SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik142
Võimlemine142

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21147
Võimlemine20794
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Viljandi Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 07.04.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75005268
Spordikooli pidaja:Viljandi Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75005222
Registrijärgne maakond, KOV:Viljandimaa, Viljandi
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82620aerutamine
82611iluvoimlemine
82622jalgpall
82638judo
82641kasipall
83377Kergejoustik
82640korvpall
82642laskmine
82643lauatennis
82645soudmine
82644suusatamine
82646vabamaadlus
82647vibusport
82648vorkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Vaksali tn 4, Viljandi linn, Viljandi maakond
Telefon:+372 4333533
E-post:spordikool@viljandimaa.ee
Veebileht:http://spordikool.viljandi.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE23023221
    - aerutamine23023221
JUDO490493316
KERGEJÕUSTIK12301235667
KORVPALL980988810
KÄSIPALL55055550
LASKMINE220221012
    - laskmine220221012
LAUATENNIS640644915
MAADLUS49049481
    - vabamaadlus49049481
SUUSASPORT420421923
    - murdmaasuusatamine420421923
SÕUDMINE470472819
VIBUSPORT661655115
    - vibusport661655115
VÕIMLEMINE131013115116
    - ilu- ja rühmvõimlemine131013115116
VÕRKPALL11701174968
    - võrkpall11701174968

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 10.01.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Peeter BeckerVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Viljar KannelVanemtreener: spetsialiseerumine judo (EKR 6)
Leho EstornVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ants KuusikVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Priit SihverNooremtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 4)
Milvi VaresVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Rauno TammTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Vello RitsKorvpallitreener III (EKR 5)
Marko KoksVanemtreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 6)
Rasmus OtsAbitreener: spetsialiseerumine käsipall (EKR 3)
Ellen KangilaskiVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Rivo SaaremäeNooremtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 4)
Kert VillemsVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Aarne KõivMeistertreener: spetsialiseerumine maadlus (EKR 7)
Rain AleksandrovMaadlustreener III (EKR 5)
Jaan KallakAbitreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 3)
Eve TammemäeVanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine (EKR 6)
Robert JürimaaAbitreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 3)
Ruth VaarVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Aune VarikVanemtreener: spetsialiseerumine vibusport (EKR 6)
Katrin PetersonTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Kersti PetersonNooremtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 4)
Urve TammVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Annika Karin VahterAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Vahur VahtraNooremtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 4)
Merle KeerutajaVõrkpallitreener IV (EKR 6)
Inessa MaksimovJudo
Maarja PitkJudo
Tõnu Varikvibusport
Laura LuikVõrkpall
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee