SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Võimlemine143
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Põlva Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 05.04.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75009196
Spordikooli pidaja:Põlva Vallavalitsus
Pidaja registrikood:75038581
Registrijärgne maakond, KOV:Põlvamaa, Põlva
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82543Kergejõustik
82549Käsipall
163077Laskesuusatamine
82548Laskmine
82546Murdmaasuusatamine
82547Orienteerumine
82544Vabamaadlus
85567Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Uus tn 3, Põlva linn, Põlva vald, Põlva maakond
Telefon:+372 7994575
E-post:polva.spordikool@mail.ee
Veebileht:http://www.polvaspordikool.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KÄSIPALL142014212418
LASKMINE28028199
    - laskmine28028199
MAADLUS22022211
    - vabamaadlus22022211
ORIENTEERUMINE530533419
    - orienteerumisjooks530533419
    - rattaorienteerumine530533419
    - suusaorienteerumine530533419
SUUSASPORT250251312
    - murdmaasuusatamine250251312
VÕRKPALL470471334
    - võrkpall470471334

4. Treenerid Andmed seisuga 11.04.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Kalmer Musting
OT
E 16:00-17:30
T 17:30-19:00
K 16:00-17:30
N 17:30-19:00
R 15:00-16:30

ÕT
E 17:30-19:00
T 19:00-20:30
K 17:30-19:00
N 19:00-20:30
R 16:30-18:00

ÕT
E 14:00-15:00
T 08:00-08:45
T 08:55-09:40
T 15:00-16:00
K 14:00-15:00
N 08:55-09:40
N 09:50-10:35
N 15:00-16:00
R 14:00-15:00
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Henri Sillaste
E-II
E 13:00-14:30
K 13:00-14:30

E
T 13:00-14:30
N 13:00-14:30
Treener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 5)
Rein Suvi
E
E 15:00-16:00
T 14:50-16:00
K 14:50-16:00
N 13:50-15:15
R 13:00-14:15

ÕT2
E 16:05-17:05
T 16:05-17:40
K 16:05-17:40
N 16:05-17:40
R 15:00-16:45
Meistertreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 7)
Maie Utt
ÕT2
E 16:00-17:30
T 16:00-17:30
K 17:00-18:30
N 16:00-17:30
R 15:00-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Ain Kattai
E
E 14:30-15:30
T 14:30-15:30
K 14:30-15:30
N 14:30-16:00

ÕT2
E 15:30-17:00
T 15:30-17:00
K 15:30-17:00
N 16:00-17:30
R 15:00-16:30
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Maire Tiisler
ÕT3
E 15:00-17:00
T 15:00-17:15
K 15:00-17:15
N 15:00-17:00
R 15:00-17:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Elar HaniAbitreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 3)
Anneli Tilk
ÕT1
E 15:45-17:15
T 15:45-17:15
K 15:45-17:15
N 15:45-17:15
R 15:45-17:15

ÕT3
E 17:15-18:45
T 17:15-18:45
K 17:15-18:45
N 17:15-18:45
R 17:15-18:45
L 11:00-14:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Nikolai Järveoja
ÕT1
E 13:30-15:00
K 14:30-16:00
N 16:00-17:30
R 16:30-18:00

E
E 15:00-15:45
T 15:00-16:30
N 15:00-15:45
R 15:00-16:30

ÕT2
E 16:00-17:30
T 16:30-18:00
K 16:00-17:30
N 17:30-19:00
R 18:30-19:00
R 19:00-20:00
Meistertreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 7)
Kalle Ojasoo
ÕT1
E 15:00-17:15
T 14:00-15:30
K 14:00-15:30
N 14:00-15:30

ÕT3
E 17:30-19:00
T 15:45-17:45
K 15:45-17:45
N 15:45-17:45
R 18:30-20:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 6)
Ingrid Mandel
ÕT1
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30
L 13:00-14:30

ÕT3
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:00-18:30
R 17:30-19:00
P 15:00-16:30

E
T 16:00-17:15
N 15:45-17:00
R 14:45-16:00
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Vendu Suurmann
E
E 16:00-17:30
K 16:00-17:30
R 16:00-17:30

E
E 17:30-19:00
K 17:30-19:00
R 17:30-19:00
Treener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee