SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall195
Võrkpall164
Korvpall160
Võimlemine145
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine21476
Jalgpall21238
Ujumine14425
Kulturism ja fitness13461
Korvpall8501

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Narva Spordikool "Energia"

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 01.06.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75009177
Spordikooli pidaja:Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Pidaja registrikood:75024260
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Narva
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82062Aerutamine
82068Jalgrattasport
82069Judo
82071Korvpall
82065Laskesuusatamine
82063Motosport
82072Poks
82060Sõudmine
81968Ujumine
82070Võrkpall


2. Kontaktandmed
Aadress:Võidu prospekt 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 3577780
E-post:spordikool.energia@neti.ee
Veebileht:http://www.skenergia.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE5712454710
    - aerutamine5712454710
JALGRATTASPORT49940463
    - maanteesõit49940463
JUDO710715615
KORVPALL67067661
LASKESUUSATAMINE570572829
MOTOSPORT12111120
    - motokross12111120
POKS61061601
SÕUDMINE742726311
UJUMINE5370537357180
VÕRKPALL14701477671
    - võrkpall14701477671

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 03.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Aleksandr DubrovinVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Oleg GorohhVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Andrei SolovjovVanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Gennady AkimovVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Liudmila KazakovaVanemtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 6)
Vladimir VoevodinTreener: spetsialiseerumine judo (EKR 5)
Ivan NovitskiJudotreener V (EKR 7)
Guzjalja GuljajevaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Sergei RozmanVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Aljona JagudinaTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 5)
Daria LissovskajaNooremtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 4)
Jevgeni VšivtsevVanemtreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 6)
Vladimir VšivtsevTreener: spetsialiseerumine laskesuusatamine (EKR 5)
Aleksei VinogradovNooremtreener: spetsialiseerumine mootorrattasport (EKR 4)
Gennadi TolmatšovMeistertreener: spetsialiseerumine poks (EKR 7)
Tatiana DubinkoTreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
Sergei GluškoVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Mikhail LebedevTreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 5)
Valery OsmokeskuVanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Jelena DmitrijevaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Diana GvozdevaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Sergei IzotovVanemtreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 6)
Igor PrussakovTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Nadežda ZabolotnikovaTreener: spetsialiseerumine ujumine (EKR 5)
Galina AlferovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Aleksei BogdanovVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Andrey MikhinVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Viktoria PrussakovaVanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall (EKR 6)
Natalja ZotinaUjumine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee