SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Võimlemine143
Kergejõustik142

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Andmed seisuga: 16.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80072321
Registreeritud:23.02.1999
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ujula tn 4, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 7375371, +372 7376307
E-post:info@tysk.ee
Veebileht:http://www.sport.ut.ee

3. Liikmelisus spordis
Eesti Aerutamisföderatsioon
Eesti Akadeemiline Spordiliit
Eesti Jalgratturite Liit
Eesti Jõutõsteliit
Eesti Kergejõustikuliit
Eesti Korvpalliliit
Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit
Eesti Käsipalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maadlusliit
Eesti Poksiliit
Eesti Sõudeliit
Eesti Sulgpalliliit
Eesti Võrkpalli Liit
MTÜ "MTBest"
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 16.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE261511251
    - aerutamine261511251Tegutsemiskohad
ALPINISM959504055Tegutsemiskohad
JALGRATTASPORT421131348Tegutsemiskohad
    - bmx-kross12012120
    - maanteesõit22913157Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Ülikooli Pepleri tn rattabaas,
Tartu Ülikooli Spordihoone
    - maastikusõit82671
JÕUTÕSTMINE482226399
    - jõutõstmine482226399Tegutsemiskohad
KARATE66051Tegutsemiskohad
KERGEJÕUSTIK597113484263334Tegutsemiskohad
KORVPALL3264727930125Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Kesklinna Kooli võimla,
Tartu Ülikooli Spordihoone,
Ülenurme Gümnaasiumi Spordihoone,
Tartu Karlova Kooli spordisaalid,
Tartu Forseliuse Kool,
Tartu Veeriku Kooli võimla,
Tartu Herbert Masingu Kool,
Tartu Lasteaed Naerumaa,
Lähte lasteaed Kiisupere,
Tartu Lasteaed Midrimaa,
TÜ haridusteaduse instituudi võimla
KULTURISM JA FITNESS292292023854Tegutsemiskohad
KÄSIPALL21210210Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Ülikooli Spordihoone,
Lähte Spordihoone
LAUATENNIS481731435Tegutsemiskohad
MAADLUS281018235Tegutsemiskohad
    - kreeka-rooma maadlus19712190
    - naistemaadlus53205
    - vabamaadlus93690
POKS9943567227Tegutsemiskohad
SULGPALL14351924895Tegutsemiskohad
SÕUDMINE24519204Tegutsemiskohad
TENNIS25250718Tegutsemiskohad
VÕIMLEMINE6726056748624Tegutsemiskohad
    - aeroobika ja rühmatreeningud580580040540
    - akrobaatiline võimlemine1701789
    - ilu- ja rühmvõimlemine752550075
VÕRKPALL474701334Tegutsemiskohad
    - võrkpall474701334

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 16.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Margit LaevVanemtreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 6)
Luule MärtinTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Berit PiirTreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud (EKR 5)
Kadri VernikAeroobikatreener I (EKR 3)
Koit PõderVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Jüri KalmusMeistertreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 7)
Arno LääneVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Kaur-Mikk PehmeAbitreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 3)
Peep PällMeistertreener: spetsialiseerumine jõutõstmine (EKR 7)
Enno AkkelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Marko AnsipTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Georgi GapejevVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Hendrik LindepuuTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Marika ManglusVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Leila MarrušTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Anne MägiMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Taivo MägiMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Madis PajuTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Liina RemmelVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Tiina ToropMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Kärt ViltropNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Jaanus KriiskKergejõustikutreener V (EKR 7)
Harry LembergKergejõustikutreener V (EKR 7)
Kaire AsiVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Toomas KandimaaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Gert KullamäeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Jano KuntsTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Toomas LiivakNooremtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 4)
Olari NaritsTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Gert PrantsVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Rein RaamAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 3)
Raido RebaneVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Paavo RussakVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
René SeppTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Joosep ToomeTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Kaiti VasiljevaAbitreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 3)
Silvar RückenbergTreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness (EKR 5)
Priit AllikiviVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Reet JuurikNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 4)
Jarek LättTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Rees-Roonius JuurmaaAbitreener: spetsialiseerumine matkasport, alpinism (EKR 3)
Vello KibeVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Hannes TammNooremtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 4)
Priit PurgeVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Liis JärveojaTreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Helen KlaosTreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Kertu MargusTreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 5)
Heiki SorgeSulgpallitreener V (EKR 7)
Marju AsarovNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Elina GorelašviliVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Grete ReimandTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Jaanika JakobsonAbitreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 3)
Alis LaanAbitreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 3)
Maris Kallus
Ivika Värton
Marlene Altmäeaeroobika ja rühmatreeningud
Kaja Hermlinaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Möldriaeroobika ja rühmatreeningud
Kristi Põderaeroobika ja rühmatreeningud
Marit Raukaeroobika ja rühmatreeningud
Marit Salusaeroobika ja rühmatreeningud
Kätrin Suviaeroobika ja rühmatreeningud
Hannes Tammaeroobika ja rühmatreeningud
Maris Tammaeroobika ja rühmatreeningud
Stanislav Žurbenkoaeroobika ja rühmatreeningud
Caspar AustaJalgrattasport
Silvar UusnaKarate
Rein AuleKergejõustik
Krete JunsonKergejõustik
Maarja KalevKorvpall
Joosep KivimäeKorvpall
Jaanika KurgjärvKorvpall
Peep PällKorvpall
Martin VahimetsKorvpall
Lauri ÕnnikKulturism ja fitness
Viktoria KirpuLauatennis
Tarmo KiikMatkasport
Kaisa PajusaluSõudmine
Heigo TiidemaaSõudmine
Kätlin LattikSulgpall
Peeter OjaTennis
Tiina SirgeTennis
Gratšik StepanjanVõimlemine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee