SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik143
Võimlemine143

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tartu Ujumisklubi

Andmed seisuga: 23.01.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80155277
Registreeritud:16.11.2001
Asutatud:16.11.2001
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Tartu Ujumiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Turu tn 8, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 5206211
E-post:info@tuk.ee
Veebileht:http://www.tuk.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Triatloni Liit
Eesti Ujumisliit
Tartu Spordiliit
Tartumaa Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 23.01.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
TRIATLON5023273020Tegutsemiskohad
UJUMINE110181093687414Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 23.01.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Geil SiimTreener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Karel Viigipuu
TRI 1
E 17:45-19:00
T 06:30-07:30
T 17:00-18:30
N 06:30-07:30
R 20:15-21:15
L 16:00-16:45

TRI 2
T 17:30-18:45
K 18:45-19:45
R 18:00-19:30
L 15:15-16:00
Treener: spetsialiseerumine triatlon (EKR 5)
Janno Jürgenson
VS 2
E 14:15-15:45
K 14:15-15:45
R 14:15-15:45
L 11:15-12:15

VS 1
E 15:45-16:45
T 15:00-16:45
N 15:00-17:15
L 12:15-13:45

NO+NS1
E 06:30-08:00
E 17:15-18:45
T 18:45-20:15
K 06:30-08:00
K 17:15-18:45
N 18:45-20:15
R 06:30-08:00
R 17:15-18:45
L 13:45-15:15
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Marge Kõrkjas
VS 1 Arena
E 14:30-15:30
K 14:30-15:30
R 14:30-15:30

NS 2
E 15:45-17:15
T 15:45-17:15
K 15:45-17:15
N 15:45-17:15
R 15:45-17:15
R 15:45-17:15
L 11:30-12:10
L 12:15-13:45
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Mihhail Krupnin
EMV
E 06:30-08:00
E 17:00-18:00
E 18:45-20:15
T 16:00-17:00
T 17:15-18:45
K 06:30-08:00
K 17:00-18:00
K 18:45-20:15
N 16:00-17:00
N 17:15-20:15
R 06:30-08:00
R 17:00-18:00
R 18:45-20:15
L 12:30-13:30
L 13:45-15:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Heinar KullAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Mati-Markus KullamäeAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Olve KübarTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Elena Kristin KäenAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Krislin LavingTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Nadežda MaksimovaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Maria MironovaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Merli NurmelaNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Mariliis PaasNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Kirke ReivartNooremtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 4)
Geil Siim
Tamme
E 16:00-17:30
R 16:00-17:30
Treener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Jaana SvätskiTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Merle Sirje TaelAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Marko TiidlaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Karel ViigipuuTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Katrin ZaitsevaAbitreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 3)
Eric Roots
Arctic VS1
E 15:00-16:00
K 15:00-16:00
P 17:00-18:00
Ujumistreener IV (EKR 6)
Uku KamsUjumine
Sigrid LeetsiUjumine
Iris OlmreUjumine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee