SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik142
Võimlemine142

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21147
Võimlemine20794
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Narva Paemurru Spordikool

Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) andmed

1. Üldandmed

Andmed seisuga: 03.04.2017


Organisatsiooni liik:Spordikool
Registrikood:75024449
Spordikooli pidaja:Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
Pidaja registrikood:75024260
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Narva
Tegevusalad: spordi harrastamine

Registreeritud õppekavad
KoodNimetus
82732Hoki
83016Ilu- ja rühmvõimlemine
82854Iluuisutamine
82741Kergejõustik
82747Korvpall
82744Laskesport
82857Lauatennis
82739Poks


2. Kontaktandmed
Aadress:26. Juuli tn 4, Narva linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 3566183
E-post:npsk@hot.ee
Veebileht:http://www.npsk.ee

3. Sport spordikoolis Andmed seisuga 27.12.2016
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
JÄÄHOKI209131962090
KERGEJÕUSTIK1015965348
KORVPALL63261459
LASKMINE828744537
    - laskmine828744537
LAUATENNIS13121296665
POKS11791089819
UISUTAMINE101497893
    - iluuisutamine101497893
VÕIMLEMINE14101410141
    - ilu- ja rühmvõimlemine14101410141

4. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 26.01.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Olga PortyankoVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (EKR 6)
Viktoriya SpelmanVanemtreener: spetsialiseerumine uisutamine, iluuisutamine (EKR 6)
Natalja RõssevaUisutamistreener V (EKR 7)
Raiss DavletkildejevVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Aleksandr KolpakovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Igor OssipenkovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Aleksandr RomantsovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Vladimir TsiprovskiyVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Aleksandr ŠljapnikovVanemtreener: spetsialiseerumine jäähoki (EKR 6)
Boriss IvanovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Oleg KadyrovVanemtreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 6)
Natalia KonkinaTreener: spetsialiseerumine kergejõustik (EKR 5)
Svetlana LavrovaTreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Irina PtitsõnaVanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Aleksandr MakarovMeistertreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 7)
Andrei MihhailovVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Svetlana NemtsovaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Marina SemkinaVanemtreener: spetsialiseerumine laskmine (EKR 6)
Vladimir KechkoVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Vladimir PetrovVanemtreener: spetsialiseerumine lauatennis (EKR 6)
Andrey KostenkovVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Vassili PanovVanemtreener: spetsialiseerumine poks (EKR 6)
Anastassia BessonovaAbitreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 3)
Diana FedossenkoVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Olga SonnikovaTreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 5)
Nadežda ZabornikovaVanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Nadežda ZahharenkovaMeistertreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 7)
Tatjana Nesterenkoiluuisutamine
Liidia AndreevaLauatennis
Ljudmila JunussovaVõimlemine
Irina SeletskajaVõimlemine
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee