiklubi Serviti
Elmar Põder
6
Murdmaasuusatamise treener IV01644031.08.2010ViljandimaaViljandi vald
Margus Uibo
6
Murdmaasuusatamise treener IV01644114.06.2010ValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit
Taivo Tigane
6
Murdmaasuusatamise treener IV01644231.08.2010ValgamaaOtepää
Eve Tammemäe
6
Murdmaasuusatamise treener IV01644314.06.2010ViljandimaaViljandi Spordikool, Viljandi Suusaklubi
Anneli Tilk
5
Murdmaasuusatamise treener III01644431.08.2010PõlvamaaPõlvaPõlva Spordikool, Spordiklubi Serviti
Ene Aigro
4
Murdmaasuusatamise treener II01644531.08.2010ValgamaaOtepää
Malle Rohtla
4
Murdmaasuusatamise treener II01644631.08.2010Lääne-VirumaaSõmeru
Ülle Välk
4
Murdmaasuusatamise treener II01644731.08.2010HarjumaaKeila
Ivo Lindus
4
Murdmaasuusatamise treener II01644831.08.2010HarjumaaKeila
Jaan Vene
4
Murdmaasuusatamise treener II01644931.08.2010VõrumaaHaanja
Asko Saarepuu
4
Murdmaasuusatamise treener II01645004.06.2008VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Suusaklubi
Riho Roosipõld
4
Murdmaasuusatamise treener II01645114.12.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi CFC
Urmas Kullas
3
Murdmaasuusatamise treener I01645231.08.2010Lääne-VirumaaVäike-Maarja
Eric Noormets
3
Ju-Jutsu treener I01645408.09.2010HarjumaaTallinnTallinna Ju-Jutsu Klubi
Margus Lillinurm
5
Karatetreener III01646830.08.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Lauri Mengel
4
Karatetreener II01646918.09.2010TartumaaTartuKarateklubi Falco
Rene Lett
4
Karatetreener II01647029.05.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Alar Pauklin
3
Karatetreener I01647104.06.2010HarjumaaTallinn
Ersto Põlluaas
3
Karatetreener I01647218.09.2010HarjumaaTallinn
Rando Sirak
3
Karatetreener I01647307.11.2007HarjumaaTallinnkarateklubi Osanago
Alice Juurik
3
Karatetreener I01647418.09.2010TartumaaTartu
Kaimo Olesk
3
Karatetreener I01647518.09.2010HarjumaaTallinn
Ott Epner
6
Purjetamistreener IV01650629.08.2010HiiumaaHiiu
Argo Kruusmägi
6
Purjetamistreener IV01650729.08.2010PärnumaaPärnuPärnu Jahtklubi
Aivar Laus
6
Purjetamistreener IV01650829.08.2010SaaremaaKuressaare
Brigita Sepp
4
Purjetamistreener II01650920.05.2010HarjumaaTallinn
Jaak Lukk
4
Purjetamistreener II01651020.05.2010HarjumaaRaeMTÜ SoloSailing
Maria Veessaar
4
Purjetamistreener II01651120.05.2010HarjumaaHarkuTallinna Jahtklubi
Mihkel Meiel
4
Purjetamistreener II01651220.05.2010HarjumaaTallinnEesti Spordiselts Kalev Jahtklubi Purjespordikool
Raivo Randmäe
4
Purjetamistreener II01651323.11.2007HarjumaaViimsiOÜ Rein Ottosoni Purjespordikool
Tanel Viilol
3
Korvpallitreener I01652401.07.2010HarjumaaTallinn
Svetlana Dergatšova
3
Korvpallitreener I01652515.02.2007HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Kalle Kesa
3
Korvpallitreener I01652625.09.2010JõgevamaaPõltsamaa
Vladimir Vahrušev
4
Korvpallitreener II01652722.06.2009HarjumaaTallinn
Vjatšeslav Zemtsov
4
Korvpallitreener II01652825.09.2010HarjumaaTallinn
Maksim Maksõmiv
4
Korvpallitreener II01652925.09.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Vladislav Mõstkovski
4
Korvpallitreener II01653025.09.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Lolita Gretševa
4
Korvpallitreener II01653125.09.2010HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Anna-Liis Lindeberg
4
Korvpallitreener II01653225.09.2010HarjumaaTallinn
Märt Raam
4
Korvpallitreener II01653318.01.2010Lääne-VirumaaRakvereEesti Korvpalliliit, Rakvere Spordikool
Marika Seppor
4
Korvpallitreener II01653425.09.2010HarjumaaViimsi
Sergei Jazev
4
Korvpallitreener II01653525.09.2010HarjumaaTallinn
Romil Jermakov
4
Korvpallitreener II01653625.09.2010HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Vitali Komar
4
Korvpallitreener II01653725.09.2010HarjumaaTallinn
Raivo Tribuntsov
4
Korvpallitreener II01653801.07.2010Lääne-VirumaaSOPS MTÜ
Siim Needrit
4
Korvpallitreener II01653925.09.2010HarjumaaTallinn
Ants Ivask
4
Korvpallitreener II01654016.11.2009HarjumaaTallinn
Mart Sooberg
4
Korvpallitreener II01654125.09.2010HarjumaaKiili
Jüri-Egil Below
4
Korvpallitreener II01654216.11.2009HarjumaaTallinn
Jana Rannaveski
4
Korvpallitreener II01654325.09.2010HarjumaaTallinn
Aleksandra Komar
4
Korvpallitreener II01654425.09.2010HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Enrico Hendrikson
5
Kergejõustikutreener III01654522.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Lindon
Carmen Kauks
5
Kergejõustikutreener III01654622.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Lindon
Kristi Kiirats
5
Kergejõustikutreener III01654722.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortis
Elena Rattur
5
Kergejõustikutreener III01654822.09.2010TartumaaTartu
Ralf Lipp
5
Kergejõustikutreener III01654922.09.2010TartumaaTartu
Sergei Petuhhov
5
Kergejõustikutreener III01655022.09.2010TartumaaTartu
Jaanus Veske
5
Kergejõustikutreener III01655122.09.2010HarjumaaTallinnMTÜ M&N Sport
Ave Lao
4
Aeroobikatreener II01655421.09.2010HarjumaaViimsiMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Evelin Talts
5
Aeroobikatreener III01655521.09.2010HarjumaaTallinn
Lenne Piirimägi
5
Aeroobikatreener III01655621.09.2010TartumaaTartuMy Fitness AS
Margot Võsokov
3
Võimlemistreener I01655727.04.2010TartumaaTartuMittetulundusühing Võimlemisklubi Ülenurme, Tartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Mirvet Võsokov
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01655821.09.2010TartumaaTartu
Kristel Võsoberg
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II01655921.09.2010TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Kristina Golovko
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01656021.09.2010HarjumaaTallinn
Galina Kedrina
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01656121.09.2010HarjumaaTallinnTIP-TOP KLUB
Natalja Bestšastnaja
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01656219.03.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Veronika Tšudinova
3
Põhivõimlemise treener I01656321.09.2010HarjumaaTallinnMTÜ Excite Dance
Tamara Lidovskaja
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01656419.03.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Marina Kruglik
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01656519.03.2010Ida-VirumaaKohtla-NõmmeSpordiklubi Fööniks
Heidi Kann
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01656623.10.2009HarjumaaTallinnErahuvikool Akrobaatika Kool, Laste õpi- ja huviklubi Väike Päike
Juri Stepanov
4
Võimlemistreener II01656721.09.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Rondaat
Pille Kuldkepp
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01656824.10.2008HarjumaaTallinnAkrobaatikakool Twister
Natalia Cherneyko
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01656921.09.2010HarjumaaTallinnMTÜ Võimlemisklubi Tallinna Ülikool
Olga Gogoladze
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01657021.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Trefoil
Tatjana Semtšenkova
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01657119.03.2010Ida-VirumaaKohtlaSpordiklubi Fööniks
Priit Teniste
6
Korvpallitreener IV01657225.09.2010HarjumaaTallinn
Aivo Erkmaa
6
Korvpallitreener IV01657301.07.2010TartumaaTartuErkmaa Korvpallikool, Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Andres Elmik
6
Korvpallitreener IV01657401.07.2010RaplamaaMärjamaaMärjamaa Spordiklubi
Teet Laur
6
Korvpallitreener IV01657525.09.2010TartumaaTartu
Jule Ona Lill
6
Korvpallitreener IV01657625.09.2010HarjumaaTallinn
Heino Rebane
6
Korvpallitreener IV01657725.09.2010HarjumaaTallinnAmbla Spordiklubi, Eesti Korvpalliliit
Julia Abolina-Kornõšev
3
Iluuisutamistreener I01658125.09.2010HarjumaaTallinnIluuisutamisklubi Juna
Ekaterina Švets
4
Iluuisutamistreener II01658225.09.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveIluuisutamise klubi ICE-WAY, Spordiklubi Viru Sputnik
Nailja Žigalova
4
Iluuisutamistreener II01658325.09.2010Ida-VirumaaNarva-Jõesuu
Olga Portyanko
4
Iluuisutamistreener II01658425.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Iluuisutamiskool, Narva Paemurru Spordikool
Leena Tukkia
4
Iluuisutamistreener II01658501.11.2007Ida-VirumaaJõhviI.K. Todes Iluuisutamisklubi, Uisuklubi Diana
Jekaterina Nekrassova
4
Uisutamistreener II01658629.10.2009HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Anna Nekrassova
4
Uisutamistreener II01658701.06.2008HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Jelena Abolina
4
Iluuisutamistreener II01658828.10.2008HarjumaaTallinnIluuisutamisklubi Juna, Uisukool Reval
Dina Udatšnaja
5
Iluuisutamistreener III01658925.09.2010TartumaaTartuMTÜ Iluuisutamisklubi "Tartu"
Ragnar Neudorf
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01659030.09.2010HarjumaaKeila
Jelena Malinina
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01659125.09.2010Ida-VirumaaNarva
Raivo Piiber
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01659226.04.2008HarjumaaTallinn
Ragnar Rannamets
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01659330.09.2010HarjumaaKuusalu
Pille Mitt
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01659430.09.2010HarjumaaTallinn
Sven Hõbemägi
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II01659625.09.2010TartumaaTartu
Ain Kimber
4
Kulturismi ja fitnessi treener II01659713.12.2008PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Vitali Malinin
5
Kulturismi ja fitnessi treener III01659825.09.2010Ida-VirumaaNarva
Natalia Nazarenko-Kiivikas
5
Kulturismi ja fitnessi treener III01659925.09.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kalle Täht
5
Kulturismi ja fitnessi treener III01660030.09.2010TartumaaTartu
Peeter Becker
5
Aerutamistreener III01662728.09.2010TartumaaTartuEmajõe aeruklubi, Viljandi Spordikool
Toomas Lelumees
5
Aerutamistreener III01662828.09.2010TartumaaTartu
Kaspar Kõiva
5
Aerutamistreener III01662928.09.2010PärnumaaPaikuse
Roland Šimanis
5
Aerutamistreener III01663028.09.2010PärnumaaPaikuseMTÜ Paikuse Aerutamisklubi
Lavren Ošlakov
6
Aerutamistreener IV01663128.09.2010HarjumaaTallinnEesti Spordiselts Põhjakotkas
Natalja Ošlakova
6
Aerutamistreener IV01663228.09.2010HarjumaaTallinnEesti Spordiselts Põhjakotkas, Spordiklubi Kotkas
Tiina Hodakov
6
Aerutamistreener IV01663328.09.2010PärnumaaTahkurannaPärnu Kalevi Aerutajate Klubi, Pärnu Spordiselts Kalev
Uko Kõrge
6
Aerutamistreener IV01663428.09.2010PärnumaaPärnuPärnu Kalevi Aerutajate Klubi, Pärnu Linna Spordikool
Oleg Gorohh
6
Aerutamistreener IV01663528.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Narva Vikingid
Oleg Sedletski
6
Aerutamistreener IV01663628.09.2010PärnumaaPärnuPirita Aerutamisklubi
Aleksandr Dubrovin
6
Aerutamistreener IV01663728.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Narva Vikingid
Andrei Solovjov
6
Aerutamistreener IV01663828.09.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Narva Vikingid
Helle Kulmar
6
Aerutamistreener IV01663928.09.2010TartumaaTartu
Henn Hollo
6
Aerutamistreener IV01664028.09.2010TartumaaTartu
Kalev Heli
6
Aerutamistreener IV01664128.09.2010ViljandimaaViljandiViljandi Aerutamisklubi
Matti Killing
7
Sõudetreener V01664921.09.2010PärnumaaPärnuEesti Sõudeliit, Pärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Andri Talts
4
Squashitreener II01665021.09.2010HarjumaaTallinn
Toni Kristian Wallin
4
Squashitreener II01665126.11.2009HarjumaaTallinn
Heino Märks
6
Triatlonitreener IV01665221.09.2010HarjumaaTallinn
Udo Klopets
5
Aerutamistreener III01665321.09.2010Lääne-VirumaaRakvereMTÜ Veeslaalom
Aleksei Kazakov
4
Automudelismitreener II01665421.09.2010Ida-VirumaaJõhviIda-Virumaa Automudelispordi Klubi
Villem Lüüs
6
Kabetreener IV01665521.09.2010HarjumaaTallinn
Irma Nahkor
6
Kabetreener IV01665621.09.2010HarjumaaTallinnLasnamäe Male-Kabeklubi
Eero Praks
6
Judotreener IV01697301.10.2010RaplamaaMärjamaa
Reigo Toss
4
Judotreener II01697410.10.2010ViljandimaaViljandi vald
Mihkel Kõiv
4
Judotreener II01697510.10.2010VõrumaaVõru
Raul Pakler
4
Judotreener II01697601.10.2010Lääne-VirumaaKadrinaSpordiklubi Viru Judo
Merike Kissa
4
Judotreener II01697710.10.2010TartumaaTartuDo Judokool
Jaan Lutsar
6
Judotreener IV01697814.05.2010HarjumaaTallinnA&J Lutsari Judokool
Vjatšeslav Zaretšnev
4
Poksitreener II01697925.06.2009Ida-VirumaaJõhviPoksiklubi Loit
Viktor Nikulin
5
Poksitreener III01698016.06.2010HarjumaaTallinnArtemi Tepi Poksiklubi
Rein Pajur
6
Poksitreener IV01698116.06.2010HarjumaaTallinn
Artur Sinilill
3
Poksitreener I01698227.02.2010TartumaaTartuPoksiklubi Sirge
Kalle Klandorf
6
Korvpallitreener IV01698401.07.2010HarjumaaTallinnPirita Palliklubi
Jaanus Liivak
3
Korvpallitreener I01698507.10.2010ValgamaaValgaErkmaa Korvpallikool
Jüri Pritšin
3
Korvpallitreener I01698607.10.2010RaplamaaMärjamaaKohila Spordiklubi
Valdar Noodla
4
Käsipallitreener II01708312.10.2010HarjumaaTallinn
Martin Noodla
4
Käsipallitreener II01708420.01.2009HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Käsipalliliit
Indrek Lillsoo
4
Käsipallitreener II01708512.10.2010HarjumaaAnijaSpordiklubi Kehra Käsipall
Risto Lepp
5
Käsipallitreener III01708612.10.2010HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn, Spordiklubi HC Tallas Käsipallikool
Marko Koks
5
Käsipallitreener III01708712.10.2010ViljandimaaViljandiEesti Käsipalliliit, Viljandi Käsipalliklubi HC, Viljandi Spordikool
Priit Allikivi
5
Käsipallitreener III01708812.10.2010PärnumaaPärnuEesti Käsipalliliit, Korvpalliklubi Juku, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Katrin Karuauk
5
Käsipallitreener III01708912.10.2010Lääne-VirumaaTapa
Alar Noodla
5
Käsipallitreener III01709012.10.2010HarjumaaTallinn
Diana Johanson
3
Kulturismi ja fitnessi treener I01709130.09.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Margarita Bežko
4
Ujumistreener II01709207.09.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev
Katre Siniver
3
Ujumistreener I01709312.10.2010HarjumaaKeila
Tarmo Kilk
3
Ujumistreener I01709412.10.2010HarjumaaSaku
Inga Drobet
3
Ujumistreener I01709512.10.2010PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Kesklinna Tennisekeskus
Janika Kilk
3
Ujumistreener I01709612.10.2007ValgamaaOtepää
Monika Tõnning
4
Ujumistreener II01709711.10.2010Lääne-VirumaaRakvereEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus, MTÜ Wiru Swim
Chris Tõnning
4
Ujumistreener II01709811.10.2010Lääne-VirumaaRakvereMittetulundusühing Wiru Swim, MTÜ Vinni Vaba Aja Keskus
Ljudmila Aboljanina
4
Ujumistreener II01709911.10.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Natalja Kartamõševa
4
Ujumistreener II01710011.10.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJõhvi Spordikool, Spordiklubi Dilan
Andrei Arno
4
Ujumistreener II01710111.10.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, Maardu Ujumisklubi
Katrin Arru
4
Ujumistreener II01710311.10.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Nadežda Zabolotnikova
5
Ujumistreener III01710402.03.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Anu Sakala
5
Ujumistreener III01710511.10.2010HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Sirje Eirand
5
Ujumistreener III01710611.10.2010Lääne-VirumaaKadrina
Mihhail Krupnin
5
Ujumistreener III01710711.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Valentin Partyka
5
Ujumistreener III01710828.10.2009Ida-VirumaaKohtla-Järve
Triinu Schneider
5
Ujumistreener III01710912.10.2010HiiumaaHiiuMTÜ Hiiu Hüljes, MTÜ Kassari Ratsamatkad
Maie Murašev
6
Ujumistreener IV01711011.10.2010HarjumaaViimsiBruno Ujumiskool
Kalle Liivamägi
6
Ujumistreener IV01711111.10.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Stiina Sevostjanova
4
Võistlustantsu treener II01711225.09.2010HarjumaaTallinn
Šandor Štefil
4
Võistlustantsu treener II01711309.10.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Julia Stepanova
4
Võistlustantsu treener II01711409.10.2010Ida-VirumaaNarva
Diana Mitt
3
Võistlustantsu treener I01711528.10.2008HarjumaaRaeMTÜ Tantsukool Laguun
Jane Kensap-Künnapas
3
Võistlustantsu treener I01711608.09.2010HarjumaaTallinnTantsuklubi Venus
Ülle Kummer-Leman
4
Murdmaasuusatamise treener II01711714.06.2010HarjumaaTallinn
Harri Kõks
6
Murdmaasuusatamise treener IV01711816.09.2010TartumaaÜlenurme
Külli Hallik
6
Murdmaasuusatamise treener IV01711916.09.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Kalju Ojaste
6
Murdmaasuusatamise treener IV01712014.06.2010ValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ Karupesa Team
Vahur Kihuoja
5
Murdmaasuusatamise treener III01712106.10.2010ViljandimaaViljandi
Aleksandr Ljamin
5
Murdmaasuusatamise treener III01712206.10.2010Ida-VirumaaNarva
Piret Niglas
5
Murdmaasuusatamise treener III01712306.10.2010Ida-VirumaaKohtla-NõmmeRahvaspordiklubi Jõhvikas, Spordiklubi Järve
Kristi Kuus
5
Murdmaasuusatamise treener III01712406.10.2010VõrumaaRõuge
Geidi Kruusmann
5
Murdmaasuusatamise treener III01712506.10.2010Lääne-VirumaaTamsalu
Juhan Lukk
4
Murdmaasuusatamise treener II01712606.10.2010LäänemaaHaapsaluSuusaklubi Sula
Marju Niinepuu
4
Murdmaasuusatamise treener II01712706.10.2010HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool
Ilmar Udam
4
Murdmaasuusatamise treener II01712806.10.2009JärvamaaAlbu
Peep Kivil
4
Murdmaasuusatamise treener II01712906.10.2010Ida-VirumaaJõhviJõhvi Jalgrattaklubi
Aljona Jagudina
4
Murdmaasuusatamise treener II01713006.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Äkke Suusaklubi
Vladimir Všivtsev
4
Murdmaasuusatamise treener II01713106.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Äkke Suusaklubi
Karis Peetsalu
4
Murdmaasuusatamise treener II01713206.10.2010Ida-VirumaaJõhvi
Anti Kuulmata
4
Murdmaasuusatamise treener II01713314.12.2009HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Mihhail Lukertšenko
4
Murdmaasuusatamise treener II01713406.10.2010HarjumaaTallinn
Andres Idla
4
Murdmaasuusatamise treener II01713506.10.2010HarjumaaTallinn
Svea Juur
4
Võistlustantsu treener II01713608.09.2010HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Michel Zdankevitch
3
Maletreener I01713706.12.2008HarjumaaTallinn
Aare Võsu
3
Maletreener I01713820.10.2010HarjumaaTallinn
Regina Narva
3
Maletreener I01713920.10.2010HarjumaaTallinn
Yury Yakovlev
3
Maletreener I01714020.10.2010LäänemaaHaapsalu
Sergey Titov
3
Maletreener I01714102.09.2010Ida-VirumaaKiviõliMaleklubi Lootus
Anto Remmel
4
Maletreener II01714220.10.2010RaplamaaJärvakandi
Heike Sander
4
Maletreener II01714320.10.2010HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Rainer Selge
4
Maletreener II01714415.02.2010HarjumaaRaasikuSaku Maleklubi, Tõnu Truusi Malekool
Benno Haitin
4
Maletreener II01714520.10.2010HarjumaaTallinn
Alexander Petrov
4
Maletreener II01714615.10.2010HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Deniss Kovaljov
4
Maletreener II01714720.10.2010HarjumaaTallinn
Dmitri Grigorjev
4
Maletreener II01714820.10.2010HarjumaaTallinn
Avetik Airapetjan
4
Maletreener II01714920.10.2010HarjumaaTallinn
Jana Airapetjan
4
Maletreener II01715020.10.2010HarjumaaTallinn
Juri Fomin
4
Maletreener II01715120.10.2010ValgamaaValgaValga Maleklubi
Viive Tutt
5
Maletreener III01715220.10.2010HarjumaaTallinnTallinna Nõmme Noortemaja
Jüri Sammul
5
Maletreener III01715310.07.2008ViljandimaaViljandi
Grigor Airapetjan
5
Maletreener III01715420.10.2010HarjumaaTallinn
Jakob Kiik
5
Maletreener III01715520.10.2010Lääne-VirumaaRakvere
Juuno Jalakas
5
Maletreener III01715620.10.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Maleklubi
Aleksander Veingold
6
Maletreener IV01715720.10.2010HarjumaaTallinnMaleakadeemia „Vabaettur”
Jaan Narva
6
Maletreener IV01715820.10.2010HarjumaaTallinn
Lembit Kalter
3
Maadlustreener I01715919.11.2007Lääne-VirumaaVäike-MaarjaVäike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi
Rain Aleksandrov
3
Maadlustreener I01716019.10.2009ViljandimaaViljandiEesti Maadlusliit, MTÜ Tääksi Spordiakadeemia, Viljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Villi Olumets
3
Maadlustreener I01716120.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Korrus3
Jüri Nisumaa
3
Maadlustreener I01716220.10.2010RaplamaaVigalaMaadlusklubi Juhan
Lembit Tõemäe
5
Maadlustreener III01716320.10.2010PõlvamaaPõlva
Neeme Jaanson
5
Maadlustreener III01716420.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Maadlusklubi Delta
Jarek Lätt
5
Maadlustreener III01716520.10.2010TartumaaHaaslavaMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Alexander Altosar
4
Jalgpallitreener II01718113.10.2010HarjumaaViimsiFC Infonet Jalgpallikool
Dmitri Antonov
4
Jalgpallitreener II01718213.10.2010HarjumaaTallinn
Andrei Borissov
4
Jalgpallitreener II01718313.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Maardu LM
Igor Garmatyuk
4
Jalgpallitreener II01718418.06.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Mikhail Iliin
4
Jalgpallitreener II01718513.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ FC OLYMP-Tallinn
Igor Ištšik
4
Jalgpallitreener II01718613.10.2010HarjumaaTallinnViimsi Noorte Jalgpalliklubi Viimsi Mehepojad
Nikolai Jašin
4
Jalgpallitreener II01718701.09.2010HarjumaaTallinn
Allan Järvine
4
Jalgpallitreener II01718813.10.2010HarjumaaTallinn
Artjom Kalinin
4
Jalgpallitreener II01718913.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion
Vitali Kobašov
4
Jalgpallitreener II01719013.10.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Puuma, Jalgpalliklubi Puuma Jalgpallikool
Vladimir Kolbasenko
4
Jalgpallitreener II01719113.10.2010HarjumaaTallinn
Igor Koval
4
Jalgpallitreener II01719201.09.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kunstigümnaasiumi Spordikool
Jevgeni Lukašov
4
Jalgpallitreener II01719313.10.2010HarjumaaTallinn
Andrei Suvorov
4
Jalgpallitreener II01719413.10.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Everest.SK
Šandor Mandi
4
Jalgpallitreener II01719513.10.2010HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Toomas Wilson
4
Jalgpallitreener II01719613.10.2010HarjumaaHarku
Nikolai Tkatšjov
4
Jalgpallitreener II01719713.10.2010HarjumaaTallinn
Oleg Kurotškin
4
Jalgpallitreener II01719813.10.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Narva Trans Jalgpallikool
Aivar Priidel
4
Jalgpallitreener II01719901.09.2010HarjumaaTallinnSK FC Levadia Jalgpallikool
Ruben Arutjunov
3
Jalgpallitreener I01720013.10.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi FC Ararat
Allan Soomets
3
Jalgpallitreener I01720113.10.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Tallinna Kalev
Sander Lember
3
Jalgpallitreener I01720213.10.2010TartumaaTartu
Ken Viidebaum
3
Jalgpallitreener I01720313.10.2010TartumaaTartuHuvikool Tammeka Jalgpalliakadeemia
Erki Kade
3
Jalgpallitreener I01720413.10.2010TartumaaTartu
Norbert Hurt
3
Jalgpallitreener I01720522.12.2006TartumaaTartuEesti Jalgpalli Liit, Jalgpalliklubi FCF
Georgi Gapejev
6
Kergejõustikutreener IV01720621.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Eva Kuningas
6
Kergejõustikutreener IV01720721.10.2010PärnumaaPärnuPärnu Kalevi kergejõustikuklubi, Pärnu Linna Spordikool
Reet Kvarnstrom
6
Kergejõustikutreener IV01720821.10.2010HarjumaaTallinn
Andres Laide
6
Kergejõustikutreener IV01720921.10.2010SaaremaaKuressaareKergejõustikuklubi Saare, Saaremaa Spordikool
Jaak Liivandi
6
Kergejõustikutreener IV01721021.10.2010RaplamaaRaplaSpordiklubi Raplamaa Kergejõustikuklubi
Huko Linnas
6
Kergejõustikutreener IV01721121.10.2010HarjumaaAudentese spordiklubi
Marika Manglus
6
Kergejõustikutreener IV01721221.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Anne Mägi
6
Kergejõustikutreener IV01721321.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Anne MägiVanemtreener, kergejõustik
6
01721313.03.2015TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Merike Mändsoo
6
Kergejõustikutreener IV01721421.10.2010HarjumaaTallinn
Harry Seinberg
6
Kergejõustikutreener IV01721521.10.2010HarjumaaTallinna Spordiselts Kalev
Endel Tustit
6
Kergejõustikutreener IV01721621.10.2010SaaremaaKuressaareKergejõustikuklubi Saare, Kuressaare Gümnaasium(HUV), MTÜ Orissaare Sport
Andres Veermäe
6
Kergejõustikutreener IV01721721.10.2010Lääne-VirumaaRakvereRakvere kergejõustikuklubi ViKe
Anna-Gelena Jakubowska
5
Kergejõustikutreener III01721821.10.2010HarjumaaTallinn
Toomas Aan
5
Kergejõustikutreener III01721921.10.2010JärvamaaKoeruKoeru Spordiklubi
Aivi Auga
5
Kergejõustikutreener III01722021.10.2010SaaremaaKuressaareAivi Auga spordikool
Lauri Birkan
5
Kergejõustikutreener III01722121.10.2010HarjumaaKeila
Aleksandr Hvorõhh
5
Kergejõustikutreener III01722221.10.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Kergejôustikuklubi Atleetika
Liis Kaibald
5
Kergejõustikutreener III01722321.10.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Kaire Kaljusto
5
Kergejõustikutreener III01722421.10.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Moonika Kallas
5
Kergejõustikutreener III01722521.10.2010HarjumaaKoseKose Spordikool
Kristi Kimber
5
Kergejõustikutreener III01722621.10.2010PärnumaaPärnu
Toomas Kivend
5
Kergejõustikutreener III01722721.10.2010TartumaaÜlenurmeÜlenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
Ingrid Lenk
5
Kergejõustikutreener III01722821.10.2010RaplamaaRapla
Maire Liivandi
5
Kergejõustikutreener III01722921.10.2010RaplamaaRapla
Mare Lüüs
5
Kergejõustikutreener III01723021.10.2010VõrumaaVõruVõru Spordikool
Martin Mooses
5
Kergejõustikutreener III01723124.10.2010TartumaaTartu
Railo Paun
5
Kergejõustikutreener III01723221.10.2010HarjumaaTallinn
Katrin Pärt
5
Kergejõustikutreener III01723321.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, OÜ Tondi Tennisekeskus
Rein Raspel
5
Kergejõustikutreener III01723421.10.2010HarjumaaMaardu
Sigrid Tilk
5
Kergejõustikutreener III01723521.10.2010HarjumaaTallinn
Merike Turb
5
Kergejõustikutreener III01723621.10.2010HarjumaaTallinn
Maarja Vinkel
5
Kergejõustikutreener III01723721.10.2010HarjumaaTallinn
Sergei Matvijenko
4
Kergejõustikutreener II01723821.10.2010HarjumaaTallinnTalkur, Tartu Kurtide Spordiselts Kaar
Ülle Meier
4
Kergejõustikutreener II01723921.10.2010HarjumaaTallinn
Aino Mutli
4
Kergejõustikutreener II01724021.10.2010HarjumaaTallinn
Alari Põlm
4
Kergejõustikutreener II01724121.10.2010HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Timo Tõnisma
4
Kergejõustikutreener II01724221.10.2010LäänemaaHaapsalu
Maria Stien Roomets
3
Kergejõustikutreener I01724321.10.2010HarjumaaKernu
Tauri Roots
3
Kergejõustikutreener I01724421.10.2010HarjumaaViimsi
Kristiina Piipuu
3
Kergejõustikutreener I01724509.12.2006HarjumaaViimsi
Agur Asperk
3
Võrkpallitreener I01724603.10.2008RaplamaaKaiuKaiu Spordiklubi, Oru Võrkpalliklubi
Dmitri Gornostajev
3
Võrkpallitreener I01724707.12.2007HarjumaaTallinn
Gennadi Ennok
3
Võrkpallitreener I01724824.10.2010PärnumaaPärnu
Toomas Jasmin
3
Võrkpallitreener I01724903.10.2008PärnumaaPärnuEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Ivika Raudsepp
3
Võrkpallitreener I01725024.10.2010LäänemaaRidala
Jevgeni Korobkin
3
Võrkpallitreener I01725124.10.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Tiit Kõiv
3
Võrkpallitreener I01725228.05.2008HarjumaaTallinn
Tiina Pauklin
3
Võrkpallitreener I01725324.10.2010HarjumaaTallinn
Paul Piirmets
3
Võrkpallitreener I01725424.10.2010RaplamaaRaplaKohila Võrkpalliklubi
Katrin Pruus
3
Võrkpallitreener I01725524.10.2010RaplamaaRapla
Janno Rogenbaum
3
Võrkpallitreener I01725607.12.2007HarjumaaRae
Anneli Roosalu
3
Võrkpallitreener I01725724.10.2010ViljandimaaHalliste
Anne-Ly Rüütli
3
Võrkpallitreener I01725824.10.2010TartumaaTartu
Vendu Suurmann
3
Võrkpallitreener I01726007.12.2007PõlvamaaOravaPõlva Spordikool, Põlva Võrkpalliklubi Volly, Räpina Spordikool
Kaire Sõmer
3
Võrkpallitreener I01726124.10.2010HarjumaaTallinn
Eduard Ševtšenko
3
Võrkpallitreener I01726224.10.2010HarjumaaViimsi
Marko Vantsi
3
Võrkpallitreener I01726319.10.2009HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Jaana Üksik
3
Võrkpallitreener I01726428.05.2008HiiumaaHiiu
Katrin Rand
4
Võrkpallitreener II01726524.10.2010HarjumaaTallinn
Tiiu Kork
4
Võrkpallitreener II01726624.10.2010HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Piret Klooren
4
Võrkpallitreener II01726701.06.2009HarjumaaTallinnVõrkpallikool Täht
Madis Pärtel
4
Võrkpallitreener II01726824.10.2010HarjumaaTallinn
Igor Arhipov
4
Võrkpallitreener II01726924.10.2010HarjumaaTallinn
Tatjana Illarionova
4
Võrkpallitreener II01727024.10.2010HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Ingrid Kangur
4
Võrkpallitreener II01727103.10.2008RaplamaaKohilaKohila Võrkpalliklubi
Ülle Uuemaa
4
Võrkpallitreener II01727224.10.2010HarjumaaRaeSpordiklubi Raesport
Ene Laanes
4
Võrkpallitreener II01727324.10.2010TartumaaTartu valdTartu Valla Spordikool
Kersti Leok
4
Võrkpallitreener II01727403.10.2008Ida-VirumaaIisakuMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Meida Veskus
4
Võrkpallitreener II01727524.10.2010TartumaaTartu
Vladimir Nikitin
4
Võrkpallitreener II01727624.10.2010Ida-VirumaaNarva
Kristjan Kurik
5
Võrkpallitreener III01727724.10.2010HarjumaaTallinn
Piret Reinfeld
5
Võrkpallitreener III01727824.10.2010JärvamaaPaidePaide Võrkpalliklubi
Raili Sepp
5
Võrkpallitreener III01727924.10.2010PärnumaaTahkuranna
Liina Kais
5
Võrkpallitreener III01728024.10.2010TartumaaTartuSpordiklubi Duo
Villi Vantsi
6
Võrkpallitreener IV01728124.10.2010JärvamaaTüriMTÜ Türi Võrkpalliklubi, Türi Spordiklubide Liit, VT Sport MTÜ
Mihkel-Kalju Tammeveski
4
Kabetreener II01735431.10.2008HarjumaaTallinn
Tarmo Tulva
4
Kabetreener II01735520.10.2010HarjumaaTallinnEesti Kabeliit, Harku valla huvikool, Lasnamäe Male-Kabeklubi, Tabasalu Kabeklubi
Kristi Promet
4
Kabetreener II01735620.10.2010HarjumaaTallinnLasnamäe Male-Kabeklubi
Kenneth Karp
4
Kabetreener II01735720.10.2010HarjumaaTallinn
Piret Viirma
4
Kabetreener II01735815.10.2010HarjumaaTallinnLasnamäe Male-Kabeklubi
Valjo Rattasep
4
Kabetreener II01735915.10.2010HarjumaaTallinnTallinna Invaspordiühing invaspordikool
Ilmar Raidna
4
Kabetreener II01736020.10.2010HarjumaaTallinn
Heinar Jahu
6
Kabetreener IV01736115.10.2010HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, Nõmme Kabeklubi, Tallinna Nõmme Noortemaja
Nikolay Osipov
6
Kabetreener IV01736215.10.2010Ida-VirumaaJõhviKabeklubi Tamka
Mati Kolk
3
Purjetamistreener I01743120.05.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Merispordi Selts, Saaremaa Spordikool
Eerik Luka
4
Purjetamistreener II01743231.10.2010HarjumaaMaardu
Kristiina Klaos
3
Purjetamistreener I01743323.05.2008SaaremaaKuressaareSaaremaa Merispordi Selts, Saaremaa Spordikool
Uku Randmaa
3
Purjetamistreener I01743431.10.2010PärnumaaPärnu
Marjaliisa Umb
3
Purjetamistreener I01743531.10.2010PärnumaaPärnuPurjespordiselts Maru
Viktor Umb
3
Purjetamistreener I01743631.10.2010PärnumaaPärnuPurjespordiselts Maru, Saaremaa Merispordi Selts, Saaremaa Spordikool
Mart Meiel
4
Purjetamistreener II01743731.10.2010HarjumaaTallinnEesti Spordiselts Kalev Jahtklubi Purjespordikool
Priit Rüütel
3
Purjetamistreener I01743823.10.2007LäänemaaHaapsaluHaapsalu Purjespordikool
Vadim Neverdinov
4
Purjetamistreener II01743931.10.2010HarjumaaViimsi
Max Lauter
3
Jäähokitreener I01744025.10.2010HarjumaaTallinn
Kaido Poom
3
Jäähokitreener I01744119.10.2010JõgevamaaJõgevaSpordiklubi Pedja
Alexey Bogdanov
3
Jäähokitreener I01744219.01.2010TartumaaTartuSpordiklubi "Välk 494"
Gennadi Jeremejev
3
Jäähokitreener I01744319.10.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Viru Sputnik
Rene Kerna
4
Jäähokitreener II01744425.10.2010HarjumaaTallinn
Jüri Rooba
4
Jäähokitreener II01744519.10.2010HarjumaaTallinn
Petteri Kokki
4
Jäähokitreener II01744619.10.2010HarjumaaTallinn
Roman Potšinok
4
Jäähokitreener II01744719.10.2010HarjumaaTallinnHC VIPERS MTÜ
Andrei Griškun
4
Jäähokitreener II01744825.10.2010HarjumaaTallinn
Toomas Ristlaan
5
Jäähokitreener III01744919.10.2010HarjumaaTallinn
Christian Adami
5
Jäähokitreener III01745019.10.2010HarjumaaTallinnHC Panter Hokikool
Toivo Viinapuu
5
Jäähokitreener III01745119.10.2010HarjumaaTallinn
Oleg Särki
5
Jäähokitreener III01745219.10.2010TartumaaTartuTartu Spordiklubi "Kajakas"
Gennadi Korobov
5
Jäähokitreener III01745319.10.2010HarjumaaTallinnHokiklubi Tornaado, Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ, MTÜ Mark Winner
Aleksandr Šljapnikov
6
Jäähokitreener IV01745419.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Vladimir Tsiprovskiy
6
Jäähokitreener IV01745519.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Aleksandr Kolpakov
6
Jäähokitreener IV01745619.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Sergei Konõšev
6
Jäähokitreener IV01745719.10.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Viru Sputnik
Nikolai Lopassov
6
Jäähokitreener IV01745825.10.2010HarjumaaTallinn
Igor Ossipenkov
6
Jäähokitreener IV01745919.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Vjatšeslav Baranov
6
Jäähokitreener IV01746019.10.2010HarjumaaTallinn
Yury Tsepilov
6
Jäähokitreener IV01746119.10.2010HarjumaaTallinnHokiklubi Tornaado, Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
Nikolai Virjassov
6
Jäähokitreener IV01746219.10.2010HarjumaaTallinn
Raiss Davletkildejev
6
Jäähokitreener IV01746319.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Leonid Zaydentsal
6
Jäähokitreener IV01746419.10.2010Ida-VirumaaJõhviMTÜ HC Everest
Valeri Kozlov
5
Orienteerumistreener III01746522.10.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Marek Pihlak
3
Judotreener I01749401.10.2010TartumaaElvaAltia Judokool
Inessa Maksimov
3
Judotreener I01749530.10.2010ViljandimaaViljandiEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, Viljandi Spordikool
Aleksei Aleksejev
3
Poksitreener I01791725.10.2010HarjumaaTallinn
Alexander Grigoriev
4
Poksitreener II01791807.11.2010HarjumaaTallinn
Andrei Malahhov
3
Poksitreener I01791928.04.2010HarjumaaMaarduOlümp Maardu Poksiklubi Kalev
Vadim Nikiforov
4
Poksitreener II01792028.10.2009HarjumaaTallinnArtemi Tepi Poksiklubi
Nikolay Bobkov
4
Poksitreener II01792111.11.2010Ida-VirumaaSillamäeSpordiklubi Evail-Athletics
Toomas Nõmmiste
6
Korvpallitreener IV01792201.07.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Urmas Teppo
6
Korvpallitreener IV01792315.11.2010TartumaaTartuTartu Palliklubi Korvpallikool
Meelis Korstin
6
Korvpallitreener IV01792401.07.2010Ida-VirumaaNarvaMTÜ Spordiklubi BK Narva, Spordiklubi NARVA TÄHT
Valery Karasev
6
Korvpallitreener IV01792501.07.2010Ida-VirumaaNarva
Irina Ptitsõna
6
Korvpallitreener IV01792625.10.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Ib Lamp
6
Korvpallitreener IV01792715.11.2010Ida-VirumaaToila
Jüri Viigipuu
6
Korvpallitreener IV01792815.11.2010TartumaaTartu
Sulev Särekanno
5
Korvpallitreener III01792901.07.2010HarjumaaViimsiTabasalu Palliklubi
Mart Vigla
5
Korvpallitreener III01793015.11.2010TartumaaTartu
Veiko Rohunurm
5
Korvpallitreener III01793215.11.2010HarjumaaTallinn
Martin Vändra
5
Korvpallitreener III01793315.11.2010TartumaaTartu
Tuulike Pajumets
5
Korvpallitreener III01793415.11.2010RaplamaaKohila
Helen Jõesaar
5
Korvpallitreener III01793501.11.2010TartumaaTartu
Andrus Noormägi
5
Korvpallitreener III01793615.11.2010JärvamaaImavereEesti Korvpalliliit, Spordiklubi Siit ja Sealt
Margus Matiisen
5
Korvpallitreener III01793715.11.2010HarjumaaKoseKose Spordikool
Alo Leichner
5
Korvpallitreener III01793815.11.2010HarjumaaTallinn
Vello Palm
7
Kergejõustikutreener V01793915.11.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Aleksandr Romantsov
6
Jäähokitreener IV01841419.10.2010Ida-VirumaaNarvaHokiklubi Narva Kaks Tuhat, Narva Paemurru Spordikool
Aleksei Smirnin
6
Jäähokitreener IV01841519.10.2010HarjumaaTallinn
Jüri Post
7
Karatetreener V01841616.11.2010TartumaaTartu
Valev Udras
4
Taekwon-do (ITF) treener II01841716.11.2010PärnumaaPärnuMTÜ Spordiklubi DO-JANG
Hendrik Olde
5
Maletreener III01841829.10.2010HarjumaaTallinnMale-ja Spordiklubi Kasmar, Tallinna Maleklubi
Toomas Leius
7
Tennisetreener V01841906.11.2010HarjumaaTallinnKadrioru Tennisekool
Toomas Puusepp
6
Jalgrattaspordi treener IV01847427.10.2010ValgamaaOtepääRein Taaramäe Rattaklubi
André Aduson
4
Jalgrattaspordi treener II01847527.10.2010HarjumaaViimsiSpordiklubi CFC
Andres Lekko
4
Jalgrattaspordi treener II01847627.10.2010HarjumaaKiili
Alar Krull
4
Jalgrattaspordi treener II01847723.12.2008HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool
Jaan Veeranna
4
Jalgrattaspordi treener II01847827.10.2010TartumaaÜlenurmeSpordiklubi Velo
Andrei Morjakov
4
Jalgrattaspordi treener II01847927.10.2010TartumaaTartu
Olga Artjuhhina
3
Aeroobikatreener I01854523.11.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveOÜ PowerStar
Svetlana Ignatovets
3
Aeroobikatreener I01854625.10.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Arina Süld
3
Aeroobikatreener I01854702.06.2008HarjumaaTallinn
Larissa Laane
3
Aeroobikatreener I01854823.11.2010TartumaaÜlenurme
Kristi Lee
3
Aeroobikatreener I01854923.11.2010ValgamaaValga
Kristi Möldri
3
Aeroobikatreener I01855023.11.2010TartumaaElvaHeaolu Treeningute Selts, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, My Fitness AS, Tervise- ja Spordiklubi Arena
Kristi Pajuste
3
Aeroobikatreener I01855123.11.2010ViljandimaaViljandi
Anna Sõõrd
3
Aeroobikatreener I01855225.10.2010HarjumaaHarkuErahuvikool Ring
Eva-Liisa Tamm
3
Aeroobikatreener I01855323.11.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Ethel Igatt
3
Aeroobikatreener I01855410.06.2009HarjumaaHarkuMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Triin Villemson
3
Aeroobikatreener I01855523.11.2010HarjumaaRaeMTÜ Arigato Spordiklubi
Sigrid Raudsep
3
Aeroobikatreener I01855623.11.2010RaplamaaKohila
Kadi Kuusk
4
Aeroobikatreener II01855723.11.2010HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Kairi Kruusement
4
Aeroobikatreener II01855823.10.2009HarjumaaSaue valdAudentes Halduse OÜ , OÜ Freewill
Airi Pärn
4
Aeroobikatreener II01855924.10.2008TartumaaElvaSpordiklubi Airi, Võimlemisklubi Janika
Deivi Šadeiko
4
Aeroobikatreener II01856025.10.2010JärvamaaTüri
Oksana Zintšenko
4
Aeroobikatreener II01856123.11.2010HarjumaaTallinn
Heti-Helen Rohtla
5
Aeroobikatreener III01856225.10.2010HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Mari Kipri
5
Aeroobikatreener III01856323.11.2010TartumaaTartu
Silja Siller
6
Aeroobikatreener IV01856423.11.2010HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi
Tatjana Beljajeva
3
Vesiaeroobika treener I01856510.06.2009HarjumaaTallinn
Ave Lähker
3
Vesiaeroobika treener I01856625.10.2010HarjumaaSaue
Katrin Aid
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01856723.11.2010HarjumaaTallinn
Inga Höglund
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01856825.10.2010TartumaaTartu
Olga Kedrina
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01856923.11.2010HarjumaaTallinn
Teivi Teder
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01857025.10.2010TartumaaTartu
Merle Kolsar
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II01857123.11.2010HarjumaaKiili
Kersti Kull
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01857225.10.2010HarjumaaTallinnTartu Iluuisutamiskool
Tuulika Mölder
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01857325.10.2010HarjumaaRae
Kai Tanni
6
Ilu- ja rühmvõimlemise treener IV01857425.10.2010TartumaaÜlenurmeVõimlemisklubi Elegance
Galina Bogdanova
3
Põhivõimlemise treener I01857524.10.2008HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Sirje Pallo
4
Põhivõimlemise treener II01857625.10.2010TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Alla Prõttšikova
4
Põhivõimlemise treener II01857723.11.2010HarjumaaTallinnVõimlemisklubi Noorus
Piret Tuiken
4
Põhivõimlemise treener II01857823.11.2010JärvamaaPaidePaide Võimlemiskool
Anne-Mall Klooren
4
Põhivõimlemise treener II01857923.11.2010HarjumaaTallinn
Reet Tammisto
5
Põhivõimlemise treener III01858025.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Tatjana Kabrits
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01858110.06.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Trefoil
Eero Joon
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01858223.11.2010HarjumaaTallinn
Aljona Žarikova
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01858325.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Võimlemisklubi Tallinna Ülikool
Svetlana Poprjaduhha
5
Akrobaatilise võimlemise treener III01858425.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Excite Dance
Grete Talviste
3
Sulgpallitreener I01860518.12.2008HarjumaaTallinn
Triin Tamme
3
Sulgpallitreener I01860616.11.2010HarjumaaTallinn
Kristo Kasela
3
Sulgpallitreener I01860719.12.2007HarjumaaTallinnAlo Ojassalu Tennisekool, Mittetulundusühing TONDIRABA SULGPALLIKLUBI, MTÜ Tondiraba Sulgpallikool
Indrek Jaal
3
Sulgpallitreener I01860816.11.2010TartumaaTartu
Raido Rozental
3
Sulgpallitreener I01860918.12.2008TartumaaÜlenurme
Katre Siliksaar
3
Sulgpallitreener I01861013.10.2010TartumaaTartu
Kerttu Kuslap
3
Sulgpallitreener I01861116.11.2010TartumaaTartu
Lembit Lätt
3
Sulgpallitreener I01861319.12.2007TartumaaTartu
Raimo Pregel
3
Sulgpallitreener I01861416.11.2010HarjumaaTallinn
Indrek Küüts
3
Sulgpallitreener I01861515.11.2010TartumaaTartuEesti Sulgpalliliit, Tartu Spordiselts "Kalev"
Silva Lips
4
Sulgpallitreener II01861616.11.2010HarjumaaTallinn
Siiri Rajamägi
4
Sulgpallitreener II01861715.11.2010HarjumaaTallinn
Liina Tolmoff
4
Sulgpallitreener II01861816.11.2010TartumaaTartu
Helen Klaos
5
Sulgpallitreener III01861913.10.2010TartumaaNõoMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tiina Nukk
5
Sulgpallitreener III01862013.10.2010HarjumaaTallinn
Terje Esko
5
Sulgpallitreener III01862116.11.2010HarjumaaTallinn
Alfred Kivisaar
6
Sulgpallitreener IV01862213.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Sulgpallikeskus
Katrin Kuusk
6
Sulgpallitreener IV01862313.10.2010HarjumaaTallinn
Anneli Kõrge
6
Sulgpallitreener IV01862413.10.2010PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Sulgpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Asko Looga
3
Judotreener I01862514.10.2008TartumaaTartuJudoklubi Samurai
Maksim Šotin
5
Judotreener III01862601.10.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Kibuvits
Sergei Astafjev
4
Judotreener II01862725.10.2010HarjumaaTallinn
Merli Kaljuve
4
Saalihoki treener II01862827.11.2010HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Tõnu Savi
4
Saalihoki treener II01862923.11.2010HarjumaaTallinnSparta Spordikool
Andrei Andrejev
4
Saalihoki treener II01863023.11.2010HarjumaaTallinn
Meelis Uleksin
3
Saalihoki treener I01863127.11.2010TartumaaÜlenurmeMTÜ PSC Saalihoki
Mikk Lõhmus
3
Saalihoki treener I01863227.11.2010HarjumaaTallinn
Juhan Tomingas
3
Saalihoki treener I01866130.11.2010Lääne-VirumaaTapa
Riive Tamm
4
Saalihoki treener II01866223.11.2010Lääne-VirumaaTamsalu
Krista Lepik
5
Saalihoki treener III01866323.11.2010Lääne-VirumaaTamsaluMittetulundusühing Tamsalu EBE, MTÜ Arenculle
Tõnu Salm
5
Saalihoki treener III01866423.11.2010Lääne-VirumaaTapaJäneda Spordiklubi, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Igor Krugljakov
5
Maadlustreener III01870520.10.2010HarjumaaTallinn
Vallo Vaher
6
Murdmaasuusatamise treener IV01870615.11.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
Jaak Teppan
5
Murdmaasuusatamise treener III01870715.11.2010TartumaaTartuMTÜ Suusahullud
Jüri Kruus
5
Murdmaasuusatamise treener III01870815.11.2010Lääne-VirumaaSõmeru
Kaarel Schmidt
4
Murdmaasuusatamise treener II01870930.11.2010Ida-VirumaaToilaViru Spordiklubi
Piret Piiroja
4
Sõudetreener II01871002.10.2010TartumaaTartu
Jaan Vaiksaar
4
Sõudetreener II01871102.10.2010TartumaaTartuEmajõe aeruklubi
Raul Rämson
5
Sõudetreener III01871223.11.2010TartumaaTartu
Igor Prosvirnin
5
Sõudetreener III01871323.11.2010HarjumaaTallinnTallinna Sõudeklubi
Roman Lutoškin
6
Sõudetreener IV01871423.11.2010PärnumaaSindiPärnu Sõudekeskus Kalev, Pärnu Spordiselts Kalev
Sergei Kalabuhhov
4
Karatetreener II01871501.12.2010Ida-VirumaaSillamäe
Kert Karus
4
Karatetreener II01871622.11.2010Lääne-VirumaaRakverePalermo Spordiklubi
Tarmo Alt
4
Karatetreener II01871701.12.2010JärvamaaPaideKarateklubi Täht
Rainer Miltop
4
Karatetreener II01871801.12.2010Lääne-VirumaaRakvere
Vladimir Solovjov
3
Judotreener I01889210.10.2010Ida-VirumaaNarva
Igor Aleksejev
3
Tennisetreener I01895625.05.2009Ida-VirumaaNarvaNarva Tenniseklubi
Rene Busch
4
Tennisetreener II01895720.11.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi TC 2000
Jüri Erm
4
Tennisetreener II01895825.11.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Kristiina Grünberg
3
Tennisetreener I01895919.04.2008HarjumaaTallinnAlta Spordikool
Allar Hint
4
Tennisetreener II01896006.11.2010HarjumaaTallinnInvaspordiklubi Parasport
Piret Ilves
4
Tennisetreener II01896120.11.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tenniseakadeemia
Moris Kallam
4
Tennisetreener II01896216.01.2010TartumaaTartuForseliuse Tenniseklubi, MTÜ Tähtvere Tenniseklubi
Andres Kuhi
4
Tennisetreener II01896301.12.2007TartumaaTartuSA US Tenniseakadeemia
Julika Leik
4
Tennisetreener II01896406.11.2010HarjumaaTallinnAlta Spordikool
Andrus Pirn
4
Tennisetreener II01896506.11.2010HarjumaaTallinnAlta Spordikool
Priit Polakene
3
Tennisetreener I01896606.11.2010TartumaaTartuTenniseklubi Viktor
Hannes Raschinski
4
Tennisetreener II01896720.11.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Redt Reimal
5
Tennisetreener III01896806.11.2010HarjumaaTallinn
Jevgeni Širokov
3
Tennisetreener I01896919.04.2008HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Edgar Vain
4
Tennisetreener II01897016.01.2010HarjumaaTallinnAvantage Tennisekool
Urmas Treier
3
Tõstespordi treener I01898810.12.2011TartumaaTartu
Andrus Utsar
3
Tõstespordi treener I01898910.12.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi "Athleticus"
Aivar Koppel
4
Tõstespordi treener II01899010.12.2011JärvamaaPaide
Viktor Korobov
4
Tõstespordi treener II01899115.12.2008TartumaaMäksaMäksa spordiklubi
Igor Baškirov
4
Tõstespordi treener II01899215.12.2008TartumaaTartuMTÜ SK Jõud Junior
Erik Borovoi
4
Tõstespordi treener II01899310.12.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Juri Olimpov
4
Tõstespordi treener II01899410.12.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Kirsti Kerves
3
Võrkpallitreener I01907102.12.2010HiiumaaHiiu
Veikko Martin
3
Võrkpallitreener I01907201.06.2008HiiumaaKäinaKäina Spordiklubi
Igor Tselištšev
3
Võrkpallitreener I01907302.12.2010TartumaaKallaste
Jüri Rumm
3
Võrkpallitreener I01907407.12.2007HarjumaaKeila valdKeila Võrkpallikool
Margit Keerutaja
4
Võrkpallitreener II01907507.12.2007TartumaaTartuDuo Spordikool, Eesti Võrkpalli Liit
Malle Paugus
4
Võrkpallitreener II01907602.12.2010RaplamaaKehtna
Gunnar Sarapuu
4
Võrkpallitreener II01907702.12.2010VõrumaaVõruSangaste Spordiklubi
Ülari Kaibald
4
Võrkpallitreener II01907801.06.2009HiiumaaHiiuEesti Võrkpalli Liit, Hiiumaa Spordikool, MTÜ Hiiumaa Võrkpall
Anu Raag
5
Võrkpallitreener III01907902.12.2010VõrumaaVastseliina
Aiki Lipp
5
Võrkpallitreener III01908024.10.2010Lääne-VirumaaHaljalaRakvere Spordikool
Rainer Vassiljev
5
Võrkpallitreener III01908124.10.2010Lääne-VirumaaRakvereEesti Võrkpalli Liit, Tallinna Võrkpalliklubi
Janno Jõela
5
Võrkpallitreener III01908202.12.2010TartumaaTartu
Mari Ani
5
Võrkpallitreener III01908302.12.2010Lääne-VirumaaRakvereRakvere Tenniseklubi
Marko Mett
5
Võrkpallitreener III01908402.12.2010VõrumaaVõruEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Võrkpalliklubi Täht, Reaali Spordiklubi, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Helen Saal
3
Võrkpallitreener I01908501.06.2009VõrumaaVõru vald
Kristel Lääts
3
Kergejõustikutreener I01909107.12.2007RaplamaaKohilaAudentese spordiklubi
Tarmo Saar
3
Kergejõustikutreener I01909209.12.2010JärvamaaTüri
Viljo Grauding
4
Kergejõustikutreener II01909309.12.2010ValgamaaTõrvaSpordiklubi Viraa?
Meelis Kari
4
Kergejõustikutreener II01909409.12.2010Lääne-VirumaaRakvereSpordiklubi Haljala
Maarit Jõemägi
4
Kergejõustikutreener II01909509.12.2010HarjumaaTallinn
Indrek Kaseorg
4
Kergejõustikutreener II01909609.12.2010TartumaaÜlenurme
Margo Lill
4
Kergejõustikutreener II01909709.12.2010RaplamaaRaplaRaplamaa Rattaklubi
Anti Krik
4
Kergejõustikutreener II01909809.12.2010HarjumaaTallinn
Riho Ment
4
Kergejõustikutreener II01910009.12.2010HarjumaaTallinnTäppsportlased MTÜ
Remigija Nazaroviene
4
Kergejõustikutreener II01910109.12.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Raesport
Allan Teder
4
Kergejõustikutreener II01910209.12.2010ValgamaaTõrva
Kristiina Piipuu
4
Kergejõustikutreener II01910309.12.2010HarjumaaViimsi
Margit Thomson
5
Kergejõustikutreener III01910428.10.2010TartumaaElvaElva Spordiliit, Tartu Spordiselts "Kalev"
Peeter Koorep
5
Kergejõustikutreener III01910509.12.2010TartumaaTartu
Rutti Ojassoo
5
Kergejõustikutreener III01910609.12.2010HarjumaaTallinn
Holger Peel
5
Kergejõustikutreener III01910730.11.2010HarjumaaTallinnLeksi Spordikool
Aimar Poom
5
Kergejõustikutreener III01910809.12.2010TartumaaTartu vald
Helju Rakaselg
5
Kergejõustikutreener III01910909.12.2010VõrumaaVõruVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Sirje Kiviaru
6
Kergejõustikutreener IV01911009.12.2010Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Rein Paluoja
4
Karatetreener II01916014.12.2010HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Raivo Paasma
4
Karatetreener II01916114.12.2010SaaremaaKuressaare
Mihkel Pulk
4
Judotreener II01921615.12.2010HarjumaaTallinn
Mihkel Mettis
4
Judotreener II01921715.12.2010TartumaaTartu
Valentina Kägu
5
Vehklemistreener III01921828.11.2010TartumaaTartu
Kaido Kaaberma
4
Vehklemistreener II01921929.11.2010HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit
Irina Satanenko
3
Vehklemistreener I01922015.12.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Natalja Kotova
3
Vehklemistreener I01922101.12.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Anne-Ly Feršel
4
Jalgsimatkatreener II01922222.12.2010Ida-VirumaaIisaku
Annereet Paatsi
4
Jalgrattamatkatreener II01922322.12.2010TartumaaElva
Kersti Raja
3
Matkatreener I01922522.12.2010Ida-VirumaaToilaAlutaguse Matkaklubi
Kalle Teras
3
Matkatreener I01922622.12.2010JõgevamaaPõltsamaa
Viivi Vaher
3
Matkatreener I01922722.12.2010PõlvamaaPõlva
Jane Jakobson
3
Matkatreener I01922822.12.2010TartumaaKambja
Külli Toots
3
Matkatreener I01922922.12.2010TartumaaTartu vald
Piret Peebo
3
Saalihoki treener I01923020.12.2010PärnumaaSaugaPärnu Tenniseklubi
Taiga Laur
4
Saalihoki treener II01923113.12.2007JärvamaaPaide valdJärvamaa Saalihokiklubi Kool
Jaanus Kallion
5
Saalihoki treener III01923223.11.2010HarjumaaSaueÄäsmäe Kultuuri ja Spordi SA
Rivo Kallasmaa
4
Kickboxingutreener II01923316.12.2010Lääne-VirumaaRakvere
Renita Tähe
3
Laskesuusatamistreener I01923413.12.2010VõrumaaVastseliina
Anti Kuulmata
4
Laskesuusatamistreener II01923513.12.2010HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Aljona Jagudina
4
Laskesuusatamistreener II01923613.12.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Äkke Suusaklubi
Väino Koolmeister
4
Laskesuusatamistreener II01923713.12.2010HiiumaaKäinaPühalepa Suusaklubi Põhjakotkas
Terje Piirmann
4
Laskesuusatamistreener II01923813.12.2010VõrumaaVõru vald
Vladimir Všivtsev
5
Laskesuusatamistreener III01923913.12.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Äkke Suusaklubi
Tarmo Piirmann
5
Laskesuusatamistreener III01924013.12.2010VõrumaaVõru vald
Üllar Tähe
5
Laskesuusatamistreener III01924113.12.2010VõrumaaVastseliina
Ants Orasson
6
Laskesuusatamistreener IV01924213.12.2010ValgamaaAudentese Spordikool, Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon, MTÜ Oti Spordiklubi
Jevgeni Všivtsev
6
Laskesuusatamistreener IV01924313.12.2010Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Äkke Suusaklubi
Rein Pedaja
6
Laskesuusatamistreener IV01924413.12.2010TartumaaElva Suusaklubi
Raini Pohlak
6
Laskesuusatamistreener IV01924513.12.2010ValgamaaOtepää
Meelis Eelmäe
5
Jalgpallitreener III01936722.12.2010TartumaaTartuMTÜ FC Santos
Andrei Škaleta
4
Jalgpallitreener II01936822.12.2010Ida-VirumaaKohtla-JärveJalgpalliklubi Järve
Anatoli Trojanov
5
Jalgpallitreener III01936922.12.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"
Nikolai Mizerov
4
Jalgpallitreener II01937026.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kunstigümnaasiumi Spordikool
Norbert Hurt
4
Jalgpallitreener II01937127.12.2007TartumaaTartuEesti Jalgpalli Liit, Jalgpalliklubi FCF
Vladimir Burajev
3
Jalgpallitreener I01937222.12.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"
Svyatoslav Grekov
3
Jalgpallitreener I01937322.12.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"
Sergei Serdjuk
3
Jalgpallitreener I01937422.12.2010ValgamaaValga
Margus Kalda
3
Jalgpallitreener I01937522.12.2010HarjumaaTallinn
Vahur Kiis
3
Jalgpallitreener I01937622.12.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Jürgen Rehemägi
3
Jalgpallitreener I01937722.12.2010HarjumaaTallinn
Mihhail Starodubtsev
3
Jalgpallitreener I01937822.12.2010Ida-VirumaaSillamäeJalgpalliklubi Sillamäe
Uno Piir
4
Jalgpallitreener II01937922.12.2010HarjumaaTallinn
Aivar Tiidus
4
Jalgpallitreener II01938022.12.2010HarjumaaTallinn
Vladimir Starovoitov
4
Jalgpallitreener II01938122.12.2010HarjumaaTallinn
Ander Aaviku
4
Jalgpallitreener II01938226.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Aleksei Kapustin
4
Jalgpallitreener II01938308.12.2010HarjumaaMaarduFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Andrei Korol
4
Jalgpallitreener II01938422.12.2010HarjumaaTallinn
Marko Kuusik
4
Jalgpallitreener II01938508.12.2010HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Katrin Kaarna
5
Jalgpallitreener III01938608.12.2010HarjumaaTallinn
Kristjan Tiirik
5
Jalgpallitreener III01938722.12.2010TartumaaTartuHuvikool Tammeka Jalgpalliakadeemia
Irfan Ametov
4
Jalgpallitreener II01938808.12.2010Ida-VirumaaNarvaJalgpalliklubi FC Viru Star, Jalgpalliklubi Sillamäe
Kent Männik
3
Jalgpallitreener I01938922.12.2010HarjumaaHarkuJalgpalliklubi Tabasalu, Tabasalu Spordiklubi
Andrus Meinart
3
Jalgpallitreener I01939022.12.2010TartumaaTartuJalgpalliklubi FC Elva
Ahti Paltseri
3
Jalgpallitreener I01939122.12.2010TartumaaTartu
Rudolf Lumiste
3
Korvpallitreener I01939201.01.2011LäänemaaHaapsalu
Mart Uuehendrik
4
Korvpallitreener II01939317.12.2007HarjumaaTallinnHansa Spordiklubi, MTÜ Spordiklubi Nord
Karl-Peeter Dorbek
4
Korvpallitreener II01939401.01.2011HarjumaaTallinn
Mari Kull
3
Aeroobikatreener I01939525.10.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Ulvi Sikut
5
Aeroobikatreener III01939625.10.2010PärnumaaPärnuMy Fitness AS
Irina Em
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I01939718.12.2007HarjumaaTallinnTIP-TOP KLUB
Juta Fridel
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II01939821.12.2010HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool
Larissa Melnikova
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II01939916.06.2010HarjumaaTallinnAlta võimlemise ja tantsu spordikool, VK Janika Tallinn Võimlemiskool
Irina Stadnik
4
Võimlemistreener II01940027.04.2010HarjumaaViimsiMTÜ Spordiklubi Nord
Diana Zozulja
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01940108.12.2010RaplamaaKohilaVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Mare Liinev
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III01940225.10.2010HarjumaaTallinnLP Võimlemisklubi, Võimlemisklubi Janika Tallinn
Nele Loo
4
Põhivõimlemise treener II01940310.06.2009HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Ljudmilla Popova
4
Põhivõimlemise treener II01940421.12.2010HarjumaaTallinnMTÜ Excite Dance
Galina Jonas
4
Põhivõimlemise treener II01940521.12.2010HarjumaaTallinn
Ellen Mardi
6
Põhivõimlemise treener IV01940625.10.2010HarjumaaTallinn
Eero Druus
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01940725.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tsirkusestuudio Folie
Terje Bernadt
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01940825.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tsirkusestuudio Folie
Regina Lilleberg
4
Akrobaatilise võimlemise treener II01940925.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord, Rocca al Mare Uisukool
Vello Kibe
6
Poksitreener IV01941015.12.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Priit Viirpuu
5
Poksitreener III01941128.10.2009JärvamaaPaide
Polad Zeinalov
5
Poksitreener III01941215.12.2010Ida-VirumaaKohtla-Järve
Kristi Heilman
4
Maadlustreener II01941329.12.2010HiiumaaHiiuHiiumaa Spordikool
Jelena Aknevskaja
4
Maadlustreener II01941429.12.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport Käsipallikool
Aino Kallavus
4
Maadlustreener II01941529.12.2010HarjumaaTallinn
Eve Sepper
4
Maadlustreener II01941629.12.2010HarjumaaTallinn
Jana Alandi
4
Maadlustreener II01941729.12.2010HarjumaaTallinn
Jevgeni Antonov
4
Maadlustreener II01941829.12.2010HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev K.Palusalu Spordikool
Kadri Pärnpuu
4
Maadlustreener II01941929.12.2010HarjumaaTallinn
Ly-Miett Lõoke
4
Maadlustreener II01942029.12.2010HarjumaaTallinn
Margit Hiiet
4
Maadlustreener II01942129.12.2010HarjumaaTallinn
Alexander Putivtsev
4
Maadlustreener II01942229.12.2010HarjumaaTallinn
Aivi Arjak
4
Maadlustreener II01942329.12.2010HarjumaaTallinn
Heili Heinaste
4
Maadlustreener II01942429.12.2010HarjumaaTallinn
Elena Smirnova
4
Maadlustreener II01942529.12.2010HarjumaaTallinn
Raino Liblik
4
Maadlustreener II01942629.12.2010HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Marika Arro
4
Maadlustreener II01942729.12.2010HarjumaaTallinn
Ailar Lyra
4
Maadlustreener II01942829.12.2010HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Ilona Ossipova
4
Maadlustreener II01942929.12.2010HarjumaaTallinn
Sirli Kants
4
Maadlustreener II01943029.12.2010HarjumaaTallinnMTÜ UP Sport
Meelis Apsolon
4
Maadlustreener II01943129.12.2010HarjumaaTallinn
Galina Paslen
4
Maadlustreener II01943229.12.2010HarjumaaTallinn
Veronika Pitjem-Kotšetkov
4
Maadlustreener II01943329.12.2010HarjumaaTallinn
Larissa Bessonova
4
Maadlustreener II01943429.12.2010HarjumaaTallinn
Marina Ševtšenko
4
Maadlustreener II01943529.12.2010HarjumaaTallinn
Svetlana Ivanova
4
Maadlustreener II01943629.12.2010HarjumaaTallinn
Olga Berjozova
4
Maadlustreener II01943729.12.2010HarjumaaTallinnSpordiselts Altis
Toomas Kivilo
6
Vibulaskmise treener IV01943825.05.2008RaplamaaJärvakandi
Tõnu Lauter
6
Orienteerumistreener IV01943920.12.2010HarjumaaJõelähtme
Martin Lill
4
Curlingutreener II01944020.12.2010HarjumaaSaue vald
Fred Randver
4
Curling'utreener II01944103.12.2010HarjumaaTallinnJeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
Marek Johanson
4
Jalgrattaspordi treener II01944208.12.2010ViljandimaaViljandi valdViljandi Rattaklubi
Agnes Kukk
4
Jalgrattaspordi treener II01944330.01.2009HarjumaaSaue valdOÜ Freewill
Marek Kalmus
4
Jalgrattaspordi treener II01944428.12.2010TartumaaElva
Laura Lepasalu
4
Jalgrattaspordi treener II01944528.12.2010TartumaaTähtvere
Kaarel Schmidt
4
Jalgrattaspordi treener II01944628.12.2010Ida-VirumaaToilaViru Spordiklubi
Monika Alango
4
Jalgrattaspordi treener II01944728.12.2010HarjumaaSaue vald
Tiit Idarand
4
Jalgrattaspordi treener II01944830.01.2009HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool, MTÜ KT Sport Agentuur
Innar Mändoja
4
Jalgrattaspordi treener II01944928.12.2010HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Küllike Perkmann
3
Matkatreener I01945016.12.2010ViljandimaaViljandi
Ülo Laks
4
Lauatennisetreener II01945109.12.2010PärnumaaHalingaPärnu-Jaagupi Tuletõrjeselts
Dmitri Lett
4
Lauatennisetreener II01945209.12.2010Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Spordiklubi Kalev
Urmas Virves
4
Lauatennisetreener II01945309.12.2010JärvamaaJärva-JaaniKoeru Spordiklubi
Mairi Rammul
4
Lauatennisetreener II01945408.12.2010HarjumaaNõmme Spordiklubi
Väino Põld
5
Lauatennisetreener III01945509.12.2010LäänemaaLihula
Kätlin Latt
4
Lauatennisetreener II01945608.12.2010HarjumaaTallinnLauatenniseklubi Kalev, Rae Huvialakool
Tarmo Valdre
3
Lauatennisetreener I01945709.12.2010Lääne-VirumaaHaljala
Riho Lehiste
3
Judotreener I01945801.10.2010VõrumaaVõruMTÜ SK Kempo
Ivan Appel
3
Taekwondo (WTF) treener I01961306.12.2010HarjumaaTallinn
Oleg Matrossov
3
Taekwondo (WTF) treener I01961406.12.2010Ida-VirumaaNarva
Mihhail Jakovlev
3
Taekwondo (WTF) treener I01961506.12.2010Ida-VirumaaNarva
Andres Jaakman
4
Taekwondo (WTF) treener II01961606.12.2010HarjumaaTallinn
Margus Kartau
4
Tennisetreener II01961806.11.2010TartumaaTartuForseliuse Tenniseklubi, MTÜ Tartu Tenniseklubi
Kaarel Kallas
5
Orienteerumistreener III01968106.01.2011ViljandimaaViljandi valdorienteerumisklubi JOKA, Türi Spordiklubide Liit
Ville Vinkel
3
Orienteerumistreener I01968208.05.2010PärnumaaSaardeOrienteerumisklubi West, Spordiklubi Saarde
Liivi Tafenau
3
Orienteerumistreener I01968326.02.2010ValgamaaTõrvaOrienteerumisklubi Käbi
Ella Šved
4
Orienteerumistreener II01968430.04.2008HarjumaaTallinnKorvpallikool Tallinna Kalev, MTÜ SRD spordiklubi
Kati Rooni
3
Orienteerumistreener I01968506.01.2011RaplamaaRapla
Toomas Puss
4
Orienteerumistreener II01968606.01.2011JõgevamaaJõgevaJõgeva Spordiklubi Visa
Raivo Rõõm
3
Orienteerumistreener I01968706.01.2011TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves
Helen Mast
5
Orienteerumistreener III01968806.01.2011HiiumaaHiiu
Ester Sädemets
5
Korvpallitreener III01978615.01.2011TartumaaÜlenurme
Lehar Kumari
5
Korvpallitreener III01978715.01.2011Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool, Mooste valla spordiklubi "Mõis"
Larisa Dobretsova
4
Korvpallitreener II01978815.01.2011HarjumaaTallinnSpordikool Akvalang, Tallinna Invaspordiühing
Jekaterina Stranberg
4
Korvpallitreener II01978915.01.2011HarjumaaTallinn
Paul Mesek
4
Korvpallitreener II01979015.01.2011HarjumaaTallinnHaaberst Sport Spordiklubi
Rein Tammik
4
Korvpallitreener II01979115.01.2011HarjumaaTallinn
Renar Pindel
4
Korvpallitreener II01979216.11.2009HarjumaaTallinn
Ain Osula
4
Korvpallitreener II01979325.10.2010HarjumaaSaue
Margus Teelahk
4
Korvpallitreener II01979415.01.2011Ida-VirumaaToila
Meelis Reinberg
5
Korvpallitreener III01979515.11.2010VõrumaaVõru vald
Peeter Sööt
4
Korvpallitreener II01979615.01.2011Ida-VirumaaToilaJõhvi Spordikool, Spordiklubi BC Viru Basket
Kadri Kummer
4
Korvpallitreener II01979726.03.2009RaplamaaRapla
Madis Putko
4
Korvpallitreener II01979815.01.2011Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Villu Kask
3
Korvpallitreener I01979915.01.2011Lääne-VirumaaHaljalaRahvaspordiklubi SportKunda, Spordiklubi Aaspere
Henri Ausmaa
3
Korvpallitreener I01980015.01.2011HarjumaaRaeRae Huvialakool
Raido Tamm
3
Korvpallitreener I01980115.01.2011TartumaaVara
Linda Treimann
3
Korvpallitreener I01980215.01.2011HarjumaaTallinn
Anton Vassiljev
3
Korvpallitreener I01980315.01.2011JõgevamaaTabivere
Kait Koppel
3
Korvpallitreener I01980415.01.2011JõgevamaaTorma
Urmas Iher
3
Korvpallitreener I01980515.01.2011HarjumaaSaku
Rauno Tamm
3
Korvpallitreener I01980610.11.2007ViljandimaaViljandiViljandi Korvpalliklubi Sako, Viljandi Spordikool
Andrei Stsimborski
3
Korvpallitreener I01980715.01.2011HarjumaaTallinn
Irina Raud
3
Korvpallitreener I01980819.05.2008HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Artur Hartšikov
3
Korvpallitreener I01980901.07.2010HarjumaaTallinn
Vladislav Serov
3
Poksitreener I01981029.12.2010TartumaaTartu
Aminaga Šihmamedov
4
Poksitreener II01981128.12.2010Ida-VirumaaLüganuse
Urmas Jõgi
3
Poksitreener I01981229.12.2010TartumaaTartuPoksiklubi "Raund"
Priit Laur
3
Poksitreener I01981329.12.2010TartumaaTartuPoksiklubi "Raund"
Ülo Valk
4
Poksitreener II01981428.12.2010HarjumaaViimsi
Vyacheslav Smirnov
4
Poksitreener II01981524.11.2010HarjumaaTallinn
Kristjan Kruus
3
Matkatreener I01981613.05.2010HarjumaaSaue
Janek Veltmann
4
Käsipallitreener II01995708.01.2011HarjumaaTallinnKäsipalliklubi Oskar
Imre Erik
4
Käsipallitreener II01995820.01.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport Käsipallikool
Taavi Toom
5
Käsipallitreener III01995908.01.2011PõlvamaaPõlva
Sulev Jürgenson
3
Poksitreener I01996615.11.2010HarjumaaTallinn
Boris Malinovski
4
Poksitreener II01996715.01.2011HarjumaaTallinn
Anna Vasjutina
4
Korvpallitreener II02054715.02.2011HarjumaaTallinn
Svetlana Dergatšova
4
Korvpallitreener II02054810.12.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Meelis Songe
4
Korvpallitreener II02054915.02.2011HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Kesklinna Spordikool
Hillar Otto
3
Jalgpallitreener I02055030.01.2011TartumaaLuunja
Aare Laas
3
Jalgpallitreener I02055130.01.2011TartumaaTartu
Marek Veeber
3
Jalgpallitreener I02055230.01.2011TartumaaTartu
Arnold Jädal
3
Jalgpallitreener I02055330.01.2011TartumaaTartu
Taivo Idavain
3
Jalgpallitreener I02055430.01.2011TartumaaTartu
Aleksandr Ševtsov
4
Jalgpallitreener II02055530.01.2011HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat
Gert Olesk
4
Jalgpallitreener II02055630.01.2011PärnumaaPärnuJalgpalli Huvikool Vaprus
Aleksei Davõdov
4
Jalgpallitreener II02055730.01.2011HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Gunnar Kure
4
Jalgpallitreener II02055830.01.2011RaplamaaKehtna
Ivan O'Konnel-Bronin
4
Jalgpallitreener II02055930.01.2011TartumaaLuunja
Valeri Kulatšenko
4
Jalgpallitreener II02056030.01.2011Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool
Väino Treiman
4
Jalgpallitreener II02056130.01.2011JõgevamaaPõltsamaa valdAdavere Spordiklubi, MTÜ Põltsamaa Valla Spordiklubi Tervis
Alexander Udalov
4
Jalgpallitreener II02056214.12.2010HarjumaaMaarduJalgpalliklubi Ajax TLMK, MTÜ FC Ajax-Tallinn
Vadim Monakov
4
Jalgpallitreener II02056330.01.2011HarjumaaTallinn
Silvar Luht
4
Jalgpallitreener II02056422.10.2008JõgevamaaPõltsamaaPõltsamaa Jalgpalliklubi Sport, SA Põltsamaa Sport
Andrey Avramenko
4
Jalgpallitreener II02056530.01.2011Ida-VirumaaNarvaSPORDIKLUBI TORSIIDA
Anatoli Novožilov
4
Jalgpallitreener II02056605.02.2011HarjumaaTallinn
Aleksander Saharov
4
Jalgpallitreener II02056705.02.2011HarjumaaTallinn
Märt Kosemets
4
Jalgpallitreener II02056805.02.2011HarjumaaTallinn
Anatoli Orlov
4
Jalgpallitreener II02056905.02.2011HarjumaaTallinn
Jaan Tults
7
Sõudetreener V02069516.02.2011HarjumaaTallinn
Tõnu-Peep Nurk
5
Vehklemistreener III02069616.02.2011HarjumaaTallinn
Are Kaurit
5
Motosporditreener III02069716.02.2011HarjumaaSakuMTÜ AYR Racing Team, MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon
Avo Leok
4
Motosporditreener II02069816.02.2011VõrumaaSõmerpaluMTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon, Sõmerpalu Motoklubi
Maris Jääger
3
Kergejõustikutreener I02114402.03.2011RaplamaaRapla
Päärn Brauer
4
Kergejõustikutreener II02114502.03.2011HarjumaaTallinn
Allan Elerand
5
Kergejõustikutreener III02114702.03.2011HarjumaaTallinnSaue Kergejõustikuklubi
Lilia Schmidt
4
Kergejõustikutreener II02114822.04.2010Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool, Kergejõustikuklubi Visa
Ülo Tölp
6
Sõudetreener IV02114904.03.2011TartumaaTartu
Konstantin Lanin
4
Taekwon-do (ITF) treener II02115025.02.2011HarjumaaTallinn
Sergei Ponomarjov
4
Taekwon-do (ITF) treener II02115125.02.2011HarjumaaTallinn
Andrei Jestin
3
Taekwon-do (ITF) treener I02115211.08.2007HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Maksim Dmitrijev
3
Taekwon-do (ITF) treener I02115311.08.2007Ida-VirumaaKohtla-JärveTaekwon-do Klubi Kwon, Taekwon-do Klubi Tekken
Mihhail Aprelski
3
Taekwon-do (ITF) treener I02115411.09.2008HarjumaaTallinn
Dmitri Kisselevitš
4
Jäähokitreener II02162925.01.2011HarjumaaTallinnHC VIPERS MTÜ, Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
Oleg Priimak
4
Jäähokitreener II02163025.01.2011TartumaaTartu
Evelyn Roosileht
4
Jäähokitreener II02163125.01.2011HarjumaaTallinn
Veiko Süvaoja
4
Jäähokitreener II02163225.01.2011HarjumaaTallinn
Märt Räli
6
Jäähokitreener IV02163325.01.2011TartumaaTartu
Laur Lukin
7
Murdmaasuusatamistreener V02200515.09.2010VõrumaaHaanja
Ants Lopsik
4
Võistlustantsu treener II02203607.10.2008PärnumaaSaugaMTÜ Minifox
Tamara Lossmann
6
Võistlustantsu treener IV02203730.08.2010HarjumaaTallinn
Kai-Riin Bachmann
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02220714.04.2011HarjumaaMaarduAudentes Halduse OÜ
Marko Sildoja
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02220802.04.2011HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Kristjan Prüüs
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02220914.04.2011HarjumaaTallinn
Mario Sild
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221114.04.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Andres Kalvet
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221214.04.2011HarjumaaTallinn
Ivar Kaigu
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221314.04.2011HarjumaaTallinn
Karin Külvet
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221414.04.2011PärnumaaSauga
Toomas Kresling
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221526.04.2008TartumaaTartu vald
Merle Jõumees
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221614.04.2011HarjumaaTallinn
Evelin Kutsar
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221714.04.2011TartumaaTartu
Liisa Otsus
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221814.04.2011HarjumaaTallinn
Richard Lant
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02221914.04.2011HarjumaaRae
Valev Sisov
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02222014.04.2011HarjumaaTallinn
Egle Villik
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02222114.04.2011TartumaaTartuMy Fitness AS
Krister Kaarlep
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II02222314.04.2011HarjumaaTallinn
Jaak Heinla
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II02222414.04.2011PärnumaaPärnu
Ave Lao
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II02222514.04.2011HarjumaaViimsiMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Aleksandra Laer
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II02222626.09.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Taavi Truija
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III02222714.04.2011TartumaaTartuMy Fitness AS
Eha Lilienthal
4
Ujumistreener II02232212.10.2010HarjumaaSaue valdLaagri Huvialakool, MTÜ Spordiklubi Meduus
Astrid Salumets
4
Ujumistreener II02232312.04.2011TartumaaTartu
Ester Orav
3
Ujumistreener I02232411.04.2011JõgevamaaJõgeva valdMTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi
Julia Kurbat
3
Ujumistreener I02232512.04.2011HarjumaaTallinn
Kaja Komissarov
4
Ujumistreener II02232612.04.2011HarjumaaTallinn
Kristo Ringas
3
Ujumistreener I02232712.04.2011TartumaaTartuMTÜ Spordiklubi Flüüger
Marge Merisalu
5
Ujumistreener III02232812.04.2011JärvamaaPaide
Raily Maalust
3
Ujumistreener I02232912.10.2007HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Triinu Lepik
3
Ujumistreener I02233012.04.2011HarjumaaViimsi
Õnne Aro
4
Ujumistreener II02233112.04.2011HarjumaaKoseKose Spordikool
Dmitri Kapelin
5
Ujumistreener III02233211.04.2011HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant
Riho Kurisoo
3
Ju-Jutsu treener I02259629.04.2011HarjumaaTallinn
Erki Müür
3
Ju-Jutsu treener I02259729.04.2011HarjumaaTallinn
Urmas Leppmets
3
Ju-Jutsu treener I02259829.04.2011HarjumaaTallinn
Vladimir Sillaste
3
Ju-Jutsu treener I02259929.04.2011PärnumaaPärnu
Jaanus Välba
3
Ju-Jutsu treener I02260029.04.2011PärnumaaPärnu
Raimo Kiveste
3
Ju-Jutsu treener I02260229.04.2011PärnumaaPärnu
Timo Kukk
3
Ju-Jutsu treener I02260329.04.2011HarjumaaTallinn
Peeter Paekivi
3
Ju-Jutsu treener I02260429.04.2011HarjumaaTallinn
Aleksandr Litkovski
3
Ju-Jutsu treener I02260529.04.2011HarjumaaTallinn
Väino Treiman
6
Kiiruisutamistreener IV02260604.05.2011JõgevamaaPõltsamaa valdAdavere Spordiklubi, MTÜ Põltsamaa Valla Spordiklubi Tervis
Olga Vassiljeva
5
Uisutamistreener III02260704.05.2011HarjumaaTallinn
Sanna Maarit Remes
4
Uisutamistreener II02260804.11.2010TartumaaTartu
Valeri Nikitin
3
Maadlustreener I02260929.04.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Antti Evert
3
Maadlustreener I02261029.04.2011ViljandimaaViljandiMTÜ Lehola 2005
Olev Nisumaa
4
Maadlustreener II02261129.04.2011RaplamaaVigalaMaadlusklubi Juhan
Marek Treiman
4
Maadlustreener II02261229.04.2011Lääne-VirumaaRakvereSpordiklubi Rakvere
Endel Treiman
5
Maadlustreener III02261325.04.2011Lääne-VirumaaKadrinaRakvere Spordikool, Spordiklubi Rakvere
Riho Mäe
5
Maadlustreener III02261425.04.2011Lääne-VirumaaVinniMTÜ SK Wesenberg Wrestling
Ott Ahonen
4
Tennisetreener II02299805.05.2011ViljandimaaViljandi valdOtt Ahoneni Tennisekool
Mari Ani
3
Tennisetreener I02299905.05.2011Lääne-VirumaaRakvereRakvere Tenniseklubi
Roland Kiil
4
Tennisetreener II02300020.11.2010HarjumaaTallinnMTÜ Roland Kiil Tennis Team
Raul Kukk
3
Tennisetreener I02300105.05.2011PärnumaaPärnuMTÜ Meeldivad Asjad, Pärnu Tenniseklubi
Tanel Luka
5
Tennisetreener III02300230.03.2011HarjumaaTallinn
Donat Masing
5
Tennisetreener III02300305.05.2011Lääne-VirumaaRakvere
Laura Viiroja
3
Tennisetreener I02300405.05.2011HarjumaaSakuMTÜ Spordiklubi TC 2000
Olev Pass
4
Tennisetreener II02300524.03.2011HarjumaaTallinnMTÜ Roland Kiil Tennis Team
Tiina Post
3
Tennisetreener I02300605.05.2011PärnumaaPärnuMTÜ Meeldivad Asjad, Pärnu Tenniseklubi
Valdur Vahtre
3
Alpinismitreener I02304910.06.2011HarjumaaKeila
Kaja Hirv
3
Matkatreener I02305010.06.2011ViljandimaaViljandi
Riina Joala
3
Matkatreener I02305110.06.2011PärnumaaPärnu
Eike Kaljuläte
3
Matkatreener I02305207.05.2011HarjumaaTallinn
Valdo Kangur
5
Mägimatkatreener III02305307.05.2011RaplamaaMärjamaa
Andres Sepp
3
Matkatreener I02305410.06.2011HarjumaaKeila
Dmitri Olaru
4
Kergejõustikutreener II02314902.03.2011HarjumaaTallinn
Svjatoslav Juškov
4
Võistlustantsu treener II02319828.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Esimene Tantsukool, MTÜ Esperanza
Marija Bõkova
4
Võistlustantsu treener II02319907.05.2011HarjumaaTallinnMTÜ Esperanza
Atso Joala
5
Veemototreener III02328201.04.2011PärnumaaPärnuMTÜ Pärnu Motoclub
Üllar Põvvat
5
Veemototreener III02328325.09.2008TartumaaTartuEesti Veemoto Liit, Tartu Kalevi vee-motoklubi
Ahto Aaslav-Kaasik
5
Veemototreener III02328401.04.2011HarjumaaTallinnEesti Veemoto Liit, Noorte Mereklubi, Tallinna Veemotoklubi
Elise Laiverik
3
Kergejõustikutreener I02341011.05.2011HarjumaaSaku
Merit Saribekjan
3
Kergejõustikutreener I02341111.05.2011HarjumaaTallinn
Argo Zirk
3
Kergejõustikutreener I02341211.05.2011HarjumaaSakuMTÜ Saku Sporting
Taavo Tinno
3
Kergejõustikutreener I02341311.05.2011HarjumaaSaku
Vellika Belausova
4
Kergejõustikutreener II02341405.05.2011TartumaaTartu
Einar Kaigas
4
Kergejõustikutreener II02341505.05.2011ViljandimaaViljandiSpordiklubi Jooksupartner
Mari-Liis Kolk
4
Kergejõustikutreener II02341605.05.2011JõgevamaaPõltsamaa vald
Tarvet Päkk
4
Kergejõustikutreener II02341705.05.2011VõrumaaMeremäe
Karin Ruugla
4
Kergejõustikutreener II02341805.05.2011JärvamaaPaide
Kaie Tali
4
Kergejõustikutreener II02341905.05.2011TartumaaKonguta
Rene Treimann
4
Kergejõustikutreener II02342005.05.2011JõgevamaaTorma
Sirkka-Liisa Kivine
5
Kergejõustikutreener III02342111.05.2011TartumaaTartu
Vladimir Kurashin
5
Kergejõustikutreener III02342211.05.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Maarek Laanmets
5
Kergejõustikutreener III02342311.05.2011RaplamaaKohilaKohila Spordiklubi, Rapla Jooksuklubi
Tiia Tamsalu
5
Kergejõustikutreener III02342411.05.2011HarjumaaKeilaKergejõustikuklubi T I P P
Sirje Tasso
5
Kergejõustikutreener III02342511.05.2011HarjumaaKeilaKergejõustikuklubi T I P P
Toivo Pruul
6
Kergejõustikutreener IV02342611.05.2011HiiumaaHiiuEmmaste Spordiklubi ERNST, Hiiumaa Kergejõustikuklubi Hiiker, Hiiumaa Spordikool
Irja Põlluveer
6
Kergejõustikutreener IV02342711.05.2011HarjumaaKeilaKergejõustikuklubi T I P P
Vladimir Tšuvakin
6
Kergejõustikutreener IV02342811.05.2011Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi MITŠ
Riskko Kämärä
5
Korvpallitreener III02388107.06.2011HarjumaaTallinn
Madis Sarik
5
Korvpallitreener III02388207.06.2011HarjumaaRae
Mati Rüütel
5
Korvpallitreener III02388307.06.2011SaaremaaOrissaareMTÜ Orissaare Sport
Paavo Russak
6
Korvpallitreener IV02388407.06.2011TartumaaÜlenurmeMTÜ Korvpalliklubi Ülenurme, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Oksana Bosjanok
3
Võrkpallitreener I02430614.06.2011ValgamaaValga
Sirli Laager
3
Võrkpallitreener I02430714.06.2011Lääne-VirumaaKunda
Kadri Puri
3
Võrkpallitreener I02430814.06.2011HarjumaaTallinn
Kristiin Tael
3
Võrkpallitreener I02430914.06.2011PärnumaaPärnu
Marianne Thalfeldt
3
Võrkpallitreener I02431014.06.2011TartumaaTartu
Krista Kotselainen
3
Võrkpallitreener I02431114.06.2011TartumaaTartuMTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
Hillar-Heiti Karm
3
Võrkpallitreener I02431214.06.2011TartumaaTartu
Kadri Pilm
3
Võrkpallitreener I02431306.06.2011ValgamaaTõrvaTõrva Võrkpalliklubi
Epp Jalakas
4
Võrkpallitreener II02431414.06.2011HarjumaaTallinn
Kaja Kangur
4
Võrkpallitreener II02431514.06.2011TartumaaElva
Enn Kangur
4
Võrkpallitreener II02431614.06.2011TartumaaElva
Ene Kask
4
Võrkpallitreener II02431709.06.2010SaaremaaValjalaSaaremaa Spordikool
Triin Ojasoo
4
Võrkpallitreener II02431814.06.2011VõrumaaUrvaste
Mihhail Tõrtõšnõi
4
Võrkpallitreener II02431909.06.2010HarjumaaTallinn
Toivo Uusna
5
Võrkpallitreener III02432006.06.2011JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport
Erik Olkonen
3
Jalgrattaspordi treener I02432114.06.2011TartumaaTartu
Silver Schultz
3
Jalgrattaspordi treener I02432214.06.2011PärnumaaVändra
Egert Kivistik
3
Jalgrattaspordi treener I02432314.06.2011ViljandimaaKarksi
Eeri Tammik
6
Murdmaasuusatamise treener IV02441106.06.2011PärnumaaTahkuranna
Anu Taveter
5
Murdmaasuusatamise treener III02441206.06.2011PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Kaido Koemets
3
Murdmaasuusatamise treener I02441314.06.2011VõrumaaHaanja
Argo Kruusmaa
3
Murdmaasuusatamise treener I02441414.06.2011Lääne-VirumaaSõmeru
Janek Vallimäe
3
Murdmaasuusatamise treener I02441514.06.2011Ida-VirumaaIllukaJõhvi Spordikool
Timo Juursalu
3
Murdmaasuusatamise treener I02441606.06.2011Ida-VirumaaIllukaAlutaguse Suusaklubi
Andres Kollo
3
Murdmaasuusatamise treener I02441714.06.2011HarjumaaTallinn
Liisa Noormets
3
Murdmaasuusatamise treener I02441814.06.2011JärvamaaAmbla
Aldo Leetoja
3
Murdmaasuusatamise treener I02441914.06.2011Lääne-VirumaaRakvere
Timo Lomp
3
Murdmaasuusatamise treener I02442014.06.2011JärvamaaAmbla
Risto Mägi
3
Murdmaasuusatamise treener I02442114.06.2011PärnumaaTahkuranna
Annika Orula
3
Murdmaasuusatamise treener I02442214.06.2011JärvamaaAlbu
Siim Tõnisson
3
Murdmaasuusatamise treener I02442314.06.2011ViljandimaaViljandi
Eeri Vahtra
3
Murdmaasuusatamise treener I02442414.06.2011PärnumaaPärnu
Indrek Bartels
3
Kergejõustikutreener I02443414.06.2011HarjumaaSaue vald
Oksana Scepina
3
Kergejõustikutreener I02443514.06.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Veera Stannard
3
Kergejõustikutreener I02443614.06.2011HarjumaaJõelähtme
Inge Elvet
3
Kergejõustikutreener I02443714.06.2011ViljandimaaViljandi
Mikk Joorits
3
Kergejõustikutreener I02443805.11.2008Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Berit Jürgenson
3
Kergejõustikutreener I02443914.06.2011HarjumaaKeila
Vahur Kiisk
4
Kergejõustikutreener II02444014.06.2011HarjumaaTallinn
Janno Koobak
3
Kergejõustikutreener I02444114.06.2011VõrumaaAntsla
Ljubov Kozõrkova
4
Kergejõustikutreener II02444214.06.2011HarjumaaTallinn
Roland Laprik
3
Kergejõustikutreener I02444314.06.2011ViljandimaaKarksi
Emma-Pauline Meema
3
Kergejõustikutreener I02444414.06.2011HarjumaaTallinn
Nele Noormägi
3
Kergejõustikutreener I02444514.06.2011HarjumaaTallinn
Ebe Reier
3
Kergejõustikutreener I02444614.06.2011PärnumaaVändra vald (alev)
Teet Tarros
3
Kergejõustikutreener I02444714.06.2011VõrumaaMeremäe
Liina Tšernov
3
Kergejõustikutreener I02444814.06.2011HarjumaaSakuMTÜ Triatloniklubi 21. CC, Spordiklubi Jooksupartner
Anne Viskov
3
Kergejõustikutreener I02444914.06.2011VõrumaaVõru vald
Erko Vilba
3
Laskmistreener I02445014.06.2011HarjumaaTallinn
Siim Ala
3
Laskesuusatamistreener I02453814.06.2011TartumaaNõo
Martin Pajos
3
Laskesuusatamistreener I02453914.06.2011VõrumaaVõru
Mihkel Niine
3
Korvpallitreener I02454022.06.2011HarjumaaTallinn
Ingmar Nöps
3
Korvpallitreener I02454122.06.2011ValgamaaValga
Pirgit Püü
3
Korvpallitreener I02454222.06.2011RaplamaaMärjamaa
Monika Põldma
3
Korvpallitreener I02454322.06.2011HarjumaaTallinn
Magnus Piirits
3
Maadlustreener I02454419.06.2011HarjumaaKose
Jaanus Lepik
3
Maadlustreener I02454503.11.2009TartumaaLuunja
Julia Õismaa
3
Judotreener I02455119.06.2011HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Aivar Israel
3
Jalgpallitreener I02456718.05.2011HarjumaaKeila
Boriss Hrabrov
3
Jalgpallitreener I02456818.05.2011TartumaaTartu
Aleksik Taurafeldt
3
Jalgpallitreener I02456918.05.2011HarjumaaTallinnViimsi Noorte Jalgpalliklubi Viimsi Mehepojad
Ain Karutoom
4
Jalgpallitreener II02457018.05.2011HarjumaaNissi
Boriss Dugan
4
Jalgpallitreener II02457114.12.2010HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Ajax TLMK, MTÜ FC Ajax-Tallinn
Oleg Andrejev
4
Jalgpallitreener II02457218.05.2011HarjumaaTallinnFC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Rando Ringmets
3
Võrkpallitreener I02457403.10.2008PärnumaaSindiTallinna Võrkpalliklubi
Johannes Noormägi
7
Võrkpallitreener V02457514.06.2011PärnumaaPärnu
Anet Kaasik
3
Tennisetreener I02457615.06.2011HarjumaaTallinn
Sven Käsper
3
Tennisetreener I02457715.06.2011HarjumaaTallinn
Uno Lapimaa
3
Tennisetreener I02457815.06.2011HarjumaaTallinn
Jaak Põldma
3
Tennisetreener I02457915.06.2011HarjumaaTallinn
Jürgen Zopp
3
Tennisetreener I02458015.06.2011HarjumaaHarku
Eve Kirs
3
Aeroobikatreener I02504304.05.2011VõrumaaVõru valdSK ProFit Võru Huvikeskus
Annika-Karmen Noormets
3
Aeroobikatreener I02504420.06.2011HarjumaaHarkuSpordiklubi Reval-Sport
Mari Koort
3
Aeroobikatreener I02504520.06.2011VõrumaaVõru
Merle Laud
3
Aeroobikatreener I02504620.06.2011Lääne-VirumaaRakvereMy Fitness AS
Lenna Pedras
3
Aeroobikatreener I02504720.06.2011TartumaaTartu
Kaia Pruuli
3
Aeroobikatreener I02504820.06.2011VõrumaaVõru
Tiia Randoja
3
Aeroobikatreener I02504920.06.2011Lääne-VirumaaRakvere
Heldi Raudsepp
3
Aeroobikatreener I02505020.06.2011HarjumaaSaku
Mari Reiljan-Torm
3
Aeroobikatreener I02505120.06.2011JärvamaaPaide
Evelin Sepp
3
Aeroobikatreener I02505220.06.2011TartumaaLuunjaMy Fitness AS
Olga Lanberg
3
Aeroobikatreener I02505320.06.2011HarjumaaTallinnMTÜ Tasmo Spordiklubi
Helina Tammemägi
3
Aeroobikatreener I02505420.06.2011VõrumaaVõru
Signe Tilk
3
Aeroobikatreener I02505527.04.2010HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Ketrin Türnpuu-Lebedeva
3
Aeroobikatreener I02505620.06.2011HarjumaaTallinn
Ave Roots
3
Aeroobikatreener I02505725.10.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kristina Kuhi
4
Aeroobikatreener II02505820.06.2011TartumaaTartuMy Fitness AS
Mari-Liis Sprenk
4
Aeroobikatreener II02505904.05.2011PärnumaaPärnuMy Fitness AS
Piret Kasak
4
Aeroobikatreener II02506020.06.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Heleken Lubi
4
Aeroobikatreener II02506120.06.2011HarjumaaViimsi
Julia Šablojeva
4
Aeroobikatreener II02506220.06.2011PärnumaaPärnu
Liili Varvas
4
Aeroobikatreener II02506323.10.2009SaaremaaLääne-Saare
Allina Vlassova
4
Aeroobikatreener II02506404.05.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Anneli Musto
5
Aeroobikatreener III02506520.06.2011VõrumaaVõruSpordiklubi ProFit
Ketlin Puškin
5
Aeroobikatreener III02506720.06.2011TartumaaTartu
Kadri Ridaste
4
Akrobaatilise võimlemise treener II02506804.05.2011HarjumaaTallinnAkrobaatikakool PartnerAkro, MTÜ Tsirkusestuudio Folie
Laura-Liisa Kruusamäe
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02506924.10.2008TartumaaÜlenurmeTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Karolina Lill-Drigin
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02507018.12.2007HarjumaaTallinnMittetulundusühing EXCITE DANCE
Grete Reimand
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02507104.05.2011TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Võimlemisklubi Janika
Viktoria Šapovalova
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02507220.06.2011HarjumaaTallinn
Nadežda Minina
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02507320.06.2011Ida-VirumaaNarva
Natalia Korotkova
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III02507420.06.2011TartumaaTartu
Tiina Aasmann
4
Põhivõimlemise treener II02507504.05.2011HarjumaaTallinn
Regina Herodes
4
Põhivõimlemise treener II02507620.06.2011HarjumaaTallinn
Tatjana Joosep
5
Põhivõimlemise treener III02507704.05.2011TartumaaElvaTartu võimlemisklubi ? Rütmika" Võimlemiskool
Nele Kimmel
5
Põhivõimlemise treener III02507820.06.2011TartumaaTartuMTÜ Spordiklubi Finess
Margit Schmidt
6
Põhivõimlemise treener IV02507904.05.2011PärnumaaSaardeKilingi-Nõmme Võimlemisklubi Githa
Kristi Karm
3
Vesiaeroobika treener I02508004.05.2011LäänemaaHaapsalu
Aleksandra Vesper
3
Vesiaeroobika treener I02508120.06.2011HarjumaaTallinn
Irena Viitamees
3
Vesiaeroobika treener I02508220.06.2011PõlvamaaPõlva
Olga Nikitina
4
Vesiaeroobika treener II02508320.06.2011HarjumaaTallinn
Olga Skavõš
4
Vesiaeroobika treener II02508504.05.2011HarjumaaTallinn
Merle Tammre
4
Vesiaeroobika treener II02508604.05.2011Lääne-VirumaaRakvere
Jekaterina Tihhomirova
3
Laskmistreener I02539629.06.2011Ida-VirumaaNarva
Arne Kärmas
3
Laskmistreener I02539729.06.2011ViljandimaaViljandiMTÜ Mulgi Spordiselts
Jaanus Raidlo
3
Laskmistreener I02539829.06.2011Lääne-VirumaaVäike-MaarjaMTÜ Väike-Maarja LaSK
Priidu Lepp
3
Laskmistreener I02539929.06.2011HarjumaaTallinn
Aivar Kroonmäe
3
Laskmistreener I02540029.06.2011VõrumaaAntsla
Kalle Mürel
3
Laskmistreener I02540129.06.2011PärnumaaPärnu
Riho Reinberg
3
Laskmistreener I02540229.06.2011Lääne-VirumaaRakvere
Ats Raudsepp
3
Laskmistreener I02540329.06.2011PärnumaaPärnu
Hanno Kurvits
3
Laskmistreener I02540429.06.2011TartumaaElva
Marek Laanisto
3
Laskmistreener I02540529.06.2011PärnumaaPärnu
Fred Kaas
3
Laskmistreener I02540629.06.2011PärnumaaPärnu
Ants Rikberg
3
Laskmistreener I02540729.06.2011Lääne-VirumaaVäike-Maarja
Meelis Kütt
3
Laskmistreener I02540829.06.2011Lääne-VirumaaKadrina
Hannes Reinomägi
3
Laskmistreener I02540929.06.2011Lääne-VirumaaTapa
Natalja Küttis
5
Laskmistreener III02541029.06.2011Ida-VirumaaNarva
Anna Persidskaja
5
Laskmistreener III02541129.06.2011Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi
Larissa Peeters
5
Laskmistreener III02541229.06.2011Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi
Jaak Volmer
6
Laskmistreener IV02541313.06.2011TartumaaTartu
Ülo Õuekallas
3
Korvpallitreener I02541612.07.2011Lääne-VirumaaRakvere
Triin Taal
3
Korvpallitreener I02541722.06.2011HarjumaaTallinn
Tarmo Hein
5
Korvpallitreener III02541813.06.2011HarjumaaKeilaKeila Korvpallikool
Priit Kõrve
6
Wu - Shu treener IV02559922.09.2010HarjumaaTallinnEesti Budo Föderatsioon, Hiina Võitluskunstide keskus
Dmitri Staševitš
5
Wu - Shu treener III02560020.06.2011Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ Spordiklubi Meihua
Arno Sillat
3
Autosporditreener I02560120.06.2011HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Mootorispordi Ajalugu
Tiiu Niglas
3
Autosporditreener I02560220.06.2011HarjumaaTallinn
Olesja Atamanova-Vorobjova
4
Kickboxingu treener II02561620.06.2009HarjumaaMTÜ Estonian Academy of Kickboxing
Villu Nurmoja
4
Kickboxingu treener II02561720.06.2009Lääne-VirumaaRakvereSpordiklubi Tugev Tahe
Andrei Senek
4
Kickboxingu treener II02561806.11.2010HarjumaaHuvikool Spordiklubi Garant
Mati Pütsepp
3
Mäesuusatamise treener I02686015.12.2010TartumaaTartuMTÜ Alpijärelkasv, MTÜ Spordiklubi Mäesuusakool
Nils Kroon
3
Mäesuusatamise treener I02686115.12.2010HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Mäesuusakool
Kerttu Siim-Wilcox
5
Mäesuusatamise treener III02686215.12.2010ValgamaaOtepää
Peeter Siim
5
Mäesuusatamise treener III02686315.12.2010ValgamaaOtepääMäesuusaklubi Väike-Munamägi
Juri Gandšu
3
Taekwondo (WTF) treener I02686702.04.2011Ida-VirumaaNarva
Andrei Jestin
4
Taekwon-do (ITF) treener II02686811.08.2011HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Maksim Dmitrijev
4
Taekwon-do (ITF) treener II02686911.08.2011Ida-VirumaaKohtla-JärveTaekwon-do Klubi Kwon, Taekwon-do Klubi Tekken
Nikolay Grinin
3
Taekwon-do (ITF) treener I02687026.10.2008Ida-VirumaaKohtla-JärveJõhvi Taekwon-do Klubi Kwon, Sillamäe Taekwon-do Klubi Kwon, Taekwon-do Klubi Kwon
Egon Mõek
3
Jalgpallitreener I02691618.05.2011HarjumaaVasalemmaMTÜ Keila JK
Tõnu Metsson
3
Jalgpallitreener I02691718.05.2011HarjumaaKeilaMTÜ Keila JK
Atko Väikmeri
4
Jalgpallitreener II02691826.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Rainis Maasing
4
Jalgpallitreener II02691918.05.2011HarjumaaHarku
Argo Zirk
4
Jalgpallitreener II02692018.05.2011HarjumaaSakuMTÜ Saku Sporting
Sergei Ratnikov
5
Jalgpallitreener III02692112.06.2010TartumaaTartu
Heino Nõel
6
Karatetreener IV02705125.08.2011PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Kalev Põlluaas
5
Karatetreener III02705225.08.2011HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi KI
Rene Toome
5
Karatetreener III02705325.08.2011HarjumaaTallinnKarateklubi Kimura Shukokai
Enrico Villo
5
Golfitreener III02716219.09.2011HarjumaaKeila valdEesti Golfi Liit, Eesti Golfikool, MTÜ Estonian Golf and Country Club
Jaan Varts
4
Wu - Shu treener II02716319.09.2011HarjumaaHarku
Jaan Talts
7
Tõstespordi treener V02716419.09.2011HarjumaaTallinn
Janika Mölder
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V02716519.09.2011TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Sven Kassatik
3
Ju-Jutsu treener I02721424.09.2011TartumaaTartu
Dmitri Meštšerjakov
3
Ju-Jutsu treener I02721807.01.2008HarjumaaTallinnSpordiklubi Dojin
Tiina-Mai Ott-Serjamaa
6
Aeroobikatreener IV02724128.09.2011HarjumaaTallinn
Reet Palge
6
Põhivõimlemise treener IV02724228.09.2011TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Sigrid Pedoson
3
Akrobaatilise võimlemise treener I02724323.10.2009TartumaaTartuSpordiklubi "Biomechanics group"
Irina Moskaleva
4
Akrobaatilise võimlemise treener II02724428.09.2011Ida-VirumaaNarvaNarva Pärlid spordiklubi
Tanel Ojaste
5
Murdmaasuusatamise treener III02724506.06.2011ValgamaaOtepääMTÜ Karupesa Team
Lauri Ott
4
Murdmaasuusatamise treener II02724601.10.2011PõlvamaaValgjärve
Paul Vaard
4
Murdmaasuusatamise treener II02724701.10.2011TartumaaTartu
Erti Paalberg
3
Murdmaasuusatamise treener I02724804.06.2008HarjumaaKuusaluSpordiklubi Suusavägi
Argo Kärner
4
Korvpallitreener II02735101.10.2011PärnumaaPärnu
Johan Kärp
5
Korvpallitreener III02735201.10.2011PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Paulus
Toomas Kandimaa
5
Korvpallitreener III02735301.10.2011TartumaaTartuEesti Korvpalliliit, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Peeter Anijalg
3
Ujumistreener I02742812.10.2011TartumaaTartu
Triin Rääsk
3
Ujumistreener I02742927.06.2008TartumaaTartuMTÜ Orca Swim Club
Kadri Madar
3
Ujumistreener I02743012.10.2011TartumaaTartu
Janika Kilk
4
Ujumistreener II02743111.10.2010ValgamaaOtepää
Larissa Kanger
4
Ujumistreener II02743212.10.2011HarjumaaKeila valdMTÜ Keila Ujumisklubi Delfiin
Raily Maalust
4
Ujumistreener II02743312.10.2011HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Triin Pollisinski
4
Ujumistreener II02743412.10.2011HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Meduus
Riho-Bruno Bramanis
5
Käsipallitreener III02753518.10.2011HarjumaaViimsiBramanise Käsipallikool, Eesti Käsipalliliit, Spordiklubi Reval-Sport Käsipallikool
Sander Saks
3
Käsipallitreener I02753625.10.2011HarjumaaTallinn
Taavi Tibar
3
Käsipallitreener I02753718.10.2011ViljandimaaViljandi
Heino Ojasoo
6
Käsipallitreener IV02753825.10.2011HarjumaaRaasiku
Ülo Mere
6
Käsipallitreener IV02753918.10.2011ValgamaaValgaKäsipalliklubi Käval
Leo Häikeläinen
6
Käsipallitreener IV02754007.08.2008HarjumaaTallinn
Eddy Leitsar
6
Käsipallitreener IV02754118.10.2011HarjumaaEesti Käsipalliliit, Spordiklubi HC Tallas
Zaur Tšilingarašvili
4
Jalgpallitreener II02757919.08.2011HarjumaaTallinnMTÜ Nõmme Kalju FC
Heigo Väljas
4
Jalgpallitreener II02758019.10.2010HarjumaaRaeJalgpalliklubi FC Nõmme United
Toomas Klaas
4
Jalgpallitreener II02758125.10.2011HarjumaaRae
Valentin Jablokov
4
Jalgpallitreener II02758225.10.2011HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Ajax TLMK
Kaarel Schmidt
4
Jalgpallitreener II02758325.10.2011HarjumaaTallinn
Indrek Nuuma
3
Jalgpallitreener I02758425.10.2011HarjumaaSaueHarju Jalgpallikool
Alar Peek
3
Jalgpallitreener I02758525.10.2011Lääne-VirumaaViru-NigulaViru-Nigula Spordiklubi
Allan Zirk
3
Jalgpallitreener I02758625.10.2011TartumaaTartu
Leino Lõnsu
3
Jalgpallitreener I02758702.03.2009TartumaaTartu
Andre Anis
5
Jalgpallitreener III02758825.10.2011HarjumaaTallinnMTÜ SaareMaa JK aaMeraaS
Anastassia Trohleva
3
Uisutamistreener I02791328.10.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Alina Škuleta-Gromova
3
Uisutamistreener I02791429.10.2009HarjumaaTallinnMTÜ EstIceClub, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Anna Mosenkova
3
Uisutamistreener I02791501.06.2008HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Sergii Sychyov
4
Uisutamistreener II02791601.06.2008HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Leena Tukkia
5
Iluuisutamistreener III02791701.11.2011Ida-VirumaaJõhviI.K. Todes Iluuisutamisklubi, Uisuklubi Diana
Liivi Rünk
5
Kergejõustikutreener III02791819.03.2010Lääne-VirumaaTamsalu
Lauri Kolberg
3
Jalgpallitreener I02793325.10.2011JõgevamaaPalamuse
Veronika Lavrentjeva-Somova
5
Karatetreener III02828128.10.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
Heidi Orula-Krik
4
Karatetreener II02828207.11.2011RaplamaaKäru
Viktor Teplõhh
4
Karatetreener II02828328.10.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Budo
Rando Sirak
4
Karatetreener II02828404.06.2010HarjumaaTallinnkarateklubi Osanago
Arkko Pakkas
3
Korvpallitreener I02828503.03.2009HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Toomas Annuk
4
Korvpallitreener II02828601.10.2011JõgevamaaKasepääMTÜ Rapla Korvpallikool
Merilin Metsalu
4
Korvpallitreener II02828715.10.2009HarjumaaTallinnAudentese Spordiklubi
Rauno Tamm
4
Korvpallitreener II02828810.10.2011ViljandimaaViljandiViljandi Korvpalliklubi Sako, Viljandi Spordikool
Imre Kull
3
Maadlustreener I02834419.11.2011RaplamaaKehtna
Hergo Andruse
3
Maadlustreener I02834519.11.2011JõgevamaaPõltsamaa vald
Argo Mitt
4
Maadlustreener II02834619.11.2011PärnumaaSindi
Lembit Kalter
4
Maadlustreener II02834719.11.2011Lääne-VirumaaVäike-MaarjaVäike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi
Gunnar Koitsaar
5
Maadlustreener III02834819.11.2011HarjumaaTallinn
Irina Meinvald
5
Maadlustreener III02834919.11.2011HarjumaaKose
Arved Külanurm
6
Maadlustreener IV02835019.11.2011JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Nipi
Toivo Kotov
5
Orienteerumistreener III02839821.11.2011ValgamaaKarula
Pille Illak
3
Orienteerumistreener I02839921.11.2011ValgamaaTõllisteOtepää Spordiklubi
Peeter Pihl
3
Orienteerumistreener I02840021.11.2011TartumaaTartu
Nele Taba
3
Orienteerumistreener I02840121.11.2011TartumaaTartu
Helle Hallik
3
Orienteerumistreener I02840221.11.2011JärvamaaTüri
Katri Enno
3
Orienteerumistreener I02840321.11.2011VõrumaaLasva
Jaak Reimaa
3
Orienteerumistreener I02840421.11.2011TartumaaLuunja
Sven Oras
3
Orienteerumistreener I02840526.02.2010TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves
Anniki Inno
3
Orienteerumistreener I02840621.11.2011TartumaaTartuNõmme Lumeakadeemia
Erika Kalda
3
Orienteerumistreener I02840721.11.2011LäänemaaHaapsaluLäänemaa Orienteerumisklubi Okas
Meelis Zimmermann
3
Orienteerumistreener I02840821.11.2011TartumaaTartuOrienteerumisklubi Kape
Risto Ojapõld
5
Autosporditreener III02868228.11.2011HarjumaaSaue
Martin Toom
3
Autosporditreener I02868328.11.2011HarjumaaTallinn
Einar Laipaik
3
Autosporditreener I02868428.11.2011HarjumaaTallinn
Mati Pärnasalu
4
Motosporditreener II02868526.10.2011VõrumaaVõru
Ülo Raudsepp
5
Motosporditreener III02868626.10.2011VõrumaaVõruMotoklubi Sinilind
Avo Lusbo
4
Motosporditreener II02868726.10.2011PõlvamaaRäpinaKagu Motoklubi
Aadu Sikk
3
Motosporditreener I02868826.10.2011HarjumaaSakuMTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon
Aleksei Vinogradov
4
Motosporditreener II02868926.10.2011Ida-VirumaaNarvaMTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon, Narva Spordikool "Energia", Tehnikaspordiühing VINEST
Marek Talviku
4
Motosporditreener II02869026.10.2011PärnumaaPärnuMittetulundusühing Paikuse Motoklubi
Svetlana Baranova
3
Aeroobikatreener I02873603.12.2011Ida-VirumaaJõhvi
Darja Berestova
3
Aeroobikatreener I02873703.12.2011Ida-VirumaaNarvaMy Fitness AS
Irina Kasatševskaja
3
Aeroobikatreener I02873803.12.2011HarjumaaTallinn
Galina Holmar
3
Aeroobikatreener I02873904.05.2011HarjumaaRaeMy Fitness AS
Darya Pavlova
3
Aeroobikatreener I02874003.12.2011Ida-VirumaaNarvaMy Fitness AS
Mirjam Tinno
3
Aeroobikatreener I02874103.12.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Dlara Jakovleva
4
Aeroobikatreener II02874204.05.2011TartumaaTartuMTÜ FitStudio
Kerstin Liitmaa
4
Aeroobikatreener II02874304.05.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval-Sport
Signe Vent
4
Aeroobikatreener II02874404.05.2011HarjumaaSaueMTÜ Arigato Spordiklubi
Marit Pettai
5
Aeroobikatreener III02874503.12.2011TartumaaTartuMy Fitness AS
Anu Riit
5
Aeroobikatreener III02874603.12.2011HarjumaaSaueFittest Klubi OÜ, MTÜ Arigato Spordiklubi
Evelin Daniel
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02874725.10.2010TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Anna Dmitrijeva
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02874824.10.2008Ida-VirumaaNarva
Zoya Kheyle
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02874923.10.2009HarjumaaTallinn
Nelli Okamanchuk
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III02875003.12.2011Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Spordiklubi Kalev
Tatiana Ayb
3
Võimlemistreener I02875126.10.2011Ida-VirumaaNarva
Jevgenia Kasyanova
3
Akrobaatilise võimlemise treener I02875203.12.2011Ida-VirumaaKohtla-Järve
Tatjana Tulskaja
3
Akrobaatilise võimlemise treener I02875326.10.2011Ida-VirumaaJõhviTantsu- ja spordiklubi T.W.I.S.T CREW
Pavel Konovalov
4
Akrobaatilise võimlemise treener II02875403.12.2011HarjumaaTallinn
Thea Turulinn
4
Põhivõimlemise treener II02875526.10.2011HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Ilja Vovk
4
Maletreener II02883025.11.2011HarjumaaTallinn
Ivan Moskaljov
4
Maletreener II02883125.11.2011HarjumaaTallinn
Viktor Kass
4
Maletreener II02883225.11.2011PõlvamaaPõlvaPõlva Male-Kabeklubi
Valjo Rattasep
4
Maletreener II02883325.11.2011HarjumaaTallinnTallinna Invaspordiühing invaspordikool
Aksel Tilk
3
Maletreener I02883425.11.2011HiiumaaHiiu
Toomas Mihkelev
3
Maletreener I02883529.03.2010JärvamaaPaideHillar Hanssoo Malekool
Uku-Rasmus Lind
3
Maletreener I02883625.11.2011SaaremaaKuressaare
Kersti Kõrge
3
Maletreener I02883725.11.2011PõlvamaaPõlva
Nikolai Kunitsõn
3
Maletreener I02883825.11.2011HarjumaaTallinn
Mart Puusepp
4
Laskmistreener II02891631.05.2008HarjumaaSakuKaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
Ants Gruno
3
Laskmistreener I02891720.11.2011Lääne-VirumaaKadrina
Margot Nigumann
3
Laskmistreener I02891820.11.2011HarjumaaViimsiKaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
Olev Väin
3
Judotreener I02892430.05.2011SaaremaaKuressaareKuressaare Kesklinna Spordiklubi, Saaremaa Spordikool
Heigo Kips
3
Judotreener I02892506.12.2011SaaremaaKuressaare
Sergei Marmeljuk
4
Judotreener II02892625.11.2011HarjumaaMaarduBudolinn Judokool, M-DOJO spordiklubi
Nikolai Knjajev
4
Judotreener II02892729.12.2010HarjumaaTallinn
Viktoria Farber
3
Purjetamistreener I02895023.11.2007HarjumaaTallinn
Kristian Pai
3
Purjetamistreener I02895123.11.2011TartumaaTartu
Joosep Kepler
3
Purjetamistreener I02895223.11.2011TartumaaTartu
Tõnis Pohlak
3
Purjetamistreener I02895323.11.2011HarjumaaSaku
Mikk Põdra
3
Purjetamistreener I02895423.11.2011Ida-VirumaaToilaNõo Korvpalliklubi
Priit Rüütel
4
Purjetamistreener II02895515.11.2010LäänemaaHaapsaluHaapsalu Purjespordikool
Valdeko Säre
4
Purjetamistreener II02895631.08.2011TartumaaTartuJahtklubi "Merikotkas"
Raivo Randmäe
5
Purjetamistreener III02895715.11.2010HarjumaaViimsiOÜ Rein Ottosoni Purjespordikool
Ludmilla Ervin
5
Purjetamistreener III02895823.11.2011HarjumaaSaue vald
Madis Toots
6
Purjetamistreener IV02895918.11.2011TartumaaTartu valdSaadjärve Kalevi Jahtklubi
Dmitri Gornostajev
4
Võrkpallitreener II02897507.12.2011HarjumaaTallinn
Sander Hannus
4
Võrkpallitreener II02897607.12.2011TartumaaEesti Maaülikooli Spordiklubi
Reet Jeenas
4
Võrkpallitreener II02897707.12.2011VõrumaaVõru
Marju-Ly Kaarjärv
4
Võrkpallitreener II02897807.12.2011JõgevamaaJõgevaSpordiklubi Illi
Marimall Mahhov
4
Võrkpallitreener II02897907.12.2011HarjumaaTallinn
Ingrid Mandel
4
Võrkpallitreener II02898024.10.2010PõlvamaaPõlvaPõlva Spordikool
Tarmo Nuija
4
Võrkpallitreener II02898107.12.2011Lääne-VirumaaVihula
Ermo Pärn
4
Võrkpallitreener II02898207.12.2011HarjumaaSaueMTÜ Kramp
Tarmo Rahuoja
4
Võrkpallitreener II02898307.12.2011RaplamaaRaplaATO Spordiklubi
Hendrik Rikand
4
Võrkpallitreener II02898407.12.2011TartumaaTartuDuo Spordikool
Janno Rogenbaum
4
Võrkpallitreener II02898507.12.2011HarjumaaRae
Jüri Rumm
4
Võrkpallitreener II02898624.10.2010HarjumaaKeila valdKeila Võrkpallikool
Annika Rouhiainen
4
Võrkpallitreener II02898707.12.2011LäänemaaHaapsalu
Vendu Suurmann
4
Võrkpallitreener II02898807.12.2011PõlvamaaOravaPõlva Spordikool, Põlva Võrkpalliklubi Volly, Räpina Spordikool
Tiiu Loorman
5
Võrkpallitreener III02898907.12.2011ValgamaaTõrvaTõrva Võrkpalliklubi
Aigor Kaibald
5
Võrkpallitreener III02899007.12.2011VõrumaaVõruHiiumaa Spordikool, MTÜ Hiiumaa Võrkpall
Margit Keerutaja
5
Võrkpallitreener III02899107.12.2011TartumaaTartuDuo Spordikool, Eesti Võrkpalli Liit
Jaan Rummi
5
Võrkpallitreener III02899207.12.2011Lääne-VirumaaKadrinaSpordiklubi Kadrina
Rein Mõnnakmäe
6
Võrkpallitreener IV02899307.12.2011PärnumaaPärnu
Paul Piik
3
Squashitreener I02912408.01.2010HarjumaaViimsiOÜ Eesti Squashiakadeemia
Anneli Parts
3
Sulgpallitreener I02922515.11.2010TartumaaTartu
Juhannes Kask
3
Tõstespordi treener I02922612.12.2011PärnumaaSindiSindi Spordiklubi Kalju
Mirkko Kiiss
5
Tõstespordi treener III02922701.11.2011HarjumaaTallinn
Aivar Liivrand
3
Saalihoki treener I02923513.12.2011HarjumaaKeila
Helen Ojala
3
Saalihoki treener I02923613.12.2011JärvamaaPaide
Jevgeni Antonov
3
Saalihoki treener I02923713.12.2011HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev K.Palusalu Spordikool
Katrin Saare
3
Saalihoki treener I02923813.12.2011HarjumaaHarku
Piret Sapp
3
Saalihoki treener I02923913.12.2011JärvamaaPaide
Igor Prõttšikov
4
Saalihoki treener II02924023.11.2010HarjumaaTallinnVõimlemisklubi Noorus
Taiga Laur
5
Saalihoki treener III02924113.12.2011JärvamaaPaide valdJärvamaa Saalihokiklubi Kool
Eve Kivilo
3
Vibulaskmise treener I02924213.12.2011RaplamaaJärvakandiJärvakandi Vibuklubi Ilves
Ants Raag
3
Vibulaskmise treener I02924313.12.2011VõrumaaSõmerpaluMTÜ Spordiklubi Sõmerpalu "välk"
Siret Luik
4
Vibulaskmise treener II02924412.12.2011RaplamaaJärvakandiJärvakandi Vibuklubi Ilves
Ulvar Kuningas
3
Vibulaskmise treener I02924513.12.2011JärvamaaTüriJärvamaa Amburite Klubi, Türi Spordiklubide Liit
Aivo Agu
3
Vibulaskmise treener I02924613.12.2011TartumaaTartuJärvakandi Vibuklubi Ilves
Kristin Nestor-Alviste
3
Vibulaskmise treener I02924712.12.2011HarjumaaSaue
Evelyn Rang
3
Vibulaskmise treener I02924813.12.2011HarjumaaTallinn
Leili Kukk
4
Vibulaskmise treener II02924913.12.2011PärnumaaSaugaPärnu Vibuklubi Meelis
Raul Kivilo
6
Vibulaskmise treener IV02925029.11.2011RaplamaaJärvakandiEesti Vibuliit, Järvakandi Vibuklubi Ilves, Tartu Valla Spordikool
Gerli Odrusk
5
Korvpallitreener III02925125.10.2010HarjumaaTallinnTartu Spordiselts "Kalev"
Aleksei Voronkov
4
Judotreener II02930217.12.2011HarjumaaTallinn
Andres Kuhi
5
Tennisetreener III02930309.05.2011TartumaaTartuSA US Tenniseakadeemia
Andrus Tani
3
Tennisetreener I02930429.11.2011TartumaaElva
Bruno Loit
4
Tennisetreener II02930506.11.2010HarjumaaTallinnLaagri Tennisekool
Irene Kuura
3
Tennisetreener I02930619.04.2008HarjumaaViimsiMTÜ Tenniseakadeemia
Kadri Kuuda
4
Tennisetreener II02930729.11.2011PärnumaaPärnu
Astrid Kasela
4
Tennisetreener II02930829.11.2011PärnumaaPärnuPärnu Kesklinna Tennisekool
Svetlana Ossipovskaja
3
Tennisetreener I02930901.12.2011Ida-VirumaaNarvaNarva Tenniseklubi Fortuna
Teele Tani
3
Tennisetreener I02931012.11.2011TartumaaElva Tenniseklubi, Tähtvere Tennisekool
Toomas Suursoo
4
Tennisetreener II02931120.11.2011HarjumaaTallinnToomas Suursoo Tenniseklubi
Triin Eller
3
Tennisetreener I02931201.12.2011HarjumaaHarku
Indrek Viska
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02931617.09.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Mailiis Tammeveski
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02931715.12.2011LäänemaaRidalaFitclub West
Martin Luik
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02931815.12.2011TartumaaTartuMy Fitness AS, Tervise- ja Spordiklubi Arena
Kerli Myers
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02931927.03.2010HarjumaaTallinn
Laura Reisalu
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02932017.09.2011HarjumaaTallinn
Risto Ojapõld
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III02932102.04.2011HarjumaaSaue
Karin Kalvet
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02932215.12.2011HarjumaaSaue
Silver Rebenits
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I02932315.12.2011TartumaaTartu
Liili Kangrumöldri
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II02932425.09.2010TartumaaTartu
Mart Uuehendrik
5
Korvpallitreener III02932601.10.2011HarjumaaTallinnHansa Spordiklubi, MTÜ Spordiklubi Nord
Irina Em
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II02934818.12.2011HarjumaaTallinnTIP-TOP KLUB
Merili Hein
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02934925.10.2010TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Karolina Lill-Drigin
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II02935025.10.2010HarjumaaTallinnMittetulundusühing EXCITE DANCE
Margit Saidla
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I02935118.12.2011TartumaaVK Janika Tallinn Võimlemiskool
Aare Joon
6
Akrobaatilise võimlemise treener IV02935226.10.2011HarjumaaViimsiVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Irja Rattasep
3
Sulgpallitreener I02935319.12.2011TartumaaPuhja
Katre Soon
3
Sulgpallitreener I02935419.12.2011TartumaaTartu
Heleri Kruusimaa
3
Sulgpallitreener I02935518.12.2008TartumaaTartuKiili Sulgpalliklubi MTÜ
Ants Mängel
3
Sulgpallitreener I02935618.12.2008HarjumaaTallinnMTÜ Tondiraba Sulgpallikool
Rainer Kaljumäe
3
Sulgpallitreener I02935718.12.2008TartumaaTartusulgpalliklubi Triiton
Andri Lambinen
3
Sulgpallitreener I02935815.01.2010TartumaaTartu
Kristo Kasela
4
Sulgpallitreener II02935929.04.2011HarjumaaTallinnAlo Ojassalu Tennisekool, Mittetulundusühing TONDIRABA SULGPALLIKLUBI, MTÜ Tondiraba Sulgpallikool
Lembit Lätt
4
Sulgpallitreener II02936019.12.2011TartumaaTartu
Vyacheslav Danilyuk
5
Sulgpallitreener III02936129.04.2011TartumaaTartuTartu Spordiseltsi Kalev Spordikool
Krisli Lilium
4
Karatetreener II02940724.09.2010HarjumaaTallinnKaratekool NINTAI
Gennadi Galkin
4
Karatetreener II02940829.05.2009HarjumaaTallinn
Andrus Ilves
5
Kahevõistluse ja suusahüpete treener III02944804.06.2008TartumaaElvaAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Elva Suusaklubi
Indrek Possul
4
Kahevõistluse ja suusahüpete treener II02944916.12.2011HarjumaaTallinn
Juhan Lind
4
Kahevõistluse ja suusahüpete treener II02945028.10.2011HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Olev Roots
4
Kahevõistluse ja suusahüpete treener II02945116.12.2011VõrumaaVõruANDSUMÄE SUUSAKLUBI, Võru Spordikool
Tõnu Visnap
4
Kahevõistluse ja suusahüpete treener II02945216.12.2011ViljandimaaViljandi
Toni Eylandt
5
Judotreener III02945317.10.2009HarjumaaTallinnToni Judokool EST
Tauno Hausenberg
3
Maadlustreener I02945419.10.2009HarjumaaKeilaJohannes Kotkase Spordiklubi
Ivar Kotkas
5
Maadlustreener III02945515.02.2011HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Maadlusliit
Farruh Abdullajev
5
Maadlustreener III02945631.12.2011HarjumaaMaardu
Veiko Proovel
5
Maadlustreener III02945725.04.2011TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Toomas Halliste
4
Kergejõustikutreener II02947711.06.2011TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Maido Mesipuu
4
Kergejõustikutreener II02947811.06.2011TartumaaTartu
Raigo Mitt
4
Kergejõustikutreener II02947911.06.2011ValgamaaOtepää
Priit Päkko
4
Kergejõustikutreener II02948011.06.2011TartumaaÜlenurme
Liina Remmel
4
Kergejõustikutreener II02948111.06.2011TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kristel Lääts
4
Kergejõustikutreener II02948207.12.2008RaplamaaKohilaAudentese spordiklubi
Art Arvisto
5
Kergejõustikutreener III02948307.12.2011HarjumaaTallinnErki Noole Kergejõustikukool
Rainer Raudsepp
5
Kergejõustikutreener III02948407.12.2011HarjumaaTallinn
Tõnu Meos
5
Kergejõustikutreener III02948520.12.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Schnelli
Niina Davydenko
4
Kergejõustikutreener II02948707.12.2011HarjumaaViimsi
Meelis Sõukand
3
Ju-Jutsu treener I02956707.01.2012TartumaaLuunja
Andres Gribovski
3
Ju-Jutsu treener I02956803.10.2009HarjumaaTallinn
Vassili Rupnjak
3
Ju-Jutsu treener I02956907.01.2012HarjumaaTallinn
Gennadi Galkin
4
Ju-Jutsu treener II02957007.01.2012HarjumaaTallinn
Dmitri Meštšerjakov
4
Ju-Jutsu treener II02957107.01.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Dojin
Juri Gribovski
4
Ju-Jutsu treener II02957207.01.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Tokon
Hamed Shafae
5
Wu - Shu treener III02957307.01.2012HarjumaaTallinn
Kalmer Filatov
3
Jalgpallitreener I02957427.12.2011HarjumaaKoseMTÜ FC Kose
Targo Kaldoja
3
Jalgpallitreener I02957528.01.2011HarjumaaKeilaMTÜ Keila JK
Leho Tamvere
3
Jalgpallitreener I02957627.12.2011TartumaaÜlenurme
Sergei Terehhov
4
Jalgpallitreener II02957819.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Nõmme Kalju FC
Urmo Viickberg
4
Jalgpallitreener II02957920.12.2011TartumaaTartuFC Heliose Jalgpallikool
Benno Tael
4
Jalgpallitreener II02958027.12.2011HarjumaaTallinn
Vladislav Pakhomenkov
4
Jalgpallitreener II02958127.12.2011HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat, Korvpallikool Tallinna Kalev, MTÜ SRD spordiklubi
Jaanus Vislapuu
4
Jalgpallitreener II02958227.12.2011VõrumaaVõruHelios Võru Jalgpallikool
Norbert Hurt
5
Jalgpallitreener III02958328.01.2011TartumaaTartuEesti Jalgpalli Liit, Jalgpalliklubi FCF
Marko Kristal
5
Jalgpallitreener III02958401.12.2011HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Järve
Dmitry Skiperskiy
4
Jalgpallitreener II02960128.01.2011HarjumaaTallinnEesti Jalgpalli Liit, FC Infonet Jalgpallikool, Jalgpallikool Infonet
Minnamari Murel
4
Aeroobikatreener II02960231.12.2011HarjumaaTallinn
Imre Tiidemann
4
Moodsa viievõistluse treener II02975203.12.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Eesti Moodsa Viievõistluse Liit, Kaitsejõudude Spordiklubi
Viktoria Lehtmets
5
Kabetreener III02975322.01.2012HarjumaaKose
Lauri Leppik
5
Kabetreener III02975422.01.2012HarjumaaTallinn
Urmas Karlson
5
Jalgrattaspordi treener III02975522.01.2012HarjumaaTallinnMTÜ Nõmme Rattaklubi
Malle Einaste
5
Ratsutamistreener III02975622.01.2012HarjumaaKeila vald
Merle Männik
5
Ratsutamistreener III02975722.01.2012HarjumaaTallinnOSAÜHING NIITVÄLJA RATSAKOOL
Olle Sildre
4
Jäähokitreener II02988004.12.2011HarjumaaTallinnHC Panter Hokikool, Jeti Tali- ja Jääspordiklubi MTÜ
Taimi Kangur
3
Kergejõustikutreener I03047614.02.2012SaaremaaKuressaare
Ivo Kohtring
3
Kergejõustikutreener I03047714.02.2012JärvamaaTüri
Elisa Kurrikoff
3
Kergejõustikutreener I03047814.02.2012JärvamaaTüri
Kaisa Linno
3
Kergejõustikutreener I03047914.02.2012JärvamaaTüri
Toomas Mee
3
Kergejõustikutreener I03048014.02.2012VõrumaaVõru
Mehis Muru
3
Kergejõustikutreener I03048114.02.2012JärvamaaAlbu
Krisly Viidikas
3
Kergejõustikutreener I03048214.09.2012JärvamaaTüri
Kairin Ööpik
3
Kergejõustikutreener I03048314.02.2012JärvamaaTüri
Raimond Luts
6
Kergejõustikutreener IV03048414.02.2012ValgamaaValgaSpordiklubi "Maret-Sport"
Riho Meri
6
Kergejõustikutreener IV03048514.02.2012ValgamaaValgaSpordiklubi "Maret-Sport"
Nelli Kuuse
3
Laskmistreener I03054626.05.2012HarjumaaSaku
Mart Raukas
3
Laskmistreener I03062226.05.2012HarjumaaSaku
Annika Lember
3
Ratsutamistreener I03075821.02.2012Lääne-VirumaaKadrina
Arina Koppel
3
Ratsutamistreener I03075927.02.2012Ida-VirumaaKohtlaMTÜ Rider
Helene Proover
3
Ratsutamistreener I03076021.02.2012Lääne-VirumaaVinniViru Ratsu MTÜ
Helin Kurisoo
3
Ratsutamistreener I03076121.02.2012SaaremaaLääne-Saare
Inga Ots
3
Ratsutamistreener I03076221.02.2012ViljandimaaKõo
Katrin Tõruvere
3
Ratsutamistreener I03076321.02.2012PärnumaaAre
Liina Hõlpus
3
Ratsutamistreener I03076421.02.2012HarjumaaRaasikuSuuresti Ratsakool
Maire Taska
3
Ratsutamistreener I03076527.02.2012Lääne-VirumaaTapa
Marit Nurmik
3
Ratsutamistreener I03076607.06.2011HarjumaaKeila vald
Aive Mihkelson
4
Ratsutamistreener II03076721.02.2012HarjumaaRaeLagedi Ratsaspordikool, Ratsaklubi EL AWRAH ENDURANCE TEAM
Karin Põldoja
4
Ratsutamistreener II03076821.02.2012HarjumaaKiili
Krista Raidmets
4
Ratsutamistreener II03076921.02.2012RaplamaaMärjamaaAudruranna Ratsaspordiklubi
Lars Uus
4
Ratsutamistreener II03077027.02.2012HarjumaaTallinn
Raivo Laanet
4
Ratsutamistreener II03077121.02.2012JärvamaaRoosna-AllikuMTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi
Siret Saks
4
Ratsutamistreener II03077203.06.2009TartumaaLuunjaLiivimaa Ratsaklubi
Terje Saks
4
Ratsutamistreener II03077321.02.2012TartumaaLuunjaLiivimaa Ratsaklubi
Raiko Mutle
4
Jalgpallitreener II03084218.05.2011HarjumaaTallinnMTÜ Viljandi Tulevikujalgpalli Klubi
Marek Randma
4
Jalgpallitreener II03084327.12.2011HarjumaaTallinn
Villu Kask
4
Jalgpallitreener II03084427.12.2011Lääne-VirumaaHaljalaRahvaspordiklubi SportKunda, Spordiklubi Aaspere
Theimo Tülp
4
Jalgpallitreener II03084609.05.2011HarjumaaTallinn
Sergey Nakonechny
4
Jalgpallitreener II03084703.03.2012HarjumaaTallinn
Jaanus Põllumees
5
Jalgpallitreener III03084803.03.2012TartumaaTartu
Mikko Vanaisak
3
Maadlustreener I03085019.02.2012JärvamaaTüri
Raido Rebane
5
Korvpallitreener III03092501.03.2012TartumaaTartuEesti Korvpalliliit, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Indrek Koser
4
Jalgpallitreener II03103803.03.2012TartumaaTartuHuvikool Tammeka Jalgpalliakadeemia
Priit Seli
6
Karatetreener IV03110628.01.2011HarjumaaTallinnIVL Spordikool, Kuusalu Karateklubi
Igor Neemre
7
Karatetreener V03110726.03.2012HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Jüri Käen
7
Triatlonitreener V03110926.03.2012HarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Ramid Niftalijev
5
Capoeiratreener III03111026.03.2012HarjumaaTallinnHuvikool Berimba
Lembit Vaher
6
Automudelismitreener IV03111126.03.2012HarjumaaTallinnEesti Automudelispordi Klubi
Enn Liivrand
5
Raadiospordi treener III03111226.03.2012HarjumaaTallinnEesti Raadioamatööride Ühing
Ago Kalberg
5
Laevamudelismi treener III03111326.03.2012HarjumaaTallinnEesti Laevamodellistide Liit
Levo Tohva
5
Matkatreener III03111426.03.2012PõlvamaaPõlva
Märt Tralla
3
Korvpallitreener I03114507.04.2012JõgevamaaTormaKuremaa Spordikool, MTÜ Kultuuri- ja Spordiklubi Torma, MTÜ Kuremaa Kultuuri- ja Spordiklubi
Sven Kukemelk
3
Korvpallitreener I03114607.04.2012TartumaaTartu
Marju Merilo
3
Judotreener I03124709.04.2012RaplamaaMärjamaa
Pirjo Orn
4
Vesiaeroobika treener II03126220.06.2011RaplamaaKohilaMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Raimo Leosk
4
Jalgpallitreener II03137618.05.2011HarjumaaTallinnSparta Spordikool
Lembit Pallas
5
Triatlonitreener III03147117.04.2012HarjumaaHarkuTabasalu Triatloniklubi, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Raivo Plumer
5
Matkatreener III03147217.04.2012HarjumaaViimsiMTÜ Mägiekspeditsioonide Klubi
Virge Naeris
4
Golfitreener II03147317.04.2012HarjumaaTallinn
Ülo Vahimets
5
Golfitreener III03147417.04.2012HarjumaaHarku
Alar Vasemägi
4
Golfitreener II03147517.04.2012HarjumaaTallinn
Rein Auväärt
5
Golfitreener III03147623.10.2009HarjumaaTallinnEesti Golfikool, MTÜ Estonian Golf and Country Club
Aleksandr Zõkov
7
Karatetreener V03151116.03.2012HarjumaaTallinnEesti Karate Föderatsioon, Spordiklubi Bu-Sport 2000, Spordiklubi Budo
Katrin Kivi
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03165726.04.2012HarjumaaTallinn
Rene Kuusik
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03165826.09.2009Lääne-VirumaaRakvere
Ahti Jakson
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03166002.04.2011HarjumaaTallinn
Jüri Vilo
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03166126.04.2012HarjumaaJõelähtme
Ants Varblane
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II03166526.04.2012TartumaaTartuOÜ Freewill
Argo Ader
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III03166626.04.2012HarjumaaRaeSparta Spordikool
Sarmite Sild
6
Orienteerumistreener IV03188130.04.2012VõrumaaVõru valdOrienteerumisklubi Võru, Võru Spordikool
Rein Zaitsev
5
Orienteerumistreener III03188230.04.2012PõlvamaaVärskaVärska Orienteerumisklubi Peko
Ingrit Kala
5
Orienteerumistreener III03188330.04.2012PõlvamaaVärskaVärska Orienteerumisklubi Peko
Ella Šved
5
Orienteerumistreener III03188430.04.2012HarjumaaTallinnKorvpallikool Tallinna Kalev, MTÜ SRD spordiklubi
Mati Kallemets
3
Orienteerumistreener I03188530.04.2012LäänemaaLääne-NigulaLäänemaa Orienteerumisklubi Okas
Joonas Väärtnõu
3
Orienteerumistreener I03188630.04.2012HiiumaaHiiu
Markus Puusepp
3
Orienteerumistreener I03188730.04.2012VõrumaaVõru
Mihkel Järveoja
3
Orienteerumistreener I03188830.04.2012PõlvamaaPõlva
Liina Haldna
3
Orienteerumistreener I03188930.04.2012HarjumaaTallinn
Kristjan Trossmann
3
Orienteerumistreener I03189030.04.2012JärvamaaTüri
Siiri Oras
3
Orienteerumistreener I03189130.04.2012TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves
Kaarel Barinov
3
Orienteerumistreener I03189230.04.2012HarjumaaTallinn
Indrek Sander
3
Orienteerumistreener I03189330.04.2012TartumaaTartu
Gert Prants
5
Korvpallitreener III03195019.05.2012TartumaaTartuEesti Korvpalliliit, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Irina Raud
4
Korvpallitreener II03195113.06.2011HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Raivo Piiber
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II03195225.09.2010HarjumaaTallinn
Aavo Põhjala
7
Judotreener V03200416.03.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Judoliit
Üllar Kerde
7
Korvpallitreener V03200527.04.2012HarjumaaTallinnMTÜ Kossutreener
Inga Neissaar
7
Aeroobikatreener V03200627.04.2012TartumaaTartuMy Fitness AS
Riina Kajari
6
Aeroobikatreener IV03200719.04.2012HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ , OÜ Lasnamäe Spordikeskus, SPARTA Spordiselts
Kadri Liivak
7
Aeroobikatreener V03200819.05.2012HarjumaaTallinnEesti Võimlemisliit
Liina Raska
6
Vesiaeroobika treener IV03200919.05.2012HarjumaaTallinn
Henn Põlluste
7
Maadlustreener V03201016.03.2012HarjumaaViimsiMTÜ Korrus3
Siim Nõmmoja
5
Ratsutamistreener III03201116.03.2012TartumaaTartu
Riina Pill
6
Ratsutamistreener IV03201216.03.2012HarjumaaHarkuRatsaklubi Ruila Tall
Karl Kontor
6
Laskmistreener IV03201319.05.2012TartumaaElvaElva Laskespordiklubi
Jüri Talu
6
Laskmistreener IV03201419.05.2012HarjumaaTallinn
Piret Rink
6
Rulluisutreener IV03201519.05.2012HarjumaaTallinnMTÜ Rulluisuklubi Step by Step, Rulluisuklubi Little Step, Spordiklubi Rullest
Enn Tõnisson
6
Maadlustreener IV03201619.05.2012TartumaaTartu
Birgit Mardi
3
Tennisetreener I03203126.06.2009HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi TC 2000
Irene Kuura
4
Tennisetreener II03203219.04.2012HarjumaaViimsiMTÜ Tenniseakadeemia
Jevgeni Širokov
4
Tennisetreener II03203319.04.2012HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Signe Järvi
3
Tennisetreener I03203419.04.2012HarjumaaTallinn
Jekaterina Jeritševa
3
Tennisetreener I03203519.04.2012HarjumaaTallinn
Kristiina Grünberg
4
Tennisetreener II03203619.04.2012HarjumaaTallinnAlta Spordikool
Anna Nekrassova
5
Iluuisutamistreener III03208414.05.2012HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Sergii Sychyov
5
Uisutamistreener III03208514.05.2012HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Anna Mosenkova
5
Uisutamistreener III03208614.05.2012HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Maria Levitan
3
Iluuisutamistreener I03208701.06.2012HarjumaaTallinn
Margaret Pillet
3
Uisutamistreener I03208801.06.2012HarjumaaTallinn
Harry Rumm
3
Võrkpallitreener I03226028.05.2012HarjumaaKeila vald
Kädi Möldre
3
Võrkpallitreener I03226128.05.2012TartumaaTartu
Aarne Neimann
3
Võrkpallitreener I03226214.12.2011JõgevamaaTormaSpordiklubi Torma Sport
Piret Tõruvere
3
Võrkpallitreener I03226328.05.2012TartumaaTartu vald
Karin Vassil
3
Võrkpallitreener I03226401.06.2009RaplamaaRaplaSpordiklubi Tats
Kaisa Jaakson
4
Võrkpallitreener II03226528.05.2012HarjumaaTallinn
Anatoli Kuprijanovitš
4
Võrkpallitreener II03226609.06.2010HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Tiit Kõiv
4
Võrkpallitreener II03226728.05.2012HarjumaaTallinn
Margus Pärsik
4
Võrkpallitreener II03226928.05.2012TartumaaTartu valdTartu Spordiselts "Kalev"
Jaana Üksik
4
Võrkpallitreener II03227028.05.2012HiiumaaHiiu
Peeter Kais
5
Võrkpallitreener III03227128.05.2012PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Maarika Maurer
5
Võrkpallitreener III03227228.05.2012JõgevamaaPõltsamaa
Krista Kattel
3
Ujumistreener I03229027.05.2012JärvamaaPaide
Jaana Svätski
3
Ujumistreener I03229117.12.2009TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Hele Saareoks
3
Ujumistreener I03229227.05.2012ViljandimaaViljandi
Toni Meijel
5
Ujumistreener III03229327.05.2012HarjumaaTallinnKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool
Eve Leppik
5
Ujumistreener III03229427.05.2012PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Nikolai Borzov
5
Ujumistreener III03229527.05.2012HarjumaaTallinn
Artur Tikkerbär
6
Ujumistreener IV03229627.05.2012PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Pärnu Ujumisklubi Uca
Tatjana Partõka
6
Ujumistreener IV03229727.05.2012Ida-VirumaaKohtla-JärveNelja Ratsu Klubi
Külli Tepponainen
3
Aeroobikatreener I03244402.06.2012HarjumaaAegviidu
Aune Aunapuu
3
Aeroobikatreener I03244502.06.2012HarjumaaTallinn
Maris Benita
3
Aeroobikatreener I03244602.06.2012HarjumaaViimsiAudentes Halduse OÜ , OÜ Lasnamäe Spordikeskus
Marge Iho
3
Aeroobikatreener I03244702.06.2012Lääne-VirumaaTamsalu
Jelena Tepp
3
Aeroobikatreener I03244802.06.2012HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kati Ly Koit
3
Aeroobikatreener I03244902.06.2012HarjumaaTallinn
Kärt Käärst
3
Aeroobikatreener I03245002.06.2012HarjumaaTallinn
Anne-Ly Pihlak
3
Aeroobikatreener I03245219.04.2012JärvamaaKoeru
Küllike Saar
3
Aeroobikatreener I03245302.06.2012TartumaaVõnnu
Yulia Shemarina
3
Aeroobikatreener I03245425.10.2010Ida-VirumaaNarva
Arina Süld
4
Aeroobikatreener II03245502.06.2012HarjumaaTallinn
Olga Grabovskaja
4
Aeroobikatreener II03245602.06.2012HarjumaaTallinn
Sven Idarand
4
Aeroobikatreener II03245702.06.2012HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Triin Kibar
4
Aeroobikatreener II03245802.06.2012HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Janika Koch-Mäe
4
Aeroobikatreener II03245925.10.2010HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Martin Kõrv
4
Aeroobikatreener II03246002.06.2012HarjumaaTallinn
Reene Helberg
4
Aeroobikatreener II03246119.04.2012TartumaaTartuHeaolu Treeningute Selts, My Fitness AS
Olga Skavõš
4
Aeroobikatreener II03246219.04.2012HarjumaaTallinn
Olga Zavjalova
4
Aeroobikatreener II03246302.06.2012Ida-VirumaaAseriAseri Spordiklubi
Ingrid Koort
4
Aeroobikatreener II03246402.06.2012HarjumaaTallinn
Kersti Ojalill
6
Aeroobikatreener IV03246519.04.2012HarjumaaViimsi
Ülle Ptšelovodova
6
Aeroobikatreener IV03246619.04.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Gea Simson
6
Aeroobikatreener IV03246725.10.2010HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kristel Tamm
6
Aeroobikatreener IV03246819.04.2012HarjumaaSakuOÜ Freewill
Larissa Gontšarenko
3
Akrobaatilise võimlemise treener I03246926.10.2011HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Heili Parras
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I03247002.06.2012HarjumaaRaeMTÜ Fox
Julia Tjomuškina
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II03247102.06.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi Elegance
Natalja Ratšejeva
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II03247219.04.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi Elegace
Jelena Agafontseva
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III03247319.04.2012HarjumaaRaeTip-Top Klub
Jaanika Aasa
3
Põhivõimlemise treener I03247402.06.2012JärvamaaPaide
Avelin Kalvik
3
Põhivõimlemise treener I03247502.06.2012JärvamaaPaide
Kairis Kontus
3
Põhivõimlemise treener I03247602.06.2012RaplamaaKohila
Kristel Päll
3
Põhivõimlemise treener I03247702.06.2012JärvamaaPaide
Anu Sakala
3
Vesiaeroobika treener I03247902.06.2012HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Anželika Murik
3
Vesiaeroobika treener I03248002.06.2012LäänemaaHaapsaluOÜ Mursilka
Lilja Normak
4
Vesiaeroobika treener II03248102.06.2012HarjumaaTallinn
Tiina Möll
6
Vesiaeroobika treener IV03248202.06.2012HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Margit Lipstuhl
6
Vesiaeroobika treener IV03248302.06.2012HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Tõnis-Gert Trell
4
Judotreener II03258330.05.2012HarjumaaViimsiMTÜ Sensei Judokool
Tanel Rebane
4
Judotreener II03258430.05.2012HarjumaaViimsi
Elis Põhjala
3
Judotreener I03258528.03.2012TartumaaTartu
Peeter Puio
3
Laskmistreener I03258628.05.2012HarjumaaSaku
Eduard Sokolovski
3
Laskmistreener I03258728.05.2012ValgamaaValgaSpordiklubi Valga Laskurklubi
Inga Kõue
3
Laskmistreener I03258831.05.2012HarjumaaRae
Küllike Sinisalu
4
Laskmistreener II03258928.05.2012LäänemaaHaapsalu
Mart Puusepp
5
Laskmistreener III03259028.05.2012HarjumaaSakuKaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
Maire Tiisler
5
Laskmistreener III03259122.11.2009PõlvamaaPõlvaPõlva Laskespordiklubi, Põlva Spordikool
Peeter Päkk
6
Laskmistreener IV03259228.05.2012TartumaaTartu
Ülo Mets
6
Laskmistreener IV03259328.05.2012JärvamaaVäätsaEesti Laskurliit, Spordiklubi Väätsa
Aivo Roonurm
6
Laskmistreener IV03259428.05.2012TartumaaÜlenurmeÜlenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
Andres Kõiva
6
Laskmistreener IV03259529.05.2012Ida-VirumaaAvinurmeMTÜ Elva Jahilaskeklubi
Esko Ööpik
3
Jalgrattaspordi treener I03269505.06.2012RaplamaaJuuru
Martin Ilves
3
Jalgrattaspordi treener I03269605.06.2011JõgevamaaJõgeva vald
Silver Ao
3
Jalgrattaspordi treener I03269705.06.2011TartumaaTartu
Liisa Ehrberg
3
Jalgrattaspordi treener I03269805.06.2012RaplamaaKohila
Kadri Parts
5
Murdmaasuusatamise treener III03273204.06.2012VõrumaaHaanjaHaanja Suusaklubi
Asko Saarepuu
5
Murdmaasuusatamise treener III03273306.06.2011VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Suusaklubi
Rene Alberi
4
Murdmaasuusatamise treener II03273404.06.2012Ida-VirumaaAvinurme
Erti Paalberg
4
Murdmaasuusatamise treener II03273501.06.2010HarjumaaKuusaluSpordiklubi Suusavägi
Kadri Madissoo
4
Murdmaasuusatamise treener II03273604.06.2012PärnumaaTahkurannaSuusaklubi "Jõulu"
Norman Pirk
3
Murdmaasuusatamise treener I03273704.06.2012LäänemaaLääne-Nigula
Mihkel Palok
3
Murdmaasuusatamise treener I03273804.06.2012VõrumaaVastseliina
Marit Rjabov
3
Murdmaasuusatamise treener I03273904.06.2012VõrumaaVõru
Helen Bell
3
Murdmaasuusatamise treener I03274004.06.2012VõrumaaHaanja
Katrin Kihuoja
3
Murdmaasuusatamise treener I03274104.06.2012PärnumaaPärnu
Vjatšeslav Murov
3
Murdmaasuusatamise treener I03274204.06.2012Ida-VirumaaKiviõli
Raimond Võigas
3
Murdmaasuusatamise treener I03274304.06.2012PärnumaaTori
Dmitri Reinmets
3
Murdmaasuusatamise treener I03274404.06.2012Ida-VirumaaToilaSpordiklubi CFC
Rico-Christhopher Adigazalov
3
Judotreener I03276404.06.2012HarjumaaTallinn
Liisi Kirsipuu
3
Judotreener I03276504.06.2012HarjumaaLoksa
Raul Redpap
3
Judotreener I03276604.06.2012TartumaaTartu
Mart Kuura
4
Judotreener II03276704.06.2012RaplamaaKohilaKohila Spordiklubi AITADO
Andrus Ilves
6
Kahevõistluse ja suusahüpete treener IV03276804.06.2012TartumaaElvaAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Elva Suusaklubi
Silver Eljand
6
Suusahüpete treener IV03276904.06.2012ValgamaaOtepääEesti Spordiselts Põhjakotkas, Otepää Spordiklubi
Rain Pärn
4
Suusahüpete treener II03277004.06.2012TartumaaElva
Toomas Nurmsalu
4
Suusahüpete treener II03277104.06.2012Lääne-VirumaaTamsalu
Tambet Pikkor
4
Suusahüpete treener II03277204.06.2012ValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Elva Suusaklubi
Lauri Koort
4
Suusahüpete treener II03277304.06.2012ValgamaaOtepää
Triin Visnap
3
Suusahüpete treener I03277404.06.2012HarjumaaTallinn
Villem Võrno
3
Suusahüpete treener I03277504.06.2012HarjumaaTallinn
Kaarel Piho
3
Suusahüpete treener I03277604.06.2012VõrumaaRõugeSpordiühing Taevatäht
Heini Lumpre
4
Võrkpallitreener II03277728.05.2012PõlvamaaRäpinaRäpina Spordiklubi
Sten Jakobson
3
Võrkpallitreener I03277804.06.2012ViljandimaaViljandi
Kristiina Ennemuist
3
Võrkpallitreener I03277904.06.2012HarjumaaTallinn
Elari Labe
3
Võrkpallitreener I03278004.06.2012HarjumaaTallinn
Heidi Stojanovic
3
Võrkpallitreener I03278104.06.2012HarjumaaTallinn
Triin Lõhmus
3
Võrkpallitreener I03278204.06.2012HarjumaaTallinnTantsustuudio Cestants
Aureelika Vilo
3
Laskmistreener I03285704.06.2012HarjumaaKeila
Siim Illopmägi
3
Laskmistreener I03285804.06.2012RaplamaaKaiu
Rein Ausmees
5
Aikidotreener III03285905.06.2012HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI
Priit Lepik
4
Aikidotreener II03286005.06.2012HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI
Dmitri Meštšerjakov
4
Aikidotreener II03286105.06.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Dojin
Madis Iganõmm
6
Maadlustreener IV03286205.06.2012HarjumaaTallinnSpordiselts Altis
Roomet Pikkor
4
Suusahüpete treener II03286305.06.2012HarjumaaSaueNõmme Spordiklubi, Nõmme Suusaklubi
Kadri Rõõm
4
Põhivõimlemise treener II03321704.05.2011SaaremaaKuressaareVõimlemisklubi Pärl
Martin Puusepp
3
Jalgrattaspordi treener I03341112.06.2012HarjumaaTallinn
Jüri Mägi
3
Laskmistreener I03341212.06.2012HarjumaaKeila
Ardo Arusaar
3
Maadlustreener I03349113.06.2012RaplamaaVigala
Kaarel Aupaju
3
Maadlustreener I03349213.06.2012Lääne-VirumaaTapa
Siim Mäe
3
Maadlustreener I03349320.10.2010Lääne-VirumaaVinni
Sergei Rumjantsev
3
Maadlustreener I03349413.06.2012Lääne-VirumaaTapa
Kristo Remmelgas
3
Maadlustreener I03349513.06.2012Lääne-VirumaaKadrina
Priit Dolenko
3
Kergejõustikutreener I03349612.06.2012VõrumaaVõru
Anu Ellam
3
Kergejõustikutreener I03349712.06.2012HarjumaaHarku
Ingrid Jukk
3
Kergejõustikutreener I03349812.06.2012TartumaaTartu
Madli Kasemaa
3
Kergejõustikutreener I03349912.06.2012JõgevamaaJõgeva vald
Kristjan Kangur
3
Kergejõustikutreener I03350012.06.2012ValgamaaTõrva
Priit Kelder
3
Kergejõustikutreener I03350112.06.2012JõgevamaaJõgeva vald
Timo Kilp
3
Kergejõustikutreener I03350212.06.2012HarjumaaKose
Mihkel Kirch
3
Kergejõustikutreener I03350312.06.2012VõrumaaVõru
Kristi Krull
3
Kergejõustikutreener I03350412.06.2012HarjumaaTallinn
Raine Kuningas
3
Kergejõustikutreener I03350512.06.2012PärnumaaPärnu
Asko Külmsaar
3
Kergejõustikutreener I03350612.06.2012HarjumaaKuusaluMy Fitness AS
Kerli Laht
3
Kergejõustikutreener I03350712.06.2012VõrumaaVõru vald
Taavi Liiv
3
Kergejõustikutreener I03350812.06.2012VõrumaaVõru vald
Indrek Masing
3
Kergejõustikutreener I03350912.06.2012JõgevamaaJõgeva
Marika Nurk
3
Kergejõustikutreener I03351012.06.2012VõrumaaAntsla
Mart Olman
3
Kergejõustikutreener I03351112.06.2012HarjumaaTallinn
Kuldar Paju
3
Kergejõustikutreener I03351212.06.2012HarjumaaKernu
Marcus Pruuli
3
Kergejõustikutreener I03351312.06.2012HarjumaaTallinn
Sander Rannus
3
Kergejõustikutreener I03351412.06.2012HarjumaaRaasiku
Indrek Saar
3
Kergejõustikutreener I03351512.06.2012HarjumaaTallinn
Allan Sadul
3
Kergejõustikutreener I03351612.06.2012HiiumaaKäinaErahuvikool Ring
Pille-Riin Toomsalu
3
Kergejõustikutreener I03351712.06.2012SaaremaaMuhuMy Fitness AS, TOPi Ujumiskool
Madis Tamm
3
Kergejõustikutreener I03351812.06.2012HarjumaaKose
Juta Tarmak-Vend
3
Kergejõustikutreener I03351912.06.2012HarjumaaViimsi
Vahur Vainu
3
Kergejõustikutreener I03352012.06.2012RaplamaaRapla
Madis Vestel
3
Kergejõustikutreener I03352112.06.2012HarjumaaKose
Karl-Erik Pääro
3
Tennisetreener I03352904.06.2012HarjumaaTallinn
Mooses Kaja
3
Korvpallitreener I03359516.06.2012Lääne-VirumaaRakvere
Mairo Kanter
3
Korvpallitreener I03359616.06.2012LäänemaaLihulaLihula valla Spordiklubi
Kristjan Keres
3
Korvpallitreener I03359716.06.2012PärnumaaPärnu
Kaia Kosk
3
Korvpallitreener I03359816.06.2012RaplamaaRaplaMTÜ Rapla Korvpallikool
Helena Mälton
3
Korvpallitreener I03359916.06.2012HarjumaaTallinn
Mari Neeme
3
Korvpallitreener I03360016.06.2012RaplamaaRapla
Sten-Fred Põder
3
Korvpallitreener I03360116.06.2012HarjumaaHarku
Kati Rausberg
3
Korvpallitreener I03360216.06.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Klubi Lastesport
Viive-Kai Rebane
3
Korvpallitreener I03360316.06.2012HarjumaaTallinn
Aleksei Utitsõn
3
Korvpallitreener I03360413.06.2011HarjumaaTallinn
Kustas Kirsipuu
3
Korvpallitreener I03360516.06.2012RaplamaaRapla
Allan Heinsoo
3
Korvpallitreener I03360616.06.2012HiiumaaHiiu
Margarita Bereževskaja
4
Allveesporditreener II03360701.07.2010HarjumaaTallinnARGO Ujumisklubi Spordikool
Julia Grigorova
4
Allveesporditreener II03360806.06.2012HarjumaaPaldiskiSpordiklubi Kuldlest
Vladimir Kunitsõn
4
Allveesporditreener II03360901.07.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortuna
Jaanika Koll
3
Jalgsimatkatreener I03362524.05.2012RaplamaaRapla
Margus Koll
3
Matkatreener I03362624.05.2012RaplamaaRapla
Jaano Inno
3
Jalgrattamatkatreener I03362724.05.2012HarjumaaTallinn
Olev Ojalill
3
Matkatreener I03362824.05.2012ViljandimaaViljandi vald
Ülo Kangur
5
Matkatreener III03362905.05.2012HarjumaaMaarduHarju Matkaklubi
Kristiina Klaos
4
Purjetamistreener II03389120.05.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Merispordi Selts, Saaremaa Spordikool
Taivo Stimmer
4
Purjetamistreener II03389220.05.2010LäänemaaLääne-Nigula
Mait Toots
3
Purjetamistreener I03389323.05.2012TartumaaTartu valdTartu Kalevi Jahtklubi
Alexander Dubrovskiy
3
Purjetamistreener I03389422.12.2008HarjumaaTallinn
Edward Murel
3
Judotreener I03393714.10.2008HarjumaaTallinnA&J Lutsari Judokool, Spordiklubi Barra
Liis Kukkonen
5
Mäesuusatamistreener III03398516.06.2012TartumaaTartu
Tanel Alliku
3
Laskesuusatamistreener I03398604.06.2012PärnumaaPärnu
Juhan Rootsma
3
Laskesuusatamistreener I03398704.06.2012ValgamaaOtepää
Elena Glebova
3
Uisutamistreener I03460127.06.2012HarjumaaTallinnMTÜ Olympic IK
Karmen Hänman
3
Ujumistreener I03466517.06.2012PõlvamaaRäpina
Kirsti Mäesepp
3
Ujumistreener I03466617.12.2009HarjumaaTallinnHuvikool Naba
Merli Nurmela
3
Ujumistreener I03466717.06.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Robert Salep
3
Ujumistreener I03466821.06.2012Lääne-VirumaaKadrina
Krista Aller-Lönnqvist
3
Ujumistreener I03466921.06.2012HarjumaaViimsiMTÜ SPA Viimsi Tervis
Viktoria Prussakova
3
Ujumistreener I03467021.06.2012Ida-VirumaaNarvaJõhvi Spordikool, Narva Spordiklubi GALLA, Narva Spordikool "Energia"
Siim Seedre
3
Ujumistreener I03467127.06.2012TartumaaTartu
Mai Laas-Paris
4
Ujumistreener II03467227.06.2012TartumaaTartu
Triin Rääsk
4
Ujumistreener II03467317.10.2011TartumaaTartuMTÜ Orca Swim Club
Janno Jürgenson
4
Ujumistreener II03467401.04.2011TartumaaTartu valdEesti Ujumisliit, MTÜ Tartu Ujumisklubi
Krislin Laving
4
Ujumistreener II03467527.06.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Jelena Pashkevich
3
Ujumistreener I03467602.03.2010TartumaaTartu
Aleksander Popov
5
Kickboxingu treener III03476602.07.2011TartumaaSpordiklubi Klan
Janis Selge
4
Käsipallitreener II03484107.08.2012HarjumaaTallinn
Svetlana Abryutina
5
Käsipallitreener III03484213.10.2010Ida-VirumaaSillamäe
Taavi Tammoja
3
Käsipallitreener I03484307.08.2012HarjumaaTallinn
Siim Pinnonen
3
Käsipallitreener I03484407.08.2012HarjumaaViimsiKäsipalliklubi HC Tallinn
Leo Häikeläinen
7
Käsipallitreener V03484507.08.2012HarjumaaTallinn
Einar Aksel
4
Golfitreener II03484601.08.2012HarjumaaTallinn
Eero Sikka
4
Golfitreener II03484701.08.2012HarjumaaTallinn
Margus Pukk
4
Golfitreener II03484801.08.2012HarjumaaTallinn
Sven Karjahärm
4
Golfitreener II03484901.08.2012HarjumaaTallinn
Kadri Apivala
4
Golfitreener II03485031.07.2012HarjumaaTallinn
Aivar Köök
4
Golfitreener II03485101.08.2012HarjumaaTallinn
Marianne Klopets
4
Aerutamistreener II03488028.09.2010Lääne-VirumaaRakvereMTÜ Veeslaalom
Kristo Sepp
3
Aerutamistreener I03488128.09.2010HarjumaaTallinnPirita Aerutamisklubi
Konstantin Živetjev
3
Aerutamistreener I03488216.07.2012Ida-VirumaaNarva
Hillar Irves
3
Aerutamistreener I03488328.09.2010VõrumaaVõruSpordiühing Ekstreempark
Anu Kilki
3
Murdmaasuusatamise treener I03493227.08.2012Lääne-VirumaaRakvere
Els-Brett Heinsoo
3
Murdmaasuusatamise treener I03493316.09.2010HarjumaaViimsiSpordiklubi CFC
Liis Uiga
4
Murdmaasuusatamise treener II03493427.08.2012TartumaaTartu
Priit Teder
4
Suusahüpete treener II03493527.08.2012ValgamaaOtepää
Sven Elenurm
4
Jalgpallitreener II03508520.12.2011HarjumaaTallinnLoo Jalgpalliklubi
Sander Piibemann
3
Jalgpallitreener I03508627.01.2012HarjumaaLoksaJalgpalliklubi Kuusalu Kalev
Erkki Viisma
5
Jalgpallitreener III03508718.06.2012HarjumaaTallinnJalgpallikool Augur
Kadi Peedo
3
Jalgpallitreener I03508818.06.2012RaplamaaKehtna
Tiit Kivisild
3
Jalgpallitreener I03508918.06.2012RaplamaaRapla
Andres Siska
4
Jalgpallitreener II03509018.06.2012HarjumaaTallinn
Egon Tintse
4
Jalgpallitreener II03509118.06.2012HiiumaaHiiuFCF Jalgpallikool
Veiko Kurim
4
Jalgpallitreener II03509217.09.2012JärvamaaPaideMTÜ Paide Sport
Kunnar Remmelgas
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03510414.04.2011Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Muskel-Sport
Lehti Tammus
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I03510522.09.2012LäänemaaHaapsalu
Irina Stasenko
3
Põhivõimlemise treener I03510622.09.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Pirgit Meritam
5
Aeroobikatreener III03510722.09.2012HarjumaaTallinn
Allar Aron
3
Karatetreener I03510926.09.2012Lääne-VirumaaKunda
Aleksei Pintšuk
3
Karatetreener I03511115.11.2010TartumaaTartu
Ilmar Tooming
4
Karatetreener II03511226.09.2012HarjumaaTallinn
Oleg Velitško
5
Karatetreener III03511326.09.2012HarjumaaTallinnEesti Laste Tennisekool
Kaido Kikkas
3
Kobudotreener I03511429.05.2009HarjumaaSaue vald
Eero Liiv
3
Kobudotreener I03511529.05.2009HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI, VK Budokan Budokool
Anu Piirisild
3
Kobudotreener I03511626.09.2012HarjumaaTallinn
Rein Paluoja
5
Kobudotreener III03511726.09.2012HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Eero Liiv
3
Iaido treener I03511826.09.2012HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI, VK Budokan Budokool
Anu Piirisild
3
Iaido treener I03511926.09.2012HarjumaaTallinn
Rein Paluoja
5
Iaido treener III03512026.09.2012HarjumaaTallinnVK Budokan Budokool
Tõnu Meijel
7
Ujumistreener V03512125.09.2012HarjumaaTallinnKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool
Oleg Labzin
6
Ujumistreener IV03512225.09.2012HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant
Siiri Põlluveer
6
Ujumistreener IV03512314.01.2010HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Ujumisliit
Gennadi Tolmatšov
6
Poksitreener IV03512412.06.2012Ida-VirumaaNarva-JõesuuNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Meelis Loit
6
Vehklemistreener IV03512525.09.2012HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Vehklemisklubi Musketär
Üllar Põvvat
6
Veemototreener IV03512625.09.2012TartumaaTartuEesti Veemoto Liit, Tartu Kalevi vee-motoklubi
Sergei Bobrov
6
Sport chanbara treener IV03512725.09.2012HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Spordiklubi Draakon
Igor Golubev
6
Kudotreener IV03512825.09.2012HarjumaaTallinnMTÜ First Fighting Club, MTÜ Tallinna Kudo Klubi
Janar Saarniit
3
Ju-Jutsu treener I03512924.09.2012PõlvamaaPõlva
Jaanus Tramberg
3
Aikidotreener I03513024.09.2012HarjumaaTallinn
Hardi Ojaste
3
Aikidotreener I03513130.12.2010HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI
Rein Raidma
3
Aikidotreener I03513224.09.2012HarjumaaTallinn
Rene Maajärv
3
Aikidotreener I03513324.09.2012HarjumaaTallinn
Igor Jegorov
4
Aikidotreener II03513414.10.2009HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Aleksandr Kasjantšuk
4
Aikidotreener II03513514.10.2009HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi, MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
Sergei Kretov
3
Aikidotreener I03513629.04.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Aleksandr Nikolajev
3
Aikidotreener I03513708.09.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Marina Vassiljeva
3
Aikidotreener I03513808.09.2010HarjumaaTallinn
Olesja Smõkovskaja
3
Aikidotreener I03513924.09.2011HarjumaaTallinn
Kalev Kokk
3
Aikidotreener I03514024.09.2011HarjumaaTallinn
Igor Suhhanov
3
Aikidotreener I03514130.05.2011HarjumaaMaardu
Vladimir Sillaste
3
Aikidotreener I03514229.04.2011PärnumaaPärnu
Aale Kõrve
4
Wu - Shu treener II03514303.10.2009HarjumaaTallinnHiina Võitluskunstide keskus
Liis Vahtra
4
Wu - Shu treener II03514405.12.2009HarjumaaTallinn
Yongsheng Sheng
6
Wu - Shu treener IV03514503.10.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Yongsheng
Jevgeni Bobrov
4
Kudotreener II03514811.09.2012HarjumaaTallinn
Aleksandr Kasjantšuk
5
Sport chanbara treener III03515311.09.2012HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi, MTÜ Vortex Eesti Spordikeskus
Mihhail Aprelski
4
Taekwon-do (ITF) treener II03515511.09.2012HarjumaaTallinn
Alexey Filin
4
Kudotreener II03515611.09.2012HarjumaaTallinn
Oleg Panjukov
3
Taekwon-do (ITF) treener I03515708.09.2010HarjumaaTallinn
Aleksandr Nikolajev
5
Sport chanbara treener III03515813.10.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Alexey Ogay
3
Taekwon-do (ITF) treener I03515913.10.2010HarjumaaTallinn
Jana Hristoforova
3
Taekwon-do (ITF) treener I03516011.09.2012HarjumaaTallinn
Anton Stepnoi
3
Taekwon-do (ITF) treener I03516108.09.2010HarjumaaTallinn
Andres Jaakman
4
Taekwon-do (ITF) treener II03516211.09.2012HarjumaaTallinn
Aleksandr Butšinski
4
Taekwon-do (ITF) treener II03516311.09.2012HarjumaaTallinn
Oleg Pugatšov
3
Sport chanbara treener I03516401.09.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Kazbulat Šogenov
5
Taekwon-do (ITF) treener III03516611.09.2012HarjumaaTallinnKatleri Shogen Club, Katleri Taekwondoklubi
Herik Tölpt
6
Karatetreener IV03520404.06.2010HarjumaaTallinnKarate-do Klubi Nüke
Siim Susi
4
Karatetreener II03520504.06.2010HarjumaaTallinn
Marek Lindmaa
4
Karatetreener II03520604.06.2010HarjumaaTallinn
Harry Lemberg
7
Kergejõustikutreener V03520825.09.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ivan Novitski
6
Sambotreener IV03521211.09.2012Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Buffen-Do
Vladimir Voevodin
5
Sambotreener III03521311.09.2012Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Buffen-Do
Nikolai Novitski
4
Sambotreener II03521427.09.2009Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Buffen-Do
Konstantin Gordijenko
6
Sambotreener IV03521511.09.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Dvigatel, Spordiklubi Naiss
Aleksandr Tšerednitšenko
4
Sambotreener II03521611.09.2012HarjumaaTallinnBudolinn Judokool
Vladimir Grill
6
Sambotreener IV03521711.09.2012HarjumaaLoksa
Vladimir Klinkov
6
Sambotreener IV03521811.09.2012HarjumaaTallinn
Roman Pjatakov
5
Kudotreener III03540807.10.2012HarjumaaTallinn
Alexey Chistyakov
5
Kudotreener III03540907.10.2012HarjumaaSaue
Ilona Uzlova
5
Taekwon-do (ITF) treener III03541017.09.2012HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Robert Trofimov
5
Taekwon-do (ITF) treener III03541117.09.2012PärnumaaPaikusePärnu Taekwondo Klubi
Geir Väinsaar
3
Judotreener I03565714.05.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Ookami
Asko Looga
4
Judotreener II03565816.10.2011TartumaaTartuJudoklubi Samurai
Liivar Kongi
4
Judotreener II03565914.10.2012HarjumaaTallinn
Priit Berg
4
Judotreener II03566016.10.2011TartumaaTartuDO Judokool
Anna Ovtšarenko
4
Judotreener II03566125.11.2011HarjumaaTallinn
Nikolai Novitski
4
Judotreener II03566201.10.2010Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Buffen-Do
Vladimir Klinkov
6
Judotreener IV03566311.10.2012HarjumaaTallinn
Edward Murel
4
Judotreener II03566414.10.2012HarjumaaTallinnA&J Lutsari Judokool, Spordiklubi Barra
Vassili Rupnjak
4
Aikidotreener II03566525.09.2012HarjumaaTallinn
Roman Vandtke
4
Sport chanbara treener II03566602.10.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Juri Grill
6
Sambotreener IV03566725.09.2012HarjumaaLoksaLoksa Rahvaspordiklubi
Vello Kuhi
6
Tennisetreener IV03572602.10.2012LäänemaaHaapsalu Tennisekool, Tenniseklubi Promenaad
Aita Põldma
7
Tennisetreener V03572702.10.2012HarjumaaTallinnEvald Kree nimeline Tennisekool
Karin Pedak
6
Tennisetreener IV03572802.10.2012HarjumaaTallinnTenniseklubi Altius-KT
Ain Suurthal
7
Tennisetreener V03572920.10.2012HarjumaaTallinn
Riina Voolpriit
6
Põhivõimlemise treener IV03573002.10.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport, Tallinna Spordiselts Kalev
Anna Levandi
7
Iluuisutamistreener V03573102.10.2012HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, Eesti Uisuliit, MTÜ Haabersti Uisukool
Indrek Otsus
7
Kulturismi- ja fitnessitreener V03573202.10.2012HarjumaaTallinnEesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Arnold Tokko
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV03573320.10.2012HarjumaaTallinn
Andrey Yakupov
5
Wu - Shu treener III03573420.10.2012HarjumaaMaardu
Harri Neppi
7
Tennisetreener V03573502.10.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Oleg Kim
6
Hapkido treener IV03573620.10.2012HarjumaaTallinnEesti Hapkido Föderatsioon, Katleri Taekwondoklubi, Spordiklubi Hodori
Anatoli Jasnov
7
Vehklemistreener V03573702.10.2012TartumaaTartuEesti Spordiselts Põhjakotkas, Tartu Kaasaegse Viievõistluse Klubi Pentathlon
Olli Krister Orvasto
4
Jalgpallitreener II03573822.10.2012HarjumaaTallinn
Silvar Luht
5
Jalgpallitreener III03573922.10.2012JõgevamaaPõltsamaaPõltsamaa Jalgpalliklubi Sport, SA Põltsamaa Sport
Urmas Hepner
4
Jalgpallitreener II03574018.10.2012HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool, Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi
Priit Tomingas
5
Jalgpallitreener III03574118.10.2012HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Nõmme United
Lauri Rand
3
Jalgpallitreener I03574222.10.2012TartumaaTartuJalgpalliklubi FC Tartu, MTÜ Jalgpalliklubi FCT Ülenurme
Pille Raadik
4
Jalgpallitreener II03586424.10.2012HarjumaaAnija
Jekaterina Irvanets
3
Aeroobikatreener I03586524.10.2012HarjumaaTallinn
Tatjana Karnejenko
3
Aeroobikatreener I03586624.10.2012HarjumaaViimsi
Margot Leismann
3
Aeroobikatreener I03586724.10.2012HarjumaaTallinn
Triin Tamm
3
Aeroobikatreener I03586824.10.2012PärnumaaAudruTantsuklubi Shate`
Maarja Tammai
3
Aeroobikatreener I03586924.10.2012SaaremaaLääne-Saare
Viktoria Nestertšuk
3
Aeroobikatreener I03587024.10.2012HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Oksana Gurtšioglujants
4
Aeroobikatreener II03587123.10.2012HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Airi Pärn
5
Aeroobikatreener III03587224.10.2012TartumaaElvaSpordiklubi Airi, Võimlemisklubi Janika
Margit Laev
5
Aeroobikatreener III03587323.10.2012TartumaaTartu valdEesti Maaülikooli Spordiklubi, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kaidi Suitslepp
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II03587724.10.2012TartumaaTartu
Kadri Jukk
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III03587823.10.2012TartumaaTartu
Anastassia Dobrova
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III03587923.10.2012Ida-VirumaaNarva
Galina Bogdanova
4
Põhivõimlemise treener II03588023.10.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Kaie Anderson
6
Põhivõimlemise treener IV03588123.10.2012TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Pille Kuldkepp
5
Akrobaatilise võimlemise treener III03588223.10.2012HarjumaaTallinnAkrobaatikakool Twister
Ott Mänd
3
Wu - Shu treener I03597430.12.2008HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Felix Viirlo
3
Wu - Shu treener I03597516.09.2010HarjumaaTallinn
Heigo Kaare
3
Aikidotreener I03597611.10.2012RaplamaaKohilaAikidoklubi AGATSU
Katrin Rõõmus
3
Vesiaeroobika treener I03597724.10.2012Ida-VirumaaKohtla-Järve
Anna Dmitrijeva
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II03597823.10.2012Ida-VirumaaNarva
Laura-Liisa Kruusamäe
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II03597923.10.2012TartumaaÜlenurmeTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Irina Ivanova
3
Uisutamistreener I03599004.10.2010HarjumaaTallinnTallinna Iluuisutamiskool
Anastassia Trohleva
4
Uisutamistreener II03599128.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Jelena Abolina
5
Iluuisutamistreener III03599228.10.2012HarjumaaTallinnIluuisutamisklubi Juna, Uisukool Reval
Svetlana Varnavskaja
5
Uisutamistreener III03599314.05.2012HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Anne Avingo
6
Iluuisutamistreener IV03599428.10.2012HarjumaaTallinnIluuisutamise Klubi Hõbeuisk
Airi Juur
6
Võistlustantsu treener IV03600701.10.2012HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Ants Lopsik
6
Võistlustantsu treener IV03600806.10.2012PärnumaaSaugaMTÜ Minifox
Arvo Issakar
3
Võistlustantsu treener I03600906.10.2012PärnumaaPärnu
Ave Vardja
6
Võistlustantsu treener IV03601002.10.2012HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Diana Mitt
4
Võistlustantsu treener II03601101.10.2012HarjumaaRaeMTÜ Tantsukool Laguun
Eduard Korotin
6
Võistlustantsu treener IV03601206.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsustuudio Kreedo Tants
Erika Kappet
5
Võistlustantsu treener III03601303.11.2011HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun
Erki Õun
5
Võistlustantsu treener III03601427.10.2012HarjumaaTallinn
Eve Aunver
6
Võistlustantsu treener IV03601501.10.2012HarjumaaRaeDance Team Royal MTÜ
Helena Kruusamäe
5
Võistlustantsu treener III03601602.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Ilme Tiik
6
Võistlustantsu treener IV03601706.10.2012TartumaaTartuVõistlustantsuklubi Alo
Indrek Ehaste
5
Võistlustantsu treener III03601827.10.2012TartumaaTartuMTÜ Tantsukool Prestige
Irina Krištal
3
Võistlustantsu treener I03601927.10.2012Ida-VirumaaNarva-JõesuuNarva Laste Loomemaja
Ivo Kappet
5
Võistlustantsu treener III03602003.11.2011HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun
Jörgen Kapp
3
Võistlustantsu treener I03602103.05.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsustuudio Flex
Katrin Kruuse
5
Võistlustantsu treener III03602227.10.2012HarjumaaTallinnCrause Tantsukool
Kerstin Kruuse
3
Võistlustantsu treener I03602327.10.2012HarjumaaTallinnCrause Tantsukool
Kristina Vasylkivska
4
Võistlustantsu treener II03602427.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Laste Tantsuklubi Reveranss, MTÜ Tantsukool Laguun
Maia Sondovicz
6
Võistlustantsu treener IV03602506.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, MTÜ Tantsustuudio Kreedo Tants, Tantsuklubi Polonez
Merle Leib
4
Võistlustantsu treener II03602627.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Esimene Tantsukool, MTÜ Esperanza
Olga Kosmina-Lõsjuk
4
Võistlustantsu treener II03602725.11.2009HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tantsuspordi Akadeemia Danceline, MTÜ Tantsukool Laguun
Peep Vardja
6
Võistlustantsu treener IV03602802.10.2012HarjumaaTallinnPeep & Ave Vardja Tantsuklubi
Peeter Masing
6
Võistlustantsu treener IV03602906.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Võistlus- ja seltskonnatantsuklubi Step
Reno Olle
6
Võistlustantsu treener IV03603002.10.2012PõlvamaaPõlvaTantsuklubi Maarja
Ryszard Sondovicz
6
Võistlustantsu treener IV03603106.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Tantsuklubi Polonez
Triina Silvia Purje
5
Võistlustantsu treener III03603217.09.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tantsukool Laguun, Tantsuklubi Twist
Svjatoslav Juškov
5
Võistlustantsu treener III03603302.01.2012HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Esimene Tantsukool, MTÜ Esperanza
Tanel Keres
5
Võistlustantsu treener III03603402.10.2012HarjumaaKiili
Urve Jõhvik
3
Võistlustantsu treener I03603527.10.2012HarjumaaRaasikuTantsuklubi Figuret
Veiko Ratas
5
Võistlustantsu treener III03603602.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Svetlana Berlina
3
Võrkpallitreener I03603703.10.2012HarjumaaTallinn
Priidik Saluri
3
Võrkpallitreener I03603814.12.2011HarjumaaTallinn
Rando Ringmets
4
Võrkpallitreener II03603918.08.2010PärnumaaSindiTallinna Võrkpalliklubi
Toomas Jasmin
4
Võrkpallitreener II03604018.08.2010PärnumaaPärnuEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Pärnu Võrkpalliklubi, Pärnu Linna Spordikool
Agur Asperk
4
Võrkpallitreener II03604103.10.2012RaplamaaKaiuKaiu Spordiklubi, Oru Võrkpalliklubi
Nataša Sorgina
4
Võrkpallitreener II03604203.10.2012JõgevamaaMustvee
Õnnela Sepman
4
Võrkpallitreener II03604303.10.2012RaplamaaKehtna
Kadri Toom
5
Võrkpallitreener III03604403.10.2012JärvamaaPaidePaide Võrkpalliklubi
Ingrid Kangur
5
Võrkpallitreener III03604503.10.2012RaplamaaKohilaKohila Võrkpalliklubi
Egon Edo
5
Võrkpallitreener III03604603.10.2012PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Eva Andreller
5
Võrkpallitreener III03604703.10.2012JõgevamaaPõltsamaaSpordiklubi "Tigu"
Arvo Liivamägi
5
Võrkpallitreener III03604803.10.2012HarjumaaLoksaTallinna Spordiselts Kalev
Haili Loige
5
Võrkpallitreener III03604903.10.2012HarjumaaTallinn
Kersti Leok
5
Võrkpallitreener III03605003.10.2012Ida-VirumaaIisakuMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Vassili Dinis
6
Võrkpallitreener IV03605103.10.2012ValgamaaValgaVõrkpalliklubi Viktooria
Raini Stamm
6
Võrkpallitreener IV03605202.10.2012HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Alar Kaljuvee
6
Võrkpallitreener IV03605303.10.2012TartumaaTartu
Avo Keel
6
Võrkpallitreener IV03605403.10.2012PärnumaaPaikuseMTÜ Pärnu Võrkpalliklubi
Niina Davydenko
4
Triatlonitreener II03614424.10.2012HarjumaaViimsi
Kaarel Schmidt
4
Triatlonitreener II03614524.10.2012Ida-VirumaaToilaViru Spordiklubi
Oleg Davydenko
5
Triatlonitreener III03614624.10.2012HarjumaaViimsi
Mihhail Šaljapin
5
Triatlonitreener III03614710.10.2012Ida-VirumaaSillamäeSpordiklubi Dilan
Margus Tamm
6
Triatlonitreener IV03614810.10.2012HarjumaaTallinnEesti Triatloni Liit, MTÜ Spordiklubi Triatleet
Rudolf Albrecht
4
Sport chanbara treener II03615117.09.2012HarjumaaTallinn
Alexander Aldokhin
4
Sport chanbara treener II03615226.10.2012HarjumaaTallinn
Jekaterina Kasjantšuk
4
Sport chanbara treener II03615313.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Vortex Eesti Spordikeskus, Spordikool Kõmgan
Jevgeni Dubei
3
Sport chanbara treener I03615426.10.2012HarjumaaTallinnKlubi Golden Lotus
Dmitri Šelepov
3
Taekwon-do (ITF) treener I03615526.10.2012HarjumaaTallinn
Nikolay Grinin
4
Taekwon-do (ITF) treener II03615601.09.2011Ida-VirumaaKohtla-JärveJõhvi Taekwon-do Klubi Kwon, Sillamäe Taekwon-do Klubi Kwon, Taekwon-do Klubi Kwon
Igor Jegorov
5
Sport chanbara treener III03615717.09.2012HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Grigori Kisseljov
4
Sport chanbara treener II03615826.10.2012HarjumaaTallinnKlubi Golden Lotus
Vladimir Krasin
4
Sport chanbara treener II03615926.10.2012HarjumaaTallinn
Sergei Kretov
5
Sport chanbara treener III03616013.10.2010HarjumaaTallinnSpordiklubi Draakon
Stanislav Litovskihh
4
Sport chanbara treener II03616113.10.2010HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi, MTÜ Spordiliider
Jelizaveta Plahti
3
Taekwon-do (ITF) treener I03616317.09.2012HarjumaaTallinn
Deniss Põlkin
4
Sport chanbara treener II03616426.10.2012HarjumaaTallinn
Oleg Sirotkin
3
Sport chanbara treener I03616526.10.2012HarjumaaTallinn
Arvi Tamm
4
Kabetreener II03616631.10.2012PärnumaaPärnuSindi Spordiklubi Kalju
Mihkel-Kalju Tammeveski
5
Kabetreener III03616731.10.2012HarjumaaTallinn
Liubov Balabina
3
Sport chanbara treener I03647311.11.2012HarjumaaPaldiski
Aleksei Mazalov
4
Sport chanbara treener II03647411.11.2012HarjumaaTallinn
Hardi Rikand
3
Võistlustantsu treener I03647528.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi "Stiil"
Juri Kagan
3
Võistlustantsu treener I03647628.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Juri Krasnov
3
Võistlustantsu treener I03647728.10.2012TartumaaTartuTervise ja Spordi Edendamise Selts
Kaisa Edenberg
3
Võistlustantsu treener I03647828.10.2012TartumaaVara
Kaisa Oja-Mehine
5
Võistlustantsu treener III03647928.10.2012TartumaaTartu vald MTÜ Tantsukool Prestige
Kristiina Laiv
5
Võistlustantsu treener III03648001.10.2012HarjumaaKeilaTantsuklubi Viva
Laura Kask
3
Võistlustantsu treener I03648128.10.2012HarjumaaTallinnTantsuklubi "Stiil"
Margarita Kagan
3
Võistlustantsu treener I03648228.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Mari Piksar
3
Võistlustantsu treener I03648308.11.2011HarjumaaTallinnMTÜ Tantsustuudio Flex
Martin Parmas
5
Võistlustantsu treener III03648428.10.2012TartumaaTartu MTÜ Tantsukool Prestige
Oliver Hannus
3
Võistlustantsu treener I03648528.10.2012TartumaaTartu
Pihel Hunt
3
Võistlustantsu treener I03648628.10.2012TartumaaTartuTantsuklubi "Stiil"
Reet Hannus
3
Võistlustantsu treener I03648728.10.2012TartumaaTartu
Silver Hannus
3
Võistlustantsu treener I03648828.10.2012TartumaaTartu
Silver Laiv
5
Võistlustantsu treener III03648901.10.2012HarjumaaKeilaTantsuklubi Viva
Kairi Paama
5
Võistlustantsu treener III03649017.09.2012TartumaaTartuTantsuklubi Tango
Hannes Prey
5
Võistlustantsu treener III03649128.10.2012JärvamaaPaide
Dmitri Samoštšuk
7
Sambotreener V03650512.11.2012HarjumaaTallinnBUDOLINN JUDOKOOL, Spordiklubi Dvigatel
Mall Kalve
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V03650630.10.2012HarjumaaTallinn
Viktor Saaron
6
Akrobaatilise võimlemise treener IV03650702.10.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Boris Joffe
7
Vehklemistreener V03650802.10.2012HarjumaaTallinn
Peeter Nelis
7
Vehklemistreener V03650902.10.2012LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Õnne Pollisinski
6
Allveesporditreener IV03651002.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Meduus
Aleksandr Abel
6
Allveesporditreener IV03651102.10.2012Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Taima Nurm
5
Kepikõnni treener III03651230.10.2012PõlvamaaPõlva
Marti Soosaar
5
Kepikõnni treener III03651312.11.2012TartumaaTartu
Riho Aljand
7
Ujumistreener V03651402.10.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Natalia Mäting
3
Ujumistreener I03651611.04.2011HarjumaaTallinn
Aivi Kulla
5
Ujumistreener III03651712.11.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Peeter Kulm
6
Ujumistreener IV03651812.11.2012HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant
Mikk Joorits
4
Kergejõustikutreener II03676605.10.2012Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Gudrun Kaukver
4
Kergejõustikutreener II03676705.11.2012HarjumaaTallinn
Mihkel-Madis Laas
4
Kergejõustikutreener II03676809.10.2012HarjumaaTallinn
Alar Madilainen
4
Kergejõustikutreener II03676905.11.2012Lääne-VirumaaRakvere valdRakvere Spordikool
Krista Viipsi
4
Kergejõustikutreener II03677025.10.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Erahuvikool Ring
Olga Kovaljova
5
Kergejõustikutreener III03677109.10.2012HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Maria Leosk
5
Kergejõustikutreener III03677209.10.2012HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Mikola Misjuk
5
Kergejõustikutreener III03677305.11.2012ViljandimaaAbja
Vladimir Stepanišin
6
Kergejõustikutreener IV03677405.11.2012HarjumaaTallinn
Heiko Väät
6
Kergejõustikutreener IV03677530.10.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Alari Põllu
4
Korvpallitreener II03694101.12.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Rim
Märt Loog
7
Purjetamistreener V03703418.11.2011HarjumaaTallinn
Viktoria Farber
3
Purjetamistreener I03703523.11.2011HarjumaaTallinn
Maila Kukk
3
Ratsutamistreener I03707521.02.2012PärnumaaVändraVändra Ratsaspordiklubi
Reet Jänes
3
Ratsutamistreener I03707607.06.2011ViljandimaaViljandi vald
Kaiti Kirsipuu
4
Ratsutamistreener II03707730.11.2012HarjumaaKernu
Kristin Pangsepp
4
Ratsutamistreener II03707830.11.2012HarjumaaKernuRatsaklubi EL AWRAH ENDURANCE TEAM
Külliki Sinikas
4
Ratsutamistreener II03707921.02.2012RaplamaaRaikkülaRatsaspordiklubi Ruttar
Maie Kukk
4
Ratsutamistreener II03708021.02.2012JärvamaaTüriTüri Spordiklubide Liit
Mare Joller
4
Ratsutamistreener II03708121.02.2012HarjumaaTallinnNiitvälja Ratsaspordiklubi
Merle Annusver
4
Ratsutamistreener II03708221.02.2012HarjumaaKeila valdRatsaspordiklubi Simon
Milja Ardla
4
Ratsutamistreener II03708321.02.2012ViljandimaaViljandi valdViljandimaa Ratsaspordiklubi
Riina Seder-Zalite
4
Ratsutamistreener II03708421.02.2012HarjumaaSaue valdTondi Ratsaspordiklubi
Ülle Palumets
4
Ratsutamistreener II03708530.11.2012HarjumaaNissi
Ain Unt
5
Ratsutamistreener III03708621.02.2012HarjumaaRaeKodukandiliikumise- ja ratsaspordiklubi Lagedi Kanged Kargajad
Alla Gladõševa
5
Ratsutamistreener III03708727.04.2012HarjumaaTallinn
Dina Ellermann
5
Ratsutamistreener III03708827.02.2012HarjumaaKeila valdTondi Ratsakool
Ellen Vatsel
5
Ratsutamistreener III03708927.02.2012HarjumaaKeilaNiitvälja Ratsaspordiklubi, OSAÜHING NIITVÄLJA RATSAKOOL
Konstantin Prohhorov
5
Ratsutamistreener III03709027.02.2012HarjumaaTallinnSA Tallinna Ratsaspordikool
Marlen Vassil
5
Ratsutamistreener III03709130.11.2012HarjumaaTallinn
Ruudo Vatsel
5
Ratsutamistreener III03709221.02.2012HarjumaaTallinn
Therje Prohorova
5
Ratsutamistreener III03709321.02.2012HarjumaaTallinnSA Tallinna Ratsaspordikool
Kati Hannele Leutonen
5
Ratsutamistreener III03709430.11.2012LäänemaaLääne-Nigula
Liudmila Kafanova
3
Maletreener I03728129.11.2012Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Spordiklubi Kalev
Kalju Kajak
4
Maletreener II03728220.08.2011HarjumaaKeila
Hans Tomson
4
Maletreener II03728329.11.2012HarjumaaSaku
Michel Zdankevitch
4
Maletreener II03728401.10.2009HarjumaaTallinn
Kaja Haljaste
6
Ujumistreener IV03728830.10.2012TartumaaTartuUjumise Spordiklubi MTÜ
Daniel Meijel
4
Jalgpallitreener II03729726.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Martin Reim
5
Jalgpallitreener III03729818.10.2012HarjumaaViimsiEesti Jalgpalli Liit, Martin Reimi Jalgpallikool
Anton Raudsepp
3
Jalgpallitreener I03729901.12.2012TartumaaTartu
Sergei Ivanov
3
Jalgpallitreener I03730001.12.2012ValgamaaValga
Heldur Laine
3
Maadlustreener I03730208.12.2012ValgamaaValga
Innar Hannus
5
Maadlustreener III03730308.12.2012TartumaaLaeva
Martin Piksar
5
Maadlustreener III03730425.11.2012Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Toomas Proovel
5
Maadlustreener III03730508.12.2012TartumaaTartu vald
Taavi Tikerpalu
5
Maadlustreener III03730608.12.2012JärvamaaKaredaMaadlusklubi Järvamaa Matimehed, Türi Spordikool
Anastassia Ippolitova
3
Akrobaatilise võimlemise treener I03731209.12.2012Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Fööniks
Larissa Gorbunova
7
Ilu- ja rühmvõimlemise treener V03731323.10.2012HarjumaaViimsiVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Victoria Stich
4
Taekwon-do (ITF) treener II03736913.10.2010HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Aldo Välba
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737003.12.2012HarjumaaTallinn
Sergei Zaitsev
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737113.12.2012Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Atleetika klubi Impuls
Marek Morozov
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV03737203.12.2012HarjumaaViimsiSparta Spordikool
Ott Kiivikas
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV03737313.12.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Tarmo Tiits
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV03737403.12.2012HarjumaaTallinn
Ats Onemar
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737513.12.2012HarjumaaTallinn
Mary Virves
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737613.12.2012HarjumaaTallinn
Kristi Randmaa
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737713.12.2012PärnumaaPärnu
Kairi Agan
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737813.12.2012PärnumaaPärnu
Risto Vei
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03737913.12.2012HarjumaaKeila
Ain Kimber
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III03738026.09.2009PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Kristjan Kruusimaa
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03738113.12.2012HarjumaaTallinn
Priit Kuusk
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III03738213.12.2012TartumaaTartu
Katrin Pärt
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II03738313.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, OÜ Tondi Tennisekeskus
Katreen Aasa
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03738413.12.2012HarjumaaRaasiku
Vootele Parts
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III03738513.12.2012JärvamaaJärva-Jaani
Signe Valgemäe
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03738613.12.2012HarjumaaTallinn
Jorma Vangonen
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03738713.12.2012HarjumaaTallinnOÜ Tondi Tennisekeskus
Gerbel Mikk-Poortmans
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I03738813.12.2012HarjumaaTallinn
Toomas Kresling
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II03738927.03.2010TartumaaTartu vald
Grete Õun
3
Ujumistreener I03739011.10.2010HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Maksim Butšenkov
3
Ujumistreener I03739125.11.2012Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi STEV
Kersti Rahamägi
3
Ujumistreener I03739225.11.2012HarjumaaKeila
Kristo Krinpus
4
Ujumistreener II03739318.11.2012HarjumaaSaueKalevi Ujumiskool
Viive Soll
6
Ujumistreener IV03739412.11.2012HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Ain Kaasik
7
Ujumistreener V03739502.10.2012HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Tiit-Urmas Reiter
7
Ujumistreener V03739625.11.2012HarjumaaTallinnBruno Ujumiskool
Õnne Pollisinski
7
Ujumistreener V03739723.11.2012HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Meduus
Aleksandr Abel
6
Ujumistreener IV03739812.11.2012Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Veespordiklubi
Lydon Mürgimäe
3
Tõstespordi treener I03740023.07.2010TartumaaMäksa
Igor Baškirov
5
Tõstespordi treener III03740114.12.2012TartumaaTartuMTÜ SK Jõud Junior
Viktor Korobov
5
Tõstespordi treener III03740214.12.2012TartumaaMäksaMäksa spordiklubi
Aleksander Rumjantsev
5
Tõstespordi treener III03740314.12.2012Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Edu
Marina Verengof
6
Lauatennisetreener IV03740416.12.2012HarjumaaTallinnMaardu Lauatenniseklubi
Kristjan Saluvee
5
Lauatennisetreener III03740516.12.2012Lääne-VirumaaRakvere
Jelena Amberg
4
Lauatennisetreener II03740616.12.2012HarjumaaTallinnMaardu Lauatenniseklubi
Reet Juurik
3
Lauatennisetreener I03740712.10.2012TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Aleksandr Kirpu
3
Lauatennisetreener I03740822.03.2012TartumaaViljandi Lauatenniseklubi Sakala
Jaak Parkel
3
Lauatennisetreener I03740912.12.2012TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Mart Särg
3
Lauatennisetreener I03741016.12.2012ViljandimaaViljandi valdMTÜ Sõprade Klubi Sõrg
Endel Varik
3
Lauatennisetreener I03741116.12.2012JõgevamaaJõgeva
Janis Sumaroks
4
Maletreener II03748029.11.2012Ida-VirumaaNarvaNarva Maleklubi Kaissa
Vello Kiiver
5
Maletreener III03748129.11.2012HarjumaaTallinnKadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Rainer Kaljumäe
4
Sulgpallitreener II03748218.12.2012TartumaaTartusulgpalliklubi Triiton
Raido Rozental
4
Sulgpallitreener II03748318.12.2012TartumaaÜlenurme
Grete Talviste
4
Sulgpallitreener II03748411.02.2009HarjumaaTallinn
Heleri Kruusimaa
4
Sulgpallitreener II03748518.12.2012TartumaaTartuKiili Sulgpalliklubi MTÜ
Ants Mängel
4
Sulgpallitreener II03748618.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tondiraba Sulgpallikool
Tanel Sokk
5
Korvpallitreener III03748701.06.2012HarjumaaTallinn
Mari Koppel
3
Korvpallitreener I03748801.12.2012PärnumaaPärnu
Marko Savi
5
Korvpallitreener III03748901.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Leon Reitsak
3
Maadlustreener I03752313.03.2013RaplamaaKehtnaMaadlusklubi Hammerlock
Kadri Kaljuvere
4
Kergejõustikutreener II03752425.06.2012LäänemaaRidalaHaapsalu Linna Algkooli Spordiklubi
Svetlana Košeleva
4
Kergejõustikutreener II03752507.04.2010Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Väino Kondoja
5
Kergejõustikutreener III03752605.11.2012Lääne-VirumaaVinniRakvere kergejõustikuklubi ViKe
Liina Peel
4
Kergejõustikutreener II03752730.11.2010HarjumaaTallinnLeksi Spordikool
Kersti Viru
6
Kergejõustikutreener IV03752814.01.2010TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev", Tartu Valla Spordikool
Kristel Lääts
4
Kergejõustikutreener II03752907.12.2011RaplamaaKohilaAudentese spordiklubi
Kaia Utsal
4
Kergejõustikutreener II03753025.06.2012TartumaaTartu
Eva Andreller
5
Kepikõnni treener III03754111.12.2012JõgevamaaPõltsamaaSpordiklubi "Tigu"
Jüri Villemson
5
Ratsutamistreener III03754211.12.2012HarjumaaTallinn
Rein Lindmäe
6
Lauatennisetreener IV03754330.10.2012HarjumaaTallinnLauatennisekeskus, Lauatenniseklubi Pingpong
Hannes Kunart
6
Ju-Jutsu treener IV03754402.10.2012HarjumaaTallinnTallinna Ju-Jutsu Klubi
Helen Nelis-Naukas
7
Vehklemistreener V03754511.12.2012LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Oliver Ploomipuu
3
Poolitreener I03754614.01.2010VõrumaaVõru
Toomas Merila
7
Kergejõustikutreener V03754711.12.2012LäänemaaMartna
Valter Espe
7
Kergejõustikutreener V03754830.10.2012HarjumaaHarkuAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Tiina Torop
7
Kergejõustikutreener V03754911.12.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Jüri Lepp
7
Käsipallitreener V03755002.10.2012HarjumaaSpordiklubi HC Tallas
Toivo Järv
6
Käsipallitreener IV03755130.10.2012HarjumaaTallinnAruküla Spordiklubi, Spordiklubi HC Tallas
Aldur Partasjuk
6
Käsipallitreener IV03755202.10.2012HarjumaaKiiliSpordiklubi Reval-Sport
Raivo Laast
7
Käsipallitreener V03755302.10.2012HarjumaaTallinn
Gea Sootamm
6
Käsipallitreener IV03755402.10.2012HarjumaaTallinn
Milvi Visnapuu
7
Käsipallitreener V03755502.10.2012TartumaaTartu
Martin Kutman
7
Kergejõustikutreener V03755629.05.2012TartumaaTartu
Dmitri Budõlin
6
Judotreener IV03755712.10.2012HarjumaaViimsiBudolinn Judokool
Gunnar Richter
4
Judotreener II03755819.12.2012HarjumaaKiili
Vladimir Grill
6
Judotreener IV03755919.12.2012HarjumaaLoksa
Jaan Heinroos
5
Judotreener III03756019.12.2012HarjumaaTallinn
Andro Sõber
3
Saalihoki treener I03756104.12.2012Harjumaa
Argo Kungla
3
Saalihoki treener I03756224.11.2009HarjumaaTallinnSaku Jäähoki Klubi, Sparta Spordikool
Vambola Laur
3
Saalihoki treener I03756304.12.2012JärvamaaPaide
Eve Sissas
3
Saalihoki treener I03756404.12.2012JärvamaaRoosna-Alliku
Tiiu Väli
3
Saalihoki treener I03756504.12.2012JärvamaaRoosna-Alliku
Robert Bagdasarjan
3
Saalihoki treener I03756604.12.2012ValgamaaValgaVALGA TENNISEKLUBI
Allan Aulik
3
Jalgrattaspordi treener I03757423.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Pro Jalgratturite Klubi, SPARTA Spordiselts
Alges Maasikmets
3
Jalgrattaspordi treener I03757523.12.2012HarjumaaTallinn
Meeme Männiste
3
Jalgrattaspordi treener I03757623.12.2012HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ , My Fitness AS
Indrek Palu
3
Jalgrattaspordi treener I03757715.06.2010HarjumaaSaueMTÜ Nõmme Rattaklubi
Andri Lebedev
3
Jalgrattaspordi treener I03757807.05.2012TartumaaTartuAudentese Spordikool, Eesti Jalgratturite Liit
Vahur Valvas
3
Jalgrattaspordi treener I03757923.12.2012TartumaaTartu
Enno Eilo
3
Jalgrattaspordi treener I03758023.12.2012Lääne-VirumaaRakkeSpordiklubi Rakke
Jaanus Prükkel
5
Jalgrattaspordi treener III03758123.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool, Spordiklubi Reval-Sport
Alar Krull
5
Jalgrattaspordi treener III03758223.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool
Jaano Kempo
4
Purjetamistreener II03760505.05.2011SaaremaaKuressaare
Alexander Dubrovskiy
4
Purjetamistreener II03760622.12.2012HarjumaaTallinn
Tõnis Vare
4
Purjetamistreener II03760716.09.2012PärnumaaPärnuPärnu Jahtklubi
Mati Hool
5
Purjetamistreener III03760817.09.2012PärnumaaPärnu
Inna Lepik
3
Jalgsimatkatreener I03766022.11.2012HiiumaaKäinaMatkaklubi Muku
Jevgeni Dernovoi
3
Mägimatkatreener I03766222.11.2012Ida-VirumaaNarva
Helen Korju-Kuul
3
Mägimatkatreener I03766305.05.2012HarjumaaTallinn
Andre Kaur
3
Jalgsimatkatreener I03766422.11.2012TartumaaTartu
Martin Roostar
3
Mägimatkatreener I03766522.11.2012TartumaaTartu
Silver Oja
3
Veematkatreener I03766622.11.2012TartumaaTartu
Siiri Mere
3
Jalgsimatkatreener I03766722.11.2012HarjumaaTallinn
Kadri-Mai Kuldkepp
3
Mägimatkatreener I03766822.11.2012HarjumaaTallinn
Heiki Koppelmann
3
Mägimatkatreener I03766922.11.2012HarjumaaKeila
Rein Post
3
Mägimatkatreener I03767022.11.2012HarjumaaTallinn
Airi Rüütli
3
Jalgrattamatkatreener I03767122.11.2012VõrumaaVõru
Olga Bobrova
3
Allveesporditreener I03767218.06.2012HarjumaaPaldiskiSPORDIKLUBI AquaStar, Spordiklubi Kuldlest
Galija Sattarova
3
Allveesporditreener I03767301.07.2010HarjumaaMaardu
Jelena Smirnova
3
Allveesporditreener I03767401.07.2010HarjumaaMaarduMaardu Allveeujumise klubi
Tatjana Gnezdilova
6
Allveesporditreener IV03767518.06.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortuna
Ivo Kändla
3
Sulgpallitreener I03784818.12.2012HarjumaaTallinn
Märten Tamla
4
Tennisetreener II03785006.11.2010HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tennise Liit, TALLINK TENNISE JA SULGPALLIKOOL
Oskar Saarne
4
Tennisetreener II03785122.12.2012HarjumaaTallinn
Tiiu Masing
3
Tennisetreener I03785221.11.2012HiiumaaHiiuHiiumaa Tenniseklubi
Vladimir Jefimov
3
Tennisetreener I03785322.12.2012Ida-VirumaaNarvaNarva Tenniseklubi Fortuna
Jaarek Konsa
3
Sõudetreener I03790920.12.2012HarjumaaTallinn
Tatiana Dubinko
5
Sõudetreener III03791018.11.2012Ida-VirumaaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Heigo Tiidemaa
5
Sõudetreener III03791115.12.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kersti Rüütelmaa
3
Matkatreener I03791322.11.2012HiiumaaKäinaMatkaklubi Muku
Ott Mänd
4
Wu - Shu treener II03793811.10.2012HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Kalev Liivorg
3
Aikidotreener I03793923.09.2012HarjumaaTallinnAikidoklubi Musubi
Martin Noodla
5
Käsipallitreener III03808620.01.2013HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Käsipalliliit
Imre Erik
5
Käsipallitreener III03808720.01.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport Käsipallikool
Arvi Karpats
4
Käsipallitreener II03808819.11.2012PõlvamaaVärskaPõlva Käsipalliklubi
Gunnar Richter
3
Karatetreener I03814329.05.2009HarjumaaKiili
Karl Viiol
3
Karatetreener I03814419.01.2013TartumaaTähtvereKarateklubi Falco
Tatjana Jaanson
7
Sõudetreener V03814820.12.2012PärnumaaPärnuPärnu Sõudeklubi
Targo Leini
3
Maadlustreener I03815308.12.2012TartumaaTartuMaadlusklubi "Koosa"
Ervin Kade
7
Poksitreener V03824016.01.2013TartumaaTartuKalev Boxing Spordikool
Rein Ottoson
7
Purjetamistreener V03824102.10.2012HarjumaaViimsiOÜ Rein Ottosoni Purjespordikool
Leonhard Soom
7
Kergejõustikutreener V03824216.01.2013JärvamaaTüriKergejõustikuklubi Järvala, Türi Spordiklubide Liit
Guido Leibur
6
Matkatreener IV03824316.01.2013HarjumaaPadise
Sergei Bobrov
6
Aikidotreener IV03824416.01.2013HarjumaaTallinnEesti Vehklemisliit, Spordiklubi Draakon
Koit Põder
6
Aerutamistreener IV03824516.01.2013TartumaaTartuEesti Aerutamisföderatsioon, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Sigrid Leetsi
5
Aerutamistreener III03824616.01.2013TartumaaÜlenurmeMTÜ Tartu Ujumisklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu", Tervise- ja Spordiklubi Arena
Fred Antson
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV03824716.01.2013HarjumaaTallinn
Hannes Koik
7
Korvpallitreener V03824816.01.2013HarjumaaTallinn
Ando Pehme
7
Judotreener V03824916.01.2013TartumaaTartuSpordiklubi ZEN
Toomas Tohver
4
Jalgpallitreener II03834501.12.2012HarjumaaTallinn
Kait Talve
4
Jalgpallitreener II03854401.12.2012HarjumaaTallinn
Rain Nappir
4
Jalgpallitreener II03854519.08.2011HarjumaaTallinn
Tiit Idarand
5
Jalgrattaspordi treener III03861130.01.2013HarjumaaTallinnMTÜ Kalevi Jalgrattakool, MTÜ KT Sport Agentuur
Agnes Kukk
5
Jalgrattaspordi treener III03861230.01.2013HarjumaaSaue valdOÜ Freewill
Peep Kivil
4
Jalgrattaspordi treener II03861330.01.2013Ida-VirumaaJõhviJõhvi Jalgrattaklubi
Maris Nurm
3
Jalgrattaspordi treener I03861408.12.2010Ida-VirumaaJõhviJõhvi Jalgrattaklubi
Grete Talviste
4
Sulgpallitreener II03873929.04.2011HarjumaaTallinn
Riido-Jüri Kolosov
3
Taekwondo (WTF) treener I03874030.01.2013HarjumaaTallinnBlack Belt Club MTÜ, Team Wolverine MTÜ
Alexey Nikiforov
3
Taekwondo (WTF) treener I03874130.01.2013HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Filipp Leinberg
3
Taekwondo (WTF) treener I03874230.01.2013HarjumaaTallinnBlack Belt Club MTÜ, MTÜ Taekwondo WTF SK Manada, Team Wolverine MTÜ
Rain Pajula
3
Taekwondo (WTF) treener I03874330.01.2013Lääne-VirumaaRakvere
Igor Montik
3
Hapkido treener I03874430.01.2013HarjumaaTallinn
Tiit Tali
7
Orienteerumistreener V03881023.01.2013TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves, Orienteerumisklubi Kape
Jüri Kalmus
7
Jalgrattaspordi treener V03881112.02.2013TartumaaElvaMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
David Matevosjan
4
Karatetreener II03886812.02.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Taifu
Kristina Hlõstova
3
Karatetreener I03889526.09.2012HarjumaaTallinn
Arkko Pakkas
4
Korvpallitreener II03914503.03.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Tõnu Õim
6
Maletreener IV03932929.11.2012HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Kadrioru Maleklubi, Tallinna Maleklubi
Kaarel Toots
3
Purjetamistreener I03935628.12.2009TartumaaTartuTartu Kalevi Jahtklubi
Hardi Laurits
3
Purjetamistreener I03935716.03.2013TartumaaTartu
Ants Väinsalu
5
Purjetamistreener III03935816.03.2013HarjumaaViimsi
Nikolai Järveoja
7
Orienteerumistreener V03946123.01.2013PõlvamaaPõlvaOrienteerumisklubi Põlva Kobras, Põlva Spordikool
Heikki Sool
5
Lauatennisetreener III03946219.03.2013LäänemaaHaapsaluHaapsalu Lauatenniseklubi, Läänemaa Spordikool
Tõnu Lust
6
Korvpallitreener IV03946319.03.2013TartumaaTartuKorvpalliklubi Taba 89
Kalle Jõudna
6
Tõstespordi treener IV03946419.03.2013HarjumaaTallinnTallinna Raskejõustiku Spordikool
Riina Toomis
5
Judotreener III03949108.12.2009TartumaaTartuDo Judokool
Marin Terep
3
Judotreener I03949220.03.2013HarjumaaTallinn
Aleksei Budõlin
4
Judotreener II03949319.08.2011HarjumaaTallinnBudolinn Judokool, Spordiklubi Tanuki, SPORDIKLUBI YAWARA
Julia Borovkov
4
Judotreener II03949420.03.2013HarjumaaTallinn
Rene Kuusik
3
Liikumisharrastuse treener I03949625.01.2010Lääne-VirumaaRakvere
Sven Hõbemägi
4
Liikumisharrastuse treener II03949730.09.2010TartumaaTartu
Viiu Rebane
5
Liikumisharrastuse treener III03949827.08.2009HarjumaaTallinn
Toomas Kresling
4
Liikumisharrastuse treener II03949912.08.2010TartumaaTartu vald
Riho Lehiste
3
Liikumisharrastuse treener I03950001.12.2010VõrumaaVõruMTÜ SK Kempo
Kert Karus
4
Liikumisharrastuse treener II03950101.12.2010Lääne-VirumaaRakverePalermo Spordiklubi
Merle Laud
3
Liikumisharrastuse treener I03950220.06.2011Lääne-VirumaaRakvereMy Fitness AS
Taima Nurm
5
Liikumisharrastuse treener III03950312.11.2012PõlvamaaPõlva
Toomas Rosenberg
5
Liikumisharrastuse treener III03950409.04.2010JõgevamaaTabivereBruno Junk Käimisklubi, Tabivere Rahvaspordiklubi
Raivo Piiber
4
Liikumisharrastuse treener II03950501.12.2010HarjumaaTallinn
Fjodor Dunik
4
Liikumisharrastuse treener II03950605.05.2009HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Aldur Partasjuk
5
Liikumisharrastuse treener III03950711.12.2012HarjumaaKiiliSpordiklubi Reval-Sport
Katrin Kuusk
5
Liikumisharrastuse treener III03950816.11.2010HarjumaaTallinn
Olga Skavõš
4
Liikumisharrastuse treener II03950902.06.2012HarjumaaTallinn
Aleksandra Laer
4
Liikumisharrastuse treener II03951022.02.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Leo Liiber
5
Liikumisharrastuse treener III03951122.04.2010ViljandimaaKarksiKarksi-Nuia Spordikool, Viljandi Kergejõustikuselts Sakala
Janne Randjärv
3
Korvpallitreener I03957726.03.2013RaplamaaRapla
Kadri Kummer
5
Korvpallitreener III03957826.03.2013RaplamaaRapla
Jaak Karp
5
Korvpallitreener III03957926.03.2013RaplamaaRaplaRapla Korvpallikool
Jekaterina Stranberg
5
Korvpallitreener III03958026.03.2013HarjumaaTallinn
Indrek Ruut
5
Korvpallitreener III03958126.03.2013RaplamaaRapla
Kuno Rooba
6
Orienteerumistreener IV03966621.03.2013Lääne-VirumaaTapaMTÜ Männikumägi, Rakvere Orienteerumisklubi
Viiu Rebane
5
Orienteerumistreener III03966721.03.2013HarjumaaTallinn
Vladislav Pakhomenkov
5
Orienteerumistreener III03966821.03.2013HarjumaaTallinnJalgpalliklubi FC Ararat, Korvpallikool Tallinna Kalev, MTÜ SRD spordiklubi
Triin Pohla
3
Orienteerumistreener I03966921.03.2013TartumaaTartu
Peeter Lind
3
Orienteerumistreener I03967021.03.2013TartumaaTartuOrienteerumisklubi Kape
Udo Saidla
5
Korvpallitreener III03972601.04.2013VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Kalev Palo
5
Korvpallitreener III03972701.04.2013VõrumaaVõru valdParksepa Spordiklubi
Alar Varrak
5
Korvpallitreener III03972801.03.2012HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi "Rafter"
Viktor Viktorov
5
Korvpallitreener III03972901.04.2013HarjumaaTallinnTallinna Spordiklubi Jõud
Maxim Tuul
5
Korvpallitreener III03973001.04.2013HarjumaaTallinn
Rait Käbin
5
Korvpallitreener III03973101.03.2012PärnumaaSindiEesti Korvpalliliit, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
Andres Annok
3
Korvpallitreener I03973201.04.2013JõgevamaaTormaSpordiklubi Torma Sport
Margus Klaan
3
Korvpallitreener I03973301.04.2013VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Mai Arkman
3
Korvpallitreener I03973401.04.2013VõrumaaVõruParksepa Spordiklubi
Tiiu Kosk
6
Korvpallitreener IV03973501.04.2013RaplamaaRaplaMTÜ Rapla Korvpallikool
Kaire Asi
6
Korvpallitreener IV03973601.04.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tartu Spordiselts "Kalev"
Elle Lapp
6
Korvpallitreener IV03973701.04.2013TartumaaTartu
Maire Sulg
6
Korvpallitreener IV03973801.04.2013TartumaaTartu
Villi Jukk
6
Korvpallitreener IV03973925.04.2009TartumaaTartu
Iivi Kaljuvee
6
Korvpallitreener IV03974001.04.2013TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev" Spordikool, Tartu Valla Spordikool
Reet Rausberg
6
Korvpallitreener IV03974101.04.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Mait Käbin
6
Korvpallitreener IV03974201.04.2013PärnumaaPärnuKorvpalliklubi Pärnu
Tiit Sokk
6
Korvpallitreener IV03974301.04.2013HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, MTÜ Spordiklubi Nord
Avo Mae
6
Korvpallitreener IV03974401.04.2013HarjumaaTallinn
Jaak Jalakas
6
Korvpallitreener IV03974501.04.2013Lääne-VirumaaKundaRahvaspordiklubi SportKunda
Marko Pärnpuu
4
Jalgpallitreener II03998107.09.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
Leino Lõnsu
4
Jalgpallitreener II03998202.03.2013TartumaaTartu
Andrei Shapovalov
5
Jalgpallitreener III03998310.12.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Jalgpalliklubi Legion, Spordiklubi Everest.SK
Aarne Sulg
3
Jalgpallitreener I03998402.03.2013JõgevamaaJõgeva
Martin Aule
3
Jalgpallitreener I03998502.03.2013HarjumaaTallinn
Maksim Rõtškov
4
Jalgpallitreener II03998627.01.2012HarjumaaTallinnSK FC Levadia Jalgpallikool, Spordiklubi FC Levadia
Tõnis Saarnak
3
Jalgpallitreener I03998702.03.2013HiiumaaEmmasteEmmaste Spordiklubi ERNST
Dmitri Ustritski
5
Jalgpallitreener III03998802.03.2013HarjumaaTallinnFCF Jalgpallikool
Jaak Uudmäe
7
Kergejõustikutreener V04006620.04.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Piret Peerna
5
Golfitreener III04006720.04.2013HarjumaaKeila vald
Lea Rand
7
Iluuisutamistreener V04006820.04.2013HarjumaaTallinnEesti Uisuliit, Iluuisutamisklubi Jääkild, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool, Tallinna Venus Uisukool
Irina Kononova
7
Iluuisutamistreener V04006920.04.2013HarjumaaTallinnEesti Uisuliit, MTÜ Iluuisutamisklubi Kristalluisk, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Kalev Raudsepp
6
Jalgrattaspordi treener IV04007020.04.2013JõgevamaaJõgevaJalgrattaklubi Vooremaa Centrum
Mihhail Kõlvart
6
Taekwon-do (ITF) treener IV04007120.04.2013HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Talis Mölder
6
Saalihoki treener IV04007220.04.2013TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Jaan Prass
7
Võrkpallitreener V04007320.04.2013HarjumaaTallinnMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Risto Lall
5
Saalihoki treener III04007420.04.2013HarjumaaTallinn
Ervin Liebert
7
Maletreener V04007514.12.2012HarjumaaTallinnEesti Kirimaleühing, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Gediminas Jürjo
5
Karatetreener III04007822.04.2013TartumaaTähtvereKarateklubi Falco
Margit Kaur
3
Karatetreener I04007922.04.2013PärnumaaPärnu
Madis Must
3
Karatetreener I04008004.06.2010HarjumaaHarkuKarate-do Klubi Nüke
Märt Kermon
7
Korvpallitreener V04015227.04.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim
Allan Dorbek
7
Korvpallitreener V04015327.04.2013HarjumaaTallinnSiili Palliklubi
Jaanus Levkoi
7
Korvpallitreener V04015427.04.2013HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Läänemaa Spordikool
Leonid Filimonov
4
Jäähokitreener II04028626.03.2013TartumaaTartuMTÜ Magic Wings
Oleg Trubatšov
5
Jäähokitreener III04028726.03.2013TartumaaTartuTartu Spordiklubi "Kajakas"
Sergey Krupin
4
Jäähokitreener II04028823.03.2013Ida-VirumaaKohtla-Järve
Oleg Puzanov
4
Jäähokitreener II04028925.01.2012TartumaaTartu
Aile Seppi
6
Laskmistreener IV04029023.04.2013LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool
Merle Klandorf
7
Võistlustantsu treener V04057007.03.2013HarjumaaTallinnRevalia Tantsukool
Alexey Sirotkin
3
Mägimatkatreener I04057321.03.2013HarjumaaTallinnKlubi Golden Lotus
Kaido Parbus
3
Mägimatkatreener I04057409.05.2013HarjumaaTallinn
Urmas Veersalu
3
Jalgsimatkatreener I04057509.05.2013HarjumaaKeila vald
Liivi Plumer
3
Mägimatkatreener I04057621.03.2013HarjumaaViimsi
Elliko Väljur
4
Aeroobikatreener II04076122.04.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval-Sport
Kati Kruusaauk
5
Vesiaeroobika treener III04076205.05.2013TartumaaTartuOÜ Freewill
Marko Saksing
5
Saalihoki treener III04077806.10.2011JõgevamaaJõgevaJõgeva Spordiklubi Tähe
Vallo Vaher
6
Orienteerumistreener IV04077920.05.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Katoliku Spordiklubi
Allar Kivil
6
Murdmaasuusatamise treener IV04078020.05.2013TartumaaTartu valdTartu Suusaklubi
Sergei Mašara
5
Taekwon-do (ITF) treener III04078120.05.2013HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi, mittetulundusühing HVARANG ITF
Leonid Pelešev
6
Maletreener IV04078220.05.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Laste Loomemaja, Spordiklubi Maletäht
Peeter Vahtra
7
Võrkpallitreener V04078320.05.2013HarjumaaTallinnAudentese Spordikool, Eesti Võrkpalli Liit, Kohila Võrkpalliklubi
Ellen Liik
7
Võrkpallitreener V04078420.05.2013HarjumaaTallinnMTÜ Peetri Võrkpalliklubi, Rae Huvialakool
Kaido Leesmann
5
Jõusaalitreener III04078526.11.2009HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Ants Rosenbaum
5
Jõusaalitreener III04078620.05.2013HarjumaaHarkuEesti Jõutõsteliit, Haaberst Sport Spordiklubi
Jaan Salu
5
Jõusaalitreener III04078720.05.2013SaaremaaKuressaare
Sergei Gluško
7
Sõudetreener V04078820.05.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Priit Dello
6
Ju-Jutsu treener IV04078920.05.2013HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, VK Budokan Budokool
Aarne Liiv
5
Võistlustantsu treener III04079318.05.2013RaplamaaRaplaSpordiklubi Mustang OÜ, Tantsuklubi Mustang
Aavo Lossmann
6
Võistlustantsu treener IV04079418.05.2013HarjumaaTallinn
Aime Liiv
5
Võistlustantsu treener III04079518.05.2013RaplamaaRaplaMTÜ Mustang Molinella Tantsukool, Spordiklubi Mustang OÜ, Tantsuklubi Mustang, Tantsuspordikool Mustang Tallinn
Aivar Ots
6
Võistlustantsu treener IV04079618.05.2013HarjumaaTallinnMTÜ EMERALD
Eve End
6
Võistlustantsu treener IV04079718.05.2013HarjumaaTallinnTantsuklubi Leevi
Heili Klandorf
6
Võistlustantsu treener IV04079814.03.2013HarjumaaTallinnRevalia Tantsukool
Hele Siilak
6
Võistlustantsu treener IV04079918.05.2013TartumaaTartuTantsuklubi "Stiil", Tantsuspordiklubi STIIL Jõhvi, Tantsuspordiklubi Stiil Kohtla-Järve
Helen Klandorf-Sadam
6
Võistlustantsu treener IV04080018.05.2013HarjumaaHarkuCrause Tantsukool
Kristina Tennokese
5
Võistlustantsu treener III04080118.05.2013HarjumaaSakuMTÜ Tantsukool Danceland
Kristine Esko
4
Võistlustantsu treener II04080218.05.2013HarjumaaTallinnMittetulundusühing Arte Movimento
Veldo Timm
6
Võistlustantsu treener IV04080318.05.2013HarjumaaTallinnOsaühing ANAWEST
Voldemar Juur
6
Võistlustantsu treener IV04080401.10.2012HarjumaaTallinnMambo tantsukool
Reijo Puhm
3
Jalgrattaspordi treener I04106921.05.2013TartumaaTartu
Martti Alesmaa
3
Jalgrattaspordi treener I04107021.05.2013RaplamaaMärjamaa
Janari-Joel Jõessar
3
Jalgrattaspordi treener I04107121.05.2013RaplamaaMärjamaa
Gerda Rand
3
Jalgrattaspordi treener I04107208.05.2012HarjumaaTallinnRaplamaa Rattaklubi
Kaupo Alasi
3
Maadlustreener I04107302.05.2013LäänemaaHaapsalu
Gristen Heinmets
3
Maadlustreener I04107425.05.2013PärnumaaPaikuseMTÜ Rand, Spordiklubi Leo
Jaan Männi
3
Maadlustreener I04107525.05.2013PärnumaaPärnuMTÜ Rand
Raivo Pärna
3
Maadlustreener I04107625.05.2013PärnumaaPärnu
Argo Saluste
3
Maadlustreener I04107725.05.2013PärnumaaPaikuse
Tiit Seiton
3
Maadlustreener I04107824.05.2013LäänemaaMartnaSpordiklubi Martna
Aap Uspenski
3
Maadlustreener I04107925.05.2013LäänemaaHaapsaluMaadlusklubi Dünamo
Siim Abner
3
Maadlustreener I04108002.05.2013Lääne-VirumaaKadrina
Ando Lehtmets
3
Maadlustreener I04108128.05.2013LäänemaaRidala
Kauri Mitt
3
Maadlustreener I04108228.05.2013PärnumaaSindiMTÜ Rand
Margus Umda
3
Maadlustreener I04108328.05.2013LäänemaaMartna
Sander Viljastu
3
Maadlustreener I04108428.05.2013RaplamaaMärjamaa
Aleksandr Tšerednikov
5
Ujumistreener III04120029.05.2013Ida-VirumaaSillamäe
Marje Laar
5
Ujumistreener III04120129.05.2013HarjumaaTallinnTOPi Ujumisklubi
Anne Tohver
5
Ujumistreener III04120229.05.2013PärnumaaPärnu
Tiiu Raud
5
Ujumistreener III04120329.05.2013HarjumaaSaueUjumisklubi Briis
Annelii Jaal
6
Ujumistreener IV04120429.05.2013TartumaaTartuUjumise Spordiklubi MTÜ
Enn Lepik
6
Ujumistreener IV04120529.05.2013HarjumaaViimsiMTÜ SPA Viimsi Tervis
Eric Roots
6
Ujumistreener IV04120629.05.2013TartumaaTartuMTÜ Spordiklubi Flüüger, MTÜ Tartu Ujumisklubi
Ester Sillaste
6
Ujumistreener IV04120729.05.2013HarjumaaTallinn
Gunnar Tõnning
6
Ujumistreener IV04120829.05.2013Lääne-VirumaaRakvereMTÜ Vinni Vaba Aja Keskus, MTÜ Wiru Swim, Rakvere Spordikool
Hilju Lillo
6
Ujumistreener IV04120929.05.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi SharK
Igor Filin
6
Ujumistreener IV04121029.05.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, Kristjan Palusalu Spordiklubi, Spordiklubi Aquaway
Jevgeni Barmotin
6
Ujumistreener IV04121129.05.2013Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Jevgeni Bugakov
6
Ujumistreener IV04121229.05.2013Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Kaire Indrikson
6
Ujumistreener IV04121329.05.2013HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Leili Hein
6
Ujumistreener IV04121429.05.2013HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Margit Viilep
6
Ujumistreener IV04121529.05.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Tabasalu Triatloniklubi
Marika Tikkerbär
6
Ujumistreener IV04121629.05.2013PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Spordiklubi Pärnu Ujumisklubi Uca
Sergei Maksimov
6
Ujumistreener IV04121729.05.2013Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Ujumisklubi Kalev
Ülle Merisalu
6
Ujumistreener IV04121829.05.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi SharK
Gennadi Galkin
5
Karatetreener III04121929.05.2013HarjumaaTallinn
Kätlin Kivirand
5
Karatetreener III04122029.05.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Rene Lett
5
Karatetreener III04122129.05.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Impact
Gunnar Richter
4
Karatetreener II04122229.05.2013HarjumaaKiili
Eero Liiv
4
Kobudotreener II04122329.05.2013HarjumaaTallinnTallinna Aikidoklubi - TAIKIKAI, VK Budokan Budokool
Kaido Kikkas
4
Kobudotreener II04122429.05.2013HarjumaaSaue vald
Margus Gering
3
Kergejõustikutreener I04123001.06.2013Ida-VirumaaNarva
Häli-Herta Haavapuu
3
Kergejõustikutreener I04123101.06.2013HiiumaaHiiuSA Hiiumaa Spordikool
Anni Kuresoo
3
Kergejõustikutreener I04123228.10.2010TartumaaElva
Minna Kuslap
3
Kergejõustikutreener I04123301.06.2013JõgevamaaJõgeva vald
Tanel Laanmäe
3
Kergejõustikutreener I04123401.06.2013ValgamaaTõrvaSpordiklubi Viraaž
Martin Maaniit
3
Kergejõustikutreener I04123501.06.2013HarjumaaKernu
Britta Nool
3
Kergejõustikutreener I04123601.06.2013HarjumaaViimsi
Kadri Paat
3
Kergejõustikutreener I04123701.06.2013SaaremaaOrissaareMy Fitness AS
Silver Plamus
3
Kergejõustikutreener I04123801.06.2013HarjumaaKeila
Kaspar Raudla
3
Kergejõustikutreener I04123901.06.2013Lääne-VirumaaTamsalu
Polina Mattisen
3
Kergejõustikutreener I04124001.06.2013HarjumaaTallinn
Andreas Soome
3
Kergejõustikutreener I04124127.01.2010HarjumaaTallinn
Rando Tomingas
3
Kergejõustikutreener I04124201.06.2013HarjumaaKuusalu
Natalia Konkina
4
Kergejõustikutreener II04124325.04.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Kertu Tiitso
4
Kergejõustikutreener II04124425.04.2013HarjumaaTallinn
Ants Kuusik
6
Kergejõustikutreener IV041245 18.12.2013ViljandimaaViljandi valdViljandi Spordikool, Viljandi Vastupidavusalade Klubi Staier
Hennit Küppas
6
Kergejõustikutreener IV041246 18.12.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Kivilind
Kaja Ladva
6
Kergejõustikutreener IV041247 18.12.2013LäänemaaHaapsaluHaapsalu Kergejõustikuklubi, Läänemaa Spordikool
Epp Maasik
6
Kergejõustikutreener IV041248 05.11.2013HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Helmut Raamat
6
Kergejõustikutreener IV04124918.12.2013HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Toivo Ruut
6
Kergejõustikutreener IV04125005.11.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Timo Tigane
3
Laskesuusatamistreener I04130420.05.2013ValgamaaOtepää
Kristel Viigipuu
3
Laskesuusatamistreener I04130520.05.2013TartumaaElva
Igor Aleksejev
4
Tennisetreener II04130620.05.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Tenniseklubi
Helen Holter-Mahlapuu
4
Tennisetreener II04130720.05.2013HarjumaaTallinnSA US Tenniseakadeemia
Raul Rander
4
Tennisetreener II04130820.05.2013HarjumaaTallinnMTÜ Tenniseakadeemia
Sven Tamming
4
Tennisetreener II04130908.12.2011HarjumaaMTÜ Spordiklubi TC 2000
Raido Ränkel
3
Murdmaasuusatamise treener I04131025.05.2013Lääne-VirumaaSõmeru
Tauri Tikerpe
3
Murdmaasuusatamise treener I04131125.05.2013HarjumaaKeila
Morten Priks
3
Murdmaasuusatamise treener I04131225.05.2013ValgamaaOtepää
Triin Ojaste
3
Murdmaasuusatamise treener I04131328.05.2013ValgamaaOtepää
Klen Krünberg
3
Murdmaasuusatamise treener I04131428.05.2013Lääne-VirumaaTamsalu
Mairi Kants
3
Murdmaasuusatamise treener I04131525.05.2013ValgamaaOtepää
Siim Eilo
3
Murdmaasuusatamise treener I04131625.05.2013Lääne-VirumaaRakke
Heidi Raju
3
Murdmaasuusatamise treener I04131725.05.2013HarjumaaTallinn
Keio Kütt
3
Murdmaasuusatamise treener I04131825.05.2013ValgamaaOtepää
Magnus Künnapas
3
Murdmaasuusatamise treener I04131925.05.2013JärvamaaAmbla
Andres Allsalu
3
Tõstespordi treener I04132001.06.2013TartumaaTartu
Leho Pent
3
Tõstespordi treener I04132131.05.2013JärvamaaAlbu
Jakob Punder
3
Tõstespordi treener I04132231.05.2013TartumaaLuunja
Nikolai Sõssak
5
Tõstespordi treener III04132331.05.2013Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Albatross
Risto Raid
3
Jalgrattaspordi treener I04132402.06.2013TartumaaTartu
Jaanus Lillepuu
3
Võrkpallitreener I04144801.06.2013HarjumaaTallinn
Kadi Paaliste
3
Võrkpallitreener I04144901.06.2013LäänemaaLääne-NigulaOru Spordiklubi
Anatolijs Vralovs
3
Võrkpallitreener I04145013.07.2009ValgamaaValga
Argo Arak
4
Võrkpallitreener II04145101.06.2013HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi, Tallinna Võrkpalliklubi
Veikko Martin
4
Võrkpallitreener II04145201.06.2013HiiumaaKäinaKäina Spordiklubi
Helen Saal
4
Võrkpallitreener II04145301.06.2013VõrumaaVõru vald
Keiu Silm
4
Võrkpallitreener II04145419.10.2009HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Karin Vassil
4
Võrkpallitreener II04145515.05.2013RaplamaaRaplaSpordiklubi Tats
Ülari Kaibald
5
Võrkpallitreener III04145601.06.2013HiiumaaHiiuEesti Võrkpalli Liit, Hiiumaa Spordikool, MTÜ Hiiumaa Võrkpall
Evelin Lepa
5
Võrkpallitreener III04145715.05.2013HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Evely Pajula
5
Võrkpallitreener III04145801.06.2013PärnumaaPärnuMTÜ Võrkpalliklubi Täht
Piret Klooren
5
Võrkpallitreener III04145901.06.2013HarjumaaTallinnVõrkpallikool Täht
Gadi Rohtjärv
5
Võrkpallitreener III04146001.06.2013JärvamaaPaide
Tiiu Õunap
5
Võrkpallitreener III04146101.06.2013JõgevamaaJõgeva
Keete Puri
6
Võrkpallitreener IV04146201.06.2013HarjumaaTallinnEesti Näituste Võrkpalliklubi
Marlen Peeba
4
Karatetreener II04184420.09.2010HarjumaaTallinnKarate-Do klubi Nüke Spordikool
Jaanus Pettai
3
Squashitreener I04184504.06.2013HarjumaaViimsiTallinn Squash Rackets Club MTÜ
Kristjan Pettai
3
Squashitreener I04184604.06.2013HarjumaaTallinn
Kaspar Listra
3
Squashitreener I04184704.06.2013HarjumaaTallinn
Jürgen Oppi
3
Laskmistreener I04188203.06.2013HarjumaaTallinn
Mark Torop
6
Laskmistreener IV04188330.12.2009HarjumaaMaardu
Siim Tuus
3
Tennisetreener I04188426.05.2013Lääne-VirumaaRakvere
Kerli Haas
3
Korvpallitreener I04194322.06.2013HarjumaaTallinn
Anastassia Ptitsõna
3
Korvpallitreener I04194421.05.2012Ida-VirumaaNarvaKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Kerttu Jallai
3
Korvpallitreener I04194522.06.2013VõrumaaVõru vald
Taavi Rannas
3
Korvpallitreener I04194620.03.2011HarjumaaKeila
Katre Lamp
3
Korvpallitreener I04194722.06.2013HarjumaaTallinn
Triin Teppo
3
Korvpallitreener I04194822.06.2013HarjumaaTallinn
Robert Peterson
3
Korvpallitreener I04194922.06.2013VõrumaaVõru
Viljo Sinikas
3
Korvpallitreener I04195025.07.2012RaplamaaRaikkülaMTÜ Rapla Korvpallikool
Allan Siimann
3
Korvpallitreener I04195121.12.2012HarjumaaViimsiBC STAR korvpallikool
Siim Jõeväli
3
Korvpallitreener I04195222.06.2013HarjumaaViimsi
Mikk Sarik
3
Korvpallitreener I04195315.12.2011HarjumaaTallinnMTÜ Rae Koss, Rae Huvialakool
Tair Tenno
3
Korvpallitreener I04195415.10.2009HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Kaido Vahesalu
3
Korvpallitreener I04195501.06.2013Lääne-VirumaaKundaRahvaspordiklubi SportKunda
Anastassia Samorukov
3
Korvpallitreener I04195601.07.2010HarjumaaTallinn
Arko Kask
3
Korvpallitreener I04195722.06.2013PärnumaaPärnu
Tanel Kaljula
3
Korvpallitreener I04195822.06.2013HarjumaaTallinnMittetulundusühing TARTU PALLIKLUBI
Konstantin Arzumanjan
4
Korvpallitreener II04195922.06.2013HarjumaaTallinn
Ralf Lainevool
5
Korvpallitreener III04196022.06.2013HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn, Spordiklubi Newox
Markko Arro
5
Korvpallitreener III04196101.06.2013HarjumaaTallinnKeila Korvpallikool
Tanel Einaste
5
Korvpallitreener III04196210.05.2012HarjumaaViimsiKorvpalliklubi Viimsi
Ants Järv
5
Korvpallitreener III04196322.06.2013PõlvamaaRäpinaRäpina Spordikool
Aivar Kuusmaa
5
Korvpallitreener III04196422.06.2013HarjumaaTallinnMTÜ Rapla Korvpallikool
Vladimir Vahrušev
5
Korvpallitreener III04196501.06.2013HarjumaaTallinn
Kaido Seil
5
Korvpallitreener III04196601.06.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim, Tabasalu Palliklubi
Reimo Luht
5
Korvpallitreener III04196701.06.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Rim, Laagri Huvialakool
Liana Piirsoo
5
Korvpallitreener III04196822.06.2013LäänemaaLihulaAudentese spordiklubi
Indrek Reinbok
5
Korvpallitreener III04196901.03.2012HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Huvikool Spordiklubi Rim, MTÜ Spordiklubi "Rafter"
Arp Pressraud
6
Korvpallitreener IV04197022.06.2013HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Arina Süld
4
Liikumisharrastuse treener II04217502.06.2012HarjumaaTallinn
Margit Kaur
3
Liikumisharrastuse treener I04217622.04.2013PärnumaaPärnu
Julia Kurbat
3
Liikumisharrastuse treener I04217712.04.2011HarjumaaTallinn
Heili Parras
3
Liikumisharrastuse treener I04217802.06.2012HarjumaaRaeMTÜ Fox
Küllike Perkmann
3
Liikumisharrastuse treener I04217916.12.2010ViljandimaaViljandi
Tõnis Saag
5
Liikumisharrastuse treener III04218004.06.2010TartumaaTartu
Küllike Saar
3
Liikumisharrastuse treener I04218102.06.2012TartumaaVõnnu
Thea Turulinn
4
Liikumisharrastuse treener II04218203.12.2011HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Kristiana Rode-Gulova
3
Sõudetreener I04218323.05.2013Ida-VirumaaNarva
Katrin Kivisikk
3
Sõudetreener I04218423.05.2013TartumaaTartu
Andrus Sabiin
3
Sõudetreener I04218523.05.2013PärnumaaPärnu
Reigo Pihlak
3
Sõudetreener I04218602.10.2010TartumaaTartuSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Aleksei Lipintsov
3
Sõudetreener I04218723.05.2013HarjumaaTallinnMTÜ Sõudespinning, Tallinna Sõudeklubi
Katrin Järv
3
Sõudetreener I04218823.05.2013PärnumaaSauga
Marko Slastinovski
3
Käsipallitreener I04218914.11.2012HarjumaaTallinnSpordiklubi HC Tallas Käsipallikool
Rudolf Põld
3
Käsipallitreener I04219010.06.2013HarjumaaTallinn
Kim Kišenja
3
Käsipallitreener I04219110.06.2013HarjumaaAnija
Laur Lantsev
3
Käsipallitreener I04219210.06.2013HarjumaaAnija
Ilmar Aluvee
6
Suusahüpete treener IV04235617.01.2013HarjumaaTallinn
Mats Piho
3
Kahevõistluse ja suusahüpete treener I04235707.06.2012VõrumaaRõugeSpordiühing Taevatäht
Sander Naeris
3
Kahevõistluse ja suusahüpete treener I04235820.05.2013HarjumaaTallinn
Tanel Levkoi
3
Kahevõistluse ja suusahüpete treener I04235920.05.2013HarjumaaTallinn
Karl-August Tiirmaa
3
Kahevõistluse ja suusahüpete treener I04236020.08.2013ValgamaaOtepää
Helen Hade
3
Aeroobikatreener I04248923.10.2012TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Ingrid Hamer
4
Aeroobikatreener II04249022.04.2013TartumaaNõoMTÜ TANTSUKLUBI TRIINIKS, My Fitness AS
Mari-Ann Iila
3
Aeroobikatreener I04249110.06.2013HarjumaaTallinn
Piret Käen
3
Aeroobikatreener I04249210.06.2013HarjumaaTallinn
Kärt Jalajas
3
Aeroobikatreener I04249304.05.2011HarjumaaTallinn
Marge Jänes
3
Aeroobikatreener I04249410.06.2013ViljandimaaViljandiMy Fitness AS
Mariann Rikka
3
Aeroobikatreener I04249510.06.2013TartumaaTartu
Kristi Liivik
3
Aeroobikatreener I04249610.06.2013HarjumaaSaku
Krista Majak
3
Aeroobikatreener I04249725.10.2010TartumaaÜlenurmeMy Fitness AS, OÜ Freewill
Anneli Pajus
3
Aeroobikatreener I04249810.06.2013HarjumaaTallinn
Olga Pantelejeva
3
Aeroobikatreener I04249919.04.2012Ida-VirumaaNarvaMy Fitness AS
Merilin Tiits
3
Aeroobikatreener I04250010.06.2013HarjumaaTallinn
Liis Piksar
3
Aeroobikatreener I04250110.06.2013HarjumaaTallinn
Anneli Annist
3
Aeroobikatreener I04250210.06.2013HarjumaaTallinn
Jekaterina Põldots
3
Aeroobikatreener I04250310.06.2013PärnumaaPärnu
Kristel Päll
3
Aeroobikatreener I04250410.06.2013JärvamaaPaide
Ele-Ly Rahumägi
3
Aeroobikatreener I04250510.06.2013HarjumaaTallinn
Marit Rauk
3
Aeroobikatreener I04250623.10.2012TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Ene Tilk
3
Aeroobikatreener I04250910.06.2013HarjumaaKuusalu
Triin Tõnts
3
Aeroobikatreener I04251010.06.2013PärnumaaPärnu
Kadri Vernik
3
Aeroobikatreener I04251110.06.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Monika Valdre
3
Aeroobikatreener I04251210.06.2013RaplamaaKohila
Kris-Marie Nisu
4
Aeroobikatreener II04251310.06.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Maila Kurg
4
Aeroobikatreener II04251410.06.2013HarjumaaViimsi
Miia Mänd
5
Aeroobikatreener III04251506.10.2013HarjumaaMaarduFittest Klubi OÜ
Diana Valge
4
Aeroobikatreener II04251622.04.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Merlin Võsu
3
Aeroobikatreener I04251710.06.2013TartumaaTartu
Tatjana Beljajeva
4
Vesiaeroobika treener II04251822.04.2013HarjumaaTallinn
Kerli Kuusk
3
Vesiaeroobika treener I04251910.06.2013TartumaaTartu
Marina Melnikova
3
Vesiaeroobika treener I04252022.04.2013HarjumaaTallinn
Evelyn Müürsepp
3
Vesiaeroobika treener I04252110.06.2013HarjumaaSaue vald
Kadri Piirisild
3
Vesiaeroobika treener I04252210.06.2013VõrumaaVõruVirmar Spordiühing
Siret Põldur
3
Vesiaeroobika treener I04252310.06.2013PärnumaaPaikuse
Eve Sartakov
3
Vesiaeroobika treener I04252422.04.2013PärnumaaHalingaOÜ Tervise Paradiis, Spordiklubi Rõõm
Marju Tamm
3
Vesiaeroobika treener I04252510.06.2013Lääne-VirumaaVinni
Signe Tilk
3
Vesiaeroobika treener I04252610.06.2013HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Indrek Verro
4
Vesiaeroobika treener II04252710.06.2013HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn, Sparta Spordikool
Inna Adami
4
Vesiaeroobika treener II04252810.06.2013HarjumaaTallinn
Lea Ilves
3
Vesiaeroobika treener I04252910.06.2013ViljandimaaViljandiKalevi Ujumiskool
Jevgenia Melnikova
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I04253023.10.2012HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Irina Kikkas-Nõomaa
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II04253117.09.2009HarjumaaTallinnMTÜ Excite Dance
Airi Pärn
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II04253210.06.2013TartumaaElvaSpordiklubi Airi, Võimlemisklubi Janika
Olga Simson
3
Põhivõimlemise treener I04253310.06.2013HarjumaaTallinn
Nele Loo
5
Põhivõimlemise treener III04253422.04.2013HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Kai Randrüüt
5
Põhivõimlemise treener III04253523.10.2012HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool
Oleg Semjonov
4
Akrobaatilise võimlemise treener II04253622.04.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Trefoil
Maksim Nikolajev
3
Akrobaatilise võimlemise treener I04253722.04.2013HarjumaaTallinn
Tatjana Kabrits
5
Akrobaatilise võimlemise treener III04253822.04.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Trefoil
Pille Vahtra
3
Võrkpallitreener I04253901.06.2013HarjumaaTallinn
Hippe Oimet
3
Võrkpallitreener I04254001.06.2013VõrumaaVõru
Helena Matus
3
Võrkpallitreener I04254101.06.2013VõrumaaVõru
Kaisa Õunpuu
3
Võrkpallitreener I04254201.06.2013SaaremaaKuressaare
Erle Püvi
3
Võrkpallitreener I04254301.06.2013ViljandimaaTarvastu
Piret Hansen
3
Võrkpallitreener I04254402.06.2013JärvamaaPaide
Meelis Kivisild
3
Võrkpallitreener I04254501.06.2013ViljandimaaViljandi
Siim Ennemuist
3
Võrkpallitreener I04254601.06.2013SaaremaaKuressaare
Mikk Pedosk
3
Võrkpallitreener I04254701.06.2013JõgevamaaPõltsamaa
Mart Siliksaar
7
Sulgpallitreener V04262614.05.2013TartumaaTartuSulgpalliklubi Triiton
Johannes Ahun
3
Purjetamistreener I04272503.06.2013HarjumaaTallinn
Jaan Härms
6
Lauatennisetreener IV04301511.06.2013HarjumaaTallinnLauatenniseklubi Kalev
Reet Palm-Killing
7
Sõudetreener V04301611.06.2013PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Paavo Nael
5
Murdmaasuusatamise treener III04301711.06.2013HarjumaaSakuMTÜ Saku Suusaklubi
Merle Keerutaja
6
Võrkpallitreener IV04301811.06.2013ViljandimaaViljandiEesti Võrkpalli Liit, MTÜ Spordiklubi VilVol, Viljandi Spordikool
Jaan Angerjärv
3
Judotreener I04328029.12.2010TartumaaTartuDO Judokool
Mait Mikkelsaar
3
Judotreener I04328131.05.2010TartumaaTartu
Hendrik Tasa
3
Judotreener I04328220.05.2013SaaremaaKuressaare
Madis Laid
3
Judotreener I04328331.05.2010SaaremaaKuressaareSaaremaa Spordikool
Rivo Jurs
3
Judotreener I04328431.05.2010TartumaaTartu
Liina Heinsaar
3
Ujumistreener I04335916.06.2013HarjumaaTallinn
Sergei Tšerednitšenko
3
Ujumistreener I04336006.07.2012HarjumaaTallinn
Asko Pärl
3
Ujumistreener I04336116.06.2013JärvamaaTüri
Maiu Herzmann
4
Ujumistreener II04336206.07.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Mittetulundusühing Vesi ja Tervis, OÜ Freewill
Nonna Sarana
4
Ujumistreener II04336330.05.2013HarjumaaRaeAudentese spordiklubi, OÜ Freewill
Natalja Zotina
4
Ujumistreener II04336416.06.2013Ida-VirumaaSillamäeNarva Spordikool "Energia"
Tene Järvsoo
4
Ujumistreener II04336516.06.2013JärvamaaTüri
Mare Vooglaid
4
Ujumistreener II04336611.04.2011HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Evelin Lätt
5
Ujumistreener III04336716.06.2013TartumaaTartu
Rain Kuresoo
5
Laskesuusatamistreener III04336821.05.2013ValgamaaOtepääSK Sakala Biathlon
Mihkel Joosing
5
Laskesuusatamistreener III04336921.05.2013TartumaaTartu
Olesja Atamanova-Vorobjova
5
Kickboxingu treener III04365618.03.2013HarjumaaMTÜ Estonian Academy of Kickboxing
Villu Nurmoja
5
Kickboxingu treener III04365720.06.2013Lääne-VirumaaRakvereSpordiklubi Tugev Tahe
Maris Jõeveer
4
Kickboxingu treener II04365813.12.2009Ida-VirumaaJõhvi
Dmitri Petrjakov
6
Kickboxingu treener IV04365920.06.2013HarjumaaHarkuEesti Kick-Boxingu Liit, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Spordiklubi Mainor-Shaolin
Sergei Kozlov
4
Kickboxingu treener II04366004.07.2010HarjumaaTallinn
Georgi Nikolajev
5
Kickboxingu treener III04366202.07.2011TartumaaTartuEesti Karate Föderatsioon, Spordiklubi "BudoArt", Spordiklubi Bu-Sport 2000
Stanislav Novikov
3
Kickboxingu treener I04366306.11.2010HarjumaaTallinn
Sergei Vinokurov
6
Kickboxingu treener IV04366420.06.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon, Spordiklubi Gladiator
Dmitri Vorobjov
6
Kickboxingu treener IV04366518.03.2013HarjumaaTallinnMTÜ Estonian Academy of Kickboxing, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Igor Šinkevitš
6
Kickboxingu treener IV04400120.06.2013HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant, MTÜ Eesti Muay Thai Föderatsioon
Birgit Mardi
4
Tennisetreener II04419226.06.2013HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi TC 2000
Vjatšeslav Zaretšnev
5
Poksitreener III04425218.07.2012Ida-VirumaaJõhviPoksiklubi Loit
Mari Nurklik
3
Poksitreener I04425325.06.2013TartumaaTartu
Kaupo Arro
3
Poksitreener I04425425.06.2013RaplamaaRaikkülaEesti Poksiliit, Kalev Boxing Spordikool
Alfred Vest
3
Poksitreener I04425517.12.2012HarjumaaTallinnKalev Boxing Spordikool, Tallinna Spordiselts Kalev
Agnes Kutsar
3
Ratsutamistreener I04425703.05.2013HarjumaaKeilaOSAÜHING NIITVÄLJA RATSAKOOL
Annika Maripuu
3
Ratsutamistreener I04425803.06.2013SaaremaaKuressaare
Annike Laving
3
Ratsutamistreener I04425903.06.2013HarjumaaTallinn
Ingrit Lomann
3
Ratsutamistreener I04426003.06.2013JärvamaaTüri
Jaak Kalda
3
Ratsutamistreener I04426103.06.2013TartumaaLaeva
Jelena Novikova
3
Ratsutamistreener I04426203.06.2013HarjumaaTallinn
Maiken Lepiste
3
Ratsutamistreener I04426312.06.2013ViljandimaaViljandi vald
Peter Nicolai Skjoldby
3
Ratsutamistreener I04426403.06.2013ViljandimaaTarvastu
Riina Raba
3
Ratsutamistreener I04426503.06.2013LäänemaaRidalaLäänemaa Ratsaspordi Klubi
Triinu-Karin Järve
3
Ratsutamistreener I04426603.06.2013ViljandimaaViljandi
Vilve Tammearu
3
Ratsutamistreener I04426703.06.2013PärnumaaSurju
Anne-Liis Liblikmaa
4
Ratsutamistreener II04426803.06.2013HarjumaaTallinn
Õnne Halliko
4
Ratsutamistreener II04426903.06.2013HarjumaaKeila valdMTÜ Estonian Endurance Riding
Siret Saks
5
Ratsutamistreener III04427003.06.2013TartumaaLuunjaLiivimaa Ratsaklubi
Maiken Sarv
3
Aeroobikatreener I04436510.06.2013TartumaaTartu
Juri Sarajev
4
Aikidotreener II04436622.06.2013TartumaaTartu
Henn Antson
4
Ju-Jutsu treener II04436716.05.2013VõrumaaVõru
Andrei Bagautdinov
3
Ju-Jutsu treener I04436822.06.2013HarjumaaTallinn
Madis Metsma
3
Ju-Jutsu treener I04436907.12.2009HarjumaaHarku
Artjom Klinkov
3
Ju-Jutsu treener I04437022.06.2013HarjumaaTallinn
Anželika Gribovskaja
3
Ju-Jutsu treener I04437107.12.2009HarjumaaTallinnSpordikool Bushinkan
Oleg Aleksandrov
3
Ju-Jutsu treener I04437222.06.2013HarjumaaMaardu
Marge Sakkool
3
Wu - Shu treener I04437307.12.2009HarjumaaTallinn
Ivan Posledov
3
Wu - Shu treener I04437430.12.2010HarjumaaTallinn
Madis Paju
3
Kergejõustikutreener I04449828.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Rain Raadik
3
Korvpallitreener I04451901.07.2013PärnumaaPärnu
Christopher Moore
5
Korvpallitreener III04452001.07.2013HarjumaaTallinn
Rauno Pehka
5
Korvpallitreener III04452101.07.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Korvpalliliit
Sergei Novikov
5
Korvpallitreener III04452701.07.2013HarjumaaTallinnHC VIPERS MTÜ
Indrek Verro
4
Liikumisharrastuse treener II04452810.06.2013HarjumaaTallinnKäsipalliklubi HC Tallinn, Sparta Spordikool
Liana Piirsoo
5
Liikumisharrastuse treener III04452922.06.2013LäänemaaLihulaAudentese spordiklubi
Andrus Kallaste
4
Ratsutamistreener II04454510.08.2013PärnumaaToriLaane Ratsakool, Pärnumaa Ratsaspordiklubi
Olga Pallo
5
Karatetreener III04464128.10.2011HarjumaaViimsi
Rein Rebane
5
Karatetreener III04464228.10.2011HarjumaaKose
Viktor Kirpu
7
Vehklemistreener V04474920.04.2013TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Janika Veinpere-Pillisner
6
Korvpallitreener IV04481401.09.2013HarjumaaTallinnEesti Korvpalliliit, Korvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Jevgeni Gurjanov
6
Korvpallitreener IV04481528.08.2013HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Vladimir Grabovski
6
Korvpallitreener IV04481601.09.2013HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Janne Rits
6
Korvpallitreener IV04481720.05.2013HarjumaaTallinnBC STAR korvpallikool, MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi
Valentina Skorohhodova
6
Korvpallitreener IV04481801.09.2013HarjumaaTallinnKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev, Korvpallikool Tallinn
Marek Koitla
6
Korvpallitreener IV04481901.09.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Eesti Korvpalliliit
Richard Michael Barnwell
4
Jalgpallitreener II04488512.06.2013HarjumaaTallinnEesti Jalgpalli Liit
Martin Maasing
4
Jalgpallitreener II04488601.09.2013HarjumaaTallinn
Rando Polberg
4
Jalgpallitreener II04488701.09.2013HarjumaaTallinn
Martin Teder
4
Jalgpallitreener II04488813.09.2012ValgamaaOtepääJalgpalliklubi FC Otepää
Kristi Roosimägi
6
Aeroobikatreener IV04491817.09.2013HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Maiki Ritslaid
5
Aeroobikatreener III04491920.06.2011HarjumaaViimsiSpordiklubi Reval-Sport
Ethel Igatt
4
Aeroobikatreener II04492010.06.2013HarjumaaHarkuMTÜ Arigato Spordiklubi, My Fitness AS
Natalja Voss
5
Aeroobikatreener III04492117.09.2013Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiklubi KLEO, Ujumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Nele Põldvere
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I04492219.06.2011TartumaaTartu
Anna Puolakainen
3
Ilu- ja rühmvõimlemise treener I04492323.10.2009HarjumaaTallinnANNA MELODY TANTSU JA ILUVÕIMLEMISE SPORDIKOOL
Marjana Voronina
4
Ilu- ja rühmvõimlemise treener II04492423.10.2012HarjumaaTallinnVõimlemiskool Excite Dance
Irina Kikkas-Nõomaa
5
Ilu- ja rühmvõimlemise treener III04492517.09.2013HarjumaaTallinnMTÜ Excite Dance
Monika Kirss
3
Võimlemistreener I04492616.09.2013JärvamaaPaide
Oleg Kim
7
Taekwondo (WTF) treener V04493618.09.2013HarjumaaTallinnEesti Hapkido Föderatsioon, Katleri Taekwondoklubi, Spordiklubi Hodori
Peep Päll
6
Jõusaali treener IV04493718.09.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Mart Mäerand
6
Sulgpallitreener IV04493814.09.2013TartumaaTartuNõo Sulgpalliklubi
Heiki Sorge
6
Sulgpallitreener IV04493914.09.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Aigar Tõnus
7
Sulgpallitreener V04494014.09.2013HarjumaaTallinnEesti Sulgpalliliit, mittetulundusühing SK Drive, MTÜ Tallinna Sulgpallikeskus, Viimsi Sulgpalliklubi
Jüri Tarto
7
Sulgpallitreener V04494114.09.2013HarjumaaTallinnmittetulundusühing SK Drive, Tondiraba Sulgpallikool, Viimsi Sulgpalliklubi
Igor Gribovski
6
Ju-Jutsu treener IV04494218.09.2013HarjumaaTallinnSpordikool Bushinkan
Jaak Kabrits
6
Ju-Jutsu treener IV04494318.09.2013HarjumaaTallinnGošhin Klubi
Aleksandr Krasnikov
4
Võistlustantsu treener II04494422.09.2013HarjumaaTallinnIMPULSE Dance MTÜ, IMPULSE Pluss MTÜ, Tantsukool Impulse
Gaspar Epro
4
Kergejõustikutreener II04494524.09.2013JõgevamaaPõltsamaa
Aleksandra Laer
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III04495430.03.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Rinaldo Olberg
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04495526.09.2013HarjumaaTallinn
Heikki Mägi
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04495625.09.2010TartumaaTähtvereTervise ja Spordi Edendamise Selts
Liana Aas
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04495702.04.2011TartumaaTartu
Rene Kuusik
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II04495826.09.2013Lääne-VirumaaRakvere
Jüri Leinvald
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04495902.04.2011HarjumaaTallinnOÜ Lasnamäe Spordikeskus
Ain Kimber
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV04496026.09.2013PärnumaaPärnuSpordiklubi Ringi
Janika Koch-Mäe
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04496126.09.2013HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Andra Sõmer
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04496226.09.2013HarjumaaTallinnTori spordiklubi
Vladimir Bobrov
4
Sport chanbara treener II04506327.09.2013HarjumaaTallinn
Olga Bobrova
4
Sport chanbara treener II04506401.09.2011HarjumaaTallinn
Alexander Grushko
4
Kudotreener II04506527.09.2013HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Tatjana Hiiesalu
3
Taekwon-do (ITF) treener I04506627.09.2013HarjumaaTallinn
Aleksei Klimov
4
Kudotreener II04506727.09.2013HarjumaaTallinn
Jelena Kotenjova
3
Sport chanbara treener I04506801.09.2013Ida-VirumaaSillamäeSpordiklubi Evail-Athletics
Nikolai Novitski
5
Sambotreener III04506927.09.2013Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Buffen-Do
Jevgeni Prismotrov
4
Sport chanbara treener II04507001.09.2011HarjumaaTallinnSpordikool Kõmgan
Eduard Svarval
3
Taekwon-do (ITF) treener I04507113.10.2010HarjumaaTallinnKatleri Taekwondoklubi
Artjom Zumer
3
Taekwon-do (ITF) treener I04507227.09.2013HarjumaaTallinn
Igor Tamahin
3
Taekwon-do (ITF) treener I04507327.09.2013HarjumaaTallinn
Fjodor Ursaki
4
Sambotreener II04507427.09.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Kibuvits
Maksim Sidnev
3
Sport chanbara treener I04507527.09.2013HarjumaaTallinn
Deniss Presnetsov
5
Taekwon-do (ITF) treener III04507627.09.2013HarjumaaTallinnJüri Taekwondo Klubi, Spordikool Kõmgan
Ljubov Holte
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II04508526.04.2012HarjumaaTallinn
Jelena Milaja
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II04508626.04.2012HarjumaaTallinnBest Select Spordiklubi
Andres Gribovski
4
Ju-Jutsu treener II04513302.10.2013HarjumaaTallinn
Vadim Kalinskiy
3
Ju-Jutsu treener I04513402.10.2013HarjumaaTallinn
Yongsheng Sheng
6
Wu - Shu treener IV04513502.10.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Yongsheng
Aale Kõrve
4
Wu - Shu treener II04513601.10.2013HarjumaaTallinnHiina Võitluskunstide keskus
Heli-Liis Lilienberg
3
Wu - Shu treener I04513707.12.2009HarjumaaTallinn
Raivo Orgusaar
4
Ju-Jutsu treener II04513802.10.2013HarjumaaTallinn
Ilmar Udam
5
Murdmaasuusatamise treener III04513905.10.2013JärvamaaAlbu
Anniki Inno
4
Murdmaasuusatamise treener II04514005.10.2013TartumaaTartuNõmme Lumeakadeemia
Indrek Palu
4
Murdmaasuusatamise treener II04514005.10.2013HarjumaaSaueMTÜ Nõmme Rattaklubi
Heidi Kaasik
7
Ujumistreener V04514214.09.2013HarjumaaTallinnEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliidu ujumiskool, TOPi Ujumisklubi
Urmas Jaamul
7
Ujumistreener V04514318.09.2013HarjumaaHarku
Timo Vilumets
4
Judotreener II04514413.09.2013HarjumaaTallinn
Glen Viks
5
Judotreener III04514513.09.2013HarjumaaTallinnA&J Lutsari Judokool
Viktoria Guseynova
4
Judotreener II04514601.10.2013Ida-VirumaaNarva
Dmitri Samoštšuk
6
Judotreener IV04514713.09.2013HarjumaaTallinnBUDOLINN JUDOKOOL, Spordiklubi Dvigatel
Juri Grill
6
Judotreener IV04514802.10.2013HarjumaaLoksaLoksa Rahvaspordiklubi
Jüri Neissaar
6
Korvpallitreener IV04526415.10.2013TartumaaTartu
Merilin Metsalu
5
Korvpallitreener III04526515.10.2013HarjumaaTallinnAudentese Spordiklubi
Tair Tenno
4
Korvpallitreener II04526618.06.2012HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Gert Kullamäe
3
Korvpallitreener I04526721.05.2012HarjumaaTallinnMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Martin Müürsepp
3
Korvpallitreener I04526815.10.2013HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi "Rafter"
Hele Berendsen
6
Kergejõustikutreener IV04527005.11.2013HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Richard Karelson
3
Maadlustreener I04530119.10.2013HarjumaaTallinn
Tõnu Laine
3
Maadlustreener I04530203.05.2013ValgamaaValgaValga Spordiklubi
Tõnis Naarits
3
Maadlustreener I04530319.10.2013HarjumaaTallinn
Rain Aleksandrov
5
Maadlustreener III04530402.05.2013ViljandimaaViljandiEesti Maadlusliit, MTÜ Tääksi Spordiakadeemia, Viljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Tauno Hausenberg
5
Maadlustreener III04530502.05.2013HarjumaaKeilaJohannes Kotkase Spordiklubi
Fjodor Ursaki
4
Judotreener II04530613.09.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Kibuvits
Aleksandr Tšerednitšenko
4
Judotreener II04530724.10.2010HarjumaaTallinnBudolinn Judokool
Toni Eylandt
6
Judotreener IV04530811.09.2013HarjumaaTallinnToni Judokool EST
Jaanus Olev
4
Judotreener II04530914.05.2011HarjumaaTallinnToni Judokool EST
Oleg Pušin
5
Maadlustreener III04531520.10.2013Ida-VirumaaKohtla-Järve
Eduard Tomingas
5
Maadlustreener III04531620.10.2013HarjumaaTallinn
Raivo Kiilstrom
5
Maadlustreener III04531702.05.2013HarjumaaTallinnKesklinna Spordiklubi, Mittetulundusühing Korrus3
Peeter Püvi
5
Maadlustreener III04531819.10.2010ViljandimaaVõhma
Anatoli Kuprijanovitš
6
Maadlustreener IV04531920.10.2013HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Tanel Renter
6
Maadlustreener IV04532002.05.2013HarjumaaTallinnErahuvikool Maadluskool Aberg
Meelis Mäekalle
6
Maadlustreener IV04532102.05.2013HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Igor Annus
6
Maadlustreener IV04532202.05.2013HarjumaaTallinnMaadlusklubi NELSON
Mait Murs
5
Võrkpallitreener III04534519.10.2013HarjumaaTallinn
Diana Kudo
5
Võrkpallitreener III04534619.10.2013TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev" Spordikool
Keiu Silm
5
Võrkpallitreener III04534710.10.2013HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Marko Vantsi
5
Võrkpallitreener III04534815.05.2013HarjumaaTallinnTallinna Võrkpalliklubi
Ingrid Reiljan
6
Kergejõustikutreener IV04536014.11.2013HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi
Maris Pärt
3
Aeroobikatreener I04536104.05.2011TartumaaTartu
Keiu Kiisler
3
Aeroobikatreener I04536223.10.2013TartumaaNõo
Kairi Kruusement
5
Aeroobikatreener III04536323.10.2013HarjumaaSaue valdAudentes Halduse OÜ , OÜ Freewill
Liili Varvas
5
Aeroobikatreener III04536423.10.2013SaaremaaLääne-Saare
Kristina Hasselbach
3
Vesiaeroobika treener I04536522.10.2013HarjumaaTallinn
Natalia Kurgan
3
Vesiaeroobika treener I04536623.10.2013RaplamaaRapla
Kristina Kala
3
Võimlemistreener I04536719.04.2012HarjumaaTallinn
Kaire Kullamäe
3
Võimlemistreener I04536823.10.2013HarjumaaTallinnErahuvikool "Kratila"
Valeria Tšernomorova
4
Võimlemistreener II04536922.10.2013HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Zoya Kheyle
4
Võimlemistreener II04537022.10.2013HarjumaaTallinn
Liisel Perlin
4
Võimlemistreener II04537123.10.2013TartumaaÜlenurmeTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Anna Puolakainen
4
Võimlemistreener II04537222.10.2013HarjumaaTallinnANNA MELODY TANTSU JA ILUVÕIMLEMISE SPORDIKOOL
Elsa Sinijärv
4
Võimlemistreener II04537326.10.2011TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Sigrid Pedoson
4
Võimlemistreener II04537425.10.2010TartumaaTartuSpordiklubi "Biomechanics group"
Heidi Kann
5
Võimlemistreener III04537522.10.2013HarjumaaTallinnErahuvikool Akrobaatika Kool, Laste õpi- ja huviklubi Väike Päike
Olev Puust
6
Võimlemistreener IV04537623.10.2013HarjumaaTallinn
Ivan Novitski
7
Judotreener V04539202.10.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Buffen-Do
Vladimir Stepanjan
7
Judotreener V04539302.10.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Anu Taveter
5
Triatlonitreener III04539422.10.2013PärnumaaOÜ Tervise Paradiis, Suusaklubi "Jõulu"
Dea Oja
4
Triatlonitreener II04539521.12.2010HarjumaaTallinnMTÜ Triatloniklubi 21. CC
Rutt Mets
4
Triatlonitreener II04539622.10.2013PärnumaaTootsi
Andres Hiiemäe
4
Triatlonitreener II04539722.10.2013TartumaaTartuAlpiklubi Firn
Jakob Proovel
7
Maadlustreener V04539826.10.2013TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Larissa Sarman
4
Judotreener II04540029.04.2011HarjumaaViimsi
Tõnu Pääsuke
7
Laskesuusatamistreener V04540116.10.2013HarjumaaTallinnEesti Laskesuusatamise Föderatsioon, Nõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Kalju Valgus
6
Laskesuusatamistreener IV04540223.10.2013HarjumaaTallinn
Kristjan Oja
5
Laskesuusatamistreener III04540316.10.2013HarjumaaTallinnSpordiühing Võru Biathlon
Kalju Ojaste
5
Laskesuusatamistreener III04540423.10.2013ValgamaaOtepääAudentese Spordikool, Eesti Suusaliit, Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ Karupesa Team
Hillar Zahkna
5
Laskesuusatamistreener III04540523.10.2013VõrumaaVõruSpordiühing Võru Biathlon
Rein Auväärt
6
Golfitreener IV04540616.10.2013HarjumaaTallinnEesti Golfikool, MTÜ Estonian Golf and Country Club
Paul Poopuu
6
Orienteerumistreener IV04540716.10.2013JärvamaaTüriorienteerumisklubi JOKA, Spordiklubi Esto
Enn Roosi
6
Kergejõustikutreener IV04540823.10.2013HarjumaaHarku
Vello Kade
6
Poksitreener IV04540923.10.2013TartumaaTartuKalev Boxing Spordikool, Poksiklubi Ring
Matis Toome
7
Võistlustantsu treener V04541023.10.2013HarjumaaTallinnErahuvikool Tantsumeka
Mihkel Klementsov
7
Sõudetreener V04541116.10.2013HarjumaaTallinnInvaspordiklubi Parasport, TALLINNA SÕUDEKLUBI
Aarne Kõiv
7
Maadlustreener V04550526.10.2013ViljandimaaViljandi valdViljandi Maadlusklubi Tulevik, Viljandi Spordikool
Oleg Jeremejev
5
Poksitreener III04550628.10.2013HarjumaaTallinn
Vadim Nikiforov
5
Poksitreener III04550705.01.2013HarjumaaTallinnArtemi Tepi Poksiklubi
Ilja Aleksejev
6
Poksitreener IV04550828.10.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi KIK-D?EB
Jevgeni Golovatš
6
Poksitreener IV04550928.10.2013HarjumaaMaarduOlümp Maardu Poksiklubi Kalev
Andrey Kostenkov
6
Poksitreener IV04551028.10.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Poksiklubi Kreenholm
Vladimir Mazjakin
6
Poksitreener IV04551128.10.2013HarjumaaTallinnPoksiklubi Merering
Mihhail Moskaljov
6
Poksitreener IV04551228.10.2013Ida-VirumaaNarvaPoksiklubi Mere
Vassili Panov
6
Poksitreener IV04551328.10.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Spordiklubi Narva PSK
Rain Ruuder
6
Poksitreener IV04551428.10.2013TartumaaTartuSpordiklubi Kombat
Vladimir Zažogin
6
Poksitreener IV04551528.10.2013Ida-VirumaaKohtla-JärvePoksiklubi Järve Boxing
Priit Viirpuu
6
Poksitreener IV04551628.10.2013JärvamaaPaide
Anatoly Kozlovskiy
7
Poksitreener V04551728.10.2013Ida-VirumaaNarva
Jaanus Lepik
4
Maadlustreener II04561203.11.2013TartumaaLuunja
Kalev Randlaine
3
Kabetreener I04561330.10.2013LäänemaaHaapsaluLäänemaa Kabeklubi
Uno Plakk
3
Kabetreener I04561430.10.2013JõgevamaaJõgevaJõgeva Kabeklubi
Ando Algre
6
Kergejõustikutreener IV04572919.12.2013HarjumaaKoseKergejõustikuklubi Kose 2000, Kose Spordikool
Toomas Klaup
6
Kergejõustikutreener IV04573019.12.2013TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi
Juhan Toimet
6
Kergejõustikutreener IV04573105.11.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Piret Koll
5
Kergejõustikutreener III04573230.08.2011JõgevamaaJõgevaJõgeva Kergejõustikuklubi Harta
Annely Gubinski
4
Kergejõustikutreener II04573330.10.2013RaplamaaMärjamaa
Raul Palutaja
4
Kergejõustikutreener II04573430.10.2013HarjumaaSaue
Riho Siil
4
Kergejõustikutreener II04573530.10.2013ViljandimaaViljandi
Liisa Gritšenko
3
Kergejõustikutreener I04573630.10.2013JärvamaaTüri
Risto Mätas
3
Kergejõustikutreener I04573702.11.2010HarjumaaTallinn
Kristina Kuldma
3
Kergejõustikutreener I04573830.10.2013HarjumaaJõelähtmeKlubi Lastesport, Loo Jalgpalliklubi
Kädy Tänav (Tänak)
3
Kergejõustikutreener I04573911.05.2012HarjumaaTallinnErki Noole Kergejõustikukool
Jevgeni Terentjev
6
Kergejõustikutreener IV04574011.09.2013Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Erkki Aas
4
Võistlustantsu treener II04582704.11.2013TartumaaTartuTantsuklubi Maarja
Marina Daub
7
Iluuisutamistreener V04583229.10.2013HarjumaaTallinn
Natalja Rõsseva
7
Iluuisutamistreener V04583316.10.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Iluuisutamiskool, Narva Paemurru Spordikool, NARVA UISUKLUBI START
Irina Frolova
6
Iluuisutamistreener IV04583416.09.2013HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Irina Grishina
6
Iluuisutamistreener IV04583516.09.2013HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Oksana Romanenkova
6
Iluuisutamistreener IV04583616.10.2013HarjumaaTallinnErahuvikool ?Uisukool Talveunistus?
Aleksander Denissenko
6
Iluuisutamistreener IV04583716.09.2013HarjumaaTallinnMTÜ Haabersti Uisukool
Jekaterina Nekrassova
5
Iluuisutamistreener III04583814.05.2012HarjumaaTallinnAnna Levandi Iluuisutamisklubi, MTÜ Haabersti Uisukool
Alina Škuleta-Gromova
4
Iluuisutamistreener II04583929.10.2012HarjumaaTallinnMTÜ EstIceClub, MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool
Eve Naanuri
3
Iluuisutamistreener I04584020.05.2011TartumaaÜlenurmeMTÜ Iluuisutamisklubi "Tartu"
Anu Susi
3
Murdmaasuusatamise treener I04586010.11.2013HarjumaaTallinn
Heldur Sepp
3
Käsipallitreener I04588408.11.2013HarjumaaViimsiKäsipalliklubi HC Tallinn
Jelena Aknevskaja
4
Käsipallitreener II04588508.11.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport Käsipallikool
Sergei Issajev
4
Käsipallitreener II04588608.11.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Alla Londak
5
Käsipallitreener III04588718.10.2011HarjumaaSpordiklubi Reval-Sport
Marina Politova
6
Käsipallitreener IV04588830.10.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval-Sport
Mare Neps
6
Käsipallitreener IV04588930.10.2013Lääne-VirumaaTapaSpordiklubi Tapa
Ella Kungurtseva
6
Käsipallitreener IV04589030.10.2013HarjumaaTallinnEesti Käsipalliliit, Spordiklubi Reval-Sport
Maie Utt
6
Käsipallitreener IV04589130.10.2013PõlvamaaPõlvaPõlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Rein Suvi
6
Käsipallitreener IV04589230.10.2013PõlvamaaPõlvaEesti Käsipalliliit, Põlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Lembit Nelke
6
Käsipallitreener IV04589330.10.2013ViljandimaaViljandi
Ahmed Porkveli
6
Käsipallitreener IV04589430.10.2013HarjumaaTallinnHC Viimsi Käsipallikool, Spordiklubi HC Tallas Käsipallikool
Andris Uibo
6
Käsipallitreener IV04589530.10.2013ValgamaaValgaKäsipalliklubi Käval
Andi Linn
5
Võistlustantsu treener III04599028.10.2013ViljandimaaViljandiTantsuklubi Linavästrik
Helle Paldra
4
Võistlustantsu treener II04599128.10.2013ViljandimaaViljandi
Janek Randla
6
Võistlustantsu treener IV04599228.10.2013TartumaaTartu
Sergei Rudnik
4
Võistlustantsu treener II04599328.10.2013Ida-VirumaaKohtla-Järve
Jüri-Egil Below
5
Korvpallitreener III04603921.10.2013HarjumaaTallinn
Ants Ivask
5
Korvpallitreener III04604021.10.2013HarjumaaTallinn
Renar Pindel
5
Korvpallitreener III04604116.11.2013HarjumaaTallinn
Urmas Hein
6
Sõudetreener IV04604214.11.2013TartumaaTartuSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Rita Maier
6
Sõudetreener IV04604314.11.2013PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudeklubi
Valery Osmokesku
6
Sõudetreener IV04604414.11.2013Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Priit Purge
6
Sõudetreener IV04604514.11.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Sõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
Ruth Vaar
6
Sõudetreener IV04604614.11.2013ViljandimaaViljandiViljandi Sõudeklubi, Viljandi Spordikool
Elar Jaakson
5
Sõudetreener III04604714.11.2013TartumaaTartuPärnu Sõudeklubi
Maire Tiisler
6
Laskmistreener IV04608721.11.2013PõlvamaaPõlvaPõlva Laskespordiklubi, Põlva Spordikool
Anne Vasarik
6
Laskmistreener IV04608821.11.2013PõlvamaaPõlvaPõlva Laskespordiklubi
Nele Rogenbaum
4
Jalgpallitreener II04608902.11.2013HarjumaaRae
Konstantin Gordijenko
6
Judotreener IV04612619.09.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Dvigatel, Spordiklubi Naiss
Ilmar Koort
3
Judotreener I04612713.09.2013HarjumaaPaldiskiMTÜ Meridemm, Võru Judokeskus
Tõnu Henk
5
Maadlustreener III04612921.11.2013ViljandimaaKolga-Jaani
Janno Kaur
3
Saalihoki treener I04613024.11.2013TartumaaTartu
Maikel Daniel
3
Saalihoki treener I04613124.11.2013ValgamaaValga
Margo Pärnaku
3
Saalihoki treener I04613224.11.2013ValgamaaValgaValga Saalihoki Klubi
Tarmo Metsamaa
3
Saalihoki treener I04613324.11.2013ViljandimaaViljandiViljandi Saalihokiklubi
Markus Mekk
3
Saalihoki treener I04613424.11.2013TartumaaTartu
Hannes Ilves
3
Saalihoki treener I04613524.11.2013ViljandimaaViljandiViljandi Saalihokiklubi
Koit Kangur
3
Saalihoki treener I04613624.11.2013HarjumaaTallinn
Leonid Zaydentsal
3
Saalihoki treener I04613724.11.2013Ida-VirumaaJõhviMTÜ HC Everest
Liina Jõgisu
4
Saalihoki treener II04613824.11.2013HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Argo Kungla
4
Saalihoki treener II04613901.12.2010HarjumaaTallinnSaku Jäähoki Klubi, Sparta Spordikool
Martin Karis
4
Saalihoki treener II04614024.11.2013TartumaaTartuMK Tenniseklubi
Ulvi Lutoškin
6
Sõudetreener IV04615414.11.2013PärnumaaSindiPärnu Linna Spordikool, Pärnu Sõudekeskus Kalev
Margus Leismann
3
Taekwon-do (ITF) treener I04615625.11.2013HarjumaaTallinn
Ivo Pukk
4
Kudotreener II04615725.11.2013HarjumaaTallinnTallinna Taipoksi klubi, Viimsi Tiigrid Huvikool
Kevin Renno
4
Kudotreener II04615825.11.2013HarjumaaTallinnSaku Taipoksi Klubi, Tallinna Taipoksi klubi
Kristjan Kais
6
Võrkpallitreener IV04619614.09.2013TartumaaHaaslavaMTÜ Rannavolle, Spordiklubi Duo
Kaido Leesmann
6
Jõusaali treener IV04619726.11.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Laimons Raudsepp
7
Võrkpallitreener V04619926.11.2013HarjumaaTallinnSwedbank Spordiklubi, VT Sport MTÜ
Toni Kristian Wallin
7
Squashitreener V04620026.11.2013HarjumaaTallinn
Raul Kudre
5
Orienteerumistreener III04620126.11.2013PõlvamaaVärskaEesti Orienteerumisliit, Värska Orienteerumisklubi Peko
Nikolai Novosjolov
5
Vehklemistreener III04620226.11.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Epee Team, Spordiklubi Le Glaive
Aksel Rei
6
Maletreener IV04620326.11.2013TartumaaTartuEesti Kirimaleühing, Tartu Spordiselts "Kalev"
Taivo Mägi
6
Kergejõustikutreener IV04620426.11.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Kalmer Musting
7
Käsipallitreener V04620526.11.2013PõlvamaaPõlvaEesti Käsipalliliit, Põlva Käsipalliklubi, Põlva Spordikool
Ain Pinnonen
7
Käsipallitreener V04620626.11.2013HarjumaaViimsiEesti Käsipalliliit, HC Viimsi Käsipallikool
Vesteinn Hafsteinsson
7
Kergejõustikutreener V04630119.11.2013HarjumaaTallinn
Galina Brjuhhova
5
Kergejõustikutreener III04630209.04.2010HarjumaaTallinn
Madis Metsma
4
Ju-Jutsu treener II04636106.12.2013HarjumaaHarku
Anželika Gribovskaja
4
Ju-Jutsu treener II04636201.10.2013HarjumaaTallinnSpordikool Bushinkan
Marge Sakkool
4
Wu - Shu treener II04636301.10.2013HarjumaaTallinn
Heli-Liis Lilienberg
4
Wu - Shu treener II04636414.09.2013HarjumaaTallinn
Kati Esna
6
Judotreener IV04637408.12.2013HarjumaaTallinnKlubi Lastesport
Evelin Pihlak
6
Judotreener IV04637508.12.2013TartumaaElvaAltia Judokool
Anne Välja
6
Judotreener IV04637608.12.2013TartumaaKambja
Riina Toomis
5
Judotreener III04637708.12.2013TartumaaTartuDo Judokool
Andres Põhjala
7
Judotreener V04637816.10.2013TartumaaTartuDo Judokool
Oleg Timofejev
4
Jalgpallitreener II04646101.12.2013HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Ajax TLMK
Tiit Pruuli
3
Jalgpallitreener I04646210.12.2013VõrumaaVõru
Hendrik Lindepuu
5
Kergejõustikutreener III04646411.12.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Mariin Manglus
3
Kergejõustikutreener I04646511.12.2013TartumaaTartu
Sergei Timofejev
5
Kickboxingu treener III04652514.01.2012Ida-VirumaaNarvaSpordiklubi Konkiro
Maris Jõeveer
5
Kickboxingu treener III04652613.12.2013Ida-VirumaaJõhvi
Sergei Ivanõtšev
6
Kickboxingu treener IV04652713.12.2013Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Banzai
Vladimir Velitško
3
Kickboxingu treener I04652804.07.2010HarjumaaTallinnHuvikool Spordiklubi Garant
Kristiina Kraft
3
Wu - Shu treener I04653013.12.2013HarjumaaTallinn
Aljona Pintšuk
3
Wu - Shu treener I04653130.05.2011HarjumaaTallinn
Kristi Vaher
3
Aeroobikatreener I04653615.12.2013HarjumaaKeilaSPARTA Spordiselts
Anna Galstjan
4
Aeroobikatreener II04653715.12.2013HarjumaaTallinn
Fjodor Dunik
5
Aeroobikatreener III04653815.12.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Kaiu Guk
5
Aeroobikatreener III04653915.12.2013TartumaaTartuOÜ Freewill
Ene Pukk
5
Karatetreener III04655215.12.2013PärnumaaPärnuKarateklubi Corpore
Konstantin Iljenko
5
Karatetreener III04655320.09.2013HarjumaaTallinnEesti Koshiki Karate Föderatsioon, Spordiklubi EDU-DO
Madis Kostabi
4
Karatetreener II04655415.12.2013HarjumaaTallinn
Anton Brussin
4
Karatetreener II04655520.09.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi Sintai-S
Timo Paade
3
Karatetreener I04655615.12.2013HarjumaaTallinn
Mairo Kullisaar
3
Karatetreener I04655715.12.2013HarjumaaTallinnVõitluskunstide klubi Budokan
Andres Kiviselg
3
Karatetreener I04655829.10.2012HarjumaaTallinnJyoshinmon Shorinryu Karate-Do Eesti Liit
Vadim Koževnikov
3
Karatetreener I04655915.12.2013HarjumaaTallinn
Ando Kuusik
3
Karatetreener I04656015.12.2013HarjumaaTallinn
Alar Seim
6
Tõstespordi treener IV04656114.12.2013HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tõstespordi Liit, SPARTA Spordiselts, Spordiklubi "Athleticus"
Ahti Uppin
6
Tõstespordi treener IV04656214.12.2013JärvamaaAlbuSpordiklubi Vargamäe
Erik Kuningas
3
Tõstespordi treener I04656301.11.2011JärvamaaAmblaSPARTA Spordiselts
Liis Truubon
3
Veematkatreener I04664514.11.2013HarjumaaJõelähtme
Maarja Virkus
3
Jalgrattamatkatreener I04664614.11.2013HarjumaaTallinn
Ragnar Kruusimaa
3
Mägimatkatreener I04664714.11.2013LäänemaaLääne-Nigula
Priit Trahv
3
Veematkatreener I04664814.11.2013PõlvamaaAhja
Jaana Svätski
4
Ujumistreener II04664929.10.2013TartumaaTartuMTÜ Tartu Ujumisklubi
Kristo Sepp
4
Ujumistreener II04665017.12.2013HarjumaaTallinnPirita Aerutamisklubi
Ann Siidra
3
Ujumistreener I04665117.12.2013VõrumaaVõru
Andrei Divissenko
3
Ujumistreener I04665217.12.2013Ida-VirumaaToila
Maria Trei
3
Ujumistreener I04665306.07.2012HarjumaaKuusaluSpordiklubi Keila Swimclub
Britta Westholm
3
Ujumistreener I04665430.05.2013HarjumaaKiiliKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool
Katrin Tammik
3
Ujumistreener I04665517.12.2013PärnumaaPärnuPärnu Linna Spordikool
Kirsti Mäesepp
4
Ujumistreener II04665617.12.2013HarjumaaTallinnHuvikool Naba
Ott Soon
3
Ujumistreener I04665717.12.2013HarjumaaTallinn
Kaja Aljand
5
Ujumistreener III04665829.10.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Leili Meijel
5
Ujumistreener III04665917.12.2013HarjumaaTallinnKeila Swimclubi Indrek Sei Ujumiskool, Laagri Huvialakool
Tiia Veske
5
Ujumistreener III04666029.10.2013HarjumaaTallinnRocca al Mare Kooli Spordiklubi
Alexander Rubenko
6
Ujumistreener IV04666129.10.2013Ida-VirumaaJõhviUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Julia Iost
6
Ujumistreener IV04666229.10.2013Ida-VirumaaKohtla-JärveUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Sergei Mihhailov
6
Ujumistreener IV04666329.10.2013Ida-VirumaaJõhviUjumisklubi Aktiiv, Ujumisklubi Aktiiv Jõhvi
Henri Sool
3
Kergejõustikutreener I04666418.12.2013PärnumaaPärnu
Anti Kuulmata
5
Murdmaasuusatamise treener III04669606.06.2011HarjumaaTallinnNõmme Spordiklubi, Spordiklubi Biathlon
Riho Roosipõld
5
Murdmaasuusatamise treener III04669727.09.2013HarjumaaTallinnSpordiklubi CFC
Merilin Kulbin
5
Murdmaasuusatamise treener III04669813.12.2013HarjumaaKeila vald
Kaarel Toots
4
Purjetamistreener II04669928.12.2013TartumaaTartuTartu Kalevi Jahtklubi
Karl-Robert Trink
3
Purjetamistreener I04670028.12.2013PärnumaaPärnu
Liina Kolk
3
Purjetamistreener I04670128.12.2013SaaremaaKuressaare
Juhan Kolk
3
Purjetamistreener I04670228.12.2013SaaremaaKuressaareKuressaare Gümnaasium(HUV)
Olga Kosmina-Lõsjuk
4
Võistlustantsu treener II04670327.10.2011HarjumaaTallinnMTÜ Eesti Tantsuspordi Akadeemia Danceline, MTÜ Tantsukool Laguun
Alari Liiv
3
Võistlustantsu treener I04670426.11.2013HarjumaaTallinnMTÜ Mustang Molinella Tantsukool, Mustang Services OÜ, Tantsuklubi Mustang, Tantsuspordikool Mustang Tallinn
Andres Liiv
3
Võistlustantsu treener I04670525.11.2013RaplamaaRaplaMTÜ Mustang Molinella Tantsukool, Spordiklubi Mustang OÜ, Tantsuklubi Mustang
Vladimir Tužilkin
5
Võistlustantsu treener III04670622.12.2013Ida-VirumaaKohtla
Marika Järvepõld
5
Võistlustantsu treener III04670722.12.2013Ida-VirumaaKohtlaTantsuklubi Marika
Artjom Smirnov
3
Võistlustantsu treener I04670829.12.2009HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Karin Hausenberg
4
Kergejõustikutreener II04671028.12.2013TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Leila Marruš
3
Kergejõustikutreener I04671128.10.2010TartumaaTartuMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Alexander Laryushin
3
Vehklemistreener I04671220.12.2013Ida-VirumaaNarvaMittetulundusühing VMK Balti, MTÜ Florett
Jüri Salm
5
Vehklemistreener III04671316.10.2013HarjumaaTallinnTallinna Mõõk Vehklemiskool
Juhan Salm
5
Vehklemistreener III04671420.12.2013HarjumaaTallinnTallinna Mõõk Vehklemiskool
Paul Piik
4
Squashitreener II04680508.01.2014HarjumaaViimsiOÜ Eesti Squashiakadeemia
Enriko Laanemäe
3
Korvpallitreener I04680618.01.2014SaaremaaKuressaare
Rein Raam
3
Korvpallitreener I04680718.01.2014TartumaaTartuEesti Korvpalliliit, MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Margo Tali
3
Korvpallitreener I04680818.01.2014Ida-VirumaaKohtla-JärveEesti Korvpalliliit, Korvpalliklubi Hito, Spordiklubi BC Karjamaa
Rando Kozlov
3
Korvpallitreener I04680918.01.2014Lääne-VirumaaKunda
Denis Gradusov
3
Korvpallitreener I04681018.01.2014Lääne-VirumaaKundaKorvpalliakadeemia Tallinna Kalev
Tarmo Kikerpill
3
Korvpallitreener I04681130.01.2012ValgamaaValga
Rauno Voore
4
Korvpallitreener II04681218.01.2014TartumaaNõoNõo Korvpalliklubi
Märt Raam
5
Korvpallitreener III04681311.11.2013Lääne-VirumaaRakvereEesti Korvpalliliit, Rakvere Spordikool
Katrin Kroosmann
5
Korvpallitreener III04681418.01.2014Lääne-VirumaaKunda
Jaanus Meitus
5
Korvpallitreener III04681518.01.2014PõlvamaaRäpinaRäpina Spordikool
Maria Fessai-Olennikov
3
Võistlustantsu treener I04681627.12.2012TartumaaLuunjaTantsuklubi "Stiil"
Regina Evert-Tammistu
3
Võistlustantsu treener I04681711.01.2014HarjumaaTallinnTantsuklubi Figuret
Artjom Smirnov
4
Võistlustantsu treener II04681828.12.2013HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Oliver Ploomipuu
5
Piljardi treener III04682114.01.2014VõrumaaVõru
Siiri Põlluveer
7
Ujumistreener V04682214.09.2013HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Ujumisliit
Mart Reimann
5
Matkatreener III04682314.01.2014HarjumaaKuusalu
Aleksandr Makarov
7
Laskmistreener V04682414.01.2014Ida-VirumaaNarvaEesti Laskurliit, Narva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Ants Kiisa
7
Kergejõustikutreener V04686714.01.2014HarjumaaNissiAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Kersti Viru
7
Kergejõustikutreener V04686814.01.2014TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev", Tartu Valla Spordikool
Mehis Viru
7
Kergejõustikutreener V04686914.01.2014TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Tõnu Stoltsen
4
Golfitreener II04687014.01.2014HarjumaaTallinn
Ljudmilla Prantsuzova
4
Golfitreener II04687114.01.2014HarjumaaKiili
Sergei Sergejev
6
Judotreener IV04689228.01.2011Ida-VirumaaKohtla-JärveSpordiklubi Afina
Erki Jaanson
3
Tennisetreener I04707224.05.2011HarjumaaTallinnKadrioru Tennisekool
Moris Kallam
5
Tennisetreener III04707316.01.2014TartumaaTartuForseliuse Tenniseklubi, MTÜ Tähtvere Tenniseklubi
Martin Karis
4
Tennisetreener II04707403.12.2011TartumaaTartuMK Tenniseklubi
Joonas Tomingas
3
Tennisetreener I04707516.01.2014LäänemaaRidala
Marek Turu
3
Tennisetreener I04707621.11.2013LäänemaaRidalaLaagri Tennisekool
Oleg Velitško
5
Tennisetreener III04707716.01.2014HarjumaaTallinnEesti Laste Tennisekool
Maarja Värv
4
Tennisetreener II04707814.01.2014TartumaaTartuMTÜ Tähtvere Tenniseklubi
Rene Kuusik
4
Liikumisharrastuse treener II04707926.09.2013Lääne-VirumaaRakvere
Fjodor Dunik
5
Liikumisharrastuse treener III04708015.12.2013HarjumaaTallinnMy Fitness AS, Spordiklubi Reval Sport Käsipallikool
Jana Aasmaa
3
Sulgpallitreener I04713915.01.2014TartumaaTartu
Tauri Kalmet
3
Sulgpallitreener I04714115.01.2014HarjumaaTallinn
Kaisa Simon
3
Sulgpallitreener I04714225.10.2010HarjumaaTallinnAlo Ojassalu Tennisekool, MTÜ Tondiraba Sulgpallikool
Karl-Rasmus Pungas
3
Sulgpallitreener I04714325.10.2010HarjumaaTallinnMTÜ Tallinna Sulgpallikeskus, SA US Tenniseakadeemia
Andri Lambinen
4
Sulgpallitreener II04714415.01.2014TartumaaTartu
Aron Voola
4
Tennisetreener II04721621.11.2013HarjumaaAvantage Tennisekool
Edgar Vain
5
Tennisetreener III04721728.10.2012HarjumaaTallinnAvantage Tennisekool
Silja Segal
3
Sulgpallitreener I04743629.10.2013TartumaaTartuSulgpalliklubi Triiton
Natalie Karolin
3
Võistlustantsu treener I04745606.02.2014HarjumaaTallinn
Regina Narro
3
Võistlustantsu treener I04745706.02.2014HarjumaaTallinn
Aleksandra Žeregelja
3
Võistlustantsu treener I04745806.02.2014HarjumaaTallinn
Ille Kukk
6
Kergejõustikutreener IV04750120.03.2014TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev", Tartu Valla Spordikool
Tarmo Jallai
5
Kergejõustikutreener III04750205.02.2014TartumaaTartu
Mati Uusmaa
5
Kergejõustikutreener III04750320.03.2014HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Anu Vackermann
5
Kergejõustikutreener III04750405.11.2013HarjumaaSaue valdNõmme Spordiklubi
Aivar Räni
4
Kergejõustikutreener II04750529.01.2014HarjumaaSaue
Edgar Niglas
3
Kergejõustikutreener I04750605.02.2014JärvamaaVäätsa
Valeriy Savitskiy
4
Karatetreener II04757220.09.2013Ida-VirumaaKohtla-JärveMTÜ Noorte Spordiselts OYAMA
Kersti Sirel
7
Korvpallitreener V04783118.01.2014HarjumaaTallinnKorvpalliklubi Meelis, MTÜ Tallinna Ülikooli Spordiklubi
Aune Varik
6
Vibulaskmise treener IV04783216.02.2014ViljandimaaEesti Vibuliit, Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK, Viljandi Spordikool
Sixten Sild
6
Orienteerumistreener IV04783316.02.2014VõrumaaVõru
Erik Abner
4
Golfitreener II04792201.03.2014HarjumaaTallinn
Toomas Mast
5
Orienteerumistreener III04797825.02.2014HiiumaaHiiuHiiumaa Orienteerujate Klubi
Liivi Tafenau
4
Orienteerumistreener II04797925.02.2014ValgamaaTõrvaOrienteerumisklubi Käbi
Vladimir Savinov
4
Orienteerumistreener II04798025.02.2014HarjumaaPaldiskiMTÜ SRD spordiklubi
Sven Oras
4
Orienteerumistreener II04798125.02.2014TartumaaTartuOrienteerumisklubi Ilves
Anita Karnit
3
Orienteerumistreener I04798225.02.2014HarjumaaTallinn
Märt Järvik
3
Orienteerumistreener I04798325.02.2014LäänemaaHaapsaluLäänemaa Orienteerumisklubi Okas
Risto Kiilberg
3
Orienteerumistreener I04798425.02.2014HarjumaaSaue vald
Merle Laaneots
3
Orienteerumistreener I04798525.02.2014HarjumaaTallinn
Margus Pulver
3
Orienteerumistreener I04798625.02.2014HarjumaaTallinn
Kadri Kuusk
3
Orienteerumistreener I04798725.02.2014HarjumaaTallinn
Raul Hindov
3
Orienteerumistreener I04798825.02.2014HarjumaaTallinn
Timmo Tammemäe
3
Orienteerumistreener I04798925.02.2014HarjumaaTallinnEstonian Adventure Racing Team MTÜ, MTÜ Spordiklubi 100
Piibe Tammemäe
3
Orienteerumistreener I04799025.02.2014RaplamaaJuuruMTÜ Spordiklubi 100, Orienteerumisklubi Orvand
Kristo Heinmann
3
Orienteerumistreener I04799116.12.2013TartumaaTartu
Sigrid Ruul
3
Orienteerumistreener I04799225.02.2014JärvamaaTüri
Svetlana Lozovaja
7
Vehklemistreener V04805316.02.2014HarjumaaTallinna Mõõk Vehklemiskool
Toomas Liivak
7
Vehklemistreener V04805416.02.2014TartumaaElva
Hardo Lehis
6
Vehklemistreener IV04805513.02.2014LäänemaaHaapsalu
Jevgeni Karavajev
6
Vehklemistreener IV04805628.01.2011HarjumaaTallinnJEVGENI SPORDIKOOL
Peeter Turnau
6
Vehklemistreener IV04805714.01.2014LäänemaaHaapsaluLäänemaa Spordikool, Vehklemisklubi En Garde
Heinrich Sillang
3
Ujumistreener I04805811.04.2011HarjumaaTallinnSpordiklubi Aquaway Ujumiskool, Spordiklubi SharK
Dmitri Pütsepp
4
Ujumistreener II04805918.11.2012HarjumaaVasalemmaHuvikool Spordiklubi Garant
Jelena Pashkevich
4
Ujumistreener II04806002.03.2014TartumaaTartu
Erge Loorits
5
Ujumistreener III04806102.03.2014HarjumaaKoseKose RG Ujumisklubi
Igor Prussakov
5
Ujumistreener III04806202.03.2014Ida-VirumaaJõhvi Spordikool, Narva Spordiklubi Galla, Narva Spordikool "Energia"
Irina Olmre
5
Ujumistreener III04806302.03.2014HarjumaaTallinnKalevi Ujumiskool
Jelena Dmitrijeva
5
Ujumistreener III04806402.03.2014Ida-VirumaaNarvaMTÜ Swimmer, Narva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Nadežda Zabolotnikova
5
Ujumistreener III04806502.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Kadri Meesak
5
Ujumistreener III04806602.03.2014TartumaaTartu
Maris Erlang
5
Ujumistreener III04806702.03.2014TartumaaTartuSpordiklubi SharK
Mare Vierland
6
Ujumistreener IV04806802.03.2014HarjumaaTallinnUjumisklubi Briis
Sergei Izotov
6
Ujumistreener IV04806902.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Spordikool "Energia", Spordiklubi Energia
Andrei Divissenko
6
Ujumistreener IV04807002.03.2014Ida-VirumaaKohtla-JärveJõhvi Spordikool, Spordiklubi Dilan
Kristo Köhler
3
Poolitreener I04807304.03.2014TartumaaTartu
Vladimir Uhhov
7
Ujumistreener V04828118.03.2014Ida-VirumaaSillamäe
Aina Kikas
6
Aeroobikatreener IV04828219.03.2014TartumaaTartu valdMy Fitness AS
Aivi Kulla
5
Vesiaeroobika treener III04828319.03.2014HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Anna-Liisa Tamm
6
Võimlemistreener IV04828419.03.2014TartumaaTartuVõimlemisklubi Janika
Diana Fedossenko
6
Võimlemistreener IV04828519.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Ege Soidla
5
Võimlemistreener III04828619.03.2014HarjumaaKeila
Elle Kase
6
Võimlemistreener IV04828719.03.2014HarjumaaTallinnKristjan Palusalu Spordiklubi
Ene Mets
5
Võimlemistreener III04828822.10.2013HarjumaaViimsiVõimlemis- ja Tantsuklubi Keeris
Epp Rohila
7
Võimlemistreener V04828919.03.2014HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool
Eve Reitalu
6
Aeroobikatreener IV04829019.03.2014HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Gaida Madar
6
Võimlemistreener IV04829119.03.2014HarjumaaTallinn
Helle Suitslepp
6
Võimlemistreener IV04829219.03.2014HarjumaaTallinnVõimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Ireen Tarm
6
Võimlemistreener IV04829319.03.2014HarjumaaTallinnVK Janika Tallinn Võimlemiskool, Võimlemisklubi "Piruett" Võimlemiskool
Jelena Karpova
6
Võimlemistreener IV04829419.03.2014TartumaaTartu
Katri Toomsalu
6
Võimlemistreener IV04829519.03.2014TartumaaTartuMittetulundusühing Võimlemisklubi Ülenurme, Tartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Krista Lukner
4
Võimlemistreener II04829619.03.2014TartumaaTartu valdMTÜ PowerPanda
Lea Kriibi
6
Võimlemistreener IV04829719.03.2014TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Liia Tuvik
6
Võimlemistreener IV04829819.03.2014TartumaaTartu
Luule Märtin
5
Aeroobikatreener III04829919.03.2014TartumaaÜlenurmeMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Maiki Ritslaid
5
Vesiaeroobika treener III04830019.03.2014HarjumaaViimsiSpordiklubi Reval-Sport
Nadežda Zabornikova
6
Võimlemistreener IV04830119.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Nadežda Zahharenkova
7
Võimlemistreener V04830219.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Natalja Bestšastnaja
7
Võimlemistreener V04830319.03.2014HarjumaaTallinnMTÜ Spordiklubi Nord
Natalja Maltšenko
6
Võimlemistreener IV04830419.03.2014HarjumaaTallinnCarolina tantsustuudio, MTÜ Spordiklubi Nord
Nonna Sarana
5
Vesiaeroobika treener III04830519.03.2014HarjumaaRaeAudentese spordiklubi, OÜ Freewill
Olga Sonnikova
5
Võimlemistreener III04830619.03.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Iluvôimlemise Klubi Fouette, Narva Paemurru Spordikool
Sirje Aija
5
Võimlemistreener III04830719.03.2014HarjumaaKeilaVõimlemisklubi Sistrum
Sirje Eomõis
6
Võimlemistreener IV04830719.03.2014TartumaaTartuTartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Taimi Ainjärv
5
Aeroobikatreener III04830919.03.2014HarjumaaTallinnMTÜ Hotsport
Tamara Lidovskaja
4
Võimlemistreener II04831019.03.2014Ida-VirumaaKohtla-Järve
Tatjana Semtšenkova
5
Võimlemistreener III04831119.03.2014Ida-VirumaaKohtlaSpordiklubi Fööniks
Tiiu Haavik
5
Võimlemistreener III04831219.03.2014SaaremaaKuressaareSaaremaa Võimlemisklubi Gymnastika
Marina Kruglik
4
Võimlemistreener II04831319.03.2014Ida-VirumaaKohtla-NõmmeSpordiklubi Fööniks
Rein Valdru
6
Laskmistreener IV04831401.05.2011JärvamaaVäätsa
Sergey Martynov
4
Jalgpallitreener II04832723.03.2014HarjumaaTallinnSK FC Levadia Jalgpallikool
Katrin Marks
6
Lauatennisetreener IV04835125.01.2014HarjumaaTallinn
Pekka Laidinen
6
Lauatennisetreener IV04835225.01.2014Lääne-VirumaaViru-NigulaEesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit, MTÜ LTK VIRU-NIGULA
Piret Tamm
6
Kergejõustikutreener IV04844525.03.2014HarjumaaTallinnKesklinna Spordikool, Spordiklubi Fortis
Lea Valang
5
Kergejõustikutreener III04844625.03.2014JärvamaaTüri
Veiko Valang
5
Kergejõustikutreener III04844725.03.2014JärvamaaTüriTüri Spordiklubide Liit
Krista Valgepea
6
Kergejõustikutreener IV04844825.03.2014HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortis
Ants Soosaar
5
Kergejõustikutreener III04844925.03.2014HarjumaaTallinnSpordiklubi Liider
Liivi Rünk
6
Kergejõustikutreener IV04845025.03.2014Lääne-VirumaaTamsalu
Ergo Kilki
6
Kergejõustikutreener IV04845125.03.2014Lääne-VirumaaRakvere valdRakvere kergejõustikuklubi ViKe
Liivi Eerik
6
Kergejõustikutreener IV04845201.04.2014HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Galina Brjuhhova
5
Kergejõustikutreener III04845310.04.2014HarjumaaTallinn
Leonid Brjuhov
6
Kergejõustikutreener IV04845410.04.2014HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Lea Vilms
6
Kergejõustikutreener IV04845526.03.2014JõgevamaaPõltsamaaSA Põltsamaa Sport, Spordiklubi Põltsamaa
Heini Allikvee
6
Kergejõustikutreener IV04845610.04.2014VõrumaaVõruVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Aive Pähn
5
Kergejõustikutreener III04845710.04.2014VõrumaaVõru valdVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Karin Junson
6
Kergejõustikutreener IV04845823.04.2014PõlvamaaPõlvaRäpina Spordiklubi, Räpina Spordikool
Sirje Hütt
5
Kergejõustikutreener III04845910.04.2014VõrumaaVõru valdVõru Kergejõustikuklubi "Lõunalõvi", Võru Spordikool
Maris Järveoja
4
Kergejõustikutreener II04846026.03.2014TartumaaElva
Heli Ambos
6
Kergejõustikutreener IV04846120.03.2014Ida-VirumaaAvinurmeAvinurme Spordi- ja Terviseselts
Jaanus Kägu
5
Kergejõustikutreener III04846223.04.2014HarjumaaTallinn
Arti Lindvest
5
Kergejõustikutreener III04846310.04.2014HarjumaaTallinn
Sergey Koort
4
Kergejõustikutreener II04846419.03.2014Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Aleksandr Hvorõhh
5
Kergejõustikutreener III04846519.05.2014Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Kergejôustikuklubi Atleetika
Boriss Ivanov
6
Kergejõustikutreener IV04846623.04.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool
Oleg Kadyrov
6
Kergejõustikutreener IV04846723.04.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Paemurru Spordikool, Paemurru Spordiklubi Narvic
Pyotr Kostrykin
5
Kergejõustikutreener III04846823.04.2014Ida-VirumaaJõhviSpordiklubi Tsefei
Viktor Predbannikov
6
Kergejõustikutreener IV04846910.04.2014Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool, Kergejõustikuklubi Visa, Kohtla-Järve Kergejôustikuklubi Atleetika
Lilia Schmidt
4
Kergejõustikutreener II04847001.04.2014Ida-VirumaaJõhviJõhvi Spordikool, Kergejõustikuklubi Visa
Mikhail Verzilov
5
Kergejõustikutreener III04847123.04.2014Ida-VirumaaSillamäeSillamäe Kergejõustikuklubi Hammer Fit
Alexander Zaytsev
5
Kergejõustikutreener III04847220.03.2014Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Tõnu Lepik
5
Kergejõustikutreener III04847320.03.2014HarjumaaTallinnTallinna Spordiselts Kalev
Kerli Järve
6
Kergejõustikutreener IV04847426.02.2014HarjumaaTallinnSpordiklubi Fortis
Maie Uudmäe
6
Kergejõustikutreener IV04847526.02.2014HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi
Sven Andresoo
6
Kergejõustikutreener IV04847626.02.2014HarjumaaTallinnAudentese spordiklubi, Audentese Spordikool, Eesti Kergejõustikuliit
Sulev Arund
6
Kergejõustikutreener IV04847724.03.2014PõlvamaaPõlvaPõlva Kergejõustikuklubi
Ljubov Krongauz
5
Kergejõustikutreener III04847810.04.2014HarjumaaJõelähtmeTallinna Spordiselts Kalev
Agnes Karro
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04847927.03.2014HarjumaaTallinn
Alar Oinus
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848027.03.2014HarjumaaAegviidu
Andres Barabanov
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848125.09.2010HarjumaaTallinn
Ergo Miljan
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848227.03.2014HarjumaaAegviidu
Hedi Haug
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848327.03.2014HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Indrek Saar
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848427.03.2014HarjumaaTallinn
Jevgeni Kuzmin
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848527.03.2014LäänemaaLihula
Kerli Myers
4
Kulturismi- ja fitnessitreener II04848605.05.2012HarjumaaTallinn
Maare-Liis Kriisa
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848727.03.2014HarjumaaAegviidu
Mark Sermat
6
Kulturismi- ja fitnessitreener IV04848827.03.2014HarjumaaTallinn
Martin Hallik
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04848927.03.2014PärnumaaVändra
Mihkel Vaino
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04849027.03.2014PärnumaaVändra
Monika Lõuke
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04849127.03.2014HarjumaaTallinn
Neeme Vool
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04849202.04.2011JärvamaaPaide
Nikolai Kornõšev
3
Kulturismi- ja fitnessitreener I04849302.04.2011HarjumaaViimsi
Toomas Kresling
5
Kulturismi- ja fitnessitreener III04849427.03.2014TartumaaTartu vald
Mati Pari
5
Jalgpallitreener III04859123.04.2014HarjumaaTallinnJalgpalliklubi Tabasalu
Laur Nurme
3
Jalgpallitreener I04859223.03.2014TartumaaElvaJalgpalliklubi FC Elva
Marek Naaris
3
Jalgpallitreener I04859301.10.2013TartumaaElvaJalgpalliklubi FC Elva
Timo Afanassjev
3
Jalgpallitreener I04859423.03.2014TartumaaTartuMTÜ FC Santos
Mati Merirand
7
Võrkpallitreener V04863221.03.2014Lääne-VirumaaRakvereRakvere Spordikool
Raivo Jeenas
7
Võrkpallitreener V04863321.03.2014VõrumaaVõruVõru Spordikool, Võru Võrkpalliklubi
Aksel Saal
7
Võrkpallitreener V04863421.03.2014VõrumaaVõruVõru Spordikool
Sinaida Sillart
6
Võrkpallitreener IV04863513.04.2014SaaremaaKuressaare
Marko Mehine
3
Võistlustantsu treener I04872716.01.2012TartumaaTartu vald MTÜ Tantsukool Prestige
Keit Spiegel
3
Võistlustantsu treener I04872831.12.2013HarjumaaTallinn
Aivo Hommik
3
Maletreener I04876315.02.2014HarjumaaSpordiklubi Vanad Olümpiaalad
Andres Karba
3
Maletreener I04876429.11.2012TartumaaTartuTartu Spordiselts "Kalev"
Eiki Lehemets
5
Maletreener III04876515.02.2014PärnumaaSaardePärnu Linna Spordikool, Pärnu Maleklubi, Spordiklubi Pärnumaa Maleklubi, Spordiklubi Vaablane
Hugo Hommik
3
Maletreener I04876615.02.2014ViljandimaaSuure-JaaniSpordiklubi Vanad Olümpiaalad, Suure-Jaani Gümnaasium (HUV)
Indrek Turu
3
Maletreener I04876730.11.2010HarjumaaTallinn
Jüri Schuster
5
Maletreener III04876829.03.2014PärnumaaVändra
Kersti Kivioja
5
Maletreener III04876929.03.2014PärnumaaPärnuSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
Margit Brokko
4
Maletreener II04877029.03.2014RaplamaaKohilaEesti Male Arenduskeskus
Monika Tsõganova
4
Maletreener II04877119.12.2011HarjumaaTallinnMaleklubi Areng
Natalja Glušakova
4
Maletreener II04877230.11.2010HarjumaaTallinnMaleakadeemia „Vabaettur”
Rainer Raud
5
Maletreener III04877315.02.2014HarjumaaTallinnMaleakadeemia „Vabaettur”
Rainer Selge
4
Maletreener II04877415.02.2014HarjumaaRaasikuSaku Maleklubi, Tõnu Truusi Malekool
Sergei Zjukin
4
Maletreener II04877529.03.2014HarjumaaTallinn
Svetlana Pritulina
4
Maletreener II04877618.12.2012Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Valge Ratsu
Svetlana Zaynetdinova
6
Maletreener IV04877715.02.2014Ida-VirumaaKohtla-JärveKohtla-Järve Spordiselts Kalev, Spordiklubi Diagonaal
Tiina Raud
5
Maletreener III04877815.02.2014HarjumaaTallinnLaagri Huvialakool, Maleakadeemia „Vabaettur”, Rae Huvialakool
Toomas Mihkelev
4
Maletreener II04877929.03.2014JärvamaaPaideHillar Hanssoo Malekool
Victor Meshkov
5
Maletreener III04878029.11.2012Ida-VirumaaSillamäe
Ülar Lauk
5
Maletreener III04878129.03.2014VõrumaaVõruVõru Maleklubi
Jevgeni Kupri
5
Judotreener III04879231.10.2013TartumaaTartu
Ain Kattai
6
Laskmistreener IV04883618.04.2014PõlvamaaPõlva Laskespordiklubi, Põlva Spordikool
Alar Palk
6
Laskmistreener IV04883718.04.2014PärnumaaHalingaSpordiklubi Tervis
Anti Järvelaid
6
Laskmistreener IV04883818.04.2014HarjumaaRae
Ave Nigul
6
Laskmistreener IV04883918.04.2014TartumaaElvaElva Laskespordiklubi
Ellen Kangilaski
6
Laskmistreener IV04884018.04.2014ViljandimaaViljandiViljandi Spordikool
Heiti Vahtra
5
Laskmistreener III04884118.04.2014HarjumaaTallinnTallinna Invaspordiühing invaspordikool
Karin Muru
6
Laskmistreener IV04884218.04.2014HarjumaaSakuKaitsejõudude Spordiklubi, Kaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
Liivi Erm
6
Laskmistreener IV04884318.04.2010RaplamaaKaiu Laskurklubi
Liivi Erm
6
Laskmistreener IV04884318.04.2014RaplamaaKaiu Laskurklubi
Marina Semkina
6
Laskmistreener IV04884418.04.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Martin Kosemets
6
Laskmistreener IV04884518.04.2014SaaremaaKuressaareSaaremaa Spordikool
Ranno Krusta
6
Laskmistreener IV04884618.04.2014HarjumaaTallinnEesti Laskurliit, Kaitsejõudude Spordiklubi
Svetlana Nemtsova
6
Laskmistreener IV04884718.04.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi, Narva Paemurru Spordikool
Valentina Sidorova
6
Laskmistreener IV04884818.04.2014Ida-VirumaaNarvaNarva Laskespordiklubi
Svetlana Košeleva
5
Kergejõustikutreener III04891207.04.2014Ida-VirumaaSillamäeKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
Risto Ütsmüts
5
Kergejõustikutreener III04891309.04.2014RaplamaaRaplaRapla Jooksuklubi
Andres Vakra
5
Kergejõustikutreener III04891409.04.2014HarjumaaTallinnSpordiklubi Sinimäe
Heli Sildoja
5
Kergejõustikutreener III04891509.04.2014HarjumaaTallinn
Leili Liiva
5
Kergejõustikutreener III04891609.04.2014HarjumaaTallinn
Maile Mangusson
6
Kergejõustikutreener IV04891709.04.2014HarjumaaSakuAudentese spordiklubi, SPARTA Spordiselts
Urmas Sadam
5
Kergejõustikutreener III04891809.04.2014HarjumaaTallinn
Tähti Salla
3
Kergejõustikutreener I04891909.04.2014JärvamaaTüri
Alla Beljajeva
4
Kergejõustikutreener II04892009.04.2014HarjumaaTallinn
Eha Rünne
6
Kergejõustikutreener IV04892109.04.2014HarjumaaTallinnKergejõustikuklubi Eha
Žori Nevetšerja
3
Poksitreener I04901928.04.2014ValgamaaValgaMTÜ Nahkkinnas
Vladimir Skorkin
3
Poksitreener I04902027.04.2014HarjumaaTallinn
Rain Karlson
3
Poksitreener I04902117.12.2012HarjumaaTallinnOÜ Tondi Tennisekeskus
Juri Mozesov
3
Poksitreener I04902227.04.2014PärnumaaSindi
Tõnu Kirves
3
Poksitreener I04902327.04.2014HarjumaaTallinn
Brit Bergmann
3
Aeroobikatreener I04902426.10.2011HarjumaaTallinn
Gina Laagus
3
Aeroobikatreener I04902526.10.2011HarjumaaTallinnMy Fitness AS
Julia Dunik
3
Aeroobikatreener I04902627.04.2014HarjumaaTallinn
Egle Eller-Nabi
3
Aeroobikatreener I04902727.04.2014HarjumaaTallinnMTÜ Arigato Spordiklubi
Maiken Haarde
3
Aeroobikatreener I04902827.04.2014HarjumaaKiili
Kadri Kosk
3
Aeroobikatreener I04902927.04.2014TartumaaPuhjaMy Fitness AS
Monika Krillo
3
Aeroobikatreener I04903027.04.2014TartumaaTartuEesti Maaülikooli Spordiklubi, Tervise- ja Spordiklubi Arena
Ave Oras
3
Aeroobikatreener I04903127.04.2014HarjumaaRae
Jelena Mamõkina
3
Aeroobikatreener I04903227.04.2014HarjumaaTallinn
Ulvi Moks
3
Aeroobikatreener I04903327.04.2014HarjumaaLoksa
Sigrid Laan
3
Aeroobikatreener I04903427.04.2014VõrumaaRõugeFittest Klubi OÜ, My Fitness AS
Elke Roosileht
3
Aeroobikatreener I04903527.04.2014HarjumaaTallinn
Maris Kajari
3
Aeroobikatreener I04903627.04.2014HarjumaaTallinnSPARTA Spordiselts
Evaliis Seiler
3
Aeroobikatreener I04903727.04.2014TartumaaTartu
Marek Tihhonov
3
Aeroobikatreener I04903827.04.2014HarjumaaRae
Anni Tolk
3
Aeroobikatreener I04903927.04.2014HarjumaaTallinn
Kerttu Neidorf
3
Aeroobikatreener I04904027.04.2014HarjumaaTallinn
Signe Tilk
4
Aeroobikatreener II04904127.04.2014HarjumaaTallinnAudentes Halduse OÜ
Kersti Murumägi
4
Aeroobikatreener II04904227.04.2014HarjumaaViimsi
Rica Varul
5
Aeroobikatreener III04904327.04.2014TartumaaTartu
Kaia Heinleht
6
Aeroobikatreener IV04904427.04.2014HarjumaaKeila vald
Monica Lauri
6
Aeroobikatreener IV04904527.04.2014HarjumaaSaue vald
Ene Ottokar
6
Aeroobikatreener IV04904627.04.2014HarjumaaViimsiMy Fitness AS
Ethel Otsason
6
Aeroobikatreener IV04904727.04.2014HarjumaaTallinnOÜ Freewill
Erika Anna Kaldvee
3
Võimlemistreener I04904827.04.2014TartumaaTartu
Kairi Jaksi
3
Võimlemistreener I04904927.04.2014HarjumaaSaue vald
Ksenia Skatškova
3
Võimlemistreener I04905027.04.2014HarjumaaTallinnTIP-TOP KLUB
Agnes Mägismaa
4
Võimlemistreener II04905122.10.2013HarjumaaHarkuAgneta Tantsukool
Helerin Vunk
4
Võimlemistreener II04905216.04.2014TartumaaTartuTartu võimlemisklubi ? Rütmika" Võimlemiskool
Margot Võsokov
5
Võimlemistreener III04905316.04.2014TartumaaTartuMittetulundusühing Võimlemisklubi Ülenurme, Tartu Võimlemisklubi "Rütmika" Võimlemiskool
Irina Stadnik
6
Võimlemistreener IV04905425.03.2014HarjumaaViimsiMTÜ Spordiklubi Nord
Antti Evert
4
Lauatennisetreener II04921913.03.2014ViljandimaaViljandiMTÜ Lehola 2005
Eduard Brok
4
Lauatennisetreener II04922013.03.2014LäänemaaHanilaHaapsalu Lauatenniseklubi, Hanila Spordiselts
Jaanus Allikoja
5
Lauatennisetreener III04922113.03.2014ViljandimaaViljandiViljandi Lauatenniseklubi Sakala
Kert Villems
6
Lauatennisetreener IV04922229.03.2014V