SpordialaOrga-
nisatsioone
Jalgpall193
Võrkpall163
Korvpall158
Kergejõustik143
Võimlemine143

SpordialaHarrastajaid
Jalgpall21198
Võimlemine20810
Ujumine14371
Kulturism ja fitness12842
Korvpall8481

Teadaanded
Algas spordiorganisatsioonide andmete uuendamine
02.01.17

Spordiorganisatsioonid peavad esitama 1. märtsiks 2017 oma uuendatud tegevusandmed.

Loe lähemalt.


  Pärnu Spordiselts Kalev

Andmed seisuga: 28.02.2017



1. Üldandmed
Organisatsiooni liik:Spordiklubi
Õiguslik vorm:Mittetulundusühing
Registrikood:80083879
Registreeritud:19.04.1999
Asutatud:01.01.1991
Kuulumine tulumaksusoodustusega MTÜ-de ja SA-de nimekirja:Jah
Registrijärgne maakond, KOV:Pärnumaa, Pärnu
Tegevusalad: spordi harrastamine, spordiürituste korraldamine
Tegutseb spordikoolina:Pärnu Spordiselts Kalev Spordikool

2. Kontaktandmed
Aadress:Ringi tn 14a, Pärnu linn, Pärnu maakond
Telefon:+372 56461431
E-post:skparnukalev@gmail.com

3. Liikmelisus spordis
Eesti Aerutamisföderatsioon
Eesti Jalgpalli Liit
Eesti Jalgratturite Liit
MTÜ Eesti Spordiselts Kalev
Pärnu Jalgpalliklubide Liit
Pärnu Spordiliit


4. Sport spordiklubis Andmed seisuga 28.02.2017
Spordiala(d)Harrastajaid kokkush täiskasvanuidsh noorish mehish naisi 
AERUTAMINE19514163Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Kalevi sõudebaas,
Pärnu Spordihall
    - aerutamine19514163
JALGPALL346034631333Tegutsemiskohad
    - jalgpall346034631333
JALGRATTASPORT410412912Tegutsemiskohad
Tegutsemiskohad:
Pärnu Rannastaadion velobaas
    - maanteesõit410412912
    - maastikusõit410412912
SÕUDMINE236171211Tegutsemiskohad
TENNIS656593332Tegutsemiskohad

5. Treenerid ja sporditegevust juhendavad treenerikutseta isikud Andmed seisuga 28.02.2017
NimiTreenerikutse või spordiala
Tiina Hodakov
Hodakov 2
E 18:35-19:20
T 16:00-17:30
K 16:00-17:30
N 16:00-17:30
R 16:00-18:15

Hodakov 1
E 16:00-17:30
E 17:50-18:35
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 17:30-18:15
L 10:00-12:15
P 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine aerutamine (EKR 6)
Aleksei Galkin
Galkin 3
E 17:30-19:00
K 19:00-20:30
R 17:30-19:00
L 13:00-14:30

Galkin 1
E 19:00-20:30
T 19:00-20:30
N 17:30-19:00
L 10:00-11:30

Galkin 2
T 17:30-19:00
K 17:30-19:00
N 16:00-17:30
L 11:30-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall (EKR 6)
Kaido Juurik
Ratas 3
E 15:00-16:30
T 15:00-16:30
K 15:00-16:30
N 15:00-16:30
P 10:00-12:15

Ratas 4
E 16:30-18:45
T 16:30-18:45
K 16:30-18:00
N 16:30-18:00
L 11:00-13:15
Treener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 5)
Margo MärtsooAbitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport (EKR 3)
Matti Killing
MEISTRID
T 07:00-07:45
T 18:00-20:15
K 07:00-07:45
K 18:00-20:15
N 16:00-18:15
R 18:30-20:00
L 10:00-12:15
L 16:00-18:15
P 10:00-12:15
P 15:00-16:30
Eliittreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 8)
Roman Lutoškin
Lutoškin M
E 15:30-17:45
T 16:00-17:30
T 18:00-18:45
K 17:30-19:00
N 15:30-17:45
P 10:00-12:15

Lutoškin 1
E 17:45-18:30
K 16:00-17:30
N 17:45-19:15
R 15:30-17:00
L 10:00-12:15
Vanemtreener: spetsialiseerumine sõudmine (EKR 6)
Rein Holter
RH1
E 15:00-17:15
T 15:00-16:30
K 15:00-17:15
N 15:00-16:30
R 15:00-16:30

RH2
T 16:45-19:00
K 18:45-21:00
R 17:15-19:30
L 10:45-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 6)
Roland Kvelstein
RK1
T 14:30-16:45
N 18:15-20:30
R 15:00-17:15
L 08:30-10:45

RK2
E 15:15-17:30
T 16:45-19:00
R 17:15-19:30
L 10:45-13:00
Vanemtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 6)
Mait KünnapNooremtreener: spetsialiseerumine tennis (EKR 4)
Indrek JoostJalgpall
Karlo AiaJalgrattasport
© 2017. Kultuuriministeerium. Spordikoolituse ja -Teabe SA
Eesti spordiregister - Riia 181a 51014 Tartu, tel: 730 3407, e-post: esr@spordiinfo.ee