SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall195
Võrkpall164
Korvpall160
Võimlemine145
Kergejõustik143

SpordialaHarrastajaid
Võimlemine21476
Jalgpall21238
Ujumine14425
Kulturism ja fitness13461
Korvpall8501

Teadaanded
Spordiorganisatsioonide tulude-kulude andmete esitamine
19.05.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 30. juuniks 2017 eelmise majandusaasta tulude-kulude andmed.

Loe lähemalt.


  Sillamäe Spordiklubi Kalev

Andmed seisuga: 20.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80050207
Registreeritud:30.09.1998
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Ei
Registrijärgne maakond, KOV:Ida-Virumaa, Sillamäe
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine

2. Kontaktandmed
Aadress:Kesk tn 30, Sillamäe linn, Ida-Viru maakond
Telefon:+372 5662 5970
E-post:sillkalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Korvpalliliit
Eesti Lauatenniseliit
Eesti Maleliit
Ida-Virumaa Spordiliit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
MTÜ Eesti Võimlemisliit
Sillamäe Spordiliit Kalev


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 20.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
KORVPALL8710775928Tegutsemiskohad
LAUATENNIS12120120Tegutsemiskohad
MALE30030228Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Spordikompleks "Kalev
    - male30030228
VÕIMLEMINE35035035
    - ilu- ja rühmvõimlemine35035035Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Spordikompleks "Kalev

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 20.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Jevgeni Ignatjev
1
T 16:00-17:30
N 16:00-17:00
R 16:00-17:00

2
T 17:30-19:30
R 17:00-18:00
L 12:00-13:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Aleksei Sobolev
1
E 16:00-18:00
K 16:00-18:00
N 18:30-20:00
R 16:00-18:00
L 13:00-16:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 6)
Aleksei Tsmõhh
1
E 16:00-17:30
T 15:30-17:30
K 17:00-18:30
N 15:30-17:30
R 18:00-19:30

2
E 17:30-19:00
T 07:00-08:00
K 18:30-20:00
N 07:00-08:00
R 19:30-21:00
Treener: spetsialiseerumine korvpall (EKR 5)
Roman Je˛ovNooremtreener: spetsialiseerumine male (EKR 4)
Nelli Okamanchuk
2
E 14:00-16:00
K 14:00-16:00
R 14:00-16:00

1
E 16:00-18:30
K 16:00-18:30
N 16:00-18:30
P 13:00-16:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine võimlemine (EKR 6)
Dmitri LettLauatennis
Liudmila KafanovaMale
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee