SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik143
Võimlemine143

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Võimlemisklubi "Rütmika"

Andmed seisuga: 15.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80046097
Registreeritud:26.08.1998
Asutatud:25.10.1990
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Tartumaa, Tartu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Tartu võimlemisklubi Rütmika Võimlemiskool

2. Kontaktandmed
Aadress:Kalevi tn 71-8, Tartu linn, Tartu maakond
Telefon:+372 56477619
E-post:info@rytmika.ee
Veebileht:http://www.rytmika.ee

3. Liikmelisus spordis
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Tartu Spordiliit
Ühendus Sport Kõigile


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 15.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
VÕIMLEMINE4404539565375
    - akrobaatiline võimlemine55055550Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Raatuse Kooli võimla,
Tartu Tamme Kooli võimla,
Tartu Lasteaed Sass,
Helika lasteaed
    - harrastusvõimlemine6525401055Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Turu tn spordihoone
    - ilu- ja rühmvõimlemine30003000300Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Tartu Tamme Kooli võimla,
Ülenurme Gümnaasiumi Spordihoone,
Tartu Raatuse Kooli võimla,
Tartu Lasteaed Sass,
Helika lasteaed,
Turu tn spordihoone,
Otepää Gümnaasiumi võimla,
Tartu lasteaed Piilupesa,
Tarbus spordihall
    - vesiaeroobika20200020Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 15.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Kaie Anderson
Raatuse Kool lasteklass
T 14:00-15:30
N 14:00-15:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Sirje Eomõis
Helika III
E 16:00-17:00
K 16:00-17:00
N 16:00-17:00

Helika II
E 15:00-16:00
N 15:00-16:00
R 10:00-11:00

Helika
E 14:00-15:00
K 14:45-16:00
R 11:00-12:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Merili Hein
Kirsiõied
E 16:00-18:30
T 15:30-16:30
K 15:45-17:45
R 15:30-17:30
P 18:00-19:30

Otepää II
T 18:30-20:00
N 18:30-20:00
P 12:00-13:30

Algajad
E 18:30-19:45
K 18:00-19:15
R 18:00-19:00
P 17:00-18:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Maarja Jaanovits
Pääsuke noorem
E 15:00-17:00
T 15:00-17:00
K 15:30-17:00
R 15:00-17:00

Perfetto juuniorid
E 18:00-20:00
T 17:00-19:00
K 18:00-20:00
N 18:00-19:30
R 18:00-20:00
L 12:00-13:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Tatjana Joosep
Kellukesed I
E 14:00-16:30
K 14:30-17:00
R 16:30-19:00
P 16:30-19:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Monica Kiisler
Lepatriinud
E 17:00-19:00
T 17:00-19:00
K 17:00-19:00
R 17:00-19:00
P 17:30-20:00

Rebasesabad
E 14:00-15:00
T 14:00-15:30
K 14:00-15:00
N 14:00-15:30
R 14:00-15:30

Algajad
E 19:00-20:00
K 19:00-20:00
P 16:00-17:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Lea Kriibi
Laululinnu lasteaed
E 15:30-17:00
K 15:30-17:00

Piilupesa lasteaed
T 15:00-16:30
R 15:15-16:45

Otepää Lumeroosid
T 18:30-20:00
N 18:30-20:00
P 11:00-12:30

Kassikäpad õhtune
E 18:00-19:30
K 18:00-19:30
R 17:30-19:00
P 17:30-19:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Laura-Liisa Kruusamäe
Perfetto juuniorid
E 18:00-20:00
T 17:30-19:30
K 18:00-20:00
R 17:00-19:00
L 11:00-13:30

Kuukristallid
E 15:45-17:45
T 15:00-16:30
K 16:00-17:30
R 15:00-17:00
P 18:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Carmen KukkAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Kristiina Noor
Siidisabad vanem
E 17:30-20:00
K 17:30-19:30
N 17:00-18:30
R 17:30-20:00
L 12:30-14:30

Siidisabad vanem I
E 15:00-17:15
T 16:00-18:15
K 15:00-17:00
R 15:00-17:00
L 10:30-12:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Reet Palge
Tamme lasteklass
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
P 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Liisel Perlin
Perfetto meistriklass
E 16:30-20:00
K 16:30-20:00
R 16:30-20:00
L 11:00-15:00
P 13:30-17:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Kadri Rohtmets
Lepatriinud noorem
E 14:00-15:00
T 14:00-16:00
K 14:00-15:00
R 15:30-17:00
P 15:00-17:00

Lepatriinud vanem
E 15:00-17:00
T 17:00-19:00
K 15:00-16:30
R 17:00-19:00
P 17:00-20:00
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Elsa Sinijärv
Bellagrazia
E 15:00-17:00
T 16:00-19:00
K 16:00-18:00
N 15:30-17:00
R 15:00-17:00

Siidisbad noorem
E 17:00-19:00
K 18:00-19:30
N 17:00-19:00
R 17:30-19:30
L 11:30-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Katri Toomsalu
Pääsukesed
E 15:00-17:00
T 15:00-17:00
K 15:00-17:00
N 15:00-17:00
R 14:30-17:00

Ülenurme noorteklass
E 17:00-19:15
K 17:00-19:15
N 17:15-19:15
R 17:00-18:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Margot VõsokovVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Helerin Vunk
Kassikäpad
E 13:00-14:30
K 13:00-14:30
R 13:30-15:00

Sinililled
E 15:00-17:15
T 15:00-17:00
K 15:00-17:15
R 15:00-17:00
P 15:00-17:00

Rebased
N 17:00-18:30
P 17:00-18:30
Treener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Berta NõmmsaluVõimlemine
Vello PärnpuuVõimlemine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee