SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall195
Võrkpall164
Korvpall160
Võimlemine146
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine21543
Jalgpall21238
Ujumine14425
Kulturism ja fitness13461
Korvpall8501

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Viljandi Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 09.05.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75005268
Spordikooli pidaja:Viljandi Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75005222
Registrijärgne maakond, KOV:Viljandimaa, Viljandi
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82620aerutamine
82611iluvoimlemine
82622jalgpall
82638judo
82641kasipall
83377Kergejoustik
82640korvpall
82642laskmine
82643lauatennis
82645soudmine
82644suusatamine
82646vabamaadlus
82647vibusport
82648vorkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Vaksali tn 4, Viljandi linn, Viljandi maakond
Telefon:+372 4333533
E-post:spordikool@viljandimaa.ee
Veebileht:http://spordikool.viljandi.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE23023221
    - aerutamine23023221
JUDO490493316
KERGEJÕUSTIK12301235667
KORVPALL980988810
KÄSIPALL55055550
LASKMINE220221012
    - laskmine220221012
LAUATENNIS640644915
MAADLUS49049481
    - vabamaadlus49049481
SUUSASPORT420421923
    - murdmaasuusatamine420421923
SÕUDMINE470472819
VIBUSPORT661655115
    - vibusport661655115
VÕIMLEMINE131013115116
    - ilu- ja rühmvõimlemine131013115116
VÕRKPALL11701174968
    - võrkpall11701174968

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.01.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Peeter BeckerVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Viljar KannelVanemtreener: spetsialiseerumine judo (EKR 6)
Leho EstornVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ants KuusikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Priit SihverNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Milvi VaresVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Rauno TammTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Vello RitsKorvpallitreener III (EKR 5)
Marko KoksVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Rasmus OtsAbitreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 3)
Ellen KangilaskiVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Rivo SaaremäeNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 4)
Kert VillemsVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Rain AleksandrovTreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 5)
Aarne KõivMeistertreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 7)
Jaan KallakAbitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 3)
Eve TammemäeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Robert JürimaaAbitreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 3)
Ruth VaarVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Aune VarikVanemtreener: spetsialiseerumine vibusport (EKR 6)
Katrin PetersonTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Kersti PetersonNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Urve TammVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Annika Karin VahterAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Vahur VahtraNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Merle KeerutajaVõrkpallitreener IV (EKR 6)
Inessa MaksimovJudo
Maarja PitkJudo
Tõnu Varikvibusport
Laura LuikVõrkpall
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee