SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik142
Võimlemine142

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21147
Võimlemine20794
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 02.03.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75000383
Spordikooli pidaja:Pärnu Linnavalitsus
Pidaja registrikood:75000064
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
105664Aerutamine
82978Kergejõustik
83017Korvpall
83021Lauatennis
83023Male
85824orienteerumine
105724Sõudmine
105725Sulgpall
112838Tennis
83012Ujumine
83013Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Riia maantee 129, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 4431143
E-post:spordi.kool@mail.ee
Veebileht:http://www.sk.parnu.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE13112103
    - aerutamine13112103
KERGEJÕUSTIK2091208108101
KORVPALL55055055
LAUATENNIS400402416
MALE16016142
    - male16016142
ORIENTEERUMINE18018612
    - orienteerumisjooks18018612
SULGPALL601592535
SÕUDMINE840845232
UJUMINE2740274148126
VÕRKPALL196019676120
    - rannavõrkpall196019676120

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 07.10.2016
NimiTreenerikutse või spordiala
Uko KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Rauno KirschbaumTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Eva KuningasVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Ando PalginõmmMeistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 7)
Romet MihkelsKergejõustikutreener III (EKR 5)
Katrin KallitVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Riinu VeberTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Andres KullTreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 5)
Peeter SumreVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Eiki LehemetsTreener: spetsialiseerumine male (EKR 5)
Ilme PaluNooremtreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 4)
Maarja Palu-TeearuAbitreener: spetsialiseerumine orienteerumine (EKR 3)
Koidu KillingTreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
Raini LelleVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Ulvi LutoškinVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Rita MaierVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Reet Palm-KillingSõudetreener V (EKR 7)
Anneli KõrgeVanemtreener: spetsialiseerumine sulgpall (EKR 6)
Artur TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Marika TikkerbärVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Egon EdoTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Riina ErnitsVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Toomas JasminVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Peeter KaisVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Marja-Liisa KeskülaTreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 5)
Helju SuttVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Eve LeppikUjumine
Katrin TammikUjumine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee