SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall195
Võrkpall164
Korvpall160
Võimlemine146
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine21543
Jalgpall21238
Ujumine14425
Kulturism ja fitness13461
Korvpall8501

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Tartu Valla Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 11.04.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75033537
Spordikooli pidaja:Tartu Vallavalitsus
Pidaja registrikood:75006486
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu vald
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82283kergejõustik
82200korvpall
82285maadlus
82282suusatamine
85009vibulaskmine
82281võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Lähte alevik, Tartu vald, Tartu maakond
Telefon:+372 7352308
E-post: reinlellep@gmail.com

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JUDO26026242
KERGEJÕUSTIK980984949
KORVPALL770775720
MAADLUS00000
SUUSASPORT280281711
    - murdmaasuusatamine280281711
VIBUSPORT672653829
    - vibusport672653829
VÕRKPALL43043439
    - võrkpall43043439

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 17.04.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Ats Kukk
Algettevalmistus grupp
E 17:00-18:15
T 17:00-18:15
N 17:00-18:15
R 17:00-18:15

Treeninggrupp
E 18:15-19:45
T 18:15-19:45
N 18:15-19:45
R 18:15-19:45
L 11:00-12:15
Treener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Ille Kukk
Algettevalmistus rühm AE-1
E 11:30-13:00
T 12:00-13:00
K 11:30-13:00

Algettevalmistusrühm AE-2
T 13:00-14:00
K 13:00-14:00
R 12:00-13:00

Treeningrühm TR-1
E 13:00-14:30
T 14:00-15:30
K 14:00-15:30
N 13:00-14:30
R 13:30-14:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Kersti Viru
Treeningrühm AE-2
T 12:15-14:15
N 13:15-15:00
R 13:00-14:45

Treeningrühm TR-2
T 14:15-16:30
K 16:00-18:00
N 15:15-17:30
R 14:45-15:45
L 13:15-15:00
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Iivi Kaljuvee
Treeningaste 1
E 14:20-15:30
T 14:20-15:45
K 14:20-15:30
N 14:20-15:45
R 13:20-14:20

Treeningaste 2
E 15:30-17:00
T 15:45-17:15
K 15:30-17:00
N 15:45-17:15

Ettevalmistav aste 2
K 12:20-13:20
N 13:20-14:20
R 12:20-13:20

Ettevalmistav aste 1
E 12:20-13:20
K 13:20-14:20
N 12:20-13:20
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Vahur ProovelAbitreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 3)
Ago Vahtra
treeninggrupp TR-1
E 14:00-15:30
K 14:00-16:00
N 13:30-15:30
R 13:30-15:30

Treeningrupp TR-2
E 15:30-18:00
T 15:30-18:00
N 15:30-17:30
R 15:30-17:00
P 11:00-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Raul Kivilo
Algettevalmistusrühm AE-1
T 13:00-14:30
K 13:00-14:30
N 13:00-14:30

Treeninggrupp TR-2
T 16:45-19:45
K 18:00-20:00
N 18:15-20:00

Treeninggrupp TR-1
T 14:30-16:45
K 15:45-18:00
N 14:30-16:45
Vanemtreener: spetsialiseerumine vibusport (EKR 6)
Kadi KoortNooremtreener: spetsialiseerumine vibusport (EKR 4)
Kaisa Karjane
Treeningrühm TR-2
E 17:00-18:30
T 17:00-18:30
K 16:30-18:00
N 17:00-18:30
R 13:20-15:20

Treeningrühm TR-1
E 14:10-15:50
T 14:10-15:50
K 15:20-16:30
N 15:20-17:00

Ettevalmistav aste 1
E 15:50-17:00
K 13:10-14:50
R 12:10-13:20
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Ene Laanes
Ettevalmistav aste AE-2
E 13:15-14:45
T 13:15-14:45
N 13:20-14:45
R 12:15-13:30

Treeniggrupp TR-1
E 14:45-16:45
T 14:45-16:45
K 14:15-15:45
N 14:45-16:45
R 13:30-15:30
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Vahur ProovelJudo
Ats KukkMaadlus
Rein Lellepmurdmaasuusatamine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee