SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Võimlemine143
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Spordiklubi Tapa

Andmed seisuga: 17.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80054837
Registreeritud:30.11.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Lääne-Virumaa, Tapa
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine

2. Kontaktandmed
Aadress:Pargi tn 12, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Viru maakond
Telefon:+372 5287800
E-post:spordiklubi@tapa.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Jalgpalli Liit
Eesti Käsipalliliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Sumoliit
Lääne-Virumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 17.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KERGEJÕUSTIK25025178Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
,
Tapa Spordikeskus
KÄSIPALL150201308070Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
,
Tapa Spordikeskus
MAADLUS841470786
    - kreeka-rooma maadlus781365780Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tapa Spordikeskus
    - naistemaadlus61506Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tapa Spordikeskus
SUMO17215134Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tapa Spordikeskus

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 17.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Aron JaanisNooremtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 4)
Elmu Koppelmann
Ettevalmistav
E 14:30-16:00
K 14:30-16:00
N 15:30-17:00

Treeningaste noorem grupp
E 17:30-19:00
T 16:30-18:00
N 17:00-18:30
R 16:30-19:00

Treeningaste vanem grupp
E 19:00-20:30
T 19:00-20:30
N 19:00-20:30
R 19:00-20:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Mare Neps
Treeningaste, noorem grupp
E 15:00-16:30
K 14:30-16:00
N 15:30-17:00
R 16:00-17:30

Ettevalmistav
T 15:30-17:00
K 16:00-17:30
R 13:00-14:30

Treeningtase, vanem grupp
E 17:30-19:00
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:00-18:30
R 17:30-19:00
Käsipallitreener IV (EKR 6)
Martin Piksar
Naistemaadlus
E 18:00-20:15
T 18:00-20:00
K 18:00-20:00
N 18:00-20:15
R 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Sergei Sahno
Ettevalmistav, esimene grupp
E 15:00-16:30
K 15:00-16:30
R 13:30-15:00

Ettevalmistav, teine grupp
T 15:00-16:30
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30
Treener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Allan Vinter
Treeningaste, noorem grupp
E 16:30-18:00
T 16:30-18:00
K 16:30-18:00
R 16:30-18:00

Treeningaste, esimene grupp
E 18:00-20:15
T 18:00-20:00
K 18:00-20:15
N 18:00-20:00
R 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Alo RelliKergejõustik
Allan VinterSumo
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee